AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2009 Jump Super Anime Tour Yapımları

4 posters

2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Empty 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 18 Tem. - 22:18

Shueisha'nın Shonen Jump, Jump Square ve V Jump dergilerinde bu yılın Jump Super Anime Tour kapsamında gösterilecek anime yapımları duyuruldu.

Programda ilk kez anime uyarlamasına kavuşacak olan Toriko'nun kısa bir yapımı, One Piece'in 10. filmi Strong World'ün özel görüntüleri, Naruto, Reborn! ve Yu-Gi-Oh!'un özel bölümleri ve Tegami Bachi olacak.

Mitsutoshi Shimabukuro'nun Toriko mangasının ilk anime uyarlaması olmasının yanında, Yu-Gi-Oh!'un anime yayınının ve Masashi
Kishimoto'nun Naruto mangasının da 10. yıl dönümleri olacak.

Geçen yılın sonbaharında Japonya'da 10 şehri gezen 2008 Jump Super Anime Tour, uzun yıllardan beri yapılan ilk yeni Dragon Ball özel bölümünü, One Piece mangasının pilot bölümü Romance Dawn'ın alternatif bir uyarlamasını ve Tegami Bachi'nin ilk anime uyarlamasını, Bleach'in bir yan hikâyesini, kısa bir Blue Dragon yapımını ve Yu-Gi-Oh! 5D's'in özel bir bölümünü içeriyordu.

Kaynak: AGT
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Olgun10

2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Empty Geri: 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları

Mesaj tarafından Underfined C.tesi 18 Tem. - 22:24

Vayy Very Happy Gene güzel bi tur bizi bekliyor ben sevmiştim geçen yılki özel bölümleri umarım bu yılkilerde güzel olur...Haber için saol kanka kendimi Jump Anime Tur a adapte ediyorum şu andan itibaren...
Underfined
Underfined
animeso
animeso

Erkek Mesaj Sayısı : 556
Ruh Hali : 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Delibo10

2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Empty Geri: 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 18 Tem. - 22:28

Strong World hakkında biraz daha spoiler ya nolurrr xD :3 :3 Haber için çok teşekkürler :3
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 18 Tem. - 22:30

Yu-Gi-Ohta 3lü belkide 4 düello olabilir. Bir yerde okumuştum. Yugi, Jaden, Yusei kesin olacak. Ama bu özel bölümde mi yoksa sonradan çıkacak ova veya specialde mi çıkacak bilmiyorum. Gerçi bunların hepsi ne zaman çıkacak onu bile bilmiyorum Very Happy

Strong World en az 1,30 saniye trailer yayınlayabilirler.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Olgun10

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Salı 25 Ağus. - 13:40

Blue Dragon için sabırsızlandım ya Very Happy
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 524
Nerden : Ya bak tarif edim or-an dan biraz çık ilker 9.caddeyle kekliğin kesişimi var orda işte
Ruh Hali : 2009 Jump Super Anime Tour Yapımları Sarhos10

http://www.google.com

- Similar topics