AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor.

+2
spartiate
CHOBiTS
6 posters

Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Empty Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor.

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 14 Nis. - 20:09

Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. JanggeumEvet arkadaşlar televizyonlarda fazla anime göremiyoruz.Gecenlerde kardeşim yumurcak tvye bakarken bir anime fragmanı gösterdi.Jangeum Rüyası isimli eski Cin saray entirikalrı ve sarah mutfagı üzerine kurulu bir yapım.Karakter cizimleri tatlı ve göeze hoş geliyor.Fakat konu okadar hosuma gitmedi.Saat 14:00 ve 21:30 da gösteriliyor.Hafta sonları eski bölümleri gösteriliyor.Anime olsunda nasıl olursa olsun diyorsanız izleyin derim.Hem türkçe hemde sevimli.
Ben bilgisayar basından pek kalkmadıgım için bölümlerini genelde kaçırıyorum.

En son CHOBiTS tarafından Salı 15 Nis. - 20:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Empty Geri: Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor.

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 14 Nis. - 20:13

ne yazıkki yumurcak tv yok bende.. kablolu yayında sürünmekteyiz Crying or Very sad iyi seyirle ama herkese..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Eglenc10

Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Empty Geri: Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor.

Mesaj tarafından arthur Salı 20 Mayıs - 15:06

güzel bir anime belli bir amaç üzerine kurulmuş thump
arthur

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 20 Mayıs - 15:10

Haber için teşekkürler...Eski bir animeye benziyor..Ama konusu muhakkak hoştur.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Defaul10

Mesaj tarafından DarkeLia Salı 20 Mayıs - 15:14

gecen ay sadece bır bolumunu ızleyebıldım o da teyzemlerdeyken cok guzel bı anıme ama maalesef bende spartiate gıbı kablolu magduruyum pff
DarkeLia
DarkeLia
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 323
Ruh Hali : Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Anlayi10

Mesaj tarafından Rotea Salı 20 Mayıs - 16:07

Ben bir iki defa denk geldim açıkcası pek beğenmedim nedense şu ana kadar türk televizyonlarında yanınlanan animelerin hiç birini beğenmedim.
Rotea
Rotea
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
Ruh Hali : Jang geum un Rüyası İki haftadan beri yumurcak tv de yayınlanıyor. Pusuda10

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 20 Mayıs - 18:08

yayın saatleri degişti arkadaşlar.Sabah 7.15 te de bölümü yayınlanıyor.
bu arada seri entirika ve aşcılık üzerine.Bilmeyen ler için trt 1 de yayınlanan uzakdogu (Saraydaki Mücevher) dizisi bu animeden uyarlama.Yada tam tersi.
Gecen denk geldi tüm isimler ve yaptıkları işler animeyle birebir uyuşuyor.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.

- Similar topics