AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler

+56
CHOBiTS
blackhydra
kakashifan
Zax
edemirci44
bluetear
spartiate
Mahlas_Kafkef
Rendan
brisingr
cb_spike
savage garden
Spinel Sun
Byakko
YAGAMI
Sercan
4sprz
wiL-
SheaN
yuuki cross
digigirl
kanade
Lovemaster
AnTiOkSiDaN
Sora Kaze
Zaete
Walrus
doumeki
oTa
Kitiara
S.Tensei
Sheryl
DicLonius
Desire
scoutcrawler
zhenya
F.Chopin
hayalettt
jinxleus
eczmeltem
geheimnis
robin.amon
Squaw
Ryoko Yoichi
sakura hime
Susano'o
pikeruchan
ozman
Akuma_Blade
Voodoo_Baby
Hei_(BK201)
cynthia
Kansu
sera myu
Hitokiri
Exile Falcon
60 posters

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Empty Geri: İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 11 Tem. - 21:44

Tenshi no Tamago üstüne tanımam. Çok gereksiz.
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Empty Geri: İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler

Mesaj tarafından Byakko Paz 12 Tem. - 9:40

Spinel Sun demiş ki:Büyük bir çoğunluk gibi, ben de Elfen Lied diyorum. Biraz rahatladığımı itiraf edeyim, çünkü Türkiye'de Elfen Lied'i sevmeyen tek insan olduğumu düşünmeye başlamıştım Very Happy daha önce Elfen Lied'i sevmediğimi söyledim diye tanımadığım insanlardan hakaretlere de uğradığım oldu. Tabii bu hakaretler beni bu sefer nefrete de sürükledi. Bazı insanlar ne yazıkki zevklerin farklı olduğu gerçeğini kabullenemiyor... Sad

Kimi insanlar kendi sevdikleri seriler beğenilmediğinde yada eleştirildiğinde bunu kaldıramayabiliyor hatta yapımcısı kendisiymiş de, anasına bacısına küfredilmiş gibi tepki verebiliyor. Tabii bu tip insanlar sinirlendiği zaman benim de "sevmediğimi" daha bi haz alarak vurgulayasım geliyor ve iş inanılmaz eğlenceli olabiliyor Very Happy
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61

Mesaj tarafından cb_spike Ptsi 13 Tem. - 9:25

midori no hibi / midori'li günler
cb_spike
cb_spike
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 76
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Kimses10

Mesaj tarafından brisingr Perş. 16 Tem. - 16:26

BENCE AMATSUKİ İLE TENJOU TENGE İKİSİ DE ASLINDA GÜZELDİ FAKAT SANKİ ANİME YAPIMCILARININ BİR İŞİ ÇIKMIŞTA BİTİRELİM DERMİŞLER GİBİ BİTMİŞ...
brisingr
brisingr
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Images12

Mesaj tarafından Exile Falcon Perş. 16 Tem. - 16:51

I''S. I''S Pure adlı 6 bölümlük ova serisini çok beğenmiştim. Bunun üzerine diğer 2 bölümlük ova serisini de izleyeyim dedim. İzlemez olaydım. Bu kadar saçma sapan alakasız felaketler zinciri halinde dağıtılır mı olay? Bir de hayaletler vs. güzelim romantizm animesini ne yapmış bunlar demeden edemedim.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından DicLonius Perş. 16 Tem. - 17:08

Byakko demiş ki:Elfen Lied
Afro Samurai (İfade edilemez derecede kötü, sıkıcı, boş bi seri...Kesinlikle uzak durun!)

Kusura bakma ama 2sinede karşı çıkacağım. En başta Afro Samurai gayet hoş ve nadir serilerden biridir. Heleki mangasını okuduysan ayrı bir zevk alırsın. Konusu gayet hoş. Klasik Bleach veya Kenshin gibi animelerden değil. Zaten şarkılarını RZA yapmış. Bu kalitede bi animeyi "İfade edilemez derecede kötü, sıkıcı, boş bi seri..." olarak yorumlamak bence dahada kötü ve boş. Bi avuç bölüm + 1 film + mangası var. Anlatılmak istenen herşey anlatılmış. Şüphesiz AFRO SAMURAI dışlanacak bir anime değil. Dışlanırda dibe vurulmaz.

Elfen Lied içinse; Bence bir yerde animesinin 13 bölümde kafa karıştıran bi sonla bitmesi gayet hoş. Şimdi spoiler var izlemeyen okumayan bakmasın.
Spoiler:

Spinel Sun demiş ki:Büyük bir çoğunluk gibi, ben de Elfen Lied diyorum. Biraz rahatladığımı itiraf edeyim, çünkü Türkiye'de Elfen Lied'i sevmeyen tek insan olduğumu düşünmeye başlamıştım Very Happy daha önce Elfen Lied'i sevmediğimi söyledim diye tanımadığım insanlardan hakaretlere de uğradığım oldu. Tabii bu hakaretler beni bu sefer nefrete de sürükledi. Bazı insanlar ne yazıkki zevklerin farklı olduğu gerçeğini kabullenemiyor... Sad

İçini dök rahat ol. Yukardaki mesajımı oku rahatla.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Byakko Cuma 17 Tem. - 22:02

Yine birileri dayanamadı, sazanlama atladı konuya, hey allahım Very Happy Sevdiği seriye laf gelince kaldıramayan insanlar burda da mı var? Seriye boş dedim diye benim yorumlarıma birileri boş desin de, tartışalım, konu başlığının içine mi edelim Very Happy İsteğin oysa kendimi eğlenceden mahrum bırakmam bak, kalbini de kırarım Very Happy

En son Byakko tarafından C.tesi 18 Tem. - 12:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Rendan Cuma 17 Tem. - 22:13

Afro Samurai'ı bilmem de Elfen Lied kadar iğrenç ötesi bir seri görmedim ben de. Çıplaklığı hayvani derecede kullanıp abaza kesimlerin bile ilgisini çekebilecek türde kıytırık bir seri bana göre. Şimdi ordaki çıplaklığı sanat olarak kullanıyorlar diye felsefeye girmeyin lütfen Very Happy
Rendan
Rendan
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 299
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Eglenc10

http://www.nintendocu.com

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef C.tesi 18 Tem. - 0:24

Canaan derim o kadar zaman harcayacağıma bi dota atardım ya
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 524
Nerden : Ya bak tarif edim or-an dan biraz çık ilker 9.caddeyle kekliğin kesişimi var orda işte
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Sarhos10

http://www.google.com

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 18 Tem. - 8:02

herkes diğerinin sevdiği seriyi sevmek zorunda değil arkadaşlar... lütfen karşılıklı atışma ortamı yaratılmasın bu başlıkta...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 18 Tem. - 13:31

Rendan demiş ki:Afro Samurai'ı bilmem de Elfen Lied kadar iğrenç ötesi
bir seri görmedim ben de. Çıplaklığı hayvani derecede kullanıp abaza
kesimlerin bile ilgisini çekebilecek türde kıytırık bir seri bana göre.
Şimdi ordaki çıplaklığı sanat olarak kullanıyorlar diye felsefeye
girmeyin lütfen Very Happy

Oda doğru. Bende başta çıplaklık olaylarını pek sevmemiştim ama senaryo fena değildi(anime). Mangasında 10 sayfada 2 çıplaklık çıkıyor ne yazıkki bende onu kınıyorum. Ama aldırmadan izledim=)

Byakko demiş ki:Yine birileri dayanamadı, sazanlama atladı konuya, hey allahım Very Happy Sevdiği seriye laf gelince kaldıramayan insanlar burda da mı var? Seriye boş dedim diye benim yorumlarıma birileri boş desin de, tartışalım, konu başlığının içine mi edelim Very Happy İsteğin oysa kendimi eğlenceden mahrum bırakmam bak, kalbini de kırarım Very Happy

1- Dayanamamak değil kişisel görüş
2- Ben olasılıkları göz önünde bulundurdum sevip sevmediğimden değil
3- O insanları her yerde bulabilirsin
4- Konu başlığının içine etmek isteyen yok ki kimsede öyle görmüyor.
5- İstediğimi sen kendi çerçeven içerisinde algılıyorsan kır kalbimi lütfen.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Byakko C.tesi 18 Tem. - 13:46

Sağlıklı bir ergenlik geçirmeni istiyorum, o yüzden fazla yüklenmicem sana. Elfen Lied ve Afro Samurai sevdanda sana tam destek veriyorum zaten ben Very Happy

Arkadaşlar konudan devam
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 18 Tem. - 13:50

Byakko demiş ki:Sağlıklı bir ergenlik geçirmeni istiyorum, o yüzden fazla yüklenmicem sana. Elfen Lied ve Afro Samurai sevdanda sana tam destek veriyorum zaten ben Very Happy

Arkadaşlar konudan devam

Bunun ergenlikle alakası yok zekayla alakası var ayrıca yüklensen zararlı çıkacak sensin. Bu bir sevda değil kişisel görüş arada ki farkı anlamanda tam destek veriyorum sana=)

Konuya devam...
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Byakko C.tesi 18 Tem. - 14:05

Sen niye bu kadar eziksin?
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından DicLonius C.tesi 18 Tem. - 14:06

Byakko demiş ki:Sen niye bu kadar eziksin?

Yada sen kendini çok üstün görüyorsun? Beni bilen biliyo kimseye kendimi ispatlicak değilim merak etme senin gibilerle çok uğraştım ben:/
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Desire C.tesi 18 Tem. - 14:08

Ne oluyor burda?
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından Byakko C.tesi 18 Tem. - 14:09

DicLonius demiş ki:
Byakko demiş ki:Sen niye bu kadar eziksin?

Yada sen kendini çok üstün görüyorsun? Beni bilen biliyo kimseye kendimi ispatlicak değilim merak etme senin gibilerle çok uğraştım ben:/

Ama sen çok eziksin birader :S
Byakko
Byakko
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından bluetear C.tesi 18 Tem. - 14:09

burayı tartışma yeri yapmayın
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Pusuda10

Mesaj tarafından Desire C.tesi 18 Tem. - 14:09

Konuyu kilitliyorum bir süreliğine ve tartışmayı sürdüren kişilere uyarı verilmesi için adminlere ileteceğim bu durumu.

Bilgilerinize.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 18 Tem. - 15:05

Başlık açılmıştır.Karşılıklı tartışmayı sürdürenler ve başkalarına kırıcı yanıt vermeyi devam ettirenler, siteden uzaklatırılacaktır.Duyrulur.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Defaul10

Mesaj tarafından Zax C.tesi 18 Tem. - 15:46

Murder Princes midir nedir öyle bir seri vardı. 6 bölümlük. Cidden ziyanlıktı xD
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından SheaN C.tesi 18 Tem. - 15:53

Princess Tutu'ydu hiç sevmedim.....
SheaN
SheaN
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 888
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Tembel10

Mesaj tarafından kakashifan C.tesi 18 Tem. - 20:13

xtv
love hina
lovely complex
xxxholic(tam izlemedim okadarını kaldıramadım)
kakashifan
kakashifan
Mnaki Scanlation

http://www.mnaki.com

Mesaj tarafından Kitiara C.tesi 18 Tem. - 20:22

Sin: The Movie

Kusura bakmayın ama bu filmi beğendiğini söyleyebilecek bir kişinin karşıma çıkabileceğine hiç ihtimal vermiyorum. İndirdikten sonra sildiğim az sayıdaki animelerden biridir.
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

Kadın Mesaj Sayısı : 184

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından blackhydra Çarş. 22 Tem. - 3:11

Hizmetkar severlerin şimşeklerini üzerime çekeceğim ama yapacak bir şey yok...Ama yoğun izleme seanslarına Death Note, Code Geass, Monster, Jigoku Shoujo, Twelve Kingdoms ile başlarsan tabi FSN ve türevleri boş gelir sana...Sıkıştırılmış dosya tadında tuzu eksik biberi fazla katılmış, ahengi az, suyu fazla bir anime.İzlemeye başlamış bulundum bir kere, topu topu 24 bölüm ama 4 gündür bitiremedim...
blackhydra
blackhydra
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 136
Ruh Hali : İzlediğinize pişman olduğunuz/Zaman kaybı olan animeler - Sayfa 4 Pusuda10

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics