AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

+75
worless
darthminot
scoutcrawler
ugly-bakura
maviSiah
hipernova
Katsura
sera myu
halvah(J)
Zax
kanade
gundamaster
sakura hime
histugaya
brisingr
wiL-
S.Tensei
Ozey
cmgrgn
+L+
SheaN
bluetear
Tonwer
zhenya
Akuma_Blade
KaranlıK
silentwarior
e_wNdY
alik1818
jax
savage garden
Unde®kaN
ozman
eczmeltem
lovel-chan
sonercirit
Alchemist
digigirl
Merhak
Sercan
darkblue*
Brubaker
Voodoo_Baby
Hanajima
Desire
misuteri-chan
Yaser
kouta
Hitokiri
muhtesemmatrix
Rotea
ademania
Sodakazam
Moth
Darklight
LordCha
Rendan
Sonvaynard
Kra_toS
Byakko
Susano'o
Shiniko
bLue-Dragon
Underfined
RaJeV
sempai
lantis
SPAWN-TheUndead
CHOBiTS
spartiate
diaboliksword
geheimnis
aoshi
Exile Falcon
edemirci44
79 posters

22 sayfadaki 22 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Empty Geri: Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Perş. 3 Eyl. - 21:22

bak canım arkadaşım diyebilirsin ki çizimler kötüledi ne zaman filler biticek vb vb genel konuları normal yaz tartış ama sallıyorum mesela abarai ichigo ile dövüştü çok özel bilmemne atağı ile kazandı yoksa öteki döverdi vb şeyleri spoiler bölmesinde yaz olur mu? Yeni başlayanlar o bölüme gelemeyenler var
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Empty Geri: Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

Mesaj tarafından Katsura Perş. 3 Eyl. - 21:35

Tamam tamam üstü kapalı anlatırım
Katsura
Katsura
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Parano10

Mesaj tarafından hipernova Perş. 3 Eyl. - 21:44

Mangası için söylediklerimin tersi anime için geçerli. Gayet ilgiyle takip ediyorum yine de üstünde çok tartışılcak bi yönü pek yok ama yine de animesi görsen şölen, bu son fillerın kurgusu fena değil (her ne kadar bende bu arc'ın ilk bölümünün etkisi diğer bölümlerde oluşmamış olsa da)

Gayet seviyorum ayrıca mangadan spoiler ima edilmesi bile sinirime dokunur. Hele ki mangadaki saçmalıkları okumayı bırakacak biri olarak daha da sinirlenirim gibime geliyor spoiler yeme ihtimalinden.
hipernova
hipernova
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 61

Mesaj tarafından LordCha Perş. 3 Eyl. - 22:53

Mangada dövüşler tüm hızı ve gerçekliğiyle gösteriliyor ve normal hızında bitiyor.Animede ise bu dövüşler uzuyor.Bu bölümleri toplu izlerken çok güzel aslında özelliklede arkadan müzik desteği olup görüntü kalitesi iyi olunca.
Tıpkı;
Spoiler:

dövüşünde olduğu gibi.
Mangada kısa tutuldu ama animesinde geçmişe dönüş bölümleri ayrıntılı, komik ve özellikle dövüşlerde kesinlikle harikaydı.Özellikle;
Spoiler:
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 12 Eyl. - 11:34

235.inci bölümün sonunda(endingden hemen önce) çalan parçanın adı nedir?
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından maviSiah Ptsi 14 Eyl. - 12:24

aoshi demiş ki:Tavsiye ederim serkan abi.Bağımlısı oluyo insan izledikten sonra Very Happy

aynen ayh Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 698219
maviSiah
maviSiah

Kadın Mesaj Sayısı : 1
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Aggres10

http://yonja.com/mavisiah

Mesaj tarafından LordCha Perş. 17 Eyl. - 0:32

Ben 13.üncü bölümüne geldikten sonra tam anlamıyla bağlandım.Zaten ben önce mangasını okuyarak geçmiştim.Mangasında yapılan bazı espiriler animesinde ya değiştiriliyor ya da kullanılmıyor.Spoiler'a gireceğini sanmam çünkü ilk birkaç bölümden birşey söyliyim; Orihime kurasaki(kon) aşağıdan zıplamadan önce sınıfa pencereden dışarı kafasını uzatarak 'kurasaki-kun'un kokusunu aldım'demişti tatlı bir ifade ile sonra tatsuki'de 'kokusunu mu aldın? Nesin sen köpek mi?' demişti mangasında.Ama animesinde bu sahne yoktu.Birde şu tatsuki Ichigo'ya sıraları atarken chizuru'ya onalrı durdur deniyordu.Mangasında'sadece bruce willis böyle bir kavgaya dalar' denmesine karşın animede ise bu laf kullanılmadı tabi ki.
Birde şu rukia'yı kontrol için gönderilen shinigami aslında sadece animesinde vardı, yani mangasında yoktu ama bu da daha komik olmuştu.Rukia'ya insan bedeninde Ichigoyla görünce rukia'ya yanlızken' tabi böyle bir bedende sürekli olmanın anlamı....... Genç bir kızın bir oğlanla yaşadığı duyguları yaşamak istemen (bunları yaparkende öpücük yapıyordu galiba)!!! XDDDD
İlk bölümlerin öyle bir komikliği vardı.Bir ara mangasını en baştan en sona bitiricem.Bu arada bölüm 235'de sonda çalınan şarkının adını hala bilen yok mu?
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından ugly-bakura Cuma 18 Eyl. - 11:50

ben yeni üyeyim bleach ı çok severim şu anda 132. bölümdeyim konuyu görünce zıplıyım dedim bu arada bleach te bir sürü konu ya girip devam edilmemiş konular var mesela ichigo ban kai öğreniyoken youruchi ona senin zampaktaou n her zaman shi kai halinde onu eski haline döndürmeliyiz dio sonra bi daha göstermio
ugly-bakura
ugly-bakura

Mesaj tarafından LordCha Cuma 18 Eyl. - 23:10

Eski haline döndürmeliyiz dediğini hatırlmaıyorum.Ama o dediği sahneyi hatırlıyorum ve özel olduğunu söylüyordu.
Asıl soru şu:youruchi'nin katanası nerede?Dövüşürken bile hep normal dövüşüp shunpo kullandığını görüyoruz.En zor dövüşlerde bile(soi fon) kılıcını göremedik.Zaten en çok merak ettiğim kılıçlardan biride o.Shi kai ve ban kai'sini çok merak ediyorum.
Playstation 2 oyununda bile direk dövüşüyor.
Bende şu an zaten bleach world tour fiesta(2004-2005) bölümlerini indiriyorum.Çoktan çıkmasına rağmen ancak şimdi izlemeye zaman buluyorum bleach 235 de olmama rağmen Smile
Bu arada bence yachiru'nunda shi kai'si yok.Sonuçta onu kenpachi eğitti ve o da yalnız dövüşüleceğini savunuyor.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 19 Eyl. - 13:26

LordCha demiş ki:Eski haline döndürmeliyiz dediğini hatırlmaıyorum.Ama o dediği sahneyi hatırlıyorum ve özel olduğunu söylüyordu.
Asıl soru şu:youruchi'nin katanası nerede?Dövüşürken bile hep normal dövüşüp shunpo kullandığını görüyoruz.En zor dövüşlerde bile(soi fon) kılıcını göremedik.Zaten en çok merak ettiğim kılıçlardan biride o.Shi kai ve ban kai'sini çok merak ediyorum.
Playstation 2 oyununda bile direk dövüşüyor.
Bende şu an zaten bleach world tour fiesta(2004-2005) bölümlerini indiriyorum.Çoktan çıkmasına rağmen ancak şimdi izlemeye zaman buluyorum bleach 235 de olmama rağmen Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Icon_smile
Bu arada bence yachiru'nunda shi kai'si yok.Sonuçta onu kenpachi eğitti ve o da yalnız dövüşüleceğini savunuyor.

İkinci Bleach OVA'Sında elinde kamaya benzer kısa bir kılıç var...Soi Fon ile hollowları keserken hafifçe gözüküyor...Hani Sealed Sword Frenzy midir o OVA'da
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 19 Eyl. - 13:32

Screenshot alıp koydum

İşte bu...Belki zanpaktou olmayabilir ama bana öyle geliyor Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Icon_biggrin
Spoiler:
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 21 Eyl. - 15:23

Belki...
Ovalarını indirip izledim.İlk ova grand fisher ile mezarlıktaki dövüşü, ama görüntü kalitesi daha iyi birazda eklentili hali.İkinci ova'da ise yeni bir hikaye ve başları özellikle çok güzel.
En son filler bölümleri çok güzeldi.Zaten 230 da başladı filler ve bu hafta 238 ama en çok 234-235-236 bölümleri çok güzeldi bence.Sizce? XD
236'nın sonunda söylene esprili alakasız sözler çok iyiydi.'
Hollow Ichigo:Sana yardım ettiğim için bana borçlusun Ichigo
Ichigo:Ne istiyorsun?
H.I:İç dünyana kocaman bir bahçe koy!
Zangetsu:Biraz kedi ve köpek de
olursa memnun olurum.
H.I:Ve safkan olsunlar!

XDDD Tam komedi!
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından scoutcrawler Salı 22 Eyl. - 19:21

Bence Yoruichi'nin zanpaktousu kedi patisi falan çıkacak Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Icon_razz
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 23 Eyl. - 7:26

Bence onun gibi etkileyici birşeyler çıkıcak.Zaten şu an fillerde zampaktouların diğer hallerini görüyoruz.Bu filler normal gidişattan 5 bölüm sonra yayınlansa tüm herkesin bankai formunu görebilir ve fillerde de soi fon'un ban kai'sini görebilirdik.Ama şirin bir arı-kızla karşı karşıyayız.Aslında şu zampaktou soi fon'u pek etkilemiyor yourichiyle.Zaten son saldırı olarak onları kullanmıyorlar(bölüm69'dan öncesini hatırlayın).
Ama hiç etkilenmeyecek zaraki olurdu, adam zampaktou'yu normal kılıç olrak kullanıyor, reatsu deposu.Zaten fillerde olmayışıda bu yüzden!Eğer fillerde olsa çıkan zampaktoular arasında onunkinide görebilirdik en zayıfı olarak.Aslında muramasa onu çağaramayabilirdi.Sonuçta ne bir iç güdü ne de bir shi kai'si bile var.Ama zarakinin reatsusu ve bir shi kai bile ban kai'ye karşı çıkabilir XDD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından darthminot Cuma 16 Ekim - 19:51

Televizyonda oynatsalar bence Türkiye'yi pokemon dan daha çok sarsacak bir seri 2006 dan beri izliyorum.Kimler geldi kimler geçti amam Bleach hala yedek sürücümde büyük bir yer kaplamakta.Bu seride emeği geçen tüm herkese tekrar teşekkürler.
Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Sukidayoa
darthminot
darthminot
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 30

Mesaj tarafından worless Salı 24 Kas. - 21:40

bir an önce şu salak zampaktuların bölümü bitsede mangadaki gibi espadalar la olan mücadelesi başlasa. çizimlerde arada bozukluklar oluyor birde karakterler bir bakıyorsunuz dehşet sahnelerde dehşet detaylı mimiklere sahipler enfes çizimler bir bakıyorsunuz ki öyle bir sahnede rezil bir çizimle karşılaşıyorsunuzki buneya diyor insan bazen genede sürükleyici
worless
worless

Mesaj tarafından yumegari Cuma 18 Ara. - 0:12

bleach 235. bölümün sonunda çalan şarkının adı=Invasion
bleach movie 2 original sountrack albümünden
bu şarkı diamond dust rebellion un finalinde de var
yumegari
yumegari

Mesaj tarafından usagi C.tesi 19 Ara. - 10:00

güzele benzio anima birazda korkutucu
usagi
usagi
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 102

http://www.gakuenalice.forum9.biz

Mesaj tarafından siddetligecimsiz Salı 19 Ocak - 16:02

worless demiş ki:bir an önce şu salak zampaktuların bölümü bitsede mangadaki gibi espadalar la olan mücadelesi başlasa. çizimlerde arada bozukluklar oluyor birde karakterler bir bakıyorsunuz dehşet sahnelerde dehşet detaylı mimiklere sahipler enfes çizimler bir bakıyorsunuz ki öyle bir sahnede rezil bir çizimle karşılaşıyorsunuzki buneya diyor insan bazen genede sürükleyici

niye bu kadar çabuk bitmesini istiyorsun ki (gerçi bitti sayılır..) bu defa başarılı fillerlardı, öncekilere göre kıyaslarsak. adamlar fillerdan sezon yaptılar arayı açmak için. hem zampaktoulara yeni bir bakış açısı kazandırdılar.
siddetligecimsiz
siddetligecimsiz

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Bezgin10

Mesaj tarafından Katsura Çarş. 20 Ocak - 12:05

Harbiden ya ama bu lanet olasıca Muramasa olmasa daha iyi olacaktı...Birde sinir krizi geçirmeler galan dandikti bu kısım...Yinede şu ana kadar yapılan en iyi fillerlardı bence
Katsura
Katsura
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 22 Parano10

Mesaj tarafından batar Cuma 28 Ocak - 20:44

tam final bölümlerinde bir sürü lüzumsuz bölümler çekmişler.
batar
batar

22 sayfadaki 22 sayfası Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22

- Similar topics