AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AniDB ve Türk Fansub Grupları

4 posters

AniDB ve Türk Fansub Grupları Empty AniDB ve Türk Fansub Grupları

Mesaj tarafından rockchu Cuma 25 Nis. - 0:09

Az önce şöyle bir anidb de dolaştım yeni kurulan fansub gruplarımızın hemen hiç birisi anidb ye kayıtlı değil her ne kadar öyle çok önemli bir mevzu olmasada insanlar orda bir Türk Fansub grubunun videosunu yada sadece alt yazısını görse vay be bu Türkler de demekki bu işi yapıyor diyecekler ayrıca ufacıkta olsa Türk bayrağını görmek insana iyi hissettiriyor.Tabiki grupların kendi bileceği iş ama bana göre gruplarımız anidb ye girişlerini yaptırmalı zaten giriş yapmak artık eskiden olduğu gibi çetrefelli bir iş değil video eklemekte aynı şekilde çok kolaylaştı hele sadece alt yazı yapıyorsanız 1 bölüm için 5 saniyede giriş yapabilrsiniz dediğim gibi siz bilirsiniz ancak sizlerden ricam mümkün olduğunca anidb ye giriş yapmaya çalışmanızdır.
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809
Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Defaul10

AniDB ve Türk Fansub Grupları Empty Geri: AniDB ve Türk Fansub Grupları

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Cuma 25 Nis. - 0:25

Hiç takılmadıgım bir yer.Biri kolumdan tutup sokmadıkcada takılıcagım ısanmıyorum Very Happy İyi yada kötü oldugundan degil.Benim sürücü kursu olayım gibi buda Very Happy İlla itelicen beni Razz
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Karizm10

Mesaj tarafından rockchu Cuma 25 Nis. - 1:13

Bu zorla olacak bir şey değil isteyen gider ekler isteyen eklemez ancak Dünyadaki hemen her ülke en dandikten ada ülkeleri bile ekliyorsa bizimde eklememiz gerekir diye düşünüyorum her neyse benimkisi sadece bir öneri bu yazıyı görüpte ekleyen grup olursa ne ala kimse eklemezsede bir şey değişmez benim için...
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809
Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Defaul10

Mesaj tarafından spartiate Cuma 25 Nis. - 7:14

sanırım eklersek birşey kaybetmeyiz.. akşam yapılcak işler arasına ekliyorum bunuda rockchu... geçen(1-2 hafta önce) bir nedenle girip bakmıştım anidb'ye, aklıma da geldi acaba kendimizide buraya ekleyebilr miyiz diye sonra unuttum gitti.. Türk Bayrağı konusunda da sana kesinlikle katılıyorum, görünce bende bir mutlu oluyorum..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından miyacho Cuma 25 Nis. - 9:01

anidb ye uzun zamandır hem anianka hem de animanist olarak kayıtlı durumdayız ama bir diğer mevzu olarak belirteyim, gerek yorumlar gerekse puanlamalar olarak bizleri takip eden kişiler hiçbir katkıda bulunmuyorlar. Bazen de kasıtlı olarak düşük puanlar veriliyor ki, bunu yapan insanların ne tarz bir ego tatmini yaşadıklarını hiç anlamıyorum. Yine de rockchu ya bu konuda kesinlikle katılıyorum. Fansub grubunuz varsa bu tarz sitelere kaydolmak lazım.
miyacho
Animanist Fansub
Animanist Fansub

Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Ssstt10

Mesaj tarafından spartiate Cuma 25 Nis. - 9:07

bu düşük puan verme işine çok sık rastlanıyor.. neden yaparlar hiç bilmem gerçekten.. ve sen söyleyene kadar miyacho anidb'de oy verildiğini bilmiyordum.. bir ara gidip birazcık kurcalayayım bu anidb'yi bari..Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : AniDB ve Türk Fansub Grupları Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

- Similar topics