AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+23
zhaomc
Hitokiri
muhtesemmatrix
Hei_(BK201)
sakura hime
sera myu
hipernova
S.Tensei
SheaN
doumeki
LordCha
kanade
özz
bLue-Dragon
yuuki_cross
Katsura
Zax
zhenya
hione
meyday
Squaw
lafolya
bluetear
27 posters

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sakura hime Salı 8 Eyl. - 0:25

lafolya furuba'yı izle ve kyo'ya aşık ol yani bu aşk kaçmaz Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Eglenc10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 0:37

Ama orda Yuji'de çok iyi bir karakterdi bence boşuna ''Okulun Prensi'' lakabı verilmemişti Sakura...

Bence izlenimilmesi için çok geç kalınmış seriler kategorisinde yerini alan bir yapım oluyor seriyi izlemeyi geciktirdikçe ki konusu bakımdan bence oldukça orjinal bir kurguya sahip Furuba...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Kustah10

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 0:49

yuki ye sinir oluorm ben ona gidio kıza asılıo asılıo benim kyom utangaç sesi çıkmıo garibimin ama çok seviyor sonra noluo tohru ortada yuki-kun yuki-kun die gezip duruo sinirim bu duruma vk dada öle olmuştu hala içimden atamadım Mad
önce kyon sonra ayame favorimdir lol! okul prensi dediğin ayame gibi olur okul tarihinin en fedakar başkanı lol!
bu mesajım benim jübilemdir artık yazım kurallarına dikkat ederek yazmaya karar verdim öss modu lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Dagini10

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 0:56

Sera manganın sonunu bilmiyorsun sanırım sen o nedenle benim Yuki aşkım daha büyüktür esas aşk fedakarlık gerektiriyor ki manga sonunda da;(Manga sonunu ifşa ediyor eğer okumaya niyetiniz varsa açmayın derim;) )

Spoiler:

Ayame'ye laf söyletmem zaten ona laf söyleyen beni bulur karşısında o nasıl gözlere sahip bir varlıktır öyle bir tanecik Yılanım benim alıp evde beslerim ben öyle yılanı ne kafese koyarım ne de hapsederim sns
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 1:09

spoilerı okumadım ama kızı kyon kapıosa bayram ederim yukinin sürekli kyoyu ezmesine sinir oluorm
Spoiler:
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 1:24

okudum dayanamayıp Shocked

Spoiler:
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Salı 8 Eyl. - 1:39

bende dayanamayıp okudum ne yapam
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Pusuda10

Mesaj tarafından leydipolgara Salı 8 Eyl. - 13:27

fruit basket animenin sonu manganın hangi chapter ından devam ediyor yauw.
leydipolgara
leydipolgara
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Gevsek10

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 13:35

belli bişey yok bi chapter animede olmayan oluo sonraki animeden bi bölüm ama 6.ciltten itibaren okursan tam olur sanırım
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 20:54

Sera Yuki'nin o şekilde davranması lanet yüzünden biliyoruz ki o nedenle ben kimseyi suçlamıyorum açıkçası ve de mangayı okudukça ne demek istediklerimi anlayacaksın ve Kyo ile Tohru'nun geçmişte bağlantılarını bile öğreneceksin bu sana bir ip ucu çok küçükken bağlantıları da var gerçi ben daha ilk volume.ü bitirdim ama büyük amacım hemen bitirmek önce Nana.da yetişmem gerekiyor mangaka devam etmeye başlamadan önce Smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Salı 8 Eyl. - 20:58

genel tartışmada animeler yerine mangalardan bahseden pen olurdum çoğu zaman Smile bakıyorımda furuba baya sarmış sizleri ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Karisi10

Mesaj tarafından lafolya Salı 8 Eyl. - 21:05

ben daha başlamadım zhenya yaa. furubaya ama başlarım bu gidişle sera beğendiyse gözüm kapalı dalarım..

bu arada senin yüzünden mangaya başladım ama sırayla önce d.gray man ın çevrilmiş bölümlerini bitirmem lazım..

peki furabayı nerden indirebilirim bildiğim kadarıyla mangası aluminiada idi...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Uykum210

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 21:24

zhenya demiş ki:genel tartışmada animeler yerine mangalardan bahseden pen olurdum çoğu zaman genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_smile bakıyorımda furuba baya sarmış sizleri ...

Furuba hayattır Kerim ya ne diyorsun sen yılan ve de hamster hayranı biri varken kaşrında böyle bir yapım göz ardı edilebilir mi sence ve animesi de yarım kalmış şekildeyse mangasını okumak kaçınılmaz oluyor sanırım Smile

Ve de son günlerde manga okumaya da başladım baya baya Razz
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Salı 8 Eyl. - 21:27

@lafolya Şahsen ingilizce olarak okuyorum mangaları Smile o yüzden herhangi bi yorum yapamıycam ...Ama aluminia 60 a kadar çevirmiş
...
@squaw oku oku manga iyidir hele fruits basket çok güzel bi shoujo dur ...ama senin önce nana yı okuycağın tahmin ediyordum ben Smile
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Karisi10

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 22:28

Squaw demiş ki:Sera Yuki'nin o şekilde davranması lanet yüzünden biliyoruz ki o nedenle ben kimseyi suçlamıyorum açıkçası ve de mangayı okudukça ne demek istediklerimi anlayacaksın ve Kyo ile Tohru'nun geçmişte bağlantılarını bile öğreneceksin bu sana bir ip ucu çok küçükken bağlantıları da var gerçi ben daha ilk volume.ü bitirdim ama büyük amacım hemen bitirmek önce Nana.da yetişmem gerekiyor mangaka devam etmeye başlamadan önce genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_smile
o küçüklükteki bağın bende farkındaım hatta o şapka kyonun sanmıştım yukininmiş ama nasıl bi bağ bilmiorm dur bakalım tohrunun babasındanda bişeyler bekliorm ben olayı en sonunda hiçbişey tesadüf değildire çevirecekelr gibi
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 22:33

zhenya demiş ki:
@squaw oku oku manga iyidir hele fruits basket çok güzel bi shoujo dur ...ama senin önce nana yı okuycağın tahmin ediyordum ben genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_smile

Valla hepsini meraktan bi ona atlıyorum bi ona Zhenya ama öncelikle Nana gidiyor hazır mangaka da rahatsızlanıp dinleniyorken yetişeyim diyorum kaldığı yere artı senden aldığım spoiler ve de yan hikayeler yani yan hikayeler derken Nobu-Yasu gibi karakterlerin hikayelerinde değinen chapter.ları merak ediyorum ama anime sevgimde var ve de biliyorsun bir iş daha var başımda hione'nin beni gaza getirdiği Razz hepsini bir arada götürünce manga okumak aksıyor bazen ama şu an baya okuyorum dediğim gibi daldan dala atlayarak Furuba,Kenshin,Nana ve Melty Blood severek takip ettiklerim ama öncelik Nana yetişmem lazım yani tahmininde yanılmadın Smile

@Sera Myuu
Benim arkadaşımdan aldığım spoiler.da Tohru'nun annesi ve Kyo'nun bağlantısı var diye hatırlıyorum yani şöyle spoiler.a fazla girmeden bahsedeyim Tohru'nun annesini ve Kyo'yu ilgilendiren bir olay geçiyor başlarından ve neden ilk zamanlarda Tohru'ya agresif davrandığını da anlayacaksın Kyo'nun genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_wink
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 22:41

wala onun için bi sebep göstermelerine gerek yok kyo herkese davrandığı gibi davrandı yaw hani desen nie tohruya yumuşak davrandı tamamda kimseye göstermediği nezaketi kıza göstermek için seri başladığından beri yırtınıo çocuk kyoyu seviorm yawww genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_biggrin
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 22:55

Zaten serinin sonunda da neden öylr bir tavır takındığını görüyoruz ben de severim Kyo'yu zaten daha önce de belirttiğim gibi sevmediğim karakter pek yok diyebilirim Furuba'da ama benim favorim değişmez her zaman dediğim gibi Yuki ve Ayame'dir ve de Shigure'nin tavırlarını severim seride özellikle Ayame-Shigure diyalogları düper benim için çok büyük zevk almıştım izlerken ikisini....genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Icon_smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Salı 8 Eyl. - 23:21

ahahahahahahaha benimde öle bi arkadaşım var shigureyle ayameye bakınca kendimizi görüorm genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 837810 ben yuki gibi karakterlerleri oldum olası sevmem orda en az sevdiğim karakter yuki hatta ama zevkler farklıdır tabiiki hmm kyonun tipine oranyan diolardı sanırım ben oranyanları seviorm genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Salı 8 Eyl. - 23:51

Ya Ayame gibi bir arkadaşın olsun yanında ben başka bir arkadaş istemem heralde hatta öyle bir kardeşim olsa süper vakit geçirirdim....

Kyo'nun karakter özelliklerine göre verilen isim mi bilmiyorum o türü ama ben olayların yaşanmışlığına göre seviyorum sanırım anime karakterlerini Smile
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 9 Eyl. - 3:44

herkes yaşanmışlığına göre seviyor zaten ama anime karakterleri biraz kalıpsal o kalıplar içindede sadece bir kaç karakterin öne çıkmasının sebebi senin yaşanmışlık dediğin yani geçmişlerinin iyi anlatılması karakterlerin derin işlenmesi yada arkalarındaki hikayenin yada dramın etkileyiciliği çizimleri vsvs. öyle pek çok faktör belirliyor ama bu kalıplaşmış oldukları gerçeğini değiştirmez mesela ben kyo gibi utangaçlıklarından biraz huysuz olan tipleri her zaman yuki gibi atılgan olanlara tercih ederim ha kyoyu tutupta ne bileyim hiç acı çekmemiş bi karakter yapsalardı ya da yüzeysel bir karakter yapsalardıda yukinin dramını verselerdi sadece o zaman doğal olarak kyoya bakmazdım ama kyoda gayet iyi işlenmiş bi karakter olduğundan kişiliği bakımından direk önde başlıyor anlatmak istediğim o
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime Çarş. 9 Eyl. - 11:20

aslında sera seride mümkün olduğunca tüm karakterlerin duygusal yapıları ve geçmişleri hakkında ipuçları alıyoruz manga da daha çok şey öğreniyoruz Very Happy ama animede de dikkat ettiğimde sohma ailesi ve geçmişleri ile ilgili şeyler öğrendik buna karşı değilim ama ben tohru hakkında da öğrenmemiz gereken şeyler olduğunu düşünüyorum tohru'nun geçmişi hakkında pek bişi öğrenemedik şahsen merak ettiğim bir iki şey vardı Very Happy ama anime zaten kısa sürdü bu seri benim elimde olsa bi 100 bölüm yapardım Very Happy seride ayame'nin olduğu bölümlerin yeri bende çok ayrı hele o ortaya çıktığında arkaa çalan müzik filan süper ayame shigure sohbetlerine diyecek bişi yok Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 9 Eyl. - 11:45

ben ayamenin okul anılarını seviyorum en çok XD
şimdi bak soruyorum mangasının sonuna kadar gelmiş hangi shoujo anime var bide yeşil gözlü siyah saçlı erkek anime kararkteri biliomsnz sakura sen bulmuştun bitane ama başka yok mu ki :S
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sakura hime Çarş. 9 Eyl. - 12:01

ayame hayalimde ki okul başkanı Very Happy

sera dediğin tipte karakter bulmak çok zor ben bi tane buldum başka da bulamadım Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Çarş. 9 Eyl. - 12:05

neyden bahsediyorsunuz ben anladım kızlar yaa...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 10 Uykum210

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

- Similar topics