AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

+29
BhaskaraLestat
brisingr
Unde®minE
wiL-
RoMe
vecitasan
scoutcrawler
Servet
mikan sacura
Unde®kaN
mavilynx
LordCha
DicLonius
sera myu
Seifukusha
Desire
S.Tensei
Tonwer
F.Chopin
özz
KaranlıK
Drakai
sakura
digigirl
Nodame^^
Squaw
lafolya
meyday
stratospheregirl
33 posters

3 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 0:50

ben kızda huzunlu bır yuz ıfadesı goremedım. Bence dusuncelı bır ıfadesı var.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Empty Geri: Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu)

Mesaj tarafından Seifukusha Çarş. 29 Nis. - 1:29

Çizimlerine ben henüz yorum yapmadım galiba Desire.

Bence renkliler arasında da güzeller var ama siyah beyaz olanlar genel olarak daha kaliteli olmuş. Yalnız konusu bana uymuyor biraz. Böyle oğlan-kız-aşk dışında bir konu arıyorum.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 1:39

Desire demiş ki:ben kızda huzunlu bır yuz ıfadesı goremedım. Bence dusuncelı bır ıfadesı var.

Ya daha cok şefkatli gibi geldi banada
Şimdi diyorsunuzki bu kız ne çizdiğini bilmiyormu XD

Seifukusha demiş ki:Çizimlerine ben henüz yorum yapmadım galiba Desire.

Bence
renkliler arasında da güzeller var ama siyah beyaz olanlar genel olarak
daha kaliteli olmuş. Yalnız konusu bana uymuyor biraz. Böyle
oğlan-kız-aşk dışında bir konu arıyorum.

şey desire ben değilim ama yanlış mı anladım :?
benim çizimlere diyorsan eger tesekkür ederim, sanırım karakalem daha rahat oluyorum Smile sen konuyu söyle arada sanada uyarım buarada Razz
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Eglenc10

Mesaj tarafından Seifukusha Çarş. 29 Nis. - 1:55

Aaa, kusura bakma. Dikkatsizce mesaj yazınca böyle oluyor işte.
Yukarıda yazdığımı sana sayıver stratospheregirl. Çok aşklı meşkli şeyleri sevmiyorum konu olarak ama siyah beyaz çizimleri beğendim.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 2:00

Seifukusha demiş ki:Aaa, kusura bakma. Dikkatsizce mesaj yazınca böyle oluyor işte.
Yukarıda yazdığımı sana sayıver stratospheregirl. Çok aşklı meşkli şeyleri sevmiyorum konu olarak ama siyah beyaz çizimleri beğendim.

Tekrar tesekkür ettim o halde Smile
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 9:44

Yok canım öle bişi demek istemedim yüz ifadesini vermek zor oluyor tabi ama bence şevkatli de bakmamış daha şevkatli olması için gözleri biraz daha kısman gerekiyor.
Bence ümitsizce düşünüyor Very Happy içinden avatarın 10 fırın ekmek yerse adam olacagını düşünüyor olabilir Razz
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Drakai Çarş. 29 Nis. - 11:29

Harikasın.Başka diyecek bir şeyim yok.
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 13:17

Desire demiş ki:Yok canım öle bişi demek istemedim yüz ifadesini vermek zor oluyor tabi ama bence şevkatli de bakmamış daha şevkatli olması için gözleri biraz daha kısman gerekiyor.
Bence ümitsizce düşünüyor Very Happy içinden avatarın 10 fırın ekmek yerse adam olacagını düşünüyor olabilir Razz

biraz daha uzun olsa belki kurtarırdı falan diyorda olabilir avatar için XD Ya gözleri kısarsamda hain olurdu gibime geliyor ama sonunda gözlerini oyacagım bakmış işte bir şekil XD

Drakai demiş ki:Harikasın.Başka diyecek bir şeyim yok.

Tesekkür ederim Embarassed
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından KaranlıK Çarş. 29 Nis. - 13:48

Zukonun yaralı yüzünü gizlemişsin. ^^ Çizimleri çok beğendim!
:yuy:
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Bulutl10

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 14:24

KaranlıK demiş ki:Zukonun yaralı yüzünü gizlemişsin. ^^ Çizimleri çok beğendim!
:yuy:

Çok teşekkür ettim bende ! ^^
bugün toph mai falan çizeceğim hayırlısıyla zukoyu tekrar cizmem gerekebilir bu sefer gizlemeyeceğim Razz
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 18:54

Spoiler:

toph bei fong yine avatardan Smile

En son stratospheregirl tarafından Paz 3 Mayıs - 13:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 29 Nis. - 18:57

çok sevimli olmuş Very Happy gölgelendirmeyi nasıl böyle yapabiliyorsun
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Dagini10

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 18:58

Toph kör değilmiydi?
vala kötü bir yorum olcak ama eger bir karakteri çiziyorsan bu çok önemli bir ayrıntı resme ilk baktıgımda ilk dikkatimi çeken şey bu oldu nasıl oluyor da kör birisi bu şekilde bir bakış atıyor çok keskin bir bakış.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından KaranlıK Çarş. 29 Nis. - 18:59

El ve ayaklar süper ama, saçlarını pek beğenmedim sanki bir garip. ^^

Ben mai nin hayranıyım onu bekliyorum. Razz
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Bulutl10

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 19:10

Desire demiş ki:Toph kör değilmiydi?
vala kötü bir yorum olcak ama eger bir karakteri çiziyorsan bu çok önemli bir ayrıntı resme ilk baktıgımda ilk dikkatimi çeken şey bu oldu nasıl oluyor da kör birisi bu şekilde bir bakış atıyor çok keskin bir bakış.

onu avatarın çizerlerine soracaksın genelde top hep böyle hınzır bir ifade taşıyor gözlerinde Smile biraz abartmış olabilir tabi ama olsun Very Happy

sera myu demiş ki:çok sevimli olmuş Very Happy gölgelendirmeyi nasıl böyle yapabiliyorsun

Gölgelendirmem bu sene daha cok gelişti cünkü cok fazla eskiz çalışıyorum yani sürekli çizmek gerek, birde sıkılmamak gerek tabi -_- canlı modelden calısıp vucuttaki planları keşfetmeye basladıgın zaman bir süre sonra kendiliğinden olmaya baslıyor herşey Smile tesekkür ederim buarada Smile

KaranlıK demiş ki:El ve ayaklar süper ama, saçlarını pek beğenmedim sanki bir garip. ^^

Ben mai nin hayranıyım onu bekliyorum. Razz

Biraz kabarık oldular sanırım birde daha cok önüne düşüyor perçemleri ama ben öyle yapmak istemedim Razz Mai sırada bekliyor en kısa zamanda bitirip koyacagım Very Happy tesekkür ederim Very Happy
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 19:19

ılk olarak sormak ıstedıgım referanslı mı calıstın? Eger referansı verırsen daha ıyı olcak Wink ve su an avatar ın orjınal cızımıne yorum yapmıyoruz zaten Wink ama cızımınde bence buyuk bır hata var amacım buna dıkkat cekmek ok eller ne kadar ıyı olursa olsun bakıslar bozucu olmus.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 19:30

Desire demiş ki:ılk olarak sormak ıstedıgım referanslı mı calıstın? Eger referansı verırsen daha ıyı olcak Wink ve su an avatar ın orjınal cızımıne yorum yapmıyoruz zaten Wink ama cızımınde bence buyuk bır hata var amacım buna dıkkat cekmek ok eller ne kadar ıyı olursa olsun bakıslar bozucu olmus.

referanslı derken Smile ? eger bir yerden bakıp bakmadıgımı soruyorsan hayır tamamen aklımdan cizdim çizimlerimin hepside öyledir zaten neredeyse
büyük hata gözler olsun en azından ben insan vücuduna tamamen aykırı bir şekilde başparmakları ters taraftan cıkarmıyorum Smile
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 20:12

bak bu olmadı sımdı Smile hıc yakıstıramadım sana yorumlarıma karsılık kendını bu sekılde savunman cok uzucu.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 20:16

Desire demiş ki:bak bu olmadı sımdı Smile hıc yakıstıramadım sana yorumlarıma karsılık kendını bu sekılde savunman cok uzucu.

sadece cok büyük hatayla hata arasındaki fark bu Smile yoksa çizimlerini begenmediğim birisine güzel demem, ama büyük hata bu değildir Smile bilmem anlatabiliyormuyum
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 20:21

bence yorumu kaldıramıyorsun Smile ben o cızımımde bellıkı bısılerı degıstırmısım ve daha sonradan duzeltmeyı unutmusum ama bu hatayı kabul ettım ama kabul etmeyıp sen kendı cızımlerındekı hatalara bak der gıbı bır cevap vermedım buyuk kucuk degıl de bence senınle benım aramdakı fark bu.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 20:32

Desire demiş ki:bence yorumu kaldıramıyorsun Smile ben o cızımımde bellıkı bısılerı degıstırmısım ve daha sonradan duzeltmeyı unutmusum ama bu hatayı kabul ettım ama kabul etmeyıp sen kendı cızımlerındekı hatalara bak der gıbı bır cevap vermedım buyuk kucuk degıl de bence senınle benım aramdakı fark bu.

yok gercekten cok daha agır yorumları oturup dinliyorum ben Smile atölyede olsun eski okulumda olsun, mükemmel bir çizerim asla diyemem, ama hatalarımı dinlediğim kişilerle senin aranda fark var Smile eleştiriyi bu derece iddialı yapabilmek için belli bir kendine güven ve nasıl diyeyim belli bir seviyede olmak lazım Smile güven var ama seviye konusunda durup düşünürüm ben Smile o yüzden ya ciddiye almam yada bir yerden sonra gereken cevabı veririm, bu kendi çizimlerindeki hatalara bak demek değilde daha cok büyük hataların ne olduguna karar veremediğini göstermek demektir Smile eger verebilseydin zaten öyle bir hata yapmazdın demek istiyorum cünkü o cok temel birsey bilmem anlatabiliyormuyum, bu arada avatarın çizimlerini tartışmıyoruz demişsin ama bu benim kendi karakterim olmadıgına göre mecburen avatarın cizimleri nasılsa ordan yola cıkmışım demek oluyor Smile
bence aramızdaki fark daha cok görmekle alakalı birsey Smile
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından DicLonius Çarş. 29 Nis. - 20:36

Nerden başlasamki... Ciddi anlamda iyi çiziyorsun onun için nerden başlayacağımı bilmiyorum^^..

İlk olarak, sana "karakalem dahisi" desem yeridir. Çünkü kalemi öyle bir kullanmışsınki ciddi anlamda, herkesin kastettiği "karakalem" çalışması olmuş çizimlerin.

Sanırım ilk önce taslak çizip, üstünden Faber Castel 6b' lik bir kalemle geçmişsin. Tonuda aynı kalemle vermişsin yanılmıyorsam? çünkü (yanılmıyorsam) 6b lik bir çizime çok benziyor...

Ayrıca resimde pek bir hata göremedim Desire demiş "gözler" ama... Karakalem sonuçta, hemde kalın bir uçla... 1b lik bir uç resme uymaz diye düşünüyorum zaten...

Genel anlamda çok sevdim çalışmalarını yenilerini bekliyorum/ruz=)
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından stratospheregirl Çarş. 29 Nis. - 20:48

DicLonius demiş ki:Nerden başlasamki... Ciddi anlamda iyi çiziyorsun onun için nerden başlayacağımı bilmiyorum^^..

İlk olarak, sana "karakalem dahisi" desem yeridir. Çünkü kalemi öyle bir kullanmışsınki ciddi anlamda, herkesin kastettiği "karakalem" çalışması olmuş çizimlerin.

Sanırım ilk önce taslak çizip, üstünden Faber Castel 6b' lik bir kalemle geçmişsin. Tonuda aynı kalemle vermişsin yanılmıyorsam? çünkü (yanılmıyorsam) 6b lik bir çizime çok benziyor...

Ayrıca resimde pek bir hata göremedim Desire demiş "gözler" ama... Karakalem sonuçta, hemde kalın bir uçla... 1b lik bir uç resme uymaz diye düşünüyorum zaten...

Genel anlamda çok sevdim çalışmalarını yenilerini bekliyorum/ruz=)

Öncelikle tesekkür ederim Smile Begenmene sevindim
Nasıl yaptıgımı anlatayım önce rotring kalemle (bidiğimiz çıtçıtlı kalem XD) vücudun durusunu genel anlamda veriyorum bir nevi eskiz diyebiliriz ama önce eskiz yapıp yeni bir cizime baslamıyorum direk giriyorum yani Razz

duruşta bir yanlış olmadıgından iyice emin olduktan sonra kıyafeti oturtup hb ile hafif ayrıntıları veriyorum

daha sonra dediğin gibi kalın kalemle ön planda ve koyu olan seyleri belirtiyorum, yakın olan veya ön planda olmasını istediğim yerleri yani, çizgisel olarak, bunda 3b ve 4b kullandım çizimler daha büyük boyutta olsaydı 6b gerekirdi gercektende ama küçükler ve ayrıntıların kaybolmasına neden olabiliyor bazen koyu calısmak Very Happy
en son ayrıntılarıda çizdikten sonra gögelendirmesine giriyorum, ayrıntıları genelde rotringle giriyorum, saçlarda önce hb ile tarayıp sonra rotring ve 4 b ile hacmini vermeye calısıyorum
öyle işte Embarassed
stratospheregirl
stratospheregirl
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj tarafından Desire Çarş. 29 Nis. - 21:46

ılgın ıcın tesekkurler ama ben baslgın kılıtlı kalmasını ıstıyorum sabah ılk ısım sılmek olacak.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Perş. 30 Nis. - 12:53

Bu avatardan toprak bükücü kör kız Smile Gölgelendirme ve çizim çok güzel olmuş.Yinede ben onun sevimli ve saf yüz ifadesini daha çok seviyordum, bu biraz sinsi olmuş.Çok güzel bir çizim Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Çizimlerim :) (1 yeni ilüstrasyonumsu) - Sayfa 3 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

3 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics