AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kagen No Tsuki

2 posters

Kagen No Tsuki Empty Kagen No Tsuki

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD Salı 25 Ağus. - 10:30

Kagen No Tsuki Coverozk

Düzensiz bir aileye sahip Mizuki adındaki liseli genç kız, evini sevdiği genç müzisyen Adam’la birlikte olabilmek için terk eder. Talihsiz olaylar sonucu bir trafik kazası geçiren Mizuki, gözlerini açtığında beyaz bulutlarla kaplı bir alandadır ve bir kedinin peşinden koşan küçük bir kız görür. Yanındaki demir parmaklıkların arkasından ise Adam’ın çaldığı müzik gelmektedir.
Kayıp kedisi Lulu’yu ararken bir araba kazası geçiren ilkokul öğrencisi Hotaru, rüyasında kedisini bulduğunu görür ancak bu sırada kedi ağlayan, lise öğrencisi bir kıza dönüşür. Hastanede kaldığı zamandan beri bu rüyayı gören Hotaru’ya annesi inanmaz.
Kedisini gördüğünü sanarak eski bir malikaneye giren Hotaru, burada rüyasında gördüğü genç kızla karşılaşır ancak genç kız hiçbir şey hatırlamamaktadır ve garip bir şekilde ne zaman evi terk etmeye kalksa kendini, gene evin içindeki başka bir odada bulur..
Kız, Hotaru’ya dostluğu karşılığında bir yüzük verir. 5. sınıfa başlayan Hotaru da, arkadaşlarıyla birlikte bu gizemli olayın peşine düşer. Çocuklar, algılayabileceklerinin de ötesinde, yarıda kalmış, hüzünlü bir aşk hikâyesini ortaya çıkartacaklardır.

Kagen no Tsuki 2004 yılında Live-Action film olarak uyarlandı.

Bize Türkçesi lazım diyenler için : http://chocobomanga.blogspot.com/2008/11/kagen-no-tsuki.html
Not : Manga Türkçe olarak 12. bölümdedir.Her hafta güncel olarak en az bir bölüm yayınlanır...

En son Çubuk Kraker xD tarafından Çarş. 9 Eyl. - 6:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : Kagen No Tsuki Keyifs10

Kagen No Tsuki Empty Geri: Kagen No Tsuki

Mesaj tarafından savage garden Salı 8 Eyl. - 20:45

Editini Çubuk kraker xD yapıyor. Ben de çeviriyorum. ^^ Çevirirken çoğu yerde kendimle ilgili şeyler buluyorum. Çubuk bilir xD 503 xD

gerçekten Ai Yazawa yine yeteneğini konuşturmuş bu çalışmasıyla. Çizimler, olayların akışı ve şaşırtıcılığı müthiş. Ben mangayı tamamen okumadığım için her bölüm ayrı bir heyecan oluyor bana xD (edit: artık okudum xD)

Okumak/indirmek isteyenler adresimizde istediklerini bulabilirler. Online okuma imkanınız mevcuttur ^^

Ayrıca manga çevirisi bitmiştir. Herkese iyi okumalar dilerim ^^
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : Kagen No Tsuki Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

- Similar topics