AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phantom-Requiem For The Phantom~

2 posters

Phantom-Requiem For The Phantom~ Empty Phantom-Requiem For The Phantom~

Mesaj tarafından AkumA C.tesi 4 Nis. - 12:58

Phantom-Requiem For The Phantom~
Phantom-Requiem For The Phantom~ 12237l
Type:Tv serisi
Bölüm Sayısı:Bilinmiyor
Başlangıç-Bitiş Tarihi:2 Nisan 2009-???
Yapımcı:Bee Train, Nitro+, GENCO
TürAction,Dram,Mystery,Romance- (Psychological belki,yazayım mı yazmayayım mı karar veremedim)
Süre~Bölüm başı~20 dakika

~am i going to die?..if i dont run , i will killed. i cant run this darkness. if i cant run then i can only kill. i will kill.in order to live , i will kill~

''İnferno'' Amerika'da gizemli,Dünyanın en büyük suikastlerini düzenleyen bir örgüttür ve "Phantom" kod adlı bir kız örgütün en güçlü ve yetenekli suikastçisidir.fakat birgün hiçbirşeyle alakası olmayan bir turist yanlışlıkla phantom'un bir suikastini görür ve istemedigi bir şekilde phantom'un gerçek kimliginin Ein adlı bir kız oldugunu ortaya çıkartmıştır.
görgü tanıkları normalde anında öldürülmesine ragmen bizim bu turist yakalanıp,tüm hafızası silinerek bomboş bir hale getirilir ve adı "Zwei" olarak degiştirilir.Kim oldugu,Ailesi,nerde oldugu ve benzeri hiçbirşeyi hatırlayamayan zwei,budan sonra Phantom'un partneri,inferno'nun en güçlü 2. suikastçisi olarak çalışmak zorunda kalmıştır.
''No past,No future'' etkisinden kurtulamayan zwei,bir süre sonra Ein ile birlikte bu hayattan kurtulmaya karar verir.fakat infernodan kurtulmak o kadar kolay olmayacaktır.

Kişisel Görüşüm
ilkbaharın harika serilerinden bir tanesi daha bence.eskiden 3 bölümlük ovasını izlemiştim.ama tv serisinide kesinlikle takip edicem.umarım sonunu farklı yaparlar.
öncelikle konusu bayagı kaliteli.uzun zamandır böyle ''ben kimim'' tarzı bir dram animesi arıyordum.tam yerine oturdu.Ostleri mükemmel.böyle giderse Shakugan-Tsubasa Chronicle ikilisinin yanına en kaliteli 3. ost serisi olacak benim için.zaten animenin ilk 2 dakikası ve ardından o harika opening seriye baglıyor sizi.Animasyonu konu başındaki resimdende görülebilecegi gibi mükemmel.bazı seriler var ki çizim iyi iyi gidiyor,bi yerden sonra bi bakıyorsun adamın bi gözü saga bi gözü sola bakıyor önündeki kişiyle konuşuyor,o kadar bozanlar var ama bu seride küçük bir hata bile görmedim animasyonda.şu maske olayı az birşey bleachı hatırlattı.
Herkese tavsiye ederim.ilkbahar mükemmellerinden biri daha bence.özellikle ''Darker Than Black'' serisini sevenlere kesin tavsiyem.onu sevipte bunu izlememek olmaz.

not:karakter tanıtımlarını ovadan bildiklerimle yapayım dedim resim bulamadım xD.seri biraz daha ilerledikten sonra karakter tanıtımı yapmayı düşünüyorum,o zamana kadar idare edin =)
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Phantom-Requiem For The Phantom~ Idaree11

Phantom-Requiem For The Phantom~ Empty Geri: Phantom-Requiem For The Phantom~

Mesaj tarafından Xargon Salı 16 Mart - 22:57

phantom of the requiem in türkçe altyazısını bulabilir misin? her yere baktım ingilizce var türkçe altyazısı yok hiç bi sitede.
Xargon
Xargon

- Similar topics