AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detective Conan

+5
Akuma_Blade
Exile Falcon
çamekoo
kade
edemirci44
9 posters

Detective Conan Empty Detective Conan

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 9 Şub. - 21:58

Detective Conan Kona_b10

Tanıtım:

17 yaşında, henüz liseye gitmesine rağmen birçok olayı çözmüş genç bir dedektif olan Shinichi Kudo, kız arkadaşıyla gittiği parkta, şüpheli birilerini takip ederken siyahlar giymiş bir adam tarafından bayıltılır. Bulundukları mekân siyah giyinmiş adamın silah kullanmasına müsait olmadığı için, bağlı bulunduğu organizasyonun yeni geliştirdiği, vücutta hiç iz bırakmadan içirilen kişiyi öldüren zehirli bir hapı içirir ve Shinichi'yi olay yerinde bırakarak hızla ayrılır. Hap henüz denenmemiştir ve Shinichi'yi öldürmek yerine onu bir ilkokul çocuğu ebatlarına getirir.
Kendisini bu hale getiren adamların ölmediğini öğrenip ailesine veya arkadaşlarına zarar vermemesi için adını Edogawa Conan olarak değiştiren Shinichi; arkadaşı Ran ve onun dedektif olan babası ile birlikte yaşamaya başlar.
anime.gen.tr sitesinden alınmıştır..............

497 bölümü devirdi "ya" bu bir rekordur.............11 tanede filmi var...............

16 yaşlarımın animesi büyük ihtimal showtv de oynuyor ve seriyi takip ediyordum...........Ama yayından kalkınca hayel kırıklığına uğradım ve ozamanın imkanları ile de ulaşamadım...

Her neyse müküemmel animedir.özellikle de polisiye (dedektiflik) anime seviyorsanız hiç kaçırmayın derim ama bütün seriyi bulması, seyretmek zor....

resmi sitesi
http://www.ytv.co.jp/conan/
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Detective Conan Defaul10

Detective Conan Empty Geri: Detective Conan

Mesaj tarafından kade C.tesi 12 Nis. - 16:35

imkanım olsada bu anime serisini seyredebilsem ,kaliteli olduğu kesin olmasaydı bu kadar çok bölüm ve film olmazdı...Elinde olan varsa satın alabilirimm..duyrulur...
kade
kade
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından çamekoo C.tesi 12 Nis. - 16:38

Bir kısmın seyretmiştim eskiden ,güzel eğlenceli bir anime
çamekoo
çamekoo
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 75

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 12 Nis. - 17:26

Show Tv'de yayınlanırken 2.sınıfa gidiyordum.Deli gibi izlediğii hatırlıyorum.Ayakkabısını hiç unutmadım.Düğmeyi çevirince çok güçlü tekmeler atabiliyordu sanırım Very Happy Bu anime hala devammı ediyor yani şimdi.Zavallı çocuk hala eski yaşına geri dönemedi mi.Ayıp yaw Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Detective Conan Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından Akuma_Blade C.tesi 12 Tem. - 4:18

Yayınlandığı dönemde deli gibi izlediğim bir anime idi daha doğrusunu söylemek gerekirse tek kanal döneminin bitişi ile bıraktığım/bırakmak zorunda kaldığım "Japon animasyon serilerine" geri döndüren seridir.

Bana göre akıl oyunu serilerin ilk örneğidir ve kendini tekrarlayıp bıktırmayan nadir örneklerden biri... Düşünün, düzinelerce bölümünü izledim BRT ve Show Tv'de ama tek bir bölümünde bile suçlunun kim olduğunu tahmin edemedim.

Seri bir de öyle birşey ki... Kaç bölüm kaçırsanız bile maceradan hiçbirşey kaybetmemiş oluyorsunuz. Seri büyük ölçüde kendi içinde çelişki barındırmayan episodik bir anlatıma sahip ve içerdiği akıl oyunlarının çokluğu nedeniyle ne Amerikan serileriyle ne başka hiçbir Anime ile bir tutulamaz bence. O kadar ki kendi kulvarında tek bir anime.

Seri bu yazıyı yazdığım saatlerde 500lü bölümle koşuyor ama Manga'kanın seriyi bitirmeye hazırlandığı da söylenmekte. Bu söylentilerin asılsız olmasını umalım.

İzlemeden ölmeyin diyorum.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

Mesaj tarafından lantis C.tesi 12 Tem. - 6:09

tvde yayınlanırken izlemeyi çok seviyordum, ama şimdi indirmeyi gözüm kesmiyor bölüm sayısı çok fazla
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : Detective Conan Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından (^sakura^) Paz 13 Tem. - 10:52

Detective conan çizimleri hiç hoşuma gitmezdi ama gerçekten izlettiriyordu.Şuan hala yayında RTL2 adlı Alman kanalında izleyebilirsiniz pgi
(^sakura^)
(^sakura^)
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 96
Ruh Hali : Detective Conan Nerdey10

Mesaj tarafından Underfined Ptsi 14 Tem. - 10:42

Alman kanalından izliyordum dublaj berbattı şu aralar DCTP çok kaliteli remesterad versiyonlar çıkartıyorlar ordan indiriorum ama ne yazikki tam değil bende de Very Happy
Underfined
Underfined
animeso
animeso

Erkek Mesaj Sayısı : 556
Ruh Hali : Detective Conan Delibo10

Mesaj tarafından RoMe Perş. 17 Tem. - 17:04

bu kadar bölüm indirilmez yahu, bende 497-506. bölümleri var.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Detective Conan Huysuz10

Mesaj tarafından Underfined Perş. 17 Tem. - 17:17

İndirilmez tabi ama sadece DCTP den indirirsen veya rmvb olarak ii bence özellikle DCTP çok kaliteli bölümlere veriyor ben ordan takip ediorum 506.bölümdeyim bende Very Happy
Underfined
Underfined
animeso
animeso

Erkek Mesaj Sayısı : 556
Ruh Hali : Detective Conan Delibo10

- Similar topics