AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse

+3
edemirci44
Exile Falcon
yuuki cross
7 posters

Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Empty Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse

Mesaj tarafından yuuki cross Çarş. 15 Tem. - 12:26

geçnenlerde Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse diye bir video buldum 6 dk lık videoda animeden görüntüler var ayrıca animede olmayan görüntüler var animedende var mesela berseker ve archer ın mezarlıkta bi dövüşleri var animede böyle birşey yoktu sonlara doğru taiga(öğretmen olan) fate/stay night ın playstation oyununu oynuyo coming soon diyor sonunda bilenler acaba videonun devamı varmı ? yanlışsam özür dilerim Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse 745389
yuuki cross
yuuki cross
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 93
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Oylesi10

Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Empty Geri: Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse

Mesaj tarafından Exile Falcon Çarş. 15 Tem. - 12:28

Oyun trailerı falan olmasın o dediğin Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Empty Geri: Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse

Mesaj tarafından edemirci44 Çarş. 15 Tem. - 12:30

Oyun trailerı falan olmasın o dediğin Very Happy

Bencede..Dergide tanıtım kısmın hazırlarken youtubede karşılaşmıştım.Hatta onu eklemiştim video olarak. Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Defaul10

Mesaj tarafından yuuki cross Çarş. 15 Tem. - 12:37

galiba trailer animede olmayan önceden olan animede gösterilmeyen bölümler vardı oyuna niye koysunlar ki diye düşündüm ama trailer galiba size zahmet verdim özür dilerim fakat kafama takılıyodu
yuuki cross
yuuki cross
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 93
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Oylesi10

Mesaj tarafından Exile Falcon Çarş. 15 Tem. - 12:59

Oyuna koymaları doğal çünkü Fate zaten oyun uyarlaması Very Happy Ve anime çok çok eksik oyununa göre. animesinde olmayan o kadar çok şey varki oyununda saymakla bitmez. Ben de oynamış değilim ama etrafımda yeteri kadar Fate manyağı var oradan bilyiorum Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından yuuki_cross Çarş. 15 Tem. - 13:30

üzüldüm ! fate in devamı niteliğinde bişeyler gelebilirdi halbuki. konu gayet müsaitti Wink
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Ssstt10

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 15 Tem. - 14:19

O trailer tamamen Fate Stay Night'ın animesi için hazırlanmıştır.Anime çıkmadna önce yayınlanıyordu.Bende devam etmesini istiyorum ama sanmıyorum.FSN nin iki farklı oyunu daha var.Fate Zero ilki FSN den önceki savaşı anlatıyor buda demek oluyorki iki tane tanıdık savaşçı ve usta görebileceğiz sadece.Diğeride Fate hollow Ataraxia buda FSN den sonraki 6 ayı anlatıyor.Bunu bende anlamadım aslında kutsal kase yok olunca savasında bitmesi gerekiyor burda nasıl bir senaryo oluşturmuşlar merak ediyorum.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından AkumA Çarş. 15 Tem. - 14:57

FSN oyununu oynamıştım ben.3 farklı senaryosu var zart zurt birsürü farklı olay gerçekleşiyor hatta saberi kendi ellerimizle öldürüp rider bizim servantımız olma gibi bir durum bile söz konusu.çok detaylı ve farklı yönlere giden bir senaryoya sahip yani.Sakura- Angra Mainyu arasında birşeyler dönüyor ve sakura kötüye dönüşüyor,saberi dark oluyor,berserker dark oluyor,Archer bize kolunu veriyor bir kolumuz onun kolu oluyor öyle savaşıyoruz falan bin çeşit şeyi var.-Sadece Heaven's Feel senaryosunu anlatıyorum,diğer 2si böyle değil taibki daha farklı-.içinden bir tanesi olma ihtimali var.

Fate Hollow Ataraxia hikayesi biraz daha farklı.FSNde belirtilmişti Lancerin gerçek master'ı kirei olmadıgı.Bunun gerçek master'ı çıkıyor işte.Avenger falan var yanlışlıkla çağrılmış 8. servant,olaylar garip bi şekilde gelişiyor ve en sonunda shirou ile bu master zamanda geriye gitmiş gibi 5. kutsal kase savaşının 4. gününe gidiyor.fakat ölselerde yaşasalarda 4 gün geçtikten sonra yine kutsal kase savaşının 4. günü olarak uyanıyorlar.Bu sonsuz 4 günü çözmeye çalışıyorlar basitçe hikayesi.5. kutsal savaşının zamanında farklı bir konuda geçsede tüm eski servantlar falan görülüyormuş.

Not;Arkadaşlar ben FSN oyununu oynadım sadece,hollow ataraxia sadece internette araştırmalarım sonucu bildigim kadarıyla.Yanlış olabilir o yani.fakat yüzde 90-95 oranında dogru oldugunu düşünüyorum.

FSN zeroyu anlatmaya gerek yok zaten,mangasıda var sanırım.Şu meşhur Shirounun babası,kirie falan savaşını ele alıyor.İlya'nın annesini görüyoruz falan.

En son AkumA tarafından Çarş. 15 Tem. - 15:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Idaree11

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 15 Tem. - 14:58

emiya kitsurugi ve kirei kotomine nin yanında tokiomi thosaka ve karia matou gibi karakterler var 10 yıl önceki savaşta ...daha doğrusu oyunuda...resimdeki tokiomi thosaka
Spoiler:
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Fate stay night-Curtain Raiser Eclipse Karisi10

- Similar topics