AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Princess Lover

3 posters

Princess Lover Empty Princess Lover

Mesaj tarafından AkumA Çarş. 22 Tem. - 23:18

Princess Lover!
Princess Lover 15552l
Type: Tv Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yayın Tarihi: 5 Temmuz 2009 - ???
Yapımcı: GoHands
Tür: Comedy, Ecchi, School, Harem, Romance
Uzunluk: Bölüm başı 25 dakika
Genel İzleyici Kitlesi: +13

Arima Teppei Ailesini trafik kazasında kaybetmiş ve Arima şirketinin sahibi dedesinin Ailesinin ölümünün bir kaza olmadığını,eğer Arima şirketinin varisi olmayı kabul ederse Ailesini kaybetmesinin sorumlusunu bulmasına yardım edeceğini söylemesi üzerine sıradan bir yaşam yaşarken bir anda ultra zengin bir yaşama geçmiş bir öğrencidir.

Dünyanın en büyük şirketlerinden birinin varisi olduğu halde bu konular hakkında hiçbirşey bilmeyen Teppei,dedesinin zoru üzerine Sadece zengin kesim öğrencilerin gittiği Shuuhou Gakuen Lisesine kayıt olur.

İlk olarak zengin insanlara hiç alışamayacağını düşünsede,Zamanla Gangsterlerin elinden kurtardığı Charlotte,Kendisi karşı çıksada dedesinin ayarladığı sözlüsü Sylvia,Özel hizmetçisi Yuu ve Arima şirketinden nefret eden Sekika ile birlikte kendisininde eğleneceği Romantik-komedi tadında yeni bir hayata başlayacaktır.

Karakter Tanıtımları;

Teppei Arima
Seslendiren:Terashima Takuma
Spoiler:
Charlotte Hazelrink
Seslendiren:Yuzuki Ryouka
Spoiler:
Sylvia van Hossen
Seslendiren:Toyoguchi Megumi
Spoiler:
Yuu Fujikura
Seslendiren:Matsuoka Yuki
Spoiler:
Sekika Houjouin
Seslendiren:Katou Emiri
Spoiler:

Kişisel Görüşüm;
Harem animesi sevenlere kesinlikle önerebileceğim bir seri.Çizimleri iyi,yine tsundere falan bulunmakta seride,karakter yelpazesi klasik harem tarzı yani.

Çizimleri bayağı güzel.İlk bölümde hafiften bir gözlere takılıp ~Güzel mi berbat mı~ gibisinden gidip gelsenizde,2. bölümde çok kaliteli bir şekilde düzeltiyorlar göz olayınıda.Fakat herkesin farkedeceği gibi klasik ecchi geleneği olarak gögüsler büyük çizilmekte,Bunda aşırı büyük yapılmasada yine her ecchide oldugu gibi buda öyle arkadaşlar.Yinede dediğim gibi rosario veya sekirei kadar değil,daha derli toplu bunda xD

Seslendirmesi falan iyi.Ben pek kötü bir yanını bulamadım.Konunun aşırı ilginç olup ağzınızı açık bırakacağını söylemem fakat harem-ecchi türüne göre kötü sayılmaz bence.Benim gibi ''Romantizm+Ecchi+Komedi=Mükemmel!'' düşünenlerin izlemesi gerekmekte.
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Princess Lover Idaree11

Princess Lover Empty Geri: Princess Lover

Mesaj tarafından hione Perş. 23 Tem. - 2:38

ben kötü bi yanını biliyorum hmn söliyeyim , bi ton fansub indirdim bi o kadarda raw indirdim ama animenin en güzel kısımları censored ne yazık ki Very Happy ...
hione
hione
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 465
Ruh Hali : Princess Lover Pusuda10

Princess Lover Empty Geri: Princess Lover

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 23 Tem. - 6:56

Eline sağlık güzel bir tanıtım olmuş.Dün üçüncü bölümüde izledim.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Princess Lover Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com