AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

+17
Exile Falcon
Sodakazam
cynthia
nico robin
RoMe
achie-san
Voodoo_Baby
Darkcity87
bLue-Dragon
gundamaster
edemirci44
dombilibili
spartiate
lantis
kouta
CHOBiTS
AkumA
21 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Empty Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

Mesaj tarafından AkumA Salı 7 Ekim - 15:37

evet arkadaşlar böyle bir konu göremedim her yeni çıkan anime içinde yeni bir anime inceleme bölümüne konu açmaya gerek yok diye düşündüm daha animeler yeni çıktıgından incelemeye açmak saçma geldi
bu yüzden toptan tüm yeni çıkan animeler için böyle bir konu açma geregi duydum
öncelikle sonbahar ayında çıkacak/yayımlanıcak animelerin tam olarak ne zaman ve hangi gün yayınlandıklarını gösteren liste:

Sunday

Hakushaku to Yosei
Ga-Rei -Zero-
Inazuma Eleven
Kyou no Go no Ni TV
Live On Cardliver Kakeru
Macademi WAsshoi!
Mobile Suit Gundam 00 Second Season
Skip Beat!
Negibouzu no Asatarou

Monday

Bihada Ichizoku
ef - a tale of melodies
Vampire Knight Guilty

Tuesday

Starting October 7th

Kurozuka
Mouryou no Hako
One Outs

Wednesday

Casshern Sins
Hyakko
Noramimi 2
Rosario+Vampire Capu2
Toradora!
Stitch!
Michiko to Hatchin

Thursday

Akane-iro ni Somaru Saka
Clannad ~After Story~
Kuroshitsuji
Shikabane Hime: Aka
Yozakura Quartet

Starting October 9th
Chäos;HEAd
Tytania

Friday
Hokuto no Ken - Raoh Gaiden Ten no Haoh
Kurogane no Linebarrels
Tales of the Abyss
Tentai Senshi Sunred
Nodame Cantabile Paris Chapter

Saturday
Jigoku Shoujo Mitsuganae
Kannagi
Kemeko Deluxe!
Shugo Chara!! Doki
To Aru Majutsu no Index
Zettai Yareru Girisha Shinwa
Junjo Romantica 2

ing. günlerin isimlerini çevirmeye gerek duymadım o kadarını herkes biliyordur muhtemelen,bu arada aralarında birkaç tane(çok degl en fazla toplam 5 tane çıkar)anime henüz yayınlanmaya başlamamış olabilir ama çogu başladı onuda belirteyim
aralarında izlediklerim:
rosario vampire capu2: muhtemelen ilk sezon gibi olucak görünüyor bölümlük düşmanlar falan hikayeden batırıcak gibi ama genede grafikleri komedisi falan izlenmeye deger bence
toradora:bunu bekliyordum uzun süredir zaten konusunu falanda biliyordum ama yinede çok güzel geldi,ilerledikçe harika olacak gibi
clannad after story: pek güzel başlamadı sıkıcı olucak gibi görünüyor
ef a tale of melodies: ilk sezona oranla hiç sevmedim nedense keşke ilk sezon gibi olsaydı,beklentilerimin çok altında çıktı aman belki ilerde toparlarlar bilemiyorum

evet arkadaşlar sizinde düşüncelerini alayım bu animeler arasında izledikleriniz varsa cheers
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Idaree11

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Empty Geri: Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

Mesaj tarafından CHOBiTS Salı 7 Ekim - 15:58

Deidara bende senin dediklerini izledim simdilik.
Tüm ikinci sezonlar ilkini aratacak cinsten olcaga benziyor.Toradora güzel bana görede.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Empty Geri: Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

Mesaj tarafından kouta Salı 7 Ekim - 16:48

gundam harıkaydı
kouta
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından lantis Salı 7 Ekim - 17:03

vampire knight'ı bekliyorum umarım ilk sezondan daha sürükleyici olur.
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından spartiate Salı 7 Ekim - 18:29

ben daha sadece toradorayı izledim oda güzel göründü gözüme:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Eglenc10

Mesaj tarafından dombilibili Salı 7 Ekim - 19:22

bende toradora yı izledim muhtemeln çok iyi bir seri olacak zaten
başlamadanda umutlu olduğum bir seriydi bilgilerine bakarak ilk bölümü
izleyince buna inancım arttı
clannad ın 2. sezonunun ilk bölümünüde izledim giriş amaçlıydı
diyebilirim zaten bölüme sezonun ilerleyen bölümlerinde romantizm ve
dram ı iyi ayarladıkları sürece iyi bir seri olacağını düşünüyorum
diğer izlediğim bir animede hyakko eğlence olarak bu dünemin en
iyilerinden biri olabilir gibi saf eğlence sunuyor diyebilirim temeline
bakarsak ilerleyen bölümlerinde böylke devam ederse en sevdiğim
animelerden birine dönüşebilir beğendiğim serilerden biri olan azumanga
daioh gibi okulda bir kız arkadaş grubunu anlatıyor ve karakterler baya
iyi ve azumanga daioh gibi saf komedi gibi görünüyor umarım onun kadar
kaliteli bir seri olur
kannagi yi de izledim bu sezon animelerinden ama onu ilk bölümden
diğerleri kadar beğenmedim karakterleri ilk bölümde pek beğenmedim ama
hikaye ilginç bir noktada gelişebilir temeli farklı onu geliştirerek
farklı bir animede olabilir ileri bölümlere göre takip edilip
edilmemesi anlaşılabilecek bir anime bence
son olarak ise Akane-iro ni somaru saka yı izledim bunu izlememin temel
nedeniyse yönetmen ve yapımcısının school days ile aynı olmasıydı ve
yine onun gibi oyundan çevrim ama pek umutlu değilim kaliteli olacağı
konusunda belki güzel olur diye başladım ilk bölüm o kadar kötü değildi
ileriki bölümlerde toparlarsa oda kaliteli bir anime olabilir
izlemeyi düşündüğüm serilerden shikabane hime de vardı ama daha
çevrilmedi o fansub ı yok daha yabancı forumlardada baya eleştirmişler
ilk bölümünü beğenene rastlamadım diyebilirim sıkıcı olduğu yönünde
yorumlar var eğer fansub ı çıkarsa yakın zamanda 1 bölümde olsa onada
şans vermeyi düşünüyorum.
dombilibili
dombilibili
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Yoksu611

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 7 Ekim - 19:29

Mobile Suit Gundam 00 Second Season
Tales of the Abyss
Toaru Majutsu no Index
Toradora!

hepsini izlemessemde göz ucuyla izledim bu anmlerderi zaten indiriyorum ümtliyim işin açıkçası
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Defaul10

Mesaj tarafından gundamaster Salı 7 Ekim - 20:17

6 aylık uzun bir bekleyişten sonra tabii ki bu sezon için ilk öncelik verdiğim ve sabırsızlıkla takip edeceğim seri Gundam 00 Second season.
Bunun dışında yine bir mecha olan kurogane no linebarrels takip etmeyi düşünüyorum fakat ilk bölümünden hiçde orijinal bir seri olmadığını söyleyebilirim.
Tales of the Abyss ilk bölümünü izledim güzel bir giriş yaptığını düşünüyorum o nedenle takibe devam bu seriyi.
Vampire Knight Guilty
Chäos;HEAd
takibe alacağım diğer seriler.
Umarım VK Guilty ilk sezon gibi vasat olmaz.Zaten sırf meraktan izliyorum.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Olgun10

Mesaj tarafından spartiate Salı 7 Ekim - 21:39

aa ben tales of abyss'i indirmiştim...ama izleyemedim hala,güzeldiyorsan yarın akşam izliyim gundam..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Eglenc10

Mesaj tarafından gundamaster Salı 7 Ekim - 21:42

spartiate demiş ki:aa ben tales of abyss'i indirmiştim...ama izleyemedim hala,güzeldiyorsan yarın akşam izliyim gundam..
İzle Sparti seversin büyük ihtimal. Çizimler ve animasyon gayet başarılı.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Mesaj tarafından bLue-Dragon Salı 7 Ekim - 21:56

Toaru Majutsu no Index
Toradora!
Akane-iro ni Somaru Saka
Hyakkoyu izledim.Aralarında Hyakko ve Toradora komikti To aruda görsel açıdan bence güzel olucak ilk bölümde fena değildi hani..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946

Mesaj tarafından AkumA Perş. 9 Ekim - 20:04

toradora 2. bölüm ile rosario vampire capu2 2. bölümü izledim,gerçekten rosario vampire ilk sezondan farkı yok gibi toradora ise lovely complex gibi ilerliyecek konuları diye düşünüyorum başlangıçlarını benzettim en azından karakterleride aynı özellikte iki animenin ana karakterlerindede normal olmayan birşeyler var
sanırım lovely complex tarzı bir anime olacak toradora merakla bekliyorum diger bölümünü Shocked
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Darkcity87 Perş. 9 Ekim - 20:12

arkadaşlar bu sekirei izledim 12. bölüm sonunda devam edecek diyor ama yeni sezon ne zaman başlayagı hakkında birşey bulamadım bilgisi olan varmı
Darkcity87
Darkcity87
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 274
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Bolunm10

Mesaj tarafından AkumA Perş. 9 Ekim - 20:15

bende ona baktım ama bir bilgi bulamadım,birkaç yerde kesin dogrumu bilinmez pek güvenilir kaynak diyemem ama 2009da çıkacagı söyleniyor ki muhtemelen 2009da çıkar bence ilkbahar gibi yada seneye sonbahar olabilir
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Voodoo_Baby C.tesi 11 Ekim - 20:39

Vampire Knight Guilty, izledim ve büyük bir merakla (openingi sevmedim heyecanımı altüst etti) 1.sezona göre daha iyi ve heyecanlı olacağını ümit etmeye başladım. Ama yuuki'nin göz çizimine takıntılıyım. 1. sezona göre kızın yüzü gözden ibaret olmuş.
Toradora!,beklediğimin aksine gayet güzel bir seri olacağa benziyor. Umarım ilk iki bölümündeki gibi devam eder. Açıkcası çok beğendim Very Happy
Kuroshitsuji daha animenin resmini gördüğümde "kyaaaaa" demiştim Very Happy ilk bölümü izledim ve o karanlık ve büyülü atmosfere bayıldım. Umarım konusu ilk bölümün aksine daha iyi ilerler. Araya serpiştirilmiş komedi unsurlarına az buçuk sinir olduğumuda sözlerime eklemeyliyim Very Happy

İzlemediğim halde ilerde takip etmeyi düşündüklerim ise;
ef - a tale of melodies
Hakushaku to Yosei
Shugo Chara!! Doki (ahhh bu çok çocuksu ama kıyafet tasarımlarına bitiyorum napiiim) Embarassed
Jigoku Shoujo Mitsuganae
Junjo Romantica 2
Ga-Rei -Zero-
Rosario+Vampire Capu2 (beeelkii izleyemeyi düşünüyorum. Eğer 1. bölümün endingindeki gibi daha karamsar bi hava olsaydı süpper olurdu bu anime aslında)
Kurogane no Linebarrels
Mouryou no Hako (clamp bulaştıysa izlememek olmaz Very Happy)
Yozakura Quartet (çizimleri bi yerden tanıdık geliyor ve sırf bu yüzden merak ediyorum.)

Kimbilir ne zaman izleyeceğim bunları ama düşüncelerimi tekrar buraya yazabilirim sanırım Very Happy
Voodoo_Baby
Voodoo_Baby
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 461
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Kustah10

Mesaj tarafından achie-san C.tesi 11 Ekim - 21:13

toradora gerçekten çok eğlenceli,skip beat güzel işallah en kısa sürede sub çıkar.Bounen_no_Xamdou ayrıntılı ve kaliteli daha ilk bölümde film izlemiş gibi oldum. To Aru Majutsu No Index eğlenceliye benziyo büyülü animeleri seviyorum.sinemadan umudu kesince kendimi animeye vercem bu sene artık.
achie-san
achie-san
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 66
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Images12

Mesaj tarafından AkumA C.tesi 11 Ekim - 21:15

chaos;head'ı şimdi izledim arkadaşlar,seri mükemmel ötesi bir bölüm izlemiş olmama ragmen şimdiden büyülendim hayatımda izledigim en harika seri olacaga benziyor o derece güzel,ancak bir hafta nasıl bekliyecegim(hatta yarım hafta) hiç bilmiyorum elimde olsa bi oturuşta kaç bölüm olursa olsun izleyip bırakırım ama napalım takip edicegim işte xD
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından RoMe Salı 14 Ekim - 11:24

sadece Toradora'yı izliyorum ama neredeyse tümünü indiriyorum.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Huysuz10

Mesaj tarafından nico robin Salı 14 Ekim - 12:02

soul eater tavsiye ederim.
nico robin
nico robin
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 405
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Tembel10

http://www.anime.gen.tr

Mesaj tarafından gundamaster Salı 14 Ekim - 16:25

-DeidarA- demiş ki:chaos;head'ı şimdi izledim arkadaşlar,seri mükemmel ötesi bir bölüm izlemiş olmama ragmen şimdiden büyülendim hayatımda izledigim en harika seri olacaga benziyor o derece güzel,ancak bir hafta nasıl bekliyecegim(hatta yarım hafta) hiç bilmiyorum elimde olsa bi oturuşta kaç bölüm olursa olsun izleyip bırakırım ama napalım takip edicegim işte xD
Senin aksine ben tersini düşünüyorum. Tabi herkesin zevki ayrı.
Çok orijinal bulmadım ben seriyi açıkçası ve baş karakteri hiç sevmedim. Otakuluktan ziyade paranoyaya sarmış bir karakter. Çizimlerse ortalama animenin. İlk bölümden çok sarmadı beni ama ileride ne olur bilmiyorum.
Yeni animelerden en çok Casshern SINS i beğendim. Çizimler ve animasyon çok başarılı konusu gayet hoş.
Ga-rei Zero dan umutluydum ama o 3D çizimler gözümden düşürdü. Sokmasalar her animeye bir cgi olmaz yani. O yaratıklar 3D olmasa ne kadar iyi olurdu.
Shikabane Hime: Aka Gainax yapımı olması nedeniyle güzel birşey bekliyordum ve beklentimi de karşıladı açıkçası. Çizimler ve animasyon TTGL ye benziyor. Gerçi bildiğimiz iblis avlama animelerinden konusu çok orijinal değil.
Kurogane no Linebarrels mecha olması dolayısı ile takibe aldığım bir seri ama hiç farklı bir tarafı yok. Gundam 00 S2 varken dönüp de bakacağımı düşünmüyorum çok fazla.
Vampire Knight Guilty yine aynı tas aynı hamam. Çizimlerde bariz düşüşler var.
Kurozuka ilk bölümünü indiriyorum daha izleyemedim ama güzel birşey bekliyorum açıkçası.
Yozakura Quartet iyi bir grubbun çevirisini bekliyorum izlemek için.
soul eater tavsiye ederim.
nico artık yeni demeyelim Soul Eater'a 27 bölümü geçti. Zevkle takip ettiğim bir seri orası ayrı.Özellikle 27. bölüm mükemmeldi.
Tales of The Abyss başarılı bulduğum diğer bir seri de . Luke ve Tear karakterlerini sevdim. Tear ın seiyuusu zaten C.C. ya da ses vermişti daha çabuk sevmeme neden oldu bu tabi karakteri. RPG oyun oynuyormuş gibi hissediyorum animeyi izlerken. Çizim ve animasyon açısından da başarılı fakat Tear ın bacaklarını çok kalın çizmişler Razz
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Mesaj tarafından AkumA Salı 14 Ekim - 16:43

chaos head çok hoşuma gitti benim ama tabi herkesin zevki farklıdır
Yozakura Quartet i ben izledim çok çok sıkıcı olacak gibi kendimi zorlayarak birinci bölümü izleyebildim
Ga-rei Zero için aynı şeyi düşünüyorum tanıtımını uzun zaman önce okuyup merak etmiştim ama mangasını okumamıştım animesi çıkınca izliyeyim diye,o kadar bekledigime deymedi gibi
Akane-Iro Ni Somaru Saka tipik okul romantizm animesi gibi olcak görünüyor ama bence oda güzel o tarzıda severim yani xD takip edecegim bu animeyide
Kyo No Gononi yide bekliyordum izledim sonunda,oav ile dialogları bile aynı nerdeyse tv serisinin bi farkını anlamadım ben onun haricinde karakterleri çok çocuksu yapmışlar zaten 5e giden çocuklardı ama tv serisi suyunu çıkartmış ana okulu çocuklarına döndermişler
Kannagi: Crazy Shrine Maidens ide izledim,oda çok güzel gibi onuda takip etmeyi düşünüyorum
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından gundamaster Salı 14 Ekim - 18:12

Kurozuka çok şahane çıktı. Böyle gerçekçi çizimlere sahip animeleri deforme çizimlere sahip olanlara oranla daha çok seviyorum.
Dövüş sahneleri bir samuray animesine yaraşır biçimde çok iyiydi. Blade of the immortal istediğim gibi çıkmadığından bu animeye büyük bir ümit bağlamıştım ve karşılığını da ilk bölümden aldım. Çizimlerinden o kadar etkilendim ki animenin ilk 7-8 dksını altyazısız izlediğimin farkına varamadım. Bu aralar çok fazla raw anime izliyorum onunda etkisi olabilir Very Happy
Samuray ve swordplay tabanlı animeler seviyorsanız Kurozuka biçilmiş kaftan arkadaşlar. İzleyin pişman olmazsınız
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Mesaj tarafından AkumA Salı 14 Ekim - 18:14

Kemeko Deluxe'yi izledim şimdi,oda çok güzel bir seri olacak gibi 2 bölümü çıktı şuan to love ru ya benziycek bence,hatta epeyce benziyor ama o 10 yıl önceki kız ile yeni gelen kız arasında baglantı varmı onu anlamadım o haricinde harika bir seri olacak gibi
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından cynthia Çarş. 15 Ekim - 18:52

ToraDora!'yı takip ediyorum şimdilik, Tsundere + Kugimiya Rie Smile Sonra VK Guilty ve Ef - a tale of melodies takip eder bunu.
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından Sodakazam Perş. 16 Ekim - 17:55

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6139

ben bu animeyi merak ediyorum. "Beyzbol üzerinden kumar" ama maalesef sublayan bir grup çıkmadı henüz
Sodakazam
Sodakazam
Animanist Fansub
Animanist Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 151
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar Hasta10

http://www.animanist.com

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics