AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

+12
zhenya
meyday
özz
wiL-
Unde®kaN
FoRZa
DicLonius
Unde®minE
Akuma_Blade
sera myu
Seifukusha
scoutcrawler
16 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Empty Geri: Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

Mesaj tarafından Kitiara Salı 12 Mayıs - 19:35

Pek sevdiğim kötü karakterler:

*Johan (Monster)
*Yomi (Ga-rei)
*Isley (Claymore)
*Viral (Tengen Toppa Gurren Lagann)
*Vino (Baccano!) (Yalnız Vino'yu tam olarak kötü sayamıyorum.)

Ayrıca, Fate/Stay Night'taki hizmetkarlar "kötü" değildirler. Tam aksine, onlar zamanında kahraman olarak insanların sevgisini kazanmış iyi karakterlerdendir. Caster ve Rider'ın aslen "kahraman" olmamaları onların grinin biraz daha koyu tonlarına bürünmesine sebep olsa da biraz incelendiğinde aslında iyi oldukları anlaşılabilir. Kötü olan büyücülerdir.

Gelelim nefret ettiğim kötü karakterlere:

Kira/Yagami Raito (Death Note)
Zero/Lelouch vi Britannia (Code Geass)
Priscilla (Claymore)
Makoto Itou (School Days)
Szilard Quates (Baccano!)

En son Kitiara tarafından Salı 12 Mayıs - 19:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

Kadın Mesaj Sayısı : 184
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Asik10

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Empty Geri: Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri

Mesaj tarafından scoutcrawler Salı 12 Mayıs - 19:36

Dediğin doğru ^^
scoutcrawler
scoutcrawler
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1168
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Asik10

http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Squaw Salı 12 Mayıs - 22:17

Kitiara demiş ki:

Ayrıca, Fate/Stay Night'taki hizmetkarlar "kötü" değildirler. Tam aksine, onlar zamanında kahraman olarak insanların sevgisini kazanmış iyi karakterlerdendir. Caster ve Rider'ın aslen "kahraman" olmamaları onların grinin biraz daha koyu tonlarına bürünmesine sebep olsa da biraz incelendiğinde aslında iyi oldukları anlaşılabilir. Kötü olan büyücülerdir.

Kötü değillerdir ama sonucunda mitolojide ve de tarihte büyü yapan tüm kişiler kötü olarak değerlendirilir Caster da mitolojiden gelme olduğu için kötü bir kişi olarak betimleniyor ve de Medusa sonuçta lanet kullanan bir varlık bu da zaten lanet işlenmiş bir kişiyi kötü yapar mitolojide ki lanetlenen varlıklar ceza amaçlı lanetlenmektedir...

Ama ben burda değerlendirirken asıl kimliklerine göre değerlendirmedim sonuçta seride kötü olarak değerlendiriliyorlar,senarist hayal gücünü kullanarak onları birer kötü varlığa dönüştürmüş ki bu yüzden de benim listemde olmaları hala geçerli ki ben seriye göre yazıyorum,burda da zaten seri olarak açılmış değerlendirme yoksa tarih ve mitoloji ilgi alanımdır asıl kimliklerini en geniş şekilde derinlemesine seriyi izlemeden önce de bir Medusa bir Gilgamesh bir Medea nasıldı biliyordum...

Mesela normalde halk'ı umursamayan Maria Antoniette de Rose Of Versailles serisinde çok insancıl bir şekilde tasarlanmıştır yani benim post.um serideki betimlemeye göreydi...

Onların seride bu şekilde olmaları onları zaten kötü yapmaz ve de onlara olan hayranlığımı ya da sevgimi azaltmaz =)

Seviyorum seni Gilgamesh...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Kustah10

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 13 Mayıs - 9:04

gilgamesh falan tamam ama asasin sasaki koujiro tam hayal kırıklıgı olmuştu bende Vagabond gibi bi mangayı takip edince fate/stay night daki hali çok boştu...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Hayranlık Duyduğunuz/Nefret Ettiğiniz Anime Kötü Karakterleri - Sayfa 2 Karisi10

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics