AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hime-chan no Ribbon sihirli kurdele

5 posters

Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Empty Hime-chan no Ribbon sihirli kurdele

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 2 Ağus. - 19:52

Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele 12120075191vv0

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=842

Tanıtım:

Anime 1992 yapımı olup genç bir kızın hayatının bir gün nasıl değiştiğini ve bundan sonraki maceraları ele alır. Animenin genel içeriğine bakarsak, Himeko adında ki bir ortaokul öğrencisinin bir gün Sihir Dünya’sından tıpkı ona benzeyen Erika adlı prensesin ona sihirli bir kurdela vererek istediği herhangi bir insana dönüşebilmesini konu alır. Himeko diğer kızlardan farklı olarak erkeksi bir yapıya sahiptir. Futbol oynamak, ağaca tırmanmak gibi. Himeko’nun kurdelayı kafasına takmasıyla beraber, sevdiği oyuncağı Pokota canlanır ve konuşabilir. Bu da kurdelanın başka bir özelliğidir. Kurdelanın sırrını kullanan kişiden başka kimse bilmemelidir, bilen biri olursa eğer o kişinin ve kullanan kişinin hafızaları silinir. Okulda çok tanınan Daichi adlı çocuğun Himeko’nun bu sırrını öğrenmesiyle birlikte işler daha farklı bir yön alır. Daichi’nin ayrıca okulun kızları tarafından oluşturulan bir hayran klubü vardır. Ve bu klubün kurucusu Hibino adlı kız Daichi’ye aşıktır. Daichi’nin Himeko’nun sırrını bildiği için onunla arkadaş olmuştur Hibino’da bu durumu hiç sevmez ve Himeko’yu düşman olarak görür. Daha sonradan hikayeye Prenses Erika’nın nişanlısının da Himeko’ya aşık olmasıyla birlikte işler daha bir karmaşa haline gelir. Himeko’nun Daichi’ye olan hisleri ise değişmeye başlamıştır.

Eski bir anime ama zamanının en güzel animelerinden biriydi ve bence hala öyle. Sevgi ve arkadaşlığı anlatan ve içinde komediyi de barındıran eserlerden. İzlenilmesi gereken bir seri ki kesinlikle tavsiye ederim!1
blog.anime.web.tr/hime-chan-no-ribbon-34bolum.htm alıntıdır..

----------------------------------------------------------------------------

Eskiden tv de seyrettigim animelerden biri daha nortarji yapıyorum bu günlerde duygusal ,komik sihirli bir animedir...Müziklri de çok şahanedir..Yanlış hatırlamıyorsam ya trt 2 yada trt 3 te oynardı...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Defaul10

Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Empty Geri: Hime-chan no Ribbon sihirli kurdele

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 2 Ağus. - 20:14

Ahhhaaa işte adını bilmediğim ama hayatımda(hatırladığım kadarıyla) ilk izlediğim anime serisi Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Empty Geri: Hime-chan no Ribbon sihirli kurdele

Mesaj tarafından Elfen Lied C.tesi 2 Ağus. - 20:53

walla ne varsa eskilerde var
Elfen Lied
Elfen Lied
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 301
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Hosgor10

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 2 Ağus. - 21:13

evet hatırlıyorum da 7 yaşındayken felan islemiştim - çok severdim yha - zamanı durduramıyorz - bir kez daha test edilmiştir 11t
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 2 Ağus. - 21:14

Eskilerin mazisi unutulmuyor nede olsa ilk göz agrımız hepsini izlemesemde bende izlerdim bu seriyi.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Elfen Lied C.tesi 2 Ağus. - 21:35

ama yeniler daha çok hoşuma gidiyor benim
Elfen Lied
Elfen Lied
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 301
Ruh Hali : Hime-chan no Ribbon   sihirli kurdele Hosgor10

- Similar topics