AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shakugan No Shana - ayeshadow fansub

+4
SPAWN-TheUndead
bLue-Dragon
cynthia
LordCha
8 posters

Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Empty Shakugan No Shana - ayeshadow fansub

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 16 Şub. - 15:23

SHAKUGAN NO SHANA
Shakugan No Shana - ayeshadow fansub 28rf5aa

Türkçe fansub bölümlerine ayeshadow fansub olarak başlandığını bildirmekten mutluluk duyarım.Yakında bölümleri yüklenicektir.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Empty Geri: Shakugan No Shana - ayeshadow fansub

Mesaj tarafından cynthia Ptsi 16 Şub. - 18:14

Umarım çok iyi İngilizce'niz vardır çünkü Shana, uzun ve karışık cümleleriyle zordur. Kolay gelsin.
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Empty Geri: Shakugan No Shana - ayeshadow fansub

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 16 Şub. - 19:06

Evet bende öyle duydum başarılar dilerim..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Olgun10

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Ptsi 16 Şub. - 19:38

Yanılmıyorsam bu seri yapılıyordu.Hatta bi 10 böl. altyazısı verilmişti.Yada ben yanılıyorum Very Happy neyse kolay gelsin Wink
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Karizm10

Mesaj tarafından meyday Ptsi 16 Şub. - 20:36

Bu seriye bir kaç kez başlanılıp bitirmedi! Umarım tamamlarsın.
Kolay gelsin...
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Centil10

Mesaj tarafından ozman Ptsi 16 Şub. - 20:51

lantis askere gitmeden önce srt olarak yaptı.haydi bakalım burlarda konuşma yok.iş var.
ozman
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Delibo10

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Mart - 10:20

Ow, çıldırmak üzereyim bu konuda.Sadece 640x360 olan görüntü ebadının rawlarını bulabildim.Onlarada eklenmiyor.Virtual dub videoyu açmıyor ve hata veriyor.Mkv lerden videoyu almayı denedim ama bir türlü çıkmıyor, spartatie'nin verdiği bir siteden indirdiğim bir mkv den çıktı ama görütü kalitesi mkv den avi ye çekim sırasında bozuldu ve duraksamya başladı.Daha önce başlandığını bilmiyordum.Hatta lantisin altyazılarının birazını çevirdiğinden bile haberim yoktu.Ben sadece ürkeksincap'ın ilk 3 bölümü çevirdiğini biliyordum ve bu yüzdende bölümler ve çevirilerle ilgili onunla irtibata geçtim.Daha önce çevirisine başlandı ve yarım kaldı dendi.Acaba o yarım bölümleri nerede bulabilirim?İncelemek isterim vede nereden alındığını bulmak.Bilen var mı?
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Ptsi 9 Mart - 10:57

mkv yi avi ye çevirmek için muhtesemmatrix mkv converter kullan .vdub kabul edecektir.sonra sesi eklersin
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Mart - 14:17

Zaten çeviricelerden mkv yi kullanıyorum avi yi elde etmek için ama sorun çıkıyor.Şu ana kadar Lime ve Eclipse'nin mkv lerini denedi ve olmadı.Başka bir tane bulmam lazım zaten.Büyük ihtimal şu an takımım ve ben dersler yüzünden yoğun olduğundan yazın aramaya ve yapmaya devam edice.Bu arada önceden hazırlayıp yarım bırakanlar dendi, onların çalışmalarına nasıl bakabilirim acaba?
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Hitokiri Ptsi 9 Mart - 14:27

Mkv'den avi ye çevirmek mi ? Çöpe at o çeviriden sonra videoyu.Millet kalite diye bağırıyor siz hala kalitesizlik peşindesiniz.Vazgeçin artık şu "eyecancer" olayından !

Bir mkv sini yaparsın baktın istek var o zaman avi olarakda sunarsın.Direk avi sunmak bana göre bile bile kalitesizliktir.
Hitokiri
Hitokiri
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 762
Ruh Hali : Shakugan No Shana - ayeshadow fansub Kimses10

http://www.turkfansub.com

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Mart - 21:11

Mkv olarak yapmamamın iki nedeni var.Birincisi, benim yaptığım avi formatındaki videolar hem bilgisayarda hemde (tv) dvd playerda çalışsın diye 704x396 yapıyorum.Tabi daha büyük HD formatlar kullanmak daha iyi çoğu zaman ama onlarlada tv de izleme imkanı yok.
İkinci neden ise shakugan no shana'nın internette benim ve diğer arkadaşların bulabildiği tek raw sadece 640x360 formatındakiydi,bunda hem sorun çıkardı , hemde çok küçüktü.Mkv den alınca en azından 704x396 yapabiliyorum ama iyi bir mkv arıyorum.[LİME]Shakugan No Shana yı indirip dendim en son,olmadı
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

- Similar topics