AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VESTEL DVD 6700

2 posters

VESTEL DVD 6700 Empty VESTEL DVD 6700

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 14 Nis. - 21:26

VESTEL DVD 6700 Vestel_dvd_6700_divx
VESTEL DVD 6700 HDMI,USB,DMP,DivX Player Özellikleri

1-DVD, VCD/SVCD, Audio-CD, CD-R/CD-RW, MP3, JPEG, DivX, QPEL , GMC, WMA,MPEG, MPEG4, hafıza kartları ve USB flash bellekleri oynatma/çalma

2-SD,MMC,MS hafıza kartlarını destekler

3-USB flash bellekleri destekler. (Bu ürün tüm USB standartları ile uyumlu olduğu halde, resmi standartlara uygun olmayan USB hafıza sürücüsü üreticilerinden dolayı bazı usb bellekleri desteklemeyebilir.)

4-CD ripping özelliği sayesinde Audio CD (CD-DA) dosyalarını MP3 formata dönüştürerek USB veya SD/MMC karta aktarmamızı sağlar. Bu özellik sadece disklerden USB�ye yada SD/MMC karta aktarma işlemini gerçekleştirebilir. USB�den yada SD/MMC karttan disklere herhangi bir yazma işlemi yapmaz.

5-HDMI Çıkışı(High- Definition- Multi-media Interface(Yüksek çözünürlüğe sahip çoklu ortam arayüzü))

6-Progressive Tarama özelliği

7-5.1 kanal Dolby Digital Dekoder

8-Desteklediği Divx görüntü ve ses codecleri : DivX3.xx,DivX4.xx,DivX5.1,GMC,Qpel görüntü ve MP3,AC-3,OggVorbi ve Nero Digital Desteklenen DivX altyazı formatları : .sub, .txt, .smi, .srt, .ass, .ssa

9-Koaksiyel ve optik digital ses çıkışları

10-Kompozit görüntü çıkışı

11-5.1 kanal analog ses çıkışı

12-AC3(5.1kanal dolby digital), MP3(2 kanal stereo) ses codec�lerini destekleme

13-DVD için çoklu ekran modu desteği (16:9 genis ekran, 4:3 Letterbox, 4:3 Pan&Scan)

150 tl ye 6 ay taksitle aldım.Alalı 1 ay olacak.Aslında daha çok özellik bekliyordum ve beklentilerimin altında kaldı.

Artı özellikleri usb girişinin olması usb den seyredebilmem tabi.
SD/MMC seyretmedim ama onlarıda yakında denerim.
Onun dışında menülerin kolay olması kontrolü arttırıyor.
Ssa uzantılı alt yazıyı denemedim bunuda denemeye yakında alırım.
Alt yazı görüntüsü fena degil.

Eksileri mp4 de açmıyor ancak divx veya xvid uzantılı mp4 açıyor oda benim mp4 anlayışımı degiştirdim yani animou yaptıgı çalışmaları seyredemiyorum.Format factory adlı programla çevirdikten sonra seyredebiliyorum.

Özellikle Türk fansub çalışmalarında gömülü alt yazıları göstermiyor bir kısmını görebiliyorum.Ekran görüntü oranını degiştirmeme ragmen bu degişmedi.4;3 /16;9 vb degişmedi.Acaba degişik bir ayar mı gerekli biraz daha kurcalamam gerekecek.

Usbden bellege alması biraz yavaş boyuta göre açılmasıda geçikebiliyor.400mb fma 2 açması belli zaman aldı
harici HDD çalışmadığı söyleniyor tabi harci hdd alırsam denerim

DivX5.1 üzerinde görmüyor dolayısıyla tvj indirdigim rawı açmıyor divx6 oynatma özelliği yok.

Yine de hoş tasarımı usb destegi ,hoş alt yazısı ile bu fiyata alınabilecek en iyi oynatıcılardan biri.
Bedifeci
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : VESTEL DVD 6700 Defaul10

VESTEL DVD 6700 Empty Geri: VESTEL DVD 6700

Mesaj tarafından Seifukusha Cuma 17 Nis. - 10:00

Vay be, vestelin yeni divx oynatıcısı demek. Önceki modeli bizde vardı, bazen saçmaladığı da oluyordu. Yeni modelde de mp4 desteği yok demek. Firmware mi diyorlardı ona? Öyle şeyleri indirince destekler belki.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : VESTEL DVD 6700 Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/