AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz

+14
CHOBiTS
spartiate
Squaw
doumeki
kordiseps
özz
S.Tensei
sera myu
wiL-
Unde®minE
Desire
Zax
RoMe
edemirci44
18 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Empty Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 19 Tem. - 20:02

Tartışmalar kısmında hangi etkinlikleri yapalım...Lüzumsuz gördüğünüz noktaları lütfen belirtiniz, hangi başlıklar açılabilir belirtiniz.Görüşlerinize göre yeniden şekillendirecegiz...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Defaul10

Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Empty Geri: Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz

Mesaj tarafından RoMe Ptsi 21 Tem. - 15:58

--Anime sohbet ve Genel sohbet isimli bölümler Sohbet-Tartışma-Anket bölümün altında toplansa daha iyi olabilir.
--Çeviri, güncel fansub çalışmaları gibi kısımlar anime bölümünden ayrılıp farklı bir bölümde ve birlikte olsa daha düzenli olabilir, ayrıca bu bölümünde çeviri özel kısmı olup fansub çeviri yardım da orada bulunmalı diye düşünüyorum. Başlık da Fansub ve çeviri çalışmaları şeklinde olabilir.
--Ayrıca Donwload bölümü ayrılıp;
Anime download
Manga download,
Anime OST download gibi alt konular içerse daha düzenli olabilir,
-- Duvar kağıtları, avatarlar, sizden gelenler gibi kısaca resim ve sanat ile ilgili herşey ayrı bir başlıkta toplanmalı.
-- Kurallar kısmı duyurular kısmında olup sabitlenmeli.

...şimdilik aklıma gelen öneriler.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Huysuz10

Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Empty Geri: Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 21 Tem. - 16:01

Beyaz ,ilgin ve önerin için teşekkürler...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından RoMe Ptsi 21 Tem. - 16:11

Önemli değil, bedi, senin de dediğin gibi siteler canlı organizmalar gibidir ve canlılığın sürmesi için herkes bir şeyler katmalıdır, ben de burada elimden geldiği kadar misafirlik değil ev sahipliği yapmak istiyorum.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Huysuz10

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 21 Tem. - 16:16

Teşekkürler beyaz.....Düşüncelerine katılıyorum..
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Zax Ptsi 8 Haz. - 14:57

Forumda en büyük eksikliklerden biri animemanga tartışması yapılamıyor olması bence. Nasıl anlatsam, foruma ne zaman girsem güncel konularda Bleach, Naruto vs. vs tartışmalarını görmüyorum genel olarak hep abudik gubidik muhabet başlıkları güncel. Mesala naruto'nun sallıyorum 600. çıkan chapterına bir başlık açılır orda tartışılır 601. chapter çıktığında 600. başlık kilitlenir. muhabetler 601. başlıkta devam eder. Tabi bu tarz etkinlikler içinde ayrı birer mod olması lazım. Ama oldukça güzel olur bu sitede animemanga tartışma kalitesi yükselir. Birçok yabancı sitede uygulanan sistem bu. Mangahelpers vb siteler bunlar. Umarım önerim dikkate alınır, şimdiden teşekkürler.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından Desire Ptsi 8 Haz. - 16:02

beyazm cok haklı resım ve sanat ıcın ayrı bır bolum olmalı belkı goruslerımı onemsemıyorsunuz ama resım eklenen konular goz onunde degıl.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından Zax Ptsi 8 Haz. - 17:47

Asıl önemli olan, bölüm açılması değil açıldıktan sonraki durumu.

Edit: Benden önce yazılanları okudumda. Canlılıktan bahsedilmiş. Evet siteler canlı birer organizma gibidir, canlılığı sağlamak lazım ama boş muhabetlerden oluşan canlılık var dolu muhabetlerden oluşan canlılık var. Şuan birçok anime/manga sitesi içler acısı durumda. Çoğu geyik alınana döndü. Animemanganda bu yola koyulmuş hatta yarılamış gibi duruyor. Sohbet bölümlerine bazı kısıtlamalar getirilmeli. Site'de geyikten başka birşeye yaramayan üyeler uyarılmalı gerekirse banlanmalı. Artık siz ne yapacağınızı daha iyi bilirsiniz ama önlem almanız şart. Şimdi'den önlem almazsanız çok geç olabilir, inanın bana.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Unde®minE Ptsi 8 Haz. - 18:12

Anime manga dışı sohbet muhabbet bölümü dendiği gibi kısıtlanmalı, tamam ben de giriyorum kabul ediyorum da; sohbet bölümünde 2 sayfa başlık var onlar silinmeli bence maksimum 10 başlık olmalı mesela o bölümde, çoğu gereksiz başlıklar..
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Nerdey10

Mesaj tarafından wiL- Ptsi 8 Haz. - 19:04

Zax demiş ki:Forumda en büyük eksikliklerden biri animemanga tartışması yapılamıyor olması bence. Nasıl anlatsam, foruma ne zaman girsem güncel konularda Bleach, Naruto vs. vs tartışmalarını görmüyorum genel olarak hep abudik gubidik muhabet başlıkları güncel. Mesala naruto'nun sallıyorum 600. çıkan chapterına bir başlık açılır orda tartışılır 601. chapter çıktığında 600. başlık kilitlenir. muhabetler 601. başlıkta devam eder. Tabi bu tarz etkinlikler içinde ayrı birer mod olması lazım. Ama oldukça güzel olur bu sitede animemanga tartışma kalitesi yükselir. Birçok yabancı sitede uygulanan sistem bu. Mangahelpers vb siteler bunlar. Umarım önerim dikkate alınır, şimdiden teşekkürler.

bunlara aynen katılıyorum ama böyle birşey yapmak için bunu takip eden belli bi kitle olması gerek
sen Naruto dan örnek vermişsin ordan devam edeyim
senin dediğin gibi her chapterda bi topic açılsa süper olur ama şu an açılsa ne olur
bi topic 5-6 kişinin tartışması haline döner
bi o teori söyle bi o teori söyler
e onla ilgilenmeyen üye ne yapsın
sıkıntıdan gider muhabbet eder
o yüzden eğer öyle birşey yapılcaksa -ki yapılmalı- en cok takip edilen, forumda en cok fanı bulunan manga-animeler yapılmalı
ve mod bulmanında sorun olmayacağını düşünüyorum pgi
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Eglenc10

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 8 Haz. - 19:16

açıkcası animeyle kıyasla mangayla ilgilenen çok kişi yok burda dendiği gibi böyle bir başlık açılsa çok az kişi bu tartışmaya katılır ve 3-5 kişinin muhabbet ettiği bi başlık haline gelir anime tartışma başlığının olmasının sebebi şu : bir konu hakkında bi şey yazdığında mesela başkası buna cevap veriyor sonra bu konuşma uzayınca bi bakmişsın o konudan çıkmışsın sonra uyarı geliyor yani sadece bir animenin tartışmasının yapılabileceği bi başlık mesaj yazan kişiyi biraz kısıtlıyor o yüzden her animenin konuşulabiliceği ve konudan konuya atlanabilinecek tamamen serbest bir başlık olması dolayısıyla anime tartışma başlığı var yani forumda anime tartışmaları yapılabiliyor ama manga tartışması yapacak kadar kişi yok buda sitenin elinde olan birşey değil
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Dagini10

Mesaj tarafından S.Tensei Ptsi 8 Haz. - 19:37

Sen one piece seviyorsun, ben ise forumda sayılı kişi tarafından takip edilen bir seriyi seviyorum. Meşhur serilerin bölümü açılınca diğerleri ne yapacak? Belli serilerin bölümü açılsa dahi Genel bir anime tartışma bölümü bulunmaz ise, forum daha da kötü hale gelir. Ve yaz geldiğine göre Moderatörlerimiz de siteyle ilgi içersinde olacaktır. Ben daha fazla mod gerekmediği kanaatindeyim. Aksi takdirde kimler online bölümü gökkuşağı gibi olacak. Site mevcudu yönetim ekibini pek kasmayacağını düşünsem de, onların yerinde olmadan pek emin konuşamam açıkcası.

Muhabbet sever üyelerimizi uyarmaya gelince, evet, eğer Anime konusunu bile sıradan bir muhabbete çekiyorsa uyarılmalı. Ama Anime-Manga dışı sohbet bölümüne ağırlık veriyor diye işe yaramaz etiketi yapıştırıp uyarmak, hele ki banlamak, gerçekten de bu siteyi iğrenç bir duruma sürüklerdi.

Bu site çıkarı uğruna hareket etmiyor. Durduk yere açılmış bir site de değil. Bu site Türkçe Anime izleterek, Anime-Manga kültürünü yaymayı hedefliyor.(bkz; Çeviri Grubu kurmaktaki amaç)

Burada muhabbet eden adam elbette sitenin çevirilerinden faydalanıyordur. Yaptığı tek hata, Anime/Manga bölümlerine bir post girmeyerek siteye borcunu ödememesidir. Ki az önce de belirtmek istediğim gibi yönetim ekibi Mafya felan değil, borcunu ödemeyenin topuğuna sıkmaz, sıkmamalı da. Neden? Çevirileri takip eden kişi de binevi katkıda çünkü.

Edit: Mesajım sana değil sera, ben yazarken sen göndermişsin de, alıntı yapmadım.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından özz Ptsi 8 Haz. - 19:43

S.Tensei demiş ki:

Muhabbet sever üyelerimizi uyarmaya gelince, evet, eğer Anime konusunu bile sıradan bir muhabbete çekiyorsa uyarılmalı. Ama Anime-Manga dışı sohbet bölümüne ağırlık veriyor diye işe yaramaz etiketi yapıştırıp uyarmak, hele ki banlamak, gerçekten de bu siteyi iğrenç bir duruma sürüklerdi.

Bu site çıkarı uğruna hareket etmiyor. Durduk yere açılmış bir site de değil. Bu site Türkçe Anime izleterek, Anime-Manga kültürünü yaymayı hedefliyor.(bkz; Çeviri Grubu kurmaktaki amaç)

Burada muhabbet eden adam elbette sitenin çevirilerinden faydalanıyordur. Yaptığı tek hata, Anime/Manga bölümlerine bir post girmeyerek siteye borcunu ödememesidir. Ki az önce de belirtmek istediğim gibi yönetim ekibi Mafya felan değil, borcunu ödemeyenin topuğuna sıkmaz, sıkmamalı da. Neden? Çevirileri takip eden kişi de binevi katkıda çünki.
aynen katılıyorum. siteyi daha çok sohbet amaçlı kullanıyorlar diye birilerini banlamak çok aşırı bir tepki olur. zaten admin ve mod'lar gerektiği takdirde yanlış hareket eden arkadaşları uyarıyor ve daha da önemlisi site içinde bir otokontrol oluşuyor zaman içinde biz üyeler de yanlış gördüğümüz durumlarda uyarı yapıyoruz.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Keyifs10

Mesaj tarafından Zax Ptsi 8 Haz. - 20:03

Yahu ben sohbet bölümüne yazanı banlayın diye birşey demedim. Sadece abartanlardan bahsediyorum. Diyorumki böyle üyeler uyarılmalı gerekirse banlanmalı. Bazen öyle tipler oluyor ki banlansada kurtulsak diyor insan. Örnek vermek gerekirse, geçen bi anime manga sitesinde üyenin teki sabağın köründe kalkıp tüm tanışma başlıklarına " merhaba " çekip gidiyordu. Tee şubat ayında ben geldim diyen adama haziranda hoşgeldin diyor adam. Bu adamın siteye ne yararı var? İstediği kadar takip etsin yapılan çevirileri. Adam resmen spam ve banlanmayıda fazlasıyla hakediyor. Benim bahsettiğim bu ve bunun benzeri uç durumlar.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından özz Ptsi 8 Haz. - 20:08

ben şimdiye kadar bu sitede bukadar uç bir durumla karşılaşmadım. zaten böyle bir durumda önlem alınır merak etme. ama senin cümlelerinden böyle bir sonuç çıkardık kusura bakma.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Keyifs10

Mesaj tarafından kordiseps Ptsi 8 Haz. - 22:05

Anime dışı sohbet bölümünde sohbet edio diyo kimse kısıtlanmamalı veya banlanmamalı!
Hiç de güzel bi uygulama olmaz.
Orada eğlenip bu siteyi seven birçok insan var.
Ayrıca bu arkadaşlar da anime izliorlar.
Ben kendi adıma konuşuorum. siteden soğurum...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Cesur10

Mesaj tarafından doumeki Ptsi 8 Haz. - 22:24

Anime dışı sohbet bölümü?
büyüklermin derdi bu mu?güldüm...
tamam izlnen serilere okunan mangalara yorum yapmak,o yorumların okunması bilgilenmeler önemli fakat o animemanga dışı sohbet bölümü olmasa başka bir üyenin ne dediği bana pek bişi ifade etmez..
çünkü ben özz ü tanıyorum mesela yada tensei yi diyelim onların yorumları yada sitede tanıdığım güvendiğim insanların yorumu benim için daha önemli....peki ben onları nerden tanıyabilirim?
-naruto nun çizimleri güzel şu anime bilmemne
fln gibi yorumlardan değil....
o beğenilmeyen azaltılması gereken denilen bölümden...
tamam paylaşımlar çok güzel bu sitede fakat bnm anime izleyen doğru düzgün hiçbi arkadaşım yok.burası aynı zamanda beni anlayan arkadaşlarımın olduğu bi ortam ayrıca...

çoğu zaman bu siteye o arkadaşlarımla muabbete giriyorum.banlanmayı hakediyosam büyük insanlar.banlayın...
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 8 Haz. - 22:36

ya bu banlama lafı nerden çıktı anlamadım
kısıtlanması gerekli değil sohbet kısımlarının zaten sohbet kısmında temizlik yapılıyor gerektiğinde o yüzden sorun olduğunuda düşünmüyorum ama mesaj silinecekse sohbet kısmından silinsin tabiiki ona kimse karşı çıkmasın bence çünkü diğer başlıklar anime izleyicileri için gerekli ayrıca forumun sohbet kısmının fazlasıyla canlı olduğu doğru ama orda yazan arkadaşların hiç biri anime izlememişde arkadaş bulmaya gelmiş falan değil zaten genelde orda aktif olanlar anime tartışma başlığındada aktifler ancak üyelerin kaynaşması açısından sohbet kısmı gerekli ama dediğim gibi mesaj silinmesi gerekiyorsa oldan silinebilir ama bunun dışında arkadaş bulmak için siteye girenler olursa gelecekte tabiiki onlar uyarılmalıdır çünkü böyle insanlar forumdaki diğer üyeleri rahatsız ediyor hatta böyle birini beyazm şikayet ettiğimi hatırlıyorum bidahada görmedim zaten
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Dagini10

Mesaj tarafından doumeki Ptsi 8 Haz. - 22:46

sera myu demiş ki:ya bu banlama lafı nerden çıktı anlamadım
kısıtlanması gerekli değil sohbet kısımlarının zaten sohbet kısmında temizlik yapılıyor gerektiğinde o yüzden sorun olduğunuda düşünmüyorum ama mesaj silinecekse sohbet kısmından silinsin tabiiki ona kimse karşı çıkmasın bence çünkü diğer başlıklar anime izleyicileri için gerekli ayrıca forumun sohbet kısmının fazlasıyla canlı olduğu doğru ama orda yazan arkadaşların hiç biri anime izlememişde arkadaş bulmaya gelmiş falan değil zaten genelde orda aktif olanlar anime tartışma başlığındada aktifler ancak üyelerin kaynaşması açısından sohbet kısmı gerekli ama dediğim gibi mesaj silinmesi gerekiyorsa oldan silinebilir ama bunun dışında arkadaş bulmak için siteye girenler olursa gelecekte tabiiki onlar uyarılmalıdır çünkü böyle insanlar forumdaki diğer üyeleri rahatsız ediyor hatta böyle birini beyazm şikayet ettiğimi hatırlıyorum bidahada görmedim zaten

illaki mesaj silinmesi gerekiyosa tabiki o bölümden silinmelidir..ama söylediğim üzerinde düşünülmelidir ki o bölüm sitenin muhtacıdır.
öylesine muhabbete gelen milleti rahatsız edenlere gelince zaten onları adminlerimiz uyarır....ya düşünsenize bi sanki siz hiç mi uyarı almadınız.ard arda iki msj yazdığımda beni uyaran adminim milleti rahatsız edenleri zaten uyarcaktır ve uyarıyodur....
doumeki
doumeki
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 532
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Uykum210

http:// www.myspace.com/snokdros

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 8 Haz. - 22:56

anladıklarıma göre açıklama yapayım
1-Bizim için önemli olan anime kısmı burdaki katılımınız ve paylaşımınız bizim için çok önemlidir.Bu çalışmlarınız ,yorumlarınız sitenin nitelik yönünden gelişmesini sağlıyacaktır.

2-Bizim için anime dışı kısmıda önemlidir,birlik ve kaynaşma açısından.Ama sitenin şişmemesi açısından kimi zaman başlıkları silecegiz.100 sayfa olmuş bir başlıga kimse baştan sona bir daha bakmaz.Onu yerine aynı adla bir başlık açabiliriz.Ayrıca gereksiz başlıkları kullanılmayan başlıklarıda silmek mantıklı geliyor.

Şimdiden bilinçli dostlarımızı tebrik ediyorum.Gördügünüz gibi artık sayıya degil kaliteye yönlenmemiz gerektiginin farkındasınız.Ve gelişim için neler gerektignin en az bizler kadar sizlerde biliyorsunuz.Aslında sitenin degil içindeki bizlerin, sizlerin katılımı ve kalitesi bizleri bu noktaya getirdi. Site de birçok üyemiz sayesinde dönüt alabiliyoruz.Bundanda gocunmuyor tam tersine hoşumuza gidiyor.İnanılmaz derecede kendini geliştiren arkadaşlarımız oldu.Herkese teşekkürler.

En son bedifeci tarafından Salı 9 Haz. - 6:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Squaw Salı 9 Haz. - 0:06

Ben her iki bölümde de varlığımı gösten birisi olarak görüşlerimi bildirmek istiyorum açıkçası benim bu forumda çok aktif olmamının nedenlerinden birisi üyelerle birlikte yönetim kadrosundaki arkadaşların da her şeyi konuşarak ya da karşılıklı anlayış çerçevesinde çözerek gerekli bir sonuca ulaştırıyor olmasıdır.

Onun dışında ben özellikle anime izleyici kitlesi açısından şu üç anime;Naruto,Bleach ve de Death Note... gibi en fazla göz önünde olan bu tarz animelerin tartışıldığı bir foruma dönüşmesini istemiyorum bu forumun da;ben birkaç forum dışında sadece bunun için üyeliğimi sildirdiğim forumlar biliyorum çünkü ben diğer animeleri de tartışmak istiyorum eski olsun yeni olsun izlenilen her animenin konusu geçsin istiyorum konuşmalarımızda çünkü severek bolca konuşmak ya da benim fark edemediğim noktaları bana farkettiren arkadaşlarımı görmek beni sevindiriyor,bu yüzden de Sera Myuu kesinlikle ''Genel Anime Tartışma Başlığını'' açtığın için burdan seni tebrik etmek istiyorum o başlıkta sohbet içerisinde bulunduğum an'larda acayip keyif alıyorum....

Anime dışı sohbet bölümleri konusuna da değinmek istiyorum;Bence abartılmadığı sürece evet keyif veriyor bana,ben orda da aktiflik gösteriyorum ki seve seve de katılımda bulunuyorum,o başlıklar sayesinde çok güzel dostluklar kurdum bunu inkar edemem ama dediğim gibi abartılmadığı sürece seviyorum zaten bedifeci.nin de belirttiği gibi ordaki başlıklar 100.e ulaştığı zaman tamamen forumun veri tabanından kaldırılıyor yani bir zararı olmuyor benim fikrime göre ben orda aktiflik gösteriyorum diye anime.den uzak bir insan değilim gerektiğinde de en ateşli anime sohbetlerinde de varlığımı gösteriyorum ki benim gibi başka arkadaşlarımın da bu durumlarına tanık oluyorum o yüzden de abartıldığında elbette ki yönetimdeki arkadaşlarımız müdahele edeceklerdir...

Ama bazen evet ordaki konular da bile konu dışına çıkılıyor ama o zaman da zaten moderatör arkadaşlarımız duruma müdahele ediyor....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 9 Haz. - 6:39

Ufak yanlış anlamalar konunun sapmasına ve kişiselleşmesine neden olmuş.Mesajların bir kısmı silinecektir.Ve her iki tarafta bence böyle konunun kaymasından hoşlanmamıştır.Neyse oldu birkere iki tarafın olayın büyümesine yönelik mesaj atmasını istemiyorum.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Unde®minE Salı 9 Haz. - 9:18

Mantıklı bulunan şeyin yapılacağını varsayarak soruyorum: Sohbet bölümünde hangi fazla başlıklar silinecek ?
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından spartiate Salı 9 Haz. - 9:50

bu yönde karar verilirse muhtemelen tartışamalar kısmının ikinci sayfasındaki başlıkların bir kısmı silinebilir...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Tartışmalar kısmı hakkında görüşleriniz Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Unde®minE Salı 9 Haz. - 9:53

Mantıklı tabi.. Teşekkür ederim.. ((İmzanı düzelt sparti Razz "u" kodunu yanlış yazmışsın))
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics