AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARADISE KISS

+3
CHOBiTS
spartiate
savage garden
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

PARADISE KISS - Sayfa 2 Empty Geri: PARADISE KISS

Mesaj tarafından Voodoo_Baby Paz 16 Kas. - 8:38

Ai Yazawa sen beni diri diri öldürürsün. KIRMIZI GÜLÜCÜK Nana gibi çok sevdiğim Ai Yazawa yapımı bir anime. Tüm karakterleri seviyorum seviyorum. Gerçekten konusu, çizimi, karakterleri tamamen sıradışı bir anime.

Bu animeyi ilk izlemeye çalıştığımda, hatırlarım çizimleri çok tuhaf gelmiş ve bırakmıştım. Hatta "bu ne yaa" demiştim. Sonra artık ne geldiyse heralde vahiy filan inip bana izle izle dedi ya da NANA'dan çok etkilendim bi baktım izlemişim. İyi ki izlemişim iyi ki Aİ Yazawa'ya tapmışım.

Ama herkes sevecek diye bir kaide yok. Sonuçta bana göre bu anime shoujo'dan çok josei türüne giriyor. thump
Voodoo_Baby
Voodoo_Baby
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 461
Ruh Hali : PARADISE KISS - Sayfa 2 Kustah10

PARADISE KISS - Sayfa 2 Empty Geri: PARADISE KISS

Mesaj tarafından savage garden Paz 16 Kas. - 21:12

Arkadaşlar uzun zamnadır güncelleme yapamıyorum. Biliyorum merak ediyorsunuz. Fakat vizeler geldi çattı. Bu sebeple 3 hafta daha çeviri gelemeyeek. Benim için öncelikli olan her zaman ders olduğundan dolayı sizi bekleteceğim biraz daha. Bu nedenle kusura bakmayın olur mu ^^

Ama herkes sevecek diye bir kaide yok. Sonuçta bana göre bu anime shoujo'dan çok josei türüne giriyor. thump

bence de josei XD bishounenler kaynıyor ortalık XD george - seiji ve isabella üçlüsü XD
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : PARADISE KISS - Sayfa 2 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics