AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seyredilmesini Önereceğiniz filmler

+60
hipernova
Ownd
PinkLemonade
Tenbatsu
Mahlas_Kafkef
Unde®minE
mavi_61
bLue-Dragon
özz
Susano'o
Squaw
AnTiOkSiDaN
kanade
kordiseps
yuuki_cross
scoutcrawler
stratospheregirl
FoRZa
Kansu
sakura
Ryoko Yoichi
sera myu
Darkcity87
jax
Shiniko
FindaSoul4$ale
sakura hime
resurgam
ronin47
FromHeLL
gundamaster
Godslayer
zagato
Darklight
oZzIiI
therockula_99
Hanajima
Akuma_Blade
Unde®kaN
omerbaba18
Harusame
nico robin
savage garden
Zax
soma
MetatroN
rockchu
(^sakura^)
Vincent
lantis
RoMe
Exile Falcon
aoshi
DarkeLia
BladeSinger
sempai
CHOBiTS
DFalcon
spartiate
edemirci44
64 posters

2 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki

Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Empty Geri: Seyredilmesini Önereceğiniz filmler

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 12 Mayıs - 18:15

Güzel bir film daha Kadınlar Ne ister?(What Woman Want)
ne güzel filmdi be. Very Happy
Mel Gibson hayranıyım dır oldum olası.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Empty Geri: Seyredilmesini Önereceğiniz filmler

Mesaj tarafından BladeSinger Ptsi 12 Mayıs - 19:16

#1 - The first rule of Fight Club is, you do not talk about Fight Club.
#2 - The second rule of Fight Club is, you DO NOT talk about Fight Club.
#3 - If someone says stop, goes limp, taps out, the fight is over.
#4 - Two guys to a fight.
#5 - One fight at a time.

#6 - No shirts, no shoes.
#7 - Fights will go on as long as they have to.

#8 - If this is your first night at Fight Club, you have to fight.

hayatımın filmi = fight club Very Happy
BladeSinger
BladeSinger
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 60
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Deli10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 12 Mayıs - 20:02

vallaha belli blade... bende çok seviorum, bu aralar izleme zamanı geldi yine Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından aoshi Ptsi 12 Mayıs - 20:12

Fight club daki karakterleri seviyorum baya.Senaryosuda güzeldi.
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Karisi10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 12 Mayıs - 20:48

aoshi demiş ki:Fight club daki karakterleri seviyorum baya.Senaryosuda güzeldi.

güzel yetmezz aoshi harika diyelim şunaaaaaaa Very Happy (abarttım galiba ama cidden öyledir Very Happy )
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından aoshi Ptsi 12 Mayıs - 21:26

Evet harika diycektim aslında dilim sürçtü Very Happy
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Karisi10

Mesaj tarafından sempai Ptsi 12 Mayıs - 21:38

CHOBiTS demiş ki:Güzel bir film daha Kadınlar Ne ister?(What Woman Want)
ne güzel filmdi be. Very Happy
Mel Gibson hayranıyım dır oldum olası.

gerçekten güzel bir filmdi. ama mel gibson hayranı olarak özellikle Fidye/Ransom benim aklıma gelir. orada telefonda çocuğunun öldüğünün duyduyu andaki oyunculuğuna şapka çıkarmak lazım.

fight club...hmmmm işte mükemmel bir film daha....

ve bir mükemmel film daha Face Off (Yüz Yüze- bu film isimlerini nasıl çeviriyorlar bir anlasam) burada da özellikle nicolas cage harika bir performans sergiliyor ....
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Stresl10

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 7:07

aoshi demiş ki:Evet harika diycektim aslında dilim sürçtü Very Happy

hah şöyle iştee lol

hadi konu mel gibsondan başladıysa bende ordan devam edeyim.. bence en iyi mel gibson filmleri mad max serisi(özellikle ve özellikle 2. film) vee tabikiii.............. cehennem silahı serisi(braveheart dicem sandınız dimi lol ).... 2sinde de işte mel gibson bu dedirtiyor adam..

aman face/off nasıl bi filmdi öle ya.. sanırım sinemada 2 kez izlediğim ilk film oydu... akkkssiiionnnnn.... john woo thump
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 7:38

Yüz yüze cok hoştu gercekten.Sadece Nicholas Cage degil John trovolta da bir harikaysı.Hele ordaki küçük çocuk cok tatlıydı.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından sempai Salı 13 Mayıs - 9:49

John Travolta iyiydi gerçekten. o filmde dikkatimi çeken travolta'nın kötü adam rolunde çok iyi olmasıydı. ama n.cage hem iyi hem de kötü adam rolunde bir harikaydı. n.cage deyince aklıma hep "City of Angels" gelir. sinemada izlediğim ilk filmdi Very Happy sonradan nedense haftada bir sinemaya gitmeyeye başlamıştım lol lol
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 9:54

sempai demiş ki:John Travolta iyiydi gerçekten. o filmde dikkatimi çeken travolta'nın kötü adam rolunde çok iyi olmasıydı. ama n.cage hem iyi hem de kötü adam rolunde bir harikaydı. n.cage deyince aklıma hep "City of Angels" gelir. sinemada izlediğim ilk filmdi Very Happy sonradan nedense haftada bir sinemaya gitmeyeye başlamıştım lol lol
Melekler Şehrini bende cok sevdim.Fakat ordaki asıl sevdigim karakter Meg Ryan dır.Meg ryan tom hanksle olan tüm filmlerine bayılıyorum.Mesajınız var benim için en iyi romantik komedidir.
Ayrıca Nicholas Cage in en begendigim filmi aile babasıydı.Drama,komedi ve romantizm yüklü filmler ayrı bir lezzet bırakıyor insanda.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 10:09

benim sinemaya ilk gittiğim filmde E.T. falandır heralde.. o zamanlar baba-anne eşliğinde gidiliyordu tabi.. Indiana jones, terminatör bunlara hep nezaretçiler eşliğinde gittik:D

meg ryan deyince eski filmleri aklıma gelir hep.. sleepless in seattle (tom hanks ile) çok baba filmdir benim için.. birde harry sally ile tanışınca vardırki oda oldukça güzel bir filmdir..

tom hanks ise yeri bende apayrı olan bir aktördür.. Philedelphia ve apollo 13 filmleri akıldan çıkmaz.. saving private ryan şahane bir savaş filmidir, eleştirmenler her zamanki gibi farklı bir filme yönelmek zorunda olduklarından aynı sene gösterime giren thin red line'ı öve öve bitirememişlerdi ve bu filmin hakkını asla vermişlerdi.. allahtan seyyirciler asla eleştirmenleri dinlemiyorlar:D ama ne yazıkki şu yaşa geldim hala forrest gump'ı izleyemedim.. her tom hanks filmi güzeldir, izlenir.. Sad
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından sempai Salı 13 Mayıs - 10:13

yok ya ben "mesajınız var"ı pek sevmem. bana sıkıcı gelmişti. meg ryan-thom hank ikilisinin çok eski bir filmi vardı. "harry sally ile tanışınca" ...çooookkkk
eskiden seyretmiştim ama aklımda yer etmişti. bir kaç ay önce aklıma
düştü arayıp buldum. yine aynı keyifle izledim. Very Happy zaten thom hanks"le harika bir ikili oluyorlar.
thom hanks deyince daha önce de yazmıştım benim için en iyi filmi "cast away"dir. tek kişilik show yapıyor orada resmen. filmin %90 nını tek başına götürüyor ve hiç sıkılmıyorsun dk
romantik film deyince "pretty women/özel bir kadın"ı saymazsak olmaz. yakında onu da downlad edip arşivime kaldıracağım. çok beğenerek izledim bir filmdir.
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından sempai Salı 13 Mayıs - 10:19

spartiate demiş ki:benim sinemaya ilk gittiğim filmde E.T. falandır heralde.. o zamanlar baba-anne eşliğinde gidiliyordu tabi.. Indiana jones, terminatör bunlara hep nezaretçiler eşliğinde gittik:D

meg ryan deyince eski filmleri aklıma gelir hep.. sleepless in seattle (tom hanks ile) çok baba filmdir benim için.. birde harry sally ile tanışınca vardırki oda oldukça güzel bir filmdir..

tom hanks ise yeri bende apayrı olan bir aktördür.. Philedelphia ve apollo 13 filmleri akıldan çıkmaz.. saving private ryan şahane bir savaş filmidir, eleştirmenler her zamanki gibi farklı bir filme yönelmek zorunda olduklarından aynı sene gösterime giren thin red line'ı öve öve bitirememişlerdi ve bu filmin hakkını asla vermişlerdi.. allahtan seyyirciler asla eleştirmenleri dinlemiyorlar:D ama ne yazıkki şu yaşa geldim hala forrest gump'ı izleyemedim.. her tom hanks filmi güzeldir, izlenir.. Sad

aynı anda benzer mesajlar atmışız Very Happy ama "forrest gump"ı en kısa zamanda edinip izlemeni öneririm. bece hiç bekleme. gerçekten çok iyidir. "Philedelphia"yı arşivim için edineceyim. ama savaş filmlerini sevmediğim için thom hanks hayranı olsam da "saving private ryan"ı izleemedim izlemeyeceğim de....

eleştirmenleri hiç sorma. "cast away"daki roluyle thom hanks"e oscar vermek yerine daha önce oscar aldığı için vermemişlerdi. adı neydi hani şu eski yunan'da geçen filmdeki roluyle russel crowe"a vermişlerdi. Evil or Very Mad Evil or Very Mad bence tam bir haksızlıktı
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 10:26

haksızlık konusunda haklısın aslında.. gladiator ile almıştı o sene russel crowe.. nedense böyle tarihi filmler daha fazla etkiliyor bu eleştirmenleri..(bakınız benhur, braveheart örnekleri).. kesinlikle tom hanks'in hakkıydı o ödlül, dediğin gibi muhtemelen zaten 2 oscar'ı olduğu için ona vermediler... evet en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorum forest gump'ı... bu arada savaş filmlerini sevmem demişsin aklıma güzel bir savaş filmi geldi, daha geçen gün 2. kez izledim.. full metal jacket.. stanley kubrick'in çektiği oldukça güzel, aslında antimilitarist bir film..

burda hiç bahsedilmedi ama ben birde al pacinoyu çok severim.. tabi onun kankası rrobert de niroyu da ekleyeyim.. bu iki adam ne filmi çekseler izlenir gerçekten.. ikisinin bir arada oynadığı heat filmi tam anlamıyla bekleneni veremedi ama ikiside efsane olacak aktörlerdir..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 11:17

Bende cok severim alpacino yu.(Not: bu arada Fox tv her salı baba serisinin bir filmini yayaınlayacak.)Al pacino nun ev sevdigim filmi Kadın Kokusu dur.Adam ne kör rölü yapıyordu be...
Tom hank s in yeni hayat filmine gelince o film için bir ayda doktor kontrolünde 15kg alıp verdigini biliyormuydunuz.Filmin % 90 nında dedigin gibi tom Hanks vardı ama yanlız degildi.Birde Voleybol topu vardı neydi adı.scratch
Harry ve sally tanısınca ise o filmde Tom Hanks yoktu benim bildigim.
Forest Gumpa gelince mükemmel bir film.Filmden aldıgı her kuruşu hakediyordu Tom hanks.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 11:30

aaa güzel bir haber bu celal... haberim yoktu, babayı izlemek güzel gelecek, televizyonda iyi film sıkıntısı yaşanıyor bu aralar zaten..

kadın kokusu evey ya onu nasıl unutttuk.. dediğin gibi çok güzel bir oyunculuk örneğiydi.. bide aklıma scarface- yaralı yüz geldi.. onuda 5-6 sene oldu sanırım izleyeli, aklımdan çıkmaya başlamış, yakalarsam izliycem onuda:D

robert abiyide özellikle taxi driver ve raging bull filmlerinde dolayı tebrik ediyor, martin scorsese'e de şükranlarımıızı iletiyoruzz..

not: evet harry-sally olayında tom hanks yoktu.. seattle'da beraber oynuyorlar ikisi Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 11:36

Kadın karakter olarak Meg Ryan favori oyuncum.Erkek karakterlerin sayısı fazla.Hengisini sayayım dicen kalabalık edecek kalsın en iyisi.
Bu arada Meet Joe black filmini izleyen varmı b.pitt ne karizmaydı o filmde.Cok begendigim birkaç filmden biriydi.Clarie forlana ise cok tatlıydı.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 11:41

ahhh claire forlaine dedin beni kalbimden vurdun celal.. o filmde ne güzeldi, ne tatlıydı o yavv... valla içim gitmişti ne yalan söyliyim... neyse konuya döneyim Very Happy

meg ryan konusunda haklısın ama bence jodie fosterı en iyi kadın oyuncu listesine eklememek olmaz... çok iyi filmlerde yeraldı, yukarda bahsettiğim taxi driver filminde daha genç yaşına rağmen güzel bir oyunculuk sergiledi.. kzuzların sessizliğini zaten saymıyorum, önemli bir yapıttı sinema tarihi açısından..

daha hala gerçi beklediğim cevaplar gelmedi bu topiğe... "citizen kane" yazacak baba yiğit aranıyorrrr Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 11:44

Sen yazmışsınya babayigite gerek yok.Ben o filmi izlemedim sanırım.türkçe adı neydi.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 11:47

yurttaş kane.. yok ben yazdım ama izlemedim ki.. bayağı eski bir film, ssinema eleştirmenlerinin favorisidir... Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 13 Mayıs - 11:48

Topun ismi Wilson'dı Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Seyredilmesini Önereceğiniz  filmler - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından spartiate Salı 13 Mayıs - 11:54

Exile Falcon demiş ki:Topun ismi Wilson'dı Very Happy

ok1 thump saolasın valla içime dert olmuştu.. inat ettim bulacam diye nettede aratmıyordum pgi
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 13 Mayıs - 11:57

Haklısın Falcon ne toptu be kardeşten öteydi.ayrılmalarıda çok dramatik olmuştu.Agladım desem yalan olur.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 19 Mayıs - 14:13

Aklıma gelen bir kaç film var onlarıda size tavsiye etsem iyi olcak.
Sosuz aşk(kevin Costner(oscar almıştı yanılmıyorsam)
Kurtlarla Dans(Yönetmen ve oyuncuydu Kevin Costner)eleştirmenler tarafından cok begenilen bir film.6 oscarlı bir filmdi sanırım.(izleme fırsatı bulamadım)
Ve bir başka baş yapıt herkesece sevilen inanılmaz bir filmden bahsedecem.
Esaretin Bedeli(Tim Robins ,Morgan Freeman)Bir baş yapıt bence 6 oscarlı sanırım.
İQ(Tim Robins,Meg Ryan)Romantik komedi
Yesil Yol (Tom Hanks,Michael Duncen)3 oscarlı
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

2 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki

- Similar topics