AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

+29
BhaskaraLestat
brisingr
Unde®minE
wiL-
RoMe
vecitasan
scoutcrawler
Servet
mikan sacura
Unde®kaN
mavilynx
LordCha
DicLonius
sera myu
Seifukusha
Desire
S.Tensei
Tonwer
F.Chopin
özz
KaranlıK
Drakai
sakura
digigirl
Nodame^^
Squaw
lafolya
meyday
stratospheregirl
33 posters

9 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından nyu Paz 2 Ağus. - 22:06

cızımlerını gördüm ve nefesım kesıldı cıdden cok guzeller tek merak etıgım hayalden mı yoksa desen kopya mı yaptıgın ? elıne sağlık tekrardan ^^...
nyu
nyu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 31
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Delibo10

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından stratospheregirl Paz 2 Ağus. - 23:03

nyu demiş ki:cızımlerını gördüm ve nefesım kesıldı cıdden cok guzeller tek merak etıgım hayalden mı yoksa desen kopya mı yaptıgın ? elıne sağlık tekrardan ^^...

teşekkür ederim öncelikle çokçok ^_^
soruya gelince genelde hayalden çiziyorum yani en azından bir fanart hazırlıyorsam çizeceğim karakterin bir kaç farklı kişi tarafından hazırlanmıs fanartlarını ve orjinal çizimlerini inceliyorum sonrada kendim birşeyler tasarlayıp çiziyorum Smile zaman zaman anatomi konusunda monster book of manga adlı kitaptan yararlanıyorum, onun haricinde kendi karakterlerimi zaten kendim çiziyorum Razz bunu söylememde saçma oldu tabi ama neyse lol!
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Eglenc10

Mesaj tarafından nyu Paz 2 Ağus. - 23:18

ben yaklasık ıkı senedır cıddı olarak cızmeye basladım ama anıme tarzı degıldı genelde ınsan anatomısıydı ve bakarak calıstım hayalden cızen ınsanlar benım gözümde ustad yanı o kadar saygı duyarım cunku ben beceremıyorum gercı denemedım hıc (aramızda kalsın=)) daha cok ınsan fıguru calıstım sızlerden cok sey ogrenıcem Wink tekrar emegıne saglık cok ıyı calısmların ...
nyu
nyu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Ptsi 3 Ağus. - 0:33

nyu demiş ki:ben yaklasık ıkı senedır cıddı olarak cızmeye basladım ama anıme tarzı degıldı genelde ınsan anatomısıydı ve bakarak calıstım hayalden cızen ınsanlar benım gözümde ustad yanı o kadar saygı duyarım cunku ben beceremıyorum gercı denemedım hıc (aramızda kalsın=)) daha cok ınsan fıguru calıstım sızlerden cok sey ogrenıcem Wink tekrar emegıne saglık cok ıyı calısmların ...

ya ben neredeyse dört beş yaşımdan beri çiziyorum sürekli öyle düşün birde stress (bilmiyorum kalem kagıt koyuolarmıs heralde sürekli önüme xD ) sende zamanla hayalinden çizmeye başlarsın zaten çizgilerin gayet kuvvetli deli yürek (mesela bende bakarak güzel çizemem fazla, özellikle objelerle aram kötüdür huaa ) hiç canını sıkmadan denemeye başla derim Very Happy bence becerirsin Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından nyu Ptsi 3 Ağus. - 0:41

eger bu ısın cocukluguna nersek ben hıc bırakmamısım cızmeyı evımızın dıs duvarlarına suuboyalarla yaptıgım resımler yuzunden az dayaklar yemedım (hada dün gibi.. ) tyytt ama kursa falan gıttım ıkı ay kadar ordan sonra zaten basladı bıseler ...meger ben cızebılıyomusum lşşl ama dedıgın gıbı baslamak lazım..., obje konusuna gelınce bende cızebılırım ama hıc sevmem devamlı olcup bıcmekten gına gelır *as
nyu
nyu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Ptsi 3 Ağus. - 0:48

ha ben yanlıs anlamısım o zaman bendensin sende Very Happy (komsu cocuklarının yüzlerini boyamak falan xD) htta sen tam bendensin, o ölçüp biçmeler benide çileden cıkarıyor ama gerçekten gerekli ne yazıkki stress ... bende geçtiğimiz kasımdan beri atölyeye gidiyordum, haziranda elimde olmayan sebeplerden dolayı bırakmak durumunda kaldım ama çok şey değişti, elim hızlandı mesela, ama yinede sıkıcı -_- en azından obje kısmı -_-
herneyse, ben merakla bekliyorum senden gelecek hayali çalısmaları Very Happy deviantart sayfan varsada izlemeye almak isterim, yoksada açarsan ileride http://nilaa.deviantart.com beklerim ^_^
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından nyu Ptsi 3 Ağus. - 0:51

deviantart da bı sayfam var ama ıngılızce fakırı bı ınsan oldugumdan pek fazla kullanma becerısıne sahıp degılım hangı atolyeye gıdıyodun ? ben taksımde ıstasyona gıttım ıkı ay kadar...
nyu
nyu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Ptsi 3 Ağus. - 1:05

kardes falan cıkıcaz sonunda xD ingilizce konusundada aynı durumdayızda, gerci ezberledim artık ondan sorun cıkmıo gibi deviantartta
ben atolye onbire gittim, lise döneminde bir dönem (bir dönem dediğim iki gün xD) mehmet güreliye gitmiştim taksimde. atolye onbir ise kadıköyde...
http://www.atolyeonbir.com/ buda web adresi hatta
ilüstrasyon kursuda veriyorlar bana nasib olamadı gsf hazırlıkları yüzünden ama tavsiye ederim okula baslarda zaman bulabilirsem bende gideceğim hatta o kursa Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından nyu Ptsi 3 Ağus. - 1:10

hangı unvstedesın? ya ılüstrasyon zaten cok bambaska bıse onun yerı cok baska tamamen farklı bı bakıs acısı kazanıyosun bence.. mehmet güreliyi duymustum ama...
nyu
nyu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından DicLonius Ptsi 3 Ağus. - 8:27

Lan?! Nesin Nil sen?! Sen kimsin ki bu kadar iyi çiziyorsun?! Humph!!

Şaka bi yana şu son eklediğin resim (kedi çocuk?) gayet ilgimi çekti. Renklendirmeler sepya tonunda yapmışsın (sanırım) gayette hoş durmuş. Deviantart' ına koydun mu göremedim ama... Neyse çok güzeller çalışmalarına devam^^
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Ptsi 3 Ağus. - 8:36

nilacım yine bayıldım resimlere ellerine sağlık. nesin sen diyorum bu kadar güzel çizebiliyorsun. teknik ve görüşün giderek daha keskin olmaya başlıyor. artık senin çizdiğin resimleri azçok ayırt edebiliyorum bunu nila çizmiştir diyebiliyorum

@ nilacım bu arada arayı açtın. özledim seni nerelerdesin bakayım...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Uykum210

Mesaj tarafından stratospheregirl Ptsi 3 Ağus. - 12:36

nyu demiş ki:hangı unvstedesın? ya ılüstrasyon zaten cok bambaska bıse onun yerı cok baska tamamen farklı bı bakıs acısı kazanıyosun bence.. mehmet güreliyi duymustum ama...

bilgi - görsel iletişim tasarımındaydım ama bıraktım bu sene tekrar üniversiteli olucam hayırlısıyla Very Happy

DicLonius demiş ki:Lan?! Nesin Nil sen?! Sen kimsin ki bu kadar iyi çiziyorsun?! Humph!!

Şaka
bi yana şu son eklediğin resim (kedi çocuk?) gayet ilgimi çekti.
Renklendirmeler sepya tonunda yapmışsın (sanırım) gayette hoş durmuş.
Deviantart' ına koydun mu göremedim ama... Neyse çok güzeller
çalışmalarına devam^^

ahah tamam korktum ben dahada çizemem artık huaa hıhıh
kedi cocuk benim eskiden çizdiğim bir karakter, sepya tonunu photoshopta ekliyorum ama kendiside aşağı yukarı o tonlardaydı, deviantartta ise başlıgı leo (sallamasyon başlık) olan calısmam ama anasayfamda artık gözükmüyor üzerine baska çalısmalar eklediğimden
görmek için galeriye dalman gerek heppi1

lafolya demiş ki:nilacım yine bayıldım
resimlere ellerine sağlık. nesin sen diyorum bu kadar güzel
çizebiliyorsun. teknik ve görüşün giderek daha keskin olmaya başlıyor.
artık senin çizdiğin resimleri azçok ayırt edebiliyorum bunu nila
çizmiştir diyebiliyorum

@ nilacım bu arada arayı açtın. özledim seni nerelerdesin bakayım...

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 45891 Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 45891 teşekkür ederim hatcecim sizin yorumlarınız beni kendime getiriyor Very Happy cabalıyorum elimden birşeyler geliyorsa ve beğeniliyorsa ne mutlu bana ^_^
farkındayım, bi kadriyle iletişim halinde kalabildim oda cok seyrek, medeastada tanıdıgım kadriyle yagızı görebiliyorum anca ondan dolayı yazın artık sende ıtırda susmayın Very Happy yada yazıyorsunuzda benmi göremiyorum acaba Razz
zaten rock'n coke'a gelip aramamışsınız bi dhakine aramazsanız küserim *bs hıhıh
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Squaw Perş. 6 Ağus. - 21:25

Geç yorumlarımla buradayım sonunda ^__^

Bu seferki çizimlerinde renklendirilmiş olanları daha çok beğendim Nila'cım...

Özellikle ilk iki çizim çok hoş özellikle nedir o öyle yastıktaki söküğü çiziyor hem de kalp şekline bir yastık kawaiii o_O

Ne tatlı bir karakter yaratımı o öyle baktıkça bakasım geliyor hemen çekiyorum çalışmalarını ayrıca çok merak ettim o söküğü diken karakteri sen mi yarattın çok merak ettim tatlım????

İkinci çiziminde de kızın kıyafet tasarımı çok hoşuma gitti diyebilirim kesinlikle hatta yüzündeki o masum ifade çok hoşuma gitti kelebekler de çok özel bir ayrıntı olmuş bence,eline sağlık diyorum canım çok başarılı bir çizim ve de çok başarılı bir renklendirme olmuş kesinlikle.

En son çiziminde de (kuşaklı çizimler hep hoşuma gitmiştir anime tasarılarında ^__^) kuyruktaki yaratık çok hoşuma gitti bana Peter Pan'ı hatırlattı onda da devamlı uçuşan minik bir peri vardı ya çok hoşuma gidiyordu o peri zaten o filmde de bu çiziminde de en çok hözüme ilişen bu oldu diyebilirim ayrıca o nasıl bir bakıştır hınzırca bir ifade yerleşmiş yüzüne çok tatlı =)

Hepsi de çok hoş çizimler olmuş Nila'cım daha nice çizimlerini bekliyorum gün geçtikçe ve de çizimlerin arttıkça kendini geçiyorsun bunu farkedebiliyorum tüm çalışmalarında...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Kustah10

Mesaj tarafından MetatroN Cuma 7 Ağus. - 17:18

Tüm çizimlerin oldukça başarılı ancak ben özellikle kelebeklere dönüşen hüzünlü kızı çok beğendim.Çalışmalarında daha da başarılı olmanı dilerim.

En son MetatroN tarafından Paz 9 Ağus. - 22:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Değişim.)
MetatroN
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 452
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Nerdey10

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 18:07

Gerçekten çok güzel çiziyorsun ben de daha yeni yeni çizmeye başladım Bir gün bende böyle çizebilecek miyim acaba... confused
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 453

Mesaj tarafından stratospheregirl Cuma 14 Ağus. - 22:47

squaw demiş ki:Geç yorumlarımla buradayım sonunda ^__^

Bu seferki çizimlerinde renklendirilmiş olanları daha çok beğendim Nila'cım...

Özellikle ilk iki çizim çok hoş özellikle nedir o öyle yastıktaki söküğü çiziyor hem de kalp şekline bir yastık kawaiii o_O

Ne tatlı bir karakter yaratımı o öyle baktıkça bakasım geliyor hemen çekiyorum çalışmalarını ayrıca çok merak ettim o söküğü diken karakteri sen mi yarattın çok merak ettim tatlım????

İkinci çiziminde de kızın kıyafet tasarımı çok hoşuma gitti diyebilirim kesinlikle hatta yüzündeki o masum ifade çok hoşuma gitti kelebekler de çok özel bir ayrıntı olmuş bence,eline sağlık diyorum canım çok başarılı bir çizim ve de çok başarılı bir renklendirme olmuş kesinlikle.

En son çiziminde de (kuşaklı çizimler hep hoşuma gitmiştir anime tasarılarında ^__^) kuyruktaki yaratık çok hoşuma gitti bana Peter Pan'ı hatırlattı onda da devamlı uçuşan minik bir peri vardı ya çok hoşuma gidiyordu o peri zaten o filmde de bu çiziminde de en çok hözüme ilişen bu oldu diyebilirim ayrıca o nasıl bir bakıştır hınzırca bir ifade yerleşmiş yüzüne çok tatlı =)

Hepsi de çok hoş çizimler olmuş Nila'cım daha nice çizimlerini bekliyorum gün geçtikçe ve de çizimlerin arttıkça kendini geçiyorsun bunu farkedebiliyorum tüm çalışmalarında...

ıtııır
evet o karakterleri portfolyoma koymak için tasarladım oda benim karakterim hatta tanıdıgım birisine benzettim birazda ^^ bu arada okuluda kazandım msne giremiyorum suanda buradan yazıyorum en kısa zamanda detaylarını anlatırım Very Happy

tesekkür ediyorum çok çok yorumuna ^^

MetatroN demiş ki:Tüm çizimlerin oldukça başarılı ancak ben özellikle
kelebeklere dönüşen hüzünlü kızı çok beğendim.Çalışmalarında daha da
başarılı olmanı dilerim.

teşekkür ederim o kızı uzakta olan sevgilisine kavusabilmek için kelebeklere dönüstügünü hayal ederek cizmistim ^^

halvah(J) demiş ki:Gerçekten çok güzel çiziyorsun ben de daha yeni yeni
çizmeye başladım Bir gün bende böyle çizebilecek miyim acaba... confused

tabiki çizdikçe gelişirsin yeterki devam et bende böyle baslamadım sonucta ^^
tesekkür ederim buarada ^__^
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Ptsi 14 Eyl. - 18:58

yeni çizimlerden:
Spoiler:
Spoiler:

En son stratospheregirl tarafından Salı 29 Eyl. - 11:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından halvah(J) Ptsi 14 Eyl. - 19:32

harikaaaa çok güzelll manyakkkkk deliicesine coool Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 481839
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 23 Eyl. - 10:56

halvah(J) demiş ki:harikaaaa çok güzelll manyakkkkk deliicesine coool Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 481839

waaaaaaaa Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Icon_biggrin Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Icon_redface ^___^
teşekkür ederiim
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 23 Eyl. - 10:57

Spoiler:

alice
son calısmam ^^

En son stratospheregirl tarafından Salı 29 Eyl. - 11:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından halvah(J) Çarş. 23 Eyl. - 13:30

yhaaa sen beni kalpten götürmek mi sitiosun ablaaaa Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 891279
yaa banada öğrettttben de güzel çiziyorum ama bu kadar değil yanii (altta kalmayayım değilmi Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 837810 )
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 23 Eyl. - 13:31

Spoiler içindeki resmin reklendirmesini ve duruşu sevdim.Ama en son yaptığın alice resmi hepsinden daha ayrıntılı ve görünüş olarakta çok daha iyi.Resme ısınamadım pek ama yapımı çok güzel Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 29 Eyl. - 11:46

halvah(J) demiş ki:yhaaa sen beni kalpten götürmek mi sitiosun ablaaaa Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 891279
yaa banada öğrettttben de güzel çiziyorum ama bu kadar değil yanii (altta kalmayayım değilmi Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 837810 )

^____^ ay ay ay tesekkür ederim öğretirim tabi neden olmasın bende süper değilim ne yazıkki ama olsun Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Lol

LordCha demiş ki:Spoiler içindeki resmin reklendirmesini ve duruşu
sevdim.Ama en son yaptığın alice resmi hepsinden daha ayrıntılı ve
görünüş olarakta çok daha iyi.Resme ısınamadım pek ama yapımı çok güzel
Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Icon_smile

onu mürekkeple yaptım ben alicei yani, baya zevkli oluyor çini mürekkebiyle calısmak ^^
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Salı 29 Eyl. - 11:47

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 Herkesrahatolsun__by_nilaa

son calısmam
yeni kurulan animasyon ekibimizin çalısma anından görüntüler ahahah Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından halvah(J) Salı 29 Eyl. - 13:38

ahaha çok komik ve güzel bi çalışma eeevvvet ben buresmi de gördükten sonra istemli olarak depresyona giriyorumm Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 9 331888
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

9 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics