AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[TVN] TV Nihon

2 posters

[TVN] TV Nihon Empty [TVN] TV Nihon

Mesaj tarafından Akuma_Blade Perş. 12 Mart - 18:51

[TVN] TV Nihon Waterkewlakihabaradeep01
[TVN] TV Nihon Waterkewlkamenrider55501
[TVN] TV Nihon Zetanihon
[TVN] TV Nihon DecadeSig
[TVN] TV Nihon WaterkewlPGSM01

TORRENT TRACKER

DIRECT DOWNLOAD

Hardsub tabanlı çalışan bir grup. Ana ilgi alanları Sentai ve Tokukatsu dizileri (80'lerin sonundan bügüne tek NEREDEYSE TÜM sentai/tokusatsu külliyatını extra'ları ile çevirdiler!!!) ve onların dışındaki zamanlarında da hiçkimsenin çevirmeye girişmediği -genelde Mecha- Anime'ler... (Çevirdikleri hiçbir Anime'yi onlardan başka yapan görmedim) Yaptıkları neredeyse tüm çalışmaları direct download olarak dağıtmaları büyük artı, ayrıca Sentai/Tokukatsu dizilerini onlar sayesinde Japonya'dan 1-2 gün sonra sublanmış şekilde izleyebiliyorsunuz.

Çevirileri kusursuz değil. Bazı çeviri yanlışları (beleive gibi) dikkat çekiyor, -bilerek mi yapmışlar bilmiyorum, bir bölümde 5 kere beleive gördüğümü anımsıyorum- ama bu boyutta göze çarpan az sayıda şeyi saymazsak ortalamanın üstünde sayılabilir. Çevirmen sayıları sayesinde hızlı iş çıkarttıkları söylenebilse de diğer dillere çeviri yapan çevirmenlere destek vermiyor ve script vermiyorlar. Bu nedenle hayli kırıldım bu gruba diyeblirim. Forumda mod'lara "neden soft sub" çalışmıyorsunuz diyip sayfalarca uzunlukta nedenleriyle yazsanız bile "ben hardsub sevmiyorum" diyip konuyu kilitliyorlar. Eğer böyle davranmıyor olsalardı inanın bana, şu an belki de onları gördüğüm en iyi 5 yabancı Fansub grubu içinde saymam içten bile değildi.

Sonuç olarak TV Nihon'u ne yapsalar da fazla eleştiremiyorum çünkü kulvarlarında tekler. Yaptıkları çalışmalar ilginizi çekiyorsa sık kullananlara ekleyin, ben öyle yaptım çünkü. Zira hayatımda izlediğim belki de en iyi Japon dizileri olan AKIHABARA @ DEEP ve Kamen Rider Faiz onların elinden çıktı.

En son Akuma_Blade tarafından Ptsi 16 Mart - 17:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

[TVN] TV Nihon Empty Geri: [TVN] TV Nihon

Mesaj tarafından RoMe Cuma 13 Mart - 16:52

ddl için genelde megaupload kullanmışlar, tanıtım ve bilgilendirme için sağol.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : [TVN] TV Nihon Huysuz10