AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

+12
zhenya
meyday
özz
wiL-
Unde®kaN
FoRZa
DicLonius
Unde®minE
Akuma_Blade
sera myu
Seifukusha
scoutcrawler
16 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Empty Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 25 Nis. - 15:37

Böyle bir başlık yoktu sanırım varsa söyleyin kapatıyım konuyu

Evet burada hayranı olduğumuz kötü karakterleri yazalım

Hayranlık Duyduklarım
Zeke-Shaman King
Kira-Death Note

Nefret Ettiklerim
Miss Rottenmeier-Alps no Bishoujo Hedi(Ya da diğer adıyla Dağlar Kızı Heidi)(Küçükken ben sinir oluyodum buna hep heidi'yi eziyodu)
Schneizel(Code:Geass)
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Empty Geri: Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

Mesaj tarafından Seifukusha C.tesi 25 Nis. - 19:38

Hayranlık duymaya gerek yok bence, sonuçta bunlar insan yapımı.
Ama sevmediklerim var. H2O'daki ihtiyarı sevmem örneğin.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Empty Geri: Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 25 Nis. - 20:03

evet güzel başlık açmışsın
enn çok hayranlık duyduğum kötü uchiha itachi Sad
kyouya (ouran high school host club tamam shounen kötüleriyle karşılaştırılamaz ama ouranın kötüsüde okadar oluyor yaramazı diyelim yada sinsisi olabilir KIRMIZI GÜLÜCÜK )
amaaa baccanodan kralını tanımam ordaki kötü heriflerin hepsi manyaktı lol
aaa bide sailor moon da safiri çok severdim ben siyah saçlı bi kötü vardı abisini çok seven abiside usagiye aşıktı falan ama sailor moon mantığında hiçbir insan düşmanda olsa kötü olmadığından oda kötü sınıfına girermi bilemicem ama neticede düşmandı ve severdik
sevmediğim kötü:
şu f.m.a
Spoiler:
sevmediğim çok kötü var ya üşendim ama ilk aklıma bu adam geldi bide bi dram oluyor mesela o dramı yaratanları hiç sevmiyoum mesela lovelessda ki çocuun annesi neffret ederdim o kadından yada gaaranın teyzesi gibi

sevdiğimde çok kötü var ama niyeyse aklıma gelmedi halbuki gider kötüleri severim aslında yok ya hayır kötüleri sevmem karanlık tarafı olan iyileri severim (bknz: sasuke,kai,kyouya,kyo,L,zero pihuu uzar gider bu liste...) eveet böylece bu başlık sayesinde kendimi biraz daha tanımış oldum lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Dagini10

Mesaj tarafından Akuma_Blade Paz 26 Nis. - 4:57

Gundam 00'daki tüm "kötü" (?) taraftaki tipler hayran olunası insanlardır.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 11:26

Bleach: Aizen benim canım ciğerimdir Very Happy Aizen ve Gin için izliyorum ben Bleach'i o derece, tabi baya geriyim Bleach'te ama olsun şu ana kadar Bleach'te aşık olunası iki karakter Gin ve Aizen Very Happy

Baccano: Oradaki bütün kötü karakterlere bayılıyorum ben, aslında kimin kötü kimin iyi olduğu pek belli olmuyor ama bana göre hepsi süper ((Ennis'i yaratan adam hariç
Evil or Very Mad ))

H2O: Hinata'ydı sanırım, Hinata'nın dedesinden nefret ediyorum, uyuz adam
Mad

FSN: Rider , squaw'ın etkisiyle de ayrı bir hayranlık duyarım kendisine..

Claymore: Priscilla.. (Şunu seviyorum diye sopa yiyodum Very Happy )

FMA: sera myu'ya katılıyorum; ayrıca Envy'ye bayıılırım (adı beynime kazınmıştır.)

Death Note: Kira'nın zekasını, Yagami'nin karizmasını severim
*sf

Aklıma doğru düzgün karakter gelmiyor ama en uçuk kaçık kötü karakterlere bayılırım açıkçası, böyle arka planda olan karakterler benim en sevdiğim karakterler; en ön planda olanlar en nefret ettiğim karakterlerdir Very Happy
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Nerdey10

Mesaj tarafından scoutcrawler Paz 26 Nis. - 11:41

Ya adamlar dünyayı yıksın death note'a isim yazsın ama Bayan Rottenmeier Heidi'ye böyle davranmasın

(Not:Code:Geass'ın küçük bir ayrıntısının Heidi'den çalıntı olduğunu biliyor muydunuz?
Nunnally'e Clara dersek [tekerlekli sandalyeye biniyor] ve de Bakıcısının adına bakarsak [Miss Rottenmeier ---->Miss Rohmeier] bu çalıntılığı anlayabiliriz
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Paz 26 Nis. - 12:30

Böyle bi başlık açmışsın bak iyi oldu^^ Bende diyordum içimdeki karakterleri dökeyim=)

En sevdiklerim:
-Yagami Light>Zekasıyla, çekiciliğiyle olsun her yönden çok sevdiğim bir karakter Light. Bence anime aleminde "tek" diyebileceğim(iz) karakterlerden biri. (Death Note)
-Zen>Duruşuyla ve sözleriyle bir nevi beni etkilemiş karakterlerden biri Zen. Shaman King' e yakışmayan bir karakter ama olsun.(Shaman King)
-Lucy>Nick'm üstünde açıklamama gerek yok sanırım=) (Elfen Lied)
-Zange>Aslında Zange kötü bir karakter değil ama, kardeşine yaptıkları vs. düşünürsek anime içinde biraz kötü rolü oynuyor gibi. (Kannagi)

Sevmediklerim:
-L/Ryuuzaki>Evet şaşırtıcı ama ben L yanlısı bi insan değilim. Aksine animede olan olaydan sonra sevindim bile...(Death Note)
-Yoshitaka>Tamamiyle "abaza" diye nitelendirebilecek bir karakter. Evine gelen 2 kızı kendi kölesi yapmak istemesi ve onlara istediği sözü geçirmesi beni ciddi anlamda rahatsız etti. (He Is My Master)
-Sekai>En nefret ettiğim karakterlerin başında, bir numara. Makato' u normal bir çocukken "Special Training" mantığı ile Makato' u tamamen bir abazaya çeviriyor ve ortalığı berbat ediyor.(School Days)
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından FoRZa Paz 26 Nis. - 12:47

Benim sevmediğim karakterlerden birisi FMA'daki
Spoiler:
FoRZa
FoRZa
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 207
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Acili10

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 13:26

Diclonius iyi hatırlattı;

Sekai
Evil or Very Mad , Makoto :twisted:
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Nerdey10

Mesaj tarafından Unde®kaN Paz 26 Nis. - 14:45

Sevdiğim; Lenalee başta olmak üzere Lavi, Rosairo+Vampire kızları(cadıyı saymıyorum Very Happy), Winry, Edward, Onizuka!!!!, Inoue, Yoh, Matsumoto, Hitsugaya, Urahara...

Sevmediğim; O pis insanı ben de sevmiyorum...
Unde®kaN
Unde®kaN
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 659
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Psikop10

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 14:52

Kötü karakter dedik herkes saydı bütün karakterleri Very Happy

İmzamdaki şahsiyete de bayılıyorum ayrıca Very Happy
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Paz 26 Nis. - 17:17

Unde®minE demiş ki:Kötü karakter dedik herkes saydı bütün karakterleri Very Happy

İmzamdaki şahsiyete de bayılıyorum ayrıca Very Happy

İmzandaki şahsiyete şahsen bende bayıldım... (Spoiler olarak konan 1.)
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 26 Nis. - 17:36

Winry, gönül isterdi ki normal koyayım ama kasıyormuş, spoiler'a koyayım dedim squaw'ın tavsiyesiyle Smile
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından wiL- Paz 26 Nis. - 19:11

nefret ettiğim kesinlikle ve değişmez kanımca uchiha sasuke

en sevdiklerim de ouran dan tamaki-king fujioka haruhi
ve tabiki GANTZ dan kei-chan :7c: onizuka sensei yide unutmayalım

ne cok sevdiğim warmış Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Eglenc10

Mesaj tarafından özz Paz 26 Nis. - 20:09

en sevdiğim kötüler d.gray-man' deki noah ailesi (çok tehlikeliler ama bi o kadar da sevilesiler)
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Keyifs10

Mesaj tarafından meyday Paz 26 Nis. - 20:31

Buraya birşey yazıcı değildim ama "özz" Noah ailesi deyince dayanamadım. Sevmek mi bilmem ama şimdiye kadar izlediğim animeler içinde daha karizmatik kötülere rastlamadım. İzlerken kaybetmelerini kesinlikle istemiyordum. Bunun için en karizmatik kötüler adında bir konu bile açmaya niyetliydim.
-Mikk Tyki,
-Kamelot Road,
-Lulu Bell

favorilerim.
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Centil10

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 9 Mayıs - 15:41

Hasta oldugum tek kotu adam final fantasy a.c. daki Sephiroth. (ki asıl olay şimdiye kadar en sevdigim oyunlardan biri olan final fantasy 7 ye dayanmakta...)
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Karisi10

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 9 Mayıs - 15:44

Sephiroth bir zamanlar iyiydi bilir misin?????
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 9 Mayıs - 15:46

ben ezelden final fantasy manyağıyım nasıl bilmem Razz (o one winged angel hep kulaklarımda çınlar benim)
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Karisi10

Mesaj tarafından S.Tensei C.tesi 9 Mayıs - 16:18

Yahu allah kahretsin gözlerim doldu hakikatten. Konuya girmeden önce bir bayıklık vardı, "şimdi biri diyecek sasuke, diğeri pain felan..." diye düşündüm.

Ama bir bakıyorum, noah'dan sepiroth'a kadar kaliteli villain'ler sayılmış. Gözüm açık gitmem.

En sevdiğim villain... Ben çoğu villain'i severim. Villain-fan'ımdır hatta. Umm, D.Gray Man'dan noah ailesi gerçekten de popüler, sevilesi. Ardından ilk esas favorim Orochimaru. Hemen sonracığıma, sephiroth severim. Sizin de öyle uzun kılıcınız olsun, anlarsınız. asdasd

Psikopat sınıfı villainler favorim'dir. Şimdi nasıl sayayım hepsini...

Kendimi severim mesela. Herhangi bir seride yer alsam siz de severdiniz. asdfsd
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 9 Mayıs - 16:27

bide baccano daki karakterlerin (sonuçta hepsi kanunen suçlu) ayrımsız (o ihtiyar hariç) hepsini severim Razz özellikle Ladd ve Vino
edit;ova daki graham ı unutmuşum Razz

En son zhenya tarafından C.tesi 9 Mayıs - 16:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından scoutcrawler C.tesi 9 Mayıs - 16:34

Benim de yaptığıklarını en sevmediğim karakterlerden biri Casshern oldu aslında başkarakter ama yaptıkları affedilmez bişi
Ama sempatimi de kazandı
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Paz 10 Mayıs - 1:22

Hayranlık duyduklarım;
-Baccano karakteleri diyorum ve de tabiki şu yaşlı adam hariç ^^
Baccano da özellikle de takım olarak sevgilisiyle beyaz giyen karakter vardı ve de sevgilisine ''ÖLeceksen ölümün benim elimden olmalı'' diyen karakter ^^
-Gılgamesh,Rider,Caster,İlya (Hepsi diyebilirim =PP) = Fate/Stay Night
-CC = Code Geass...Bence kötüydü Geass verimesi başlı başına bir kötülük insanlara =D
-Bonten = Amatsuki

Nefret Ettiklerim;
-Ayashi No Ceres'te bu meleğin yer yüzünde kalması için kaftanını çalan karakter
-Madam Poliniac ve de Rosalie'nin kız kardeşi vardı kötüydü Jeanne mıydı unuttum =(... = Rose Of Versailles
-Baccano'daki yaşlı adam
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Kustah10

Mesaj tarafından WalkRie Paz 10 Mayıs - 11:20

Sorulurmu ya Very Happy

Tabi ki Death Note'dan Yagami Raito ( KIRA )
Yaptıkları hem iyi hemde kötü şeylerdi ama müyhiş bir hayranlık uyandırıyodu insanda..
WalkRie
WalkRie
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 173
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Images12

Mesaj tarafından Squaw Paz 10 Mayıs - 19:05

Ben Rigardo'yu unuttum Claymore'dan hayran olduklarım listesinde...

Öyle bir yaratık nasıl unutulur,en iyi uyanmış varlık *_*....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri Kustah10

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics