AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mtv'de anime forumu

+10
Elrinda
diaboliksword
Exile Falcon
SPAWN-TheUndead
Godslayer
rockchu
edemirci44
aoshi
CHOBiTS
spartiate
14 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

mtv'de anime forumu Empty mtv'de anime forumu

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 19 Mayıs - 11:23

anime.web.tr'den marvergirlden alıntıdır pgi mtv bu işi bayağı ciddiye aldı, bu güzel bir haberr...

ANİME FORUM
MTV Anime Geceleri ile animeseverleri ekran başına toplayan MTV Türkiye, bu sefer de MTV ANİME FORUM ile anime dünyasındaki son gelişmeleri yepyeni yüzlerle sizlere aktarıyor.

Hellsing ve Basilisk gibi dünyaca ünlü animelerle Türkiye’de ilk kez ve sadece MTV Türkiye sayesinde başlayan anime efsanesine müthiş Japon animesi Last Exile’ın da katılmasıyla MTV Anime Kuşağı daha da renkli bir hal aldı.

Şimdiyse sırada Anime Forum var! Salı ve Perşembe geceleri MTV Türkiye’nin vazgeçilmezi Anime Kuşağı’nda anime konusunda başarılı ve ilgili genç ve dinamik bir ekip sizler için animeyi tartışıyor. MTV Anime forum ekibini oluşturan Doruk Akçen, Lale Kardeş ve Numan Biçer bundan böyle her hafta MTV izleyicileriyle animeler hakkındaki son haberleri, anime karakterleri hakkındaki bilgileri, MTV Türkiye’de yayınlanan animelerin bölüm ayrıntılarını, kısacası anime dünyasına dair her şeyi animeseverlerle paylaşıyorlar.
YAYIN SAATLERİ:
20 Mayıs 2008 Salı 21:30
22 Mayıs 2008 Perşembe 23:30
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

mtv'de anime forumu Empty Geri: mtv'de anime forumu

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 19 Mayıs - 11:28

Anime gecesini izlemiyorum ama bunu izlerim heralde.Verdigi animeler içinde bir basilisk i sevdim.Onunda ilk 8 bölümünü izledim.Cogu zaman pc basından kalkıpta tv yi acıp bakmaya üşendigim için bölümlerini kaçırıyorum.Bu arada basilisk bittimi kacıncı bölümde yada suan.
Böyle cogu karakterin ölüpte sonunda bir iki kişinin kaldıgı serileri sevmiyorum yoksa basiliskede devam edebilirdim.Umarım sonu Sinobi adlı filmdeki gibi bitmez.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Anlayi10

Mesaj tarafından aoshi Ptsi 19 Mayıs - 11:39

Geçen gün denk geldi anime forum, iyi olmuş gerçekten böyle programlar yayınlamaları.Anime hakkında bilinç sahibi olabilir insanlar bunun gibi programlar sayesinde.
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Karisi10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 19 Mayıs - 20:18

aoshi demiş ki:Geçen gün denk geldi anime forum, iyi olmuş gerçekten böyle programlar yayınlamaları.Anime hakkında bilinç sahibi olabilir insanlar bunun gibi programlar sayesinde.

hem öyle hemde biz tvde izleyecek bişey buluruz.. yarın bir aksilik olmazsa izlemek istiyorum.. merak ettim nasıl birşeymiş Shocked
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 19 Mayıs - 20:43

bende seyrettim anime akkındaki programı yani içmden keşke orda olsayım DEDİM HER NEKADAR BU KONULARDA ÇOKTA İYİ OLMASAM.. Very Happy Bayanın bir sözü beni şok etti hemen yayının başında....

En son bedifeci tarafından Ptsi 19 Mayıs - 20:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Defaul10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 19 Mayıs - 20:44

bedifeci demiş ki:bende seyrettim anime akkındaki programı yani içmden keşke orda olsayım DEDİM HER NEKADAR BU KONULARDA ÇOKTA İYİ OLMASAM.. Very Happy Baynın bir sözü beni şok etti hemen yayının başında....

çizgi film demedi dim Shocked
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 19 Mayıs - 20:46

hayır
Spoiler:
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 19 Mayıs - 20:57

bedifeci demiş ki:hayır
Spoiler:

deme yahuuu Very Happy merak ettim iyice.. ilk programdan bu konulara girdilerseee
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 19 Mayıs - 21:01

YA
Spoiler:
BİR YERDE GEÇTİ
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Paz 15 Haz. - 9:33

MTV forumu ziledim bu hafta.Oyuncak veriyorlardı.Burst angel 138 lik amy adlı bir karakter.Cok cıtır bişeydi ama ugraşmaya degmez.
Gecena raştırdım Amy e 15 yasında dediler aslında 11 yasında.Yada o kız amy degildi.15 yasında başka bir karakter vardı o olabilir.
Yorumlarına gelince toparlamada yetersiz kalıyorlar.Sabırsızlıkla yeni seriyi bekliyorum.Deat note istegi oldukça fazla.Zaten bu hafta naruto ve bleach tarzı seriler yayınlamaycaklarını söylediler.kısa seriler büyük ihtimal 25 bölüm civarı bişeyler olur yada 12-13 bölümlük bir seri.
Umarım güzel bir seri olurda severek izlerim.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından rockchu Paz 15 Haz. - 10:12

Mtv çok ta fazla sevdiğim bir kanal değil zaten mtv gibi kanalların arkasındaki gücün dünya gençliğini getirmeye çalıştığı yer pek te iyi bir yer olmasa gerek kafa sallama

Her neyse yinede yayınladıkları program gayet hoş ilk bölümde birazs hazırlıksız başladıkları için zorlanmışlardı sonraki bölümlerde de konuya tam hakim olamadıkları zamanlar oldu ama onun dışında Türkiye ortamında bu tarz başka bir program olmadığınıda hatırlayarak izlenmesi gerek hoş bir program diyorum.

Spoiler:
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

Mesaj tarafından spartiate Paz 15 Haz. - 10:27

rockchu demiş ki:Mtv çok ta fazla sevdiğim bir kanal değil zaten mtv gibi kanalların arkasındaki gücün dünya gençliğini getirmeye çalıştığı yer pek te iyi bir yer olmasa gerek kafa sallama

Her neyse yinede yayınladıkları program gayet hoş ilk bölümde birazs hazırlıksız başladıkları için zorlanmışlardı sonraki bölümlerde de konuya tam hakim olamadıkları zamanlar oldu ama onun dışında Türkiye ortamında bu tarz başka bir program olmadığınıda hatırlayarak izlenmesi gerek hoş bir program diyorum.

Spoiler:

Spoiler:
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Godslayer Ptsi 16 Haz. - 20:26

Türkiyede böyle bir programın yapılması çok güzel..İnternet sitesinden birazını izledim gayet iyi..Halep pasajına uğrarsanız sunuculardan uzun saçlı olanı köstebekte mutlaka görürsünüz..Gerçi onunda iyi bir anime bilgisi olduğundan şüpheliyim adam programda iki saat şirinler muhabbeti yapmaya çalıştı..
Godslayer
Godslayer
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 55
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Masum10

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Ptsi 16 Haz. - 22:03

MTV sitesinden yayınladıgı basilikside veriyormu acaba biliyormusunuz?Bi tam izleyemedim bu seriyi ya.En çok merak ettigim gennosuke'nin yoldaşlarında olan o kör adamdı.Nasıl öldü görmek istiyorum.(yazmayın la sakın ) Very Happy
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : mtv'de anime forumu Karizm10

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 16 Haz. - 22:26

Ahaha.Cüneyt Arkın'ın bir filmi var izledin mi onu? Adı yıkılmayan adam.Cüneyt abimiz filmin sonunda ayakta ölüyordu.Ona benzer bir şey diyelim şimdilik.Ama ölüm sebebini söylemeyelim Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından diaboliksword Salı 17 Haz. - 1:25

spartiate demiş ki:
rockchu demiş ki:Mtv çok ta fazla sevdiğim bir kanal değil zaten mtv gibi kanalların arkasındaki gücün dünya gençliğini getirmeye çalıştığı yer pek te iyi bir yer olmasa gerek kafa sallama

Spoiler:

Spoiler:

Bakın şimdi merak ettim bu programı ya bi ara izleyim bari Very Happy
diaboliksword
diaboliksword
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 50

http://diabolikss.blogspot.com

Mesaj tarafından CHOBiTS Perş. 19 Haz. - 6:25

Helal olsun ne diyeyim.bir kaç haftadır yeni anime ne olsun diye bizlere soruyorlar.Sonrada Yogun istek üzerine Helsing yeniden diyorlar.Kim ister Helsing i zaten haftada 4 kere aynı bölümü gösteriyodunuz.13 bölümlük Helsing 3.5 ay sürer.Bari dublajlar yetişmedi yada seri bulamadık falan deseler daha iyi olurdu.
mtv at bir kenara tüm hayallerim yıkıldı.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından Elrinda C.tesi 5 Tem. - 18:01

Evet belki birz hazırlıksız gibi görünebilirler ama benim bi yerden öğrendiğim zaten onların aklında belli bi animemin olduğu ve onu da yeni yayın dönemi yani ağustos sonunda yayına girceklerini söylediler. Ki ben bi de o uzun saçlı olan ile karşılşatım ve aslında onların tam olarak yapmak istedikleri anime prgramına anca bir kaç bölüm daha çekildikten sonra gelineceğini söyledi çünkü : bilenler harişç birde bilmeyen çok insan var bu anime işini ve onlar da aslında en zor olanın yani Anime yi bilmeyenlere anlatmak için bu programı yaptıklarını söyledi . O kadar çok mail alıyorlarmışki güya çok fazla " yabancı terim" kullandıklarına dair dedi o yüzden biz de en basit haline sokmaya çalışıyoruz ki o yüzden zaten baya bir zor oluyor dedi . ve ayrıca herkesin ( herzaman için bizi beyenmeyecek insan olacak dedi onlar hariç) sevip seyredebileceği bir program haline getirmeye çalışıyoruz dedi ... Umarı söyledikleri doğru çıkar ve hepimizin severek seyredebileceği bi program haline gelir ... çünkü ne kadar sevsek yada sevmesek de adamlar bir ilk'i yaptılar o yüzden ben özellikle biraz daha zaman tanıyıp onları destekleme taraftarıyım =)
Elrinda

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 5 Tem. - 18:09

Bilgi için teşekkürler..Ama kanımca bu işi daha çok bilenleri davet etmeliler..Bir de anime tanıtımlarını görüntülü hale getirmeliler,müzik kısmında ünlü animelerin süper müziklerini görüntülü sekilde yayınlamalılar...Elrinda bu işten anlıyan birisi oldugun açık..Forum sitemize daha çok katılımını bekliyorum.....
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 5 Tem. - 19:10

Bence program kısmı cok kısa.5 dk reklam 25 dk sürüyor.Buda başladıkları konuyu dogru düzgün toparlayamamalarına neden oluyor.Valla benim içim animeler yerinde program kosalar daha iyiolurdu.En az 1 saat sürmeli bu.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından savage garden Paz 6 Tem. - 7:26

İlk bölümde Paradise Kiss dedi ordaki bayan ben bittim abi (: İzlemek eğlenceli kaçırmayın derim size Very Happy
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : mtv'de anime forumu Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından Elrinda Paz 6 Tem. - 12:03

Şimdi şöyleki ben aslında o uzun saçlının ( adı numan )köstebekde çalıştığını öğrendikten sonra gittim buldum ki oda aslında artık orada çalışmıyor.
Geçen hafta buluştuk ve çok kyifli bir muhabbet oldu benim için ... dediğim gibi aslında kendisi de şu an o kadar memnun değil programından, zaman azlığından, arkadaş arasında konuşurken herşeyin ne kadar kolay olup da kamera karşısına geçince herşeyin birbirine girdiğinden , açıklama da şöyleydi : Üçümüzde gerçekten hazırlanıp çıkıyoruz programa ama bizim ( en azından şimdilik ) hep programda bir konuyu ele alıyoruz ve buda şu demek oluyor, fazla kendi aramzıda ki muıhhabet dalamadan belli bir konuda sabit kalmak zorundayız. Kendi aramızda konuşurken biz de konudan konuya, ordan buraya, sinemadan hollywood'a, ordan live action'lardan animeye, türden türe atlayabiliyoruz ama kamera karşısında öyle bir şansımız yok ne yazıkki. O yüzden istem dışı bazı hatalar yapılabilyor, örnek vermek gerekirse "dedi" , biz de bilyoruz şirinlerin bi anime olmadığnı ama o ilk programda anime ve türkiyedeki anime ve animasyon çizgi filmleri konuşurken benim de hoşuma gittiği için bahsettik ama nedense herkes birden, bizim sanki şirinleri anime olarak bildiğmizi düşündü :p dedi "" Neyse sonuç olarak aslında biraz o " otaku" denilen kısmın onları neden sevemediğini aslında anladığını ve onu düzeltme için ellerinden gelenini yaptıklarını söyledi ki bu da ilerleyen programlarda olacak dedi .
Bu arada arkadaşlar program artık bir saat olmuş süre problemini de aştıklarına düşünerek bizim için de faydalı bir program olacağını düşünerek kendilerine başarılar diliyorum .
Not: programda bahsetmiş oldukları " Anime ve Manga " isimli kitapların aslında türkiyede pek bilinmediğini ve bunu paylaşmak istediklini söyledi ama yeni alan olduysada kimseden de bir teşekkür gelmediğni ve aslında biraz da üzüldüklerini söyledi bu konuda . Ben de aldım o kitabı ve emin olabilirseniz arkadaşlar benim kız arkadaşım psikolog olmasına rağmen bazı bölümlerini zor çözdük . bu konu hakkında da zamanım olduğunda bahsedicem ama şimdilik herkese kolay gelsin diyorum ne işle meşgul ise Wink
Elrinda

Mesaj tarafından edemirci44 Paz 6 Tem. - 12:10

Bilgilendirme için teşekkürler OK ....Kolaylıklar dilerim çalışmalarında; bu iş kitap okumakla da study yeterli olmaz bolca anime seyredilmesi gerekiyor....

İnşallah içerigi düzeltip güzel çalışmalar yaparlar......Dedigin gibi kolay degil tv karşısına çıkıp bir ilki gerçekleştirmek....

FORUM SİTEMİZ ÇALIŞMALARIN DA BAŞARILAR DİLER
EKSİK GÖRDÜGÜMÜZ YERLERİ DE SEYRETTİGİMİZ SÜRECE SÖYLERİZ... Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından CHOBiTS Paz 6 Tem. - 13:16

güzel olmuş 1 saat olması.animeden konuşmak hiç olmazsa sohbet dinlemek benim için büyük bir zevk.bu zevki hatrı sayılır bir kaç animeden alabildim sadece.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından Elrinda Paz 6 Tem. - 22:24

Tabiikide bu işler kitap okumak'la olmaz ama genede benim bile kütüphanemde yerini aldı Wink ve " Anime " isimli kitap gerçekten harika şu an yarısın biraz geçtim ve evet kitabı ol-kuduktan sonra ben bile " evet ya aslında böyle bir bakış içisi ile bakınca geçkten de mantıklı oluyor dediğim yerler var =)
Aklıma gelmişken şaka bir yana adamlar 140 liralık action figür veriyorlar, ben de cevap yazıyorum ama zannetmiyorum bana çıkacağını :p
Elrinda

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics