AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz.

+38
sera myu
WalkRie
S.Tensei
ShaiThan
Hitokiri
scoutcrawler
Çubuk Kraker xD
meyday
KaranlıK
AnTiOkSiDaN
Desire
jinxleus
irem
ozman
resurgam
Darkcity87
Rendan
Nodame^^
Voodoo_Baby
Seifukusha
AkumA
Sercan
omerbaba18
Sonvaynard
Azraell
Unde®kaN
Zax
lantis
Harusame
rockchu
savage garden
Vincent
Akuma_Blade
Exile Falcon
RoMe
spartiate
CHOBiTS
edemirci44
42 posters

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Empty Geri: Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz.

Mesaj tarafından WalkRie Salı 12 Mayıs - 20:09

Yu-Gi-Oh! ve Harry Potter Bölümler kesinlikle açılmalı ve Anime Oyunları bölümü de Oyunlar olarak değiştirilmeli.bu yüzden bayağı bi kısıttlama yaşıyoruz..
WalkRie
WalkRie
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 173
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Images12

Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Empty Geri: Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz.

Mesaj tarafından sera myu Salı 12 Mayıs - 20:18

yugioh bölümünü anime kısmına kendinde açabilirsin adminlerin bişey diyeceğini sanmıyorum harry potter içinde kitap kısmına yine kendin açabilirsin onada bişey demezler bence huh
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Dagini10

Mesaj tarafından spartiate Çarş. 13 Mayıs - 7:46

sera myu demiş ki:yugioh bölümünü anime kısmına kendinde açabilirsin adminlerin bişey diyeceğini sanmıyorum harry potter içinde kitap kısmına yine kendin açabilirsin onada bişey demezler bence huh

demeyiz:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından bonjour Çarş. 13 Mayıs - 8:46

Yeni animeler bölümü açılmalı diye düşünüyorum çünkü Anime serileri bölümünde çok karışıklık oluyor..
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından scoutcrawler Çarş. 13 Mayıs - 15:05

Bide anime dışı yardım köşesi açılmalı
Ayrıca Anime Trading Card Game köşesi açılmalı

@WalkRie
Heralde görmedin en altta kitap bölümü ve oyunlar bölümü var!!!!
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından WalkRie Çarş. 13 Mayıs - 18:36

spartiate demiş ki:
sera myu demiş ki:yugioh bölümünü anime kısmına kendinde açabilirsin adminlerin bişey diyeceğini sanmıyorum harry potter içinde kitap kısmına yine kendin açabilirsin onada bişey demezler bence huh

demeyiz:)

Yanlız Başlı Başına bir Eser Tufanı Yu-Gi-Oh! ve Harry Potter

Harry Potter genel bilgi haber oyun vb.

Yu-Gi-Oh! için de sadece anime değil gerçek hayatta oynanan Trading Card Game vs. şeyler.. Takaslar Turnuvalar vb..
WalkRie
WalkRie
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Images12

Mesaj tarafından scoutcrawler Çarş. 13 Mayıs - 18:38

Ne olursa olsun bir trading köşesi açılmalı bence!!!!!!(Magic,Pokemon,Yugioh,FMA, vs. vs.

Bide HP zaten biten bir seri sinema haberlerini de sinemadan duyurursun bence
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Asik10

Mesaj tarafından WalkRie Çarş. 13 Mayıs - 18:41

scoutcrawler demiş ki:Ne olursa olsun bir trading köşesi açılmalı bence!!!!!!(Magic,Pokemon,Yugioh,FMA, vs. vs.

Bide HP zaten biten bir seri sinema haberlerini de sinemadan duyurursun bence

Sen öyle san Very Happy J.K.Rowling devam ettirebilme ihtimali varsa ettireceğini, öyle bir şans yoksa da yenibir karakter yaratıp bizlere sunacağını söledi Very Happy

Yani 8. Kitap yada Harry Potter konusu ile ilgili başka bir karakter yolda Very Happy
WalkRie
WalkRie
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından scoutcrawler Çarş. 13 Mayıs - 18:48

E zaten 10 tane kitap var ^^ tabi ki devam etcek biliyorum ama yeni karakterde adı Harry Potter kalmıcak ki ve de bir forum teoriye göre Kategori açar mı bide kaç kişi HP seviyo bende öyle bir bölüm istiyorum ama çoğunluğa göre karar verir adminler ^^
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından gökçen güneş Cuma 28 Ağus. - 13:15

kamikaze kaitou jeanneyide Rolling Eyes türkçeye çevirebilirmisiniz lütffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn Sad uzun süredir bişeyler yapmaya çalıştım ama olmadı indirmeyi çok istiyorum ama ingilizcem iii deil cevap bekliyorummmm ne olur yardım edin Crying or Very sad
gökçen güneş
gökçen güneş
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Keyifl10

http://sende-mi-brutus@hotmail.com

Mesaj tarafından Susano'o Cuma 28 Ağus. - 13:24

sitemiz talep üzerine çeviri yapmamaktadır. hele de siteye yalnızca anime çevirisi indirmek maksadı ile üye olmuş sömürgeci zihniyetli insanlardan gelen talepleri bir çevirmen olarak tamamen görmezden gelirim.

ayrıca sitemizin kurulma amacı forumları bir tartışma aracı kullanmak suretiyle animenin türk izleyicisi önünde değerini yükseltmektir. öncelikle sitemizin kurallarını okumanızı ve sitenin amacı doğrultusunda katılım yapmanızı tavsiye ederim.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Relax10

Mesaj tarafından edemirci44 Cuma 28 Ağus. - 14:04

Yukarıda yazanlara aynen katılıyorum.Bir serinin çevirisine başlarken bazı kriterlerin olması lazım.İngilizce atyazının olması lazım.Video temin edilmeli ve en önemlisi çevirmen arkadaşlarımızın elinin boş olup, çevirmeyi sevecegi bir seri olmalı. Ayrıca bizim çalışmalarımız kısmında eminimki indirmediğin ve seyretmedigin daha hoş seriler var.Kim bilir istedigin seriyi hangi grup çevirecek.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Defaul10

Mesaj tarafından doumeki C.tesi 29 Ağus. - 8:48

gökçen güneş demiş ki:kamikaze kaitou jeanneyide Rolling Eyes türkçeye çevirebilirmisiniz lütffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn Sad uzun süredir bişeyler yapmaya çalıştım ama olmadı indirmeyi çok istiyorum ama ingilizcem iii deil cevap bekliyorummmm ne olur yardım edin Crying or Very sad

gökçen güneş
msj sayısı:1
siteye üye olmuş anında çeviri istemiş çıkmış
komik olmuş Very Happy
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : Sitemizde ayrıca hangi bölümlerin açılmasını isterdiniz. - Sayfa 6 Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından scoutcrawler Perş. 3 Eyl. - 11:41

Sitede Uzakdoğu kültürü ve Anime Cosplay tarzı bölümler açılsa...
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

- Similar topics