AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler.

+24
scoutcrawler
Kawaii_Neko
Ryoko Yoichi
Çubuk Kraker xD
zhenya
Unde®minE
ecursed
LordCha
sera myu
DarkeLia
Squaw
YAGAMI
RoMe
new_cellie
sempai
sakura hime
diaboliksword
Exile Falcon
Kitiara
spartiate
aoshi
wizardsky
edemirci44
CHOBiTS
28 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Empty Geri: Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler.

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 27 Haz. - 18:22

Çubuk Kraker xD demiş ki:
ecursed demiş ki:yaf elfen lied cikmicak biliyorum ama...olsun ümidimi kaybetmicem azmedicem x(

Katılıyorum ama 2004 yapımı olduğu için biraz umutsuzluk kaplıyo içimi.Bide finalde sanki geri gelicez mesajı verdiler hani son sahnede saat çalıştı lucy geldi kapıyı çaldı kayboldu ''ölmedim olum ben'' demeye getirdi falan..
Kardeş öncelikle imzanı kücültmeni yada spoiler içine alman konusunda uyarmalıyım.
devam konusuna gelince FSN ve Claymore en çok istediğim seriler.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Empty Geri: Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler.

Mesaj tarafından Kawaii_Neko Paz 28 Haz. - 21:10

Full Metal Panic devam serisinin yapılmasını isterim çünkü bitirdiğimde animeyi yarıda bırakmış gibi bir his vardı içimde blink Ama aynı zamanda bunun imkansız olduğunuda biliyorum malesef :'(
K-On Animesinin 2. bir sezonunun çıkmasını bekliyorum.Bekliyorum dedim çünkü çoğu kişi 2. bir sezonun çıkacağını düşünüyor.İnşallah hayallerim suya düşmez :/
ayrıca (biliyorum artık yeter çok yorum yazıyorsun diyorsunuz onun için XD)
*Lovely complex
*H2o footprints in the sand .....bu kadar =)
Kawaii_Neko
Kawaii_Neko

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Manyak10

Mesaj tarafından zhenya Paz 28 Haz. - 21:16

h2o, fmp ve lovely den şimdiden ömidini kes Very Happy hatta k-on da aynı ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Karisi10

Mesaj tarafından Kawaii_Neko Paz 28 Haz. - 21:21

:'(... Nese olsun bizde önümüzdeki animelere bakarız Smile
Kawaii_Neko
Kawaii_Neko

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Manyak10

Mesaj tarafından scoutcrawler Ptsi 29 Haz. - 8:11

Code:Geass gelsin....Kallen i özledim... Sad
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından DicLonius Ptsi 29 Haz. - 8:38

Hiç ummuyorum ama...

-Elfen Lied
-Myself; Yourself
-h2o
-Magister Negi Negima!
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından casanova-nct Salı 30 Haz. - 1:36

Claymore
Black Lagoon
Witchblade
Cowboy Bebop
Love Hina
Onegai Teacher or Twins
casanova-nct
casanova-nct

Mesaj tarafından UazRipihoLes Çarş. 1 Tem. - 19:02

K-on !!! YapLsn be tadı damağımızda kaLdı ... Bide Fate/Stay Night tabi o oLmadan oLmaz Very Happy
UazRipihoLes
UazRipihoLes

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : Yeni bölümlerini yada yeni sezonunu sabırsızlıkla bekledigimiz animeler. - Sayfa 3 Yoksu611

Mesaj tarafından Byakko Paz 5 Tem. - 13:10

Black Lagoon
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics