AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaze No Stigma

4 posters

Kaze No Stigma Empty Kaze No Stigma

Mesaj tarafından AkumA Çarş. 22 Tem. - 23:55

Kaze no Stigma -|- Stigma of the Wind
Kaze No Stigma 3831l
Type: Tv Serisi
Bölüm Sayısı: 24
Yayın Tarihi: 23 Nisan 2007 - 29 Mart 2008
Yapımcı: Gonzo, FUNimation EntertainmentL
Tür: Action, Fantasy, Romance
Uzunluk: Bölüm başı 24 dakika
Genel İzleyici Kitlesi: +13

Kannagi Kazuma Ateşi kullanabilen Kannagi ailesinin küçük bir üyesidir.Fakat kız kuzeni Ayano'nun kendisini 1 saldırıda yenmesi ardından ateş kullanma konusunda hiçbir yeteneği olmadığı söylenip babası tarafından Kannagi ailesinden atılmıştır.
4 yıl sonra,Kazuma eğer ciddileşirse Kannagi ailesinin liderini bile çok rahat bir şekilde öldürecek kadar güçlü bir rüzgar kullanıcısı olmuş ve japonyaya ''Kannagi'' Soyadını değiştirerek,Para karşılıgı görevler yapan ''Yagami Kazuma'' olarak dönmüştür.Fakat Kannagi ailesinden hala nefret etmekte ve intikam gibi duygular beslemesede kardeşi haricinde tüm aile üyeleri karşısında ölse umursamadan geçecek bir kişiliğe dönüşmüştür.
Yinede ne şanstır ki japonyaya yeni geldiği sırada başka bir rüzgar kullanıcısı teker teker Kannagi'yi katletmeye başlamış ve kardeşi ''Ren''i kaçırmıştır.
Kardeşini kurtarması ardından Kazumanın Kannagi ile arası daha iyileşecek ve Kannagi ailesinin prensesi Ayano ile birlikte para karşılığı kannaginin işlerini yapmaya başlayacaktır.Fakat Kazuma'nın Ailesinden atılmadan önceki ve atıldıktan sonraki geçmişi onu pek rahat bırakmayacaktır.

Karakter Tanıtımları;

Kazuma Yagami
Spoiler:
Ayano Kannagi
Spoiler:
Ren Kannagi
Spoiler:
Kirika Tachibana
Spoiler:
Jūgo Kannagi
Spoiler:
Yukari Shinomiya
Spoiler:
Nanase Kudou
Spoiler:

Kişisel Görüşüm;

İyi ve hızlı başlayan,başlangıç olarak çok sevdiğiniz fakat ilerde filler üstüne filler koyması ardından hayattan bezdiren bir seri.Eğlenmek için izlenebilir fakat haftada 1 bölüm izleseniz bile filler'inden zamanla sıkılıyorsunuz.

Bunun haricinde konu,çizim,seslendirme veya ses efekleri bayağı iyi olan bir seri.İzlenmeye değer yani,fakat dediğim gibi ilk 6-7 bölümden sonra sonlarına kadar sıkıla sıkıla izlersiniz,sonuda fena değildir =)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Kaze No Stigma Idaree11

Kaze No Stigma Empty Geri: Kaze No Stigma

Mesaj tarafından hione Perş. 23 Tem. - 2:45

yaptığın yorumlara katılmamak elde diil , aslında son derece izlemesi keyifli başlayan bi anime olmasına rağmen araya konulan geyik bölümlerle insanı sıkıyorlar ama genel itibariyle güzel ve keyifli bi animeydi ...
hione
hione
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 465
Ruh Hali : Kaze No Stigma Pusuda10

Mesaj tarafından spartiate Perş. 23 Tem. - 7:22

buda başlayıp yarım bıraktığım animelerden... beğenmediğimden değil, o zamanlar kotalıydım indirememiştim, daha sonrada bir türlü kısmet olmadı izlemek... ben beğenmiştim gidişini, en azından ilk 6-7 bölüm güzeldi...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Kaze No Stigma Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Desire Perş. 23 Tem. - 7:37

çizimler gerçekten çok iyiymiş paylaşım için çok teşekkür ederim izlemek istiyorum bu seriyi mutlaka
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Kaze No Stigma Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

- Similar topics