AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin)

+26
meyday
SheaN
özz
Deddo
demokan36
digigirl
bonjour
Mss. Pretty Queen
bLue-Dragon
bluetear
muhtesemmatrix
sakura hime
sera myu
Engel
Servet
Hitokiri
Shiniko
ozman
resurgam
Misafir
CHOBiTS
RoMe
Exile Falcon
spartiate
mavilynx
edemirci44
30 posters

5 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki

portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Empty Geri: portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin)

Mesaj tarafından sera myu Paz 15 Şub. - 22:35

cevap için teşekkürler Smile
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Dagini10

portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Empty Geri: portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin)

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 0:27

Esper deyince benim aklıma hemen Kimagure Orange Road geliyor.

Esper uzun olan Extrasensory Perception User'ın kısaltılmışıdır. Yani Altıncı His Kullanıcısı veya "Altıncı Hissi kuvvetli kimse" de diyebiliriz. Witch Hunter Robin, School Rumble, Skip Beat, Dragonball gibi bir çok Anime'de de görebiliriz. Kisiliksiz arkadaşımızın da dediği gibi bu kişiler telepati, telekinesis, teleport(bir yerden bir yere ışınlama) gibi psişik güçlerini kullanabilirler.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Relax10

http://www.portakalyolu.com

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 0:30

teşekkürler Very Happy
ben insanların düşüncelerini okuyabilmeyi isterdim
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 0:37

Mss. Pretty Queen demiş ki:
sera myu demiş ki:ben onuda görmüyorum huh bomboş duruyor scratch

youtube'dan koyduğu için göremiyorsundur ^^

videoyu da izleyince tam oturdu hikaye kafamda. sadece özetini okumuştum. gerçekten güzel seçim^^

Domo Arigato Pretty Queen-san. Bana bunun bir bölümünü Wisconsin gösterdi. Sonra biz ekip olarak seyrettik bayağı sevdik. Kimsenin çevirmeyeceğini de bildiğimiz için kararlaştırdık ve Wisconsin ile çevirilerini yaptık.

sera myu demiş ki:teşekkürler ben insanların düşüncelerini okuyabilmeyi isterdim

Gelecek Fansub güncelleme tarihlerini öğrenebilmek için değil mi? Very Happy

En son Servet tarafından Ptsi 16 Şub. - 0:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 0:50

yok aslında onun için zamanı bükebilmeyi isterdim ama cidden içimden biip grubun güncelleme yaptığı güne gitsem keşke falan dediğim çok olmuştur insanların düşüncelerini okuyup deiştirebilseydim shoujo kakumei utananın çevrilmesini sağlayabilirdim pgi
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 10:09

Revolutionary Girl Utena için aslında bizim gruptan iki kişi yani Madoka_FR ve Wisconsin çeviri önerisinde bulundular. Şöyle ki; geçenlerde yine bunu dile getirmiştin bende konuşurken sormuştum. Bizim prensiplerimizden biri çevirdiğimiz serilerin (box set/oem/digital download) lisanslı orjinallerini alıyoruz. Çoğu eski seriyi bulamıyoruz o yüzden. Madoka_FR elinde olduğundan bahsetmişti. Fakat uzun bir seri olması lazım Utena'nın (48 bölüm üstü) o yüzden elimizdeki uzun olan biri asıl projemiz (KOR) ikisi daha adını açıklamadığımız projemiz ile aynı anda götüremeyiz. Şu sıralar KORPYT'e bir başka çocukluk arkadaşımızın katılması gündemde. Eğer bu olursa hem proje sayımız artar hem de daha uzun serilerden daha çok seçmeye başlarız.

Biliyorsun Shoujo, Romantik, Komedi gibi öğeler bizim için öncelik taşıyor. O yüzden sırf üzülme diye Shoujo Kakumei Utena'ya bir açık kapı bırakalım ve listemize alalım.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 15:35

ben bu amimenin çevrilmesini çok istiyorum doğru ve çevrilirse gerçekten çok mutlu olurum buda doğru ama zevk almayacaınız birçeviri veya sizi zorlayacak bir çeviri yapmanızı beklemek düşüncesizlik olur yinede teşekkür ederim ama türkiyede, anime adlı bir araştırma kitabı var ve o kitabı okuduğumdan beri bu seri aklımdan çıkmıyor o yüzden her yerde yazıyorum bide bunun yanına excel sagayı ekledim ama utena ayrı dediğim gibi Very Happy uzunmu diyince eskiden bir anime 12 bölümü geçince vaybe nasıl çevirecekler bunu diyordum ama sonra naruto bleach d.grayman slam dunk falan çevrildi şimdide dedective conan çevriliyor o yüzden biraz burnum kalktı ama şimdi düşününce 48 bölümlük bir anime gerçekten uzunmuş yaw haftada 1 bölümden 1 yılda bitiyor Shocked yardımcı olduğun için teşekkür ederim servet abi ben yine birinin bu animeyi çevirmesini beklicem ama çeviren kişide bundan zevk alsınki hem animenin çevirisi güzel olsun hem çeviren eğlensin Smile
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 16:29

Şunu ilk önce bilmeni isterim ne Madoka_Fr ne Wisconsin ne de ben stokçu Anime'ci değiliz. Yani anlatmak istediğim, Madoka_Fr elimde bu Anime var dediğine ve gidip bunu zamanında para verip ısmarladığına ve satın aldığına göre demek ki sevdiği için almış. Sevdiği, sevmediği, izlediği, izlemediği Animeleri illegal yoldan dizip stok yapmamış ve bu stokla birileri ile anlamsız bir yarışa girmemiş. Sevmediğimiz bir Anime'yi çevirmek ticaret olur, rant olur başka arkadaşlara haksızlık olur. Ha bunu yapanlar var mı? Bunu tartışmanın yeri burası değil. Lütfen ne KORPYT'yi ne de bizi stokçu Anime'ci sanma, ruhsuz ve fabrikasyon çeviri en korktuğumuz şey zaten. Günde 12 bölüm çevirilebilir hatta 22 bölüm bile çevirilebilir fakat bu çeviriyi sadece çeviren kişi anlar, belki 1.5,2 ay sonra seyretse, kendi çevirisini anlayamaz. (Bu fikirlerime katılacak burada bir sürü arkadaş olduğunu da biliyorum.)

Sen şanslısın derdini anlatabiliyorsun, Utena'yı çevirirseniz iyi olur diyebiliyorsun, fakat yıllardır çoğu Animesever istediği Anime'ler için gruplara ulaşamıyor, derdini anlatamıyordu. Ben iddiaya girerim (facebook grubu gibi oldu) Utena'nın çevirildiğini görmek isteyen bir çok arkadaşımız vardır. Sen sadece içlerinden şanslı olansın o kadar. Senin sayende onlarda isteklerine kavuşacaklar.

(Çok mu abarttım ya lol! )
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından ozman Ptsi 16 Şub. - 21:29

kısaca :beğenmediğiniz animeyi çevirmeyin.
22 bölüm 1 günde çevirebilen adama ben 50 milyon veririm.(profosyonel olmayan)
ozman
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Delibo10

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 21:41

Günde 22 bölüm çevirmek çok iyi bir şey değil bence ucuz fabrikasyon, yan sanayi, işporta olur bunu demek istiyorum ve 50 milyonun boşuna gider. O adam 4 bölümden sonra tutarsız olarak çevirmeye başlar. Ha sen sadece adı çevrilmiş olsun da ne olursa olsun diyorsan 22 bölüme 50 milyon verebilirsin. Sonuçta bu işin düzenlemesi, kalite kontrolü, son kontrolü gibi bir çok aşaması var. En profesyonel çevirmenler bile hata yapabilir.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Ptsi 16 Şub. - 22:03

ozman demiş ki:kısaca :beğenmediğiniz animeyi çevirmeyin.

ben bu işe talibim hıhıh

insan günde 3 bölüm çevirse bile başta iyi başlasa da ilerledikçe çeviriyi batıracaktır. servet abiye katılıyorum, zaten o niyetle çevrilen animelerin çevirilerinde genelde meymenet olmuyor. ama gruplar kendini geliştirdi, eskisi kadar çok olduğunu sanmıyorum.
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Psikop10

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 22:17

Servet demiş ki:Şunu ilk önce bilmeni isterim ne Madoka_Fr ne Wisconsin ne de ben stokçu Anime'ci değiliz. Yani anlatmak istediğim, Madoka_Fr elimde bu Anime var dediğine ve gidip bunu zamanında para verip ısmarladığına ve satın aldığına göre demek ki sevdiği için almış. Sevdiği, sevmediği, izlediği, izlemediği Animeleri illegal yoldan dizip stok yapmamış ve bu stokla birileri ile anlamsız bir yarışa girmemiş. Sevmediğimiz bir Anime'yi çevirmek ticaret olur, rant olur başka arkadaşlara haksızlık olur. Ha bunu yapanlar var mı? Bunu tartışmanın yeri burası değil. Lütfen ne KORPYT'yi ne de bizi stokçu Anime'ci sanma, ruhsuz ve fabrikasyon çeviri en korktuğumuz şey zaten. Günde 12 bölüm çevirilebilir hatta 22 bölüm bile çevirilebilir fakat bu çeviriyi sadece çeviren kişi anlar, belki 1.5,2 ay sonra seyretse, kendi çevirisini anlayamaz. (Bu fikirlerime katılacak burada bir sürü arkadaş olduğunu da biliyorum.)

Sen şanslısın derdini anlatabiliyorsun, Utena'yı çevirirseniz iyi olur diyebiliyorsun, fakat yıllardır çoğu Animesever istediği Anime'ler için gruplara ulaşamıyor, derdini anlatamıyordu. Ben iddiaya girerim (facebook grubu gibi oldu) Utena'nın çevirildiğini görmek isteyen bir çok arkadaşımız vardır. Sen sadece içlerinden şanslı olansın o kadar. Senin sayende onlarda isteklerine kavuşacaklar.

(Çok mu abarttım ya lol! )

aklımdan stokçu animeci lafı falan geçmemişti ama bu kötü birşeyse ben stokçu animeciyim türkçeye çevrilen her seriyi indiririm mesela ayrıca daha öncede portakal yolundan çıkmış anime özellikle çizimleriyle evet bu portakal yolu animesi olur dedirtiyor demiştim bunu söylüyorsam zaten kafanıza göre yada rant amaçlı fansub yaptığınızı düşünmüyorum demektir ama bir önceki mesajındada uzun olduğunu ve elinde uzun seri olduğunu yazmıştın bende buna hak verdiğim için bunları yazdım ve sırf sen üzüldüğün için açıkkapı bırakalım diyincede grubun işlerini zorlaştırcak bir çeviriyi beklemediğimi anlatmaya çalıştım sanırım beni yanlış anlamışsın servet abi yazdıklarımın arkasında bir artniyet yok
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 22:59

Mss. Pretty Queen demiş ki:
ozman demiş ki:kısaca :beğenmediğiniz animeyi çevirmeyin.

ben bu işe talibim hıhıh

insan günde 3 bölüm çevirse bile başta iyi başlasa da ilerledikçe çeviriyi batıracaktır. servet abiye katılıyorum, zaten o niyetle çevrilen animelerin çevirilerinde genelde meymenet olmuyor. ama gruplar kendini geliştirdi, eskisi kadar çok olduğunu sanmıyorum.

Değil mi ama Smile

@Sera myu

Ben senin söylediklerinde bir art niyet olduğunu düşünmedim. Ben başka bir olaydan bahsetmiştim yani sitemim sana değildi. Çeviri konusunda sıkıntıya girmiyoruz aslında, çeviri çoktan yapılıyor sonra sizlerin izleyip beğeneceği bir hale gelirken biraz uğraştırıyor ve 2008'de bir kaç problem yaşadık, O'nun dışında artık problemimiz yok. Bu olayı alıp karalama malzemesi yapanlar bile çıktı. Sen gönlünü ferah tut kimse seni art niyetli olarak görmedi. Ben sen Animesever'sin ve şanslısın demek istemiştim. Senin gibi düşünen ve seçtiğin altyazıyı isteyen bir sürü senin gibi düşünen çıkacaktır. Kendini onların sözcüsü yerine koy.

Yanlış anlaşılma için senden özür dilerim Sad

Şimdi arkadaşlar bu ay zaten çevirdiğimiz serilerin dışında, eğer siteyi ve bir kaç kardeş sitedeki konuşmalarımı takip ettiyseniz, klasik ve romantik komedi olan serileri çevireceğimizi söylemiştik.

Üzerine Kimagure Orange Road kadar çok düşeceğimiz bir diğer Şubat'ta başlayacak Anime de, yine Akemi Takada'nın karakter tasarımlarını yaptığı Maison Ikkoku olacak. Anime'nin baş karakteri Kyoko o kadar çok Madoka'ya benziyor ki gerçekten şaşırtıcı.
portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Kyoko%20Godai%20e%20gli%20altri
portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Sui%20pattini
Maison Ikkoku, Rumiko Takahashi tarafından çizilen romantik komedi ve Yusaki Godai etrafında dönen dokunaklı aşk hikayesidir. Güzel Kyoko Otonashi apartman yöneticisi, ve Ikkoku-kan'ın çılgın kiracıları ise bu hikayenin diğer karakterlerleridir.
Başlangıçta manga olarak tasarlanan Maison Ikkoku, 96 bölümden oluşmuş ve 1986'dan 1988'e kadar televizyonlarda gösterilmiş, ve son bir kaç yıldır "rec.arts.anime poll" en iyi anime serisi seçilmiştir. Mart 26 2006'da, 20. yılını kutlamıştır.

Bu Anime toplam 90 küsür bölüm tutuyor ve yeni arkadaşlar aramıza katılınca makul bir tarihte bitirebileceğiz.

Ayrıca Şubat ayında daha önce de belirttiğim gibi, Aa! Megami-sama'nın serisinin ilk bölümlerini Şubat'ta yayınlayacağız.
portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 604px-Ah%21_My_Goddess_The_Movie_%28Poster%29

Hikaye, manga'nın anlattığına göre, Keiichi Morisato adlı kolej birinci sınıf öğrencisi bir gencin tertemiz bir kalbe sahip olmasından ötürü Tanrı'nın bilgisayar sistemi (Yggdrasill) tarafından tek bir dilek hakkı için seçilmesi ile başlar. Güzeller güzeli Tanrıça Belldandy dünyaya bu görev için gönderilir, ve Keiichi'ye bir dilek dilemesini, bu dileğin herhangi bir şey olabileceğini; öyle ki Dünya'yı yok etmekten, zengin olmaya kadar her dileğinin anında kabul olacağını söyler. Fakat, Keiichi bunun kendine oda arkadaşları tarafından düzenlenmiş bir şaka olduğunu düşünüp Belldandy'nin ebediyen yanında kalmasını diler ve Keiichi'nin ummadığı şekilde, Belldandy bu isteği seve seve kabul eder. Manga bu ikisinin birbirine yakınlaşması sürecindeki ilişkilerini anlatır.
Aralarında değişiklikler gösteren, mangadan uyarlanmış anime dizileri de bu ana karakterleri içermekte ve özgün manganın temel öyküsüne dayanmaktadır; ancak, sözkonusu animelerin her biri --aşağıda açıklanacağı üzere-- konsepte kendi eşsiz yorumlarını getirmektedir. Dolayısıyla bu animeler birbirlerinden ayrı eserler olarak düşünülmelidir. Bunun tek istisnası, manganın öyküsünü birebir takip eden yakın zamanda çekilmiş TV dizileridir.

Hele yine adından bahsettiğim bir başka eski bir Anime var kiii... Smile Neyse onu da sonra açıklayayım.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 16 Şub. - 23:07

teşekkürleeer cheers servet abi film ve oav larını izleyebilirsin demiştin ama böyle içim rahat etti card captor sakurayı izleyemediği için tsubasa ya başlayamayan biri olarak Very Happy bu seriyle birlikte diğerlerinide izlerim maison ikkokuda benim çok merak ettiğim çok ünlü bir manga animesini izlemek keyifli olucak teşekkürler tekrar Razz
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Misafir Ptsi 16 Şub. - 23:16

Servet demiş ki:
Hele yine adından bahsettiğim bir başka eski bir Anime var kiii... Smile Neyse onu da sonra açıklayayım.

Şimdi tamamen atacağım: Urusei Yatsura !? Ranma ½  !?

Tabi atıyorum. Onca seri arasında onları istesenizde sıra gelmez.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Yoksu611

Mesaj tarafından Servet Ptsi 16 Şub. - 23:38

Urusei Yatsura Smile bildin
portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Lum40
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Hitokiri Ptsi 16 Şub. - 23:52

Urusei Yatsura diyorsan yuh diyorum Servet Smile

195 bölüm + 11 OAV ne diyeyim Servet bilemiyorum Very Happy Hele ki 96 bölüm + 1 Movie Maison Ikkoku var diyorsun.Cidden zor bir göreve başlıyorsunuz.Ne desem boş çok çok kolay gelsin.Japonca olsun İngilizce olsun her türlü yardım etmekten çekinmeyiz böyle seriler için.

Not : Maison Ikkoku LA 1. Dosya şuan %67'de ve daha 2 ay inecek gibi durmuyor.Ah Misaki ah diyorum ^_^

En son Hitokiri tarafından Salı 17 Şub. - 1:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından sera myu Salı 17 Şub. - 0:00

cidden uzun bi seriymiş Shocked ama bunuda merak ediyordum niheehehe çok güzel serilerle başladınız ama merak ettiğim şu bunlara nazaran kısa seriler var elinizde lucky star sola azumanga daioh ve haruhi bu kısa serileri bitirdikten sonra kor urusei yatsura maison ikkoku ya başlayıp ağırlığınızı bu uzun 3 seriye verip kısa süredemi bitirmeye çalışcaksınız yokse hepsini bir aradamı götürmeye çalışacaksınız ve hepsini bir arada götürmeye çalışacaksanız hangi serilere öncelik verceksiniz
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Misafir Salı 17 Şub. - 0:07

Hitokiri demiş ki:

195 bölüm + 11 OAV

+ 6 adette filmi var.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Yoksu611

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 17 Şub. - 0:11

Yuh cesaret ister diyorum tebrik ediyorum başka bişi demiyorum Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından Servet Salı 17 Şub. - 0:42

Şimdi şöyle anlatayım isterseniz, Şubat'ta çevirilerimizin dışında iki yeni Anime serisi dedim. Bunlardan biri Aa! Megami-sama diğeri Maison Ikkoku olacak zaten Şubat ayına sıkıştırmak mümkün değil. İlk bölümleri dedim yani bu 1-2-3-4 falan olabilir değil mi?

Bu zamana kadar Haruhi Suzumiya, Sola zaten bitmiş olacak çünkü her ikisinin de 3 bölümü kaldı. Kimagure Orange Road'un da ilk sezonunu yayınlamış olacağız. Bizim için sadece Lucky Star ve Azumanga Daioh kalmış oluyor. Mart itibarı ile ekibe yeni yüzler katılmış olacak ve belkide Lucky Star, Piano ve Azumanga Daioh'u Mart bitmeden bitirmiş oluruz.

Elimizde hangi Anime'ler kalır?

Sera Myu teorin tamamen doğru. Hitokiri sana çok ihtiyaç olacak, daha çok senin gibi arkadaşlarımızın moral desteğine ihtiyacım var. Urusei Yatsura benim çocukken izlediğim ve en iyi arkadaşlarım ile beraber izlediğimiz ve çok sevdiğimiz Anime'lerden bir tanesi. Bunu hepinize izlettirmek boynumuzun borcu. Maison Ikkoku ve Kimagure Orange Road içinde aynı şey geçerli ama lütfen biraz sabır,anlayış ve güven bekliyoruz. Hepsini aynı anda da götürebiliriz dediğim gibi, siz bunlara kafanızı yormayın. Siz sadece izlemeye ve çeviriler hakkında görüşlerinizi paylaşmaya odaklanın.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından spartiate Salı 17 Şub. - 8:29

kolay gelsin servet, cidden yorucu günler var önünüzde... başarılar dilerim OK
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından bonjour Salı 17 Şub. - 9:19

Ah! My Goddess harici tüm yapımlar Rumiko Takahishi'nin. Hazır elinize değmişken diğer eseri olan 161 bölümlük Ranma 1/2 animesinide çevirseydiniz..
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Servet Salı 17 Şub. - 13:40

Teşekkürler Spartiate kanka
Ben Ranma 1/2 çevirildi sanıyordum ? Bunu araştırmamız lazım.
Servet
Servet
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Hitokiri Salı 17 Şub. - 13:46

Bildiğim Ranma 1/2 ve Inuyasha çevirilmedi (Bir ara Inuyasha AMAD tarafından ele alındı ama 10. bölümde bırakıldı.)

Ranma 1/2 konusunda düşüncen varsa Servet bir görüşelim, yardımcı olabilirim.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : portakalyolu (Bu siteyi es geçmeyin) - Sayfa 5 Kimses10

http://www.turkfansub.com

5 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki