AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ???

4 posters

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Empty Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ???

Mesaj tarafından vecitasan Ptsi 20 Tem. - 12:16

Olurmu acaba yapan çıkarmı ?

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? 22451

Tür:
Comedy,
Ecchi,
Mecha,
Power Suits,
SciFi

Ana bölümleri yazdim ayrintilari yazmadim. yorumlar lütfen olur olmaz en azindan. 67767 67767 67767
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 216
Ruh Hali : Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Ozlemi10

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Empty Geri: Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ???

Mesaj tarafından Tenbatsu Ptsi 20 Tem. - 18:10

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? FightIppatsuJuuden-chan

Paralel bir dünyadan olan Plug isimli bir kız, bir tür Juuden-chan'dır: Şansları tükenmiş, mutsuz insanları "şarj ederek" gittiği her yere neşe saçan ilginç bir varlık!

Tanıtım: anime.gen.tr

Kapak oldukça garip. Tanıtım ilgimi çekmedi ama izlemeden bilemeyiz tabi. Bana göre daha iyi -ilgi çekicek seriler çevrilebilir. Hatta yönetim bir dahaki seri için geniş bir anket yapıp projeyi o şekilde belirlerse çok süper olur.
Tenbatsu
Tenbatsu
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
Ruh Hali : Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Bezgin10

http://tenbatsu.sosyomat.com

Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Empty Geri: Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ???

Mesaj tarafından SheaN Ptsi 20 Tem. - 18:23

Ben çevircektim seriyi listemde vardı. O yüzden yar etmem size Razz
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Tembel10

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 20 Tem. - 19:39

Bu kısımda çeviri istekleri almıyoruz.Sadece bulmakta zorlandıgınız serilerde yardımcı oluyoruz. Eldeki seriler bitmeden çeviri asla düşünmüyoruz.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Sub yada Fansub ??? Defaul10

Mesaj tarafından vecitasan Ptsi 20 Tem. - 20:53

hönk zati bölüm basliği anime ceviri istekleri diyor istek kızmu yokmu yaws o da güzels Very Happy
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 20 Tem. - 21:30

hönk zati bölüm basliği anime ceviri istekleri diyor istek kızmu yokmu yaws o da güzels Very Happy

Anime çeviri istekleri diye birşey yok.Burda sadece çevrilen animeler ya da kolayca bulunmayan animeler için arkadaşları karınca kararınca bilgilendirmeye çalışıyoruz.Zaten arkadaşlar çeviriye başlamak istiyorsa anket vari nabız tutmalar yapıyor.Ayrıca
Başlıkta Anime, Manga ve Forumla ilgili isteklerinizi buradan yapabilirsiniz,yazıyor.(Çeviri istekleri yazmıyor)

Son olarak Türkçemizi, sitemizde, daha düzgün kullanalım.Türkçe harfler kullanalım.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından vecitasan Salı 21 Tem. - 16:53

yanlizs Very Happy ordaki basligi değiştirek ozaman orda anime istek yaziyor okuyan adam anime ceviri olarak anlar dip not olarak düşersin. anime cevirisi değildir diye Very Happy annamlara iyi bakalim o s takilarini bilerek yaziyorum daha bilmediysen bilemiycem.
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 21 Tem. - 17:34

yanlizs Very Happy ordaki basligi değiştirek ozaman orda anime istek yaziyor okuyan adam anime ceviri olarak anlar dip not olarak düşersin. anime cevirisi değildir diye Very Happy annamlara iyi bakalim o s takilarini bilerek yaziyorum daha bilmediysen bilemiycem.

Bu seferde söylediklerinden birşey anlamadım.Özelikle son kısımları.Başlık konusunda da sen burda gerekeni anladıysan benim açımdan sorun yok.Diğer arkadaşlarda eminimki anlamıştır.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından vecitasan Salı 21 Tem. - 18:27

sen dedikten sonra anime alt yazi istek bölümü değilmiş onu annadim o ana başlık altina anime altyazi istek bölümü değildir. diye bir yazi yazarmisin demiştim ?
vecitasan
vecitasan
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 21 Tem. - 18:38

Daha önce altyazısı yapılmışsa yada fansub haline gitirilmişse nerden bulacaklarını bilmiyen arkadaşlara yardımcı olmak için bu bölüm var.Ayrıca ing de olsa serilerin bir kısmın ıbulamayan arkadaşlara yardımcı olmak bu başlıgın amacı.Yani sevdiginiz bir seri var ise bunu çevirtmenin yolu bu başlık degil.Daha çeşitli yöntemler var.Son olarak elimizdeki projelerin çokluğu nedeniyle başka serilere el atmayı düşünmüyoruz.El atacak olursak sizlerinde tepkilerini dikkate alacagımızı düşünüyorum.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

- Similar topics