AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

+17
Exile Falcon
Sodakazam
cynthia
nico robin
RoMe
achie-san
Voodoo_Baby
Darkcity87
bLue-Dragon
gundamaster
edemirci44
dombilibili
spartiate
lantis
kouta
CHOBiTS
AkumA
21 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Empty Geri: Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 16 Ekim - 19:59

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6139[url=http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6139]

ben bu animeyi merak ediyorum. "Beyzbol üzerinden kumar" ama maalesef sublayan bir grup çıkmadı henüz

Bende bu seriyi merak ediyorum tabi.Sporla ilgili bütün animeler ilgi alanımdır:)
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Defaul10

Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Empty Geri: Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar

Mesaj tarafından CHOBiTS C.tesi 18 Ekim - 11:37

Yeni cıkan 10 kadar seriyi izlemeye başladım.
Aralarında en çok begendigim iki seri
Kurozuko ile Chaos Head oldu simdilik.
Bugun Rosario vampire capu 3 izledim.İyice ecchiye baydı seri sinirden catlıyorum izlerken.Mangada olmayan uydurma bir bölümdü ayrıca.
Ga rei zero iki bölüm izledim.Güzel gibi ama iki bölümde gördügüm tüm başrol olabilecek karakterler hep öldü.Daha bir anlam veremedim.
shikibanehime Aka ilk iki bölümü izledim.Cizim olarak fena degil.Ama ana akrakterin yarı otamatik silahlarla düşmanları tarayarak öldürmesi gibi bazı şeyler cok sıradan ve bayat geliyor.
Yozakura quartet fena degil gibi iki bölüm izledim.Ama çok bir şeyde beklemiyorum acıkcası.
Clannad after story daha rayına oturmadı gibi.İlk seride sempati duyduğum Sunahara karakteri üzerine durmaları ve kişiliğini yansıtmaları seyirci için itici olmuştur.Sevilen bir karakterden sevilmeyen bir karater olcak geri yoluna koymazlarsa.
Akane-iro ni Somaru Saka seiyuları ve cizimleri beni seriyi izletti.Sıradan gibi duran bir okul animesi olcak gibi.Ama yinede güzel olur kanısındayım.
To Aru Majutsu no Index Cizimleri ve acılış sarkısı güzel bir seriydi başlarda benim için ama seriden cok hızlı sogudum.Konusu çok saçma gelmeye başladı.
ToradoraUzun zamandır beklediğim bir animeydi.Üçüncü bölümüde izledikten sonra bu seridende biraz sogudum acıkcası.
Ef a tale melodies ilk seriyi cok begendigim için başlamıştım ama ilk seride arka planda kalan karakterler üzerinde durması canımı sıktı.Seride kendinin ne mal oldugunu cıkartmaya başladı gibime geliyor.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Anlayi10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından AkumA Ptsi 20 Ekim - 20:44

bu arada arkadaşlar şeyi sormak istiyorum,chaos headın 2. bölümünün tr subu varmıdır acaba sonundaki ''commander is you'' olaylarını falan anlamadım,adam çift kişiliklimidir nedir orayı biri bana anlatabilir mi ingilizcemin kötülügünden çözemedim sanırım yoksa böyle bi yerde bırakmazlar benim bildigim,çünki hiçbirşey anlamadım adam int cafeye gidip resmi atıp eve gidip mi cevaplıyor nasıl oldugunu çözemedim arkadaşlar,biri bana açıklarsa sevinirim
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Idaree11

Mesaj tarafından gundamaster Ptsi 20 Ekim - 20:54

Resmin attığı ve aldığı andaki zamanlar farklıydı sanırım. Commander kendisi evet ama aynı anda hem orada yazıp hemde kendi odasında yazışması durumunu açıkçası bende çok anlamadım. Berlki buda karakterin hayalgücünde yarattığı şeylerden biridir.
Zaten bu bölümden sonra da benim için Chaos, Head bitmiş oldu.
Seriye iki bölümde de alışamadım. Çizimleri de beğenmedim çok sıradan geldi.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Olgun10

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 20 Ekim - 21:06

Chaos Head'in ilk bölümünü daha yeni izledim oldukça ilginç bir animeye benziyor.Psikolojik animeleri her zaman çok sevmişidmir.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından AkumA Ptsi 20 Ekim - 21:19

gundamaster demiş ki:Resmin attığı ve aldığı andaki zamanlar farklıydı sanırım. Commander kendisi evet ama aynı anda hem orada yazıp hemde kendi odasında yazışması durumunu açıkçası bende çok anlamadım. Berlki buda karakterin hayalgücünde yarattığı şeylerden biridir.
bende anlamadıgım kısım orası,adam evinde yazışırken adamla chat ortamında gibi beklemeden yazıo gibi gösteriodu mailleşmek tarzı degil enteresan bi anime gerçekten
birde o rimi adında kız olsun bizim ana karakter taku olsun çift kişilikli görünüyor,eger çift kişilik gibi bi durum çıkarsa bunların altından animeyi kesin bırakırım ben yinede eger konuyu düzeltirlerse güzel bence
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 20 Ekim - 21:30

chaos head'in 2. bölümünde bende bu durumu yaşadım, biraz kafam karıştı desem yeridir:S
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından gundamaster Ptsi 20 Ekim - 21:32

-DeidarA- demiş ki:
gundamaster demiş ki:Resmin attığı ve aldığı andaki zamanlar farklıydı sanırım. Commander kendisi evet ama aynı anda hem orada yazıp hemde kendi odasında yazışması durumunu açıkçası bende çok anlamadım. Berlki buda karakterin hayalgücünde yarattığı şeylerden biridir.
bende anlamadıgım kısım orası,adam evinde yazışırken adamla chat ortamında gibi beklemeden yazıo gibi gösteriodu mailleşmek tarzı degil enteresan bi anime gerçekten
birde o rimi adında kız olsun bizim ana karakter taku olsun çift kişilikli görünüyor,eger çift kişilik gibi bi durum çıkarsa bunların altından animeyi kesin bırakırım ben yinede eger konuyu düzeltirlerse güzel bence
Ben de böyle çift kişilik olacağı gibi düşündüğümden bıraktım. Çünkü Taku son kısımda benim bulunduğum dünya burası değil diyor. İkli ayrı dünyası var herhalde. İlerki bölümlerinde neler olur daha iyi bir hal alır mı bilmiyorum ama şimdilik bıraktım açıkçası.
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Olgun10

Mesaj tarafından AkumA Çarş. 22 Ekim - 16:33

gundamaster demiş ki:
-DeidarA- demiş ki:
Ben de böyle çift kişilik olacağı gibi düşündüğümden bıraktım. Çünkü Taku son kısımda benim bulunduğum dünya burası değil diyor. İkli ayrı dünyası var herhalde. İlerki bölümlerinde neler olur daha iyi bir hal alır mı bilmiyorum ama şimdilik bıraktım açıkçası.
çift kişilikli olmaz bence,benim bulundugum dünya burası degil derken oyunları ile onun tabiri ile 3d hayatı kastetti büyük ihtimal,neyse 3. bölümde anlaşılıcak zaten eger çift kişiliklilerse hiç ugraşmam bi daha izlemem animeyi zaten daha ortaya çıkmamış karakterler falan var karman çorman anime,daha birde 2 ana karakter gibi 2 kişilikli çıkarsa ana karakter direk bırakırım ama tahminimce olmaz yada en azından olmamasını istiyorum xD
ama şu yandanda düşününce mesela erkek kızın adını bilmiyordu kızın göz rengi sesi falan degişti öyle hatırladı , belki çift kişiliklidirler göz renkleri ve sesleri farklıdır bilmiyorum kafam çok karışık xD
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından AkumA C.tesi 25 Ekim - 11:48

chaos head 3. bölümüde izledikten sonra artık anladıgım şeyleride unuttum nerdeyse,her karakter bir kişimi öldürüyor anlamadımki 4. cinayeti FSE midir nedir o kızın yaptıgı kesin gibi,birindede rimiyi görmüştü,karman çorman birşey oldu gittikçe çözülcegine karışıyor 2 karakter daha geldi şimdi,birde o kız kütüphanede mitoloji okuyordu inşallah birde mitoloji girmez işin işine
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Elfen Lied Salı 28 Ekim - 12:58

gerçektende chaos head çok karışık bi anime ama çizimleri karakterleri hikayesi orjinal bi hikaye bence oldukça güzel rosaeio vampire ve clannad after story oldukça güzel gidiyor ilk sezonlarının devamı zaten toreadora oldukça güzel
Elfen Lied
Elfen Lied
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 301
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Hosgor10

Mesaj tarafından cynthia Çarş. 29 Ekim - 13:33

ToraDora! çok sıkıcı geldi bana, Allah'tan baş karakteri Tsundere, yani izlemem için çok önemli bir etken. XD
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Paz 11 Ocak - 14:54

yozakura Quartet merak ettim arkadaşlar.İzleyen varmı?
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Karizm10

Mesaj tarafından ozman Paz 11 Ocak - 15:28

Chyrome shelled regios:yeni bir süperstar doğuyor,merakla bekliyordum güzel çıktı bakalım sonunda iyi mi vasatmı göreceğiz...
ozman
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Delibo10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 12 Ocak - 13:10

ozman demiş ki:Chyrome shelled regios:yeni bir süperstar doğuyor,merakla bekliyordum güzel çıktı bakalım sonunda iyi mi vasatmı göreceğiz...

bende izledim, banada irem tavsiye etmişti daha çıkmadan:D ama görüntü kalitesi rawdan dolayı bayağı kötüydü, umarım hq versiyonuda çıkar yakın zamanda:S
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Eglenc10

Mesaj tarafından Rotea Cuma 16 Ocak - 13:44

Chyrome shelled regios bende izledim çizimlerini hiç sevmedim bölümün sonlarına doğru iyice sıkılmaya başlayınca izlemeyi bırakdım ikinci bölüm çıkınca bir şans daha vericem.
Rotea
Rotea
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
Ruh Hali : Yeni Çıkan Animeler Hakkında Yorumlar - Sayfa 2 Pusuda10

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics