AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.animemangatr.com

3 posters

www.animemangatr.com Empty www.animemangatr.com

Mesaj tarafından RoMe Çarş. 9 Eyl. - 11:32

Arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni siteye taşındık ve işlerin çoğu bitti, artık yeni siteye kayıt alınmaya başlandı, burada kayıt yapmış olan ve zaten birbirini tanıyan üyelerin orada tekrar tanıtım kısmına tanıtım yapmalarına gerek yok. Kayıt yapacak üyelerimiz için tekrar bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum.

1-Site dili olan Türkçemizin şimdikine kıyasla çok daha iyi bir şekilde kullanılmasını öngörüyoruz ve bunun sıkı takipçisi
olacağız.

2.Üyeler arasındaki sorunlar, kesinlikle site üzerinden tartışılmayacak, buna uymayanlar iste taviz verilmeden cezalandırılacaktır. Sonuçta bu kurala uyamayacak kişilerin siteye üye olmasını istemiyoruz.

3-Hoşgörü içinde, herkesin bir şeyler ortaya koyduğu, toplam kalitesi fazla olan bir site için her üyenin elinden geleni yapmasını istiyoruz.

4-Kimsenin mesaj sayısı arttırmak için anlamsız veya yersiz mesaj yazmasını istemiyoruz, zira bu tür mesaj sayısındaki artış kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi sitenin kalitesini düşürecektir ki buna da asla izin verilmeyecektir.

5-Bu sefer anime dışı konular-sohbetler-oyunlar azaltıldı. Hatta neredeyse yok denebilir. Kısacası fazla gevezelik olmasını istemiyoruz. Ancak sitede ekstra özellikler var ki; arka planda gruplar kurulup iletişim halinde olunabilir.

6- Son olarak bu sitede kuralları daha katı uygulayacağımız için tüm üyelerin kuralları tekrar gözden geçirmesini, açılan başlıkların ve yapılan sohbetlerin bu doğrultuda yapılmasını sizlerin ve bizlerin sorun yaşamaması için tavsiye ediyoruz.

Sizlerin de farketmiş olabileceği gibi, forumda kullanılacak dilin üzerinde bu sefer ciddi ciddi duruluyor ve sürekli vurgu yapılıyor, buna uymanızı şiddetle istiyoruz. herkese hayırlı olsun.

yeni sitemiz: www.animemangatr.com
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : www.animemangatr.com Huysuz10

www.animemangatr.com Empty Geri: www.animemangatr.com

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 10 Eyl. - 22:01

Hadi hayırlı olsun.İnşallah bu işi ,güzel noktalara getiririz. Üyelerimizden istediklemiz ,sağlam bir site için olmazsa olmaz şartlardır. Yukarıdaki maddelere uyum sağlayamayacak arkadaşlar lütfen üye olmasınlar.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : www.animemangatr.com Defaul10

www.animemangatr.com Empty Geri: www.animemangatr.com

Mesaj tarafından jack1234 Perş. 20 Ara. - 22:58

hayırlı olsun bende yeni gördüm yeni sitenize geliyorum Smile

www.animemangatr.com
jack1234
jack1234