AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+38
Unde®kaN
Underfined
KaranlıK
wiL-
Akuma_Blade
gundamaster
cynthia
Susano'o
yuuki_cross
edemirci44
bonjour
AnTiOkSiDaN
blackgod
Devonie
hibertansiyar
bLue-Dragon
bluetear
kordiseps
DicLonius
Ryoko Yoichi
ecursed
scoutcrawler
WalkRie
sakura hime
Hitokiri
aoshi
Exile Falcon
LordCha
meyday
SheaN
+L+
Squaw
lafolya
S.Tensei
zhenya
hione
sera myu
özz
42 posters

40 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından Squaw Salı 9 Haz. - 23:22

Evet hatırlıyorum Sera süperdi Soubi'nin de kulaklı hali,gerçi onun her hali harika özellikle kaşkol gibi bir şey doluyor ya boynuna ve de Ritsuka'yı bekleyiş şekli yok mu okulun önünde o hali kesinlikle karizmanın kendisi Very Happy

Ama çok az geçmiş gösteriliyor yani en azından ana karakterlerden 1-2 kişinin geçmişlerine değinebilirlerdi görüntü olarak sadece szölerle kalmamalıydı ona bakarsan seride eksiklik baya var tabi ama bu eksiklik özellikle benim dikkatimi çeken nokta sns

Bende de çok üye var da harem de Kenshin(Ova.sındaki Kenshin ama bunu belirtme ihtiyacı hissediyorum her seferinde ) ve de Soubi'nin yeri ayrı 3.de Gilgamesh (F/S N deki tabiki) Very Happy
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Kustah10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sera myu Salı 9 Haz. - 23:37

benim gözdem zero dur vampire knight tan ve soubi tabiiki ben soubinin en çok saçlarını topladığı zamanki halini seviyorum la cordodan da baya karakter eklendi ourandan hikaruda var number 4 zaten var ama o sonlarda yada slam dunktan rukawa mesela rukawa ilginç bi şey aslında çünkü slam dunk çizimlerini bishounen izlemek için anime arayanlara önermem ama rukawa karakterin çizimden önce geldiğinin kanıtıdır buda mangakanın ustalığı tabiiki ayrıca bu olaya nodamedeki chiakiyide örnek verebilirsin hmm sonra yuuh bana sasukeyi unuttum sasuke sasuke diye geziyorum ortada zaten bunun haricinde okuduğum mangalardan baya var misal beast master daki leo-chan ve rust blasterdaki beyaz saçlı vampir ha bide furubada kyo-chan ve hatorimiydi neydi öle bi adam var death note dan l ve kiram var ama kirayı L ile birlikte
Spoiler:
soul eatherdaki tüm erkekler manyak zaten sonra baccanodaki yakışıklı centilmenimiz var ama oda sonlarda black cat train ama ilk bölümlerdeki hali fate stay night archer tabiiki karizmanın takendisi adam aaa yanoyu unuttum onuda çok severim squaw çok var ya yoruldum ama sen az çok benim zevkimi anlamışsındır heralde aa doumekide var .....
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Dagini10

Mesaj tarafından Zax Çarş. 10 Haz. - 0:46

Herkesi d.grayman izlemeye davet ediyorum. D.Grayman izleyin kalitenin ve patlaksız kusursuz hikayenin tadına varın xD

Not: Kendimi reklamlardaki lavuklar gibi hissettim biran asdfafsdf
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 10 Haz. - 0:55

bu pazartesi d.grayman e başlamayı düşünüyorum muhtemel bu yl sınavı kazanamam o yüzden yazın uzun serileri aradan çıkarıcam bleach,dragon ball, one piece falan d.grayman le birlikte black lagoon 2.sezon ve rec e başlar arayada flcl sıkıştırırım onlar bitincede bleach e başlarım onla birlikte yanında kısa serilerde izlerim öyle yaz biter lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Çarş. 10 Haz. - 1:57

Ya uzun serilerle sorunum var benim şu an Kenshin de bile sorun yaşıyorum izlerken =( nedenine gelince serilerle ilgili bir sorun değil aslında merak olayı tamamen sonu için acayip merak içine düşüyorum o yüzden de kısa serileri izlemeyi daha çok seviyorum hemen sonuçlanıyor...

Ama D-Gray Man merak ettiğim seriler arasında elbet bir gün onu da izleyeceğim...

Sera benim de çok var da özellikle Number 4 unutmuşum utandım kendimden Very Happy ama sayarken yoruluyorum harbiden de ben de o yüzden sıralamak zor gelir şimdi nasılsa sen de benim zevklerimi çözmüşsündür Sera çünkü ben senin zevklerini çözdüm bu konuda artık Wink
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 10 Haz. - 2:11

ben seviyorum uzun serileri çünkü uzun olması iyi olduğununda göstergesi sayılmazmı bide daha ayrıntılı işleniyor herşey kısa serilerdede çok güzeller var tabiiki ama genelde beni memnun etmeyen bi tarafı oluyor ne bileyim olaylar ya tam sonuçlanamıştır ya çok derine inilmemiştir falan filan bu açıdan uzun serilere başlamak hoşuma gidiyor
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Çarş. 10 Haz. - 2:15

Ya uzun serilerde de iyileri oluyor inkar edemem ama onlarda da bölümler kendilerini tekrar etmekten ileriye gidemiyor çoğu zaman,hatta genellemeye girdiğimde çokca örneği çıkabilir eminim ama görüş tabiki sonuçta kısa serilerde de açık kalabiliyor uzun serilerde de bence işleniş-senaryo-kurgu-karakterlerin derinliği önemli o yüzden de uzun seri ya da kısa seri diye tabirlerle bakıp da bir seriyi izlemekten vazgeçmek mantıksız olur..

Senin de yazdığın gibi Sera sonu açıkta kalıp da üzüntüye sokacaksa izleyiciyi kısa da olsa uzun da olsa bana bu eksikliği hissettirmemesini tercih ederim Smile

En son squaw tarafından Çarş. 10 Haz. - 2:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 10 Haz. - 2:25

ya tabiiki uzun yada kısalığına göre seri seçilmez ama uzun olması biraz güven veriyor bana çünkü uzun olmasının sebebi tutulması yani iyi bir iş çıkartmış olması sonuçta ama dediğin gibi bi seriyi kısa diye izlememkte saçma
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Çarş. 10 Haz. - 3:14

sera myu demiş ki:bu pazartesi d.grayman e başlamayı düşünüyorum muhtemel bu yl sınavı kazanamam o yüzden yazın uzun serileri aradan çıkarıcam bleach,dragon ball, one piece falan d.grayman le birlikte black lagoon 2.sezon ve rec e başlar arayada flcl sıkıştırırım onlar bitincede bleach e başlarım onla birlikte yanında kısa serilerde izlerim öyle yaz biter lol

sera myucuğum senle aynı kaderi paylaşcaz galiba

rakibimsin Razz

saka bi yana sınavda basarılar sana,bana ve össye gireceklere
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Pusuda10

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 10 Haz. - 7:13

D Gray man kaç 103 dü sanırsam ama sonuçlanmış bi anime diili şimdiden başlıycakları uyarim ...devamını mangadan olkumak zorunda kalıcaksınız...Hikayenin en Güzel yerlerinde bitirmişler animeyi ...mangasıda oldukça yavaş ilerliyo o da ayrı bi konu...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Karisi10

Mesaj tarafından Susano'o Çarş. 10 Haz. - 7:22

FoRZa demiş ki:rurouni kenshin, ne oldu ?. En azından konu burda kalmasın,bir başlık açın gönüllüleri toplayın.Daha sonra da yapıp yapmayacağınıza karar verin.

kenshin manga çevirisi için bir süre beklemede kalınacak arkadaşlar. konu burada kalmaz merak etmeyin, aklımda. öncelikle birkaç kişi ile görüşüp daha sonra uygun bir zeminde tartışmaya açacağız.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Relax10

Mesaj tarafından meyday Çarş. 10 Haz. - 22:18

Kure-nai

İlk bölümü izleyince Aaa ne güzel bir seri dediğim ama bitirince heba olan zamanıma üzüldüğüm bir seri oldu. Başka bir tür olsa hoş karşılarım belki ama daha ciddi bir yapım olduğunu umuyordum. Hiç bir hareket olmadan saçma komşu karakterlerle oyaladılar ve tatmin etmeyen bir sonla bitirdiler. Aktif olmasını beklediğim karakterlerse vitrin süsü gibi kenarda kaldılar. Mad
Ya hele 6. bölüm neydi öyle sanki müzikal şansız . Bir de sen koruyucam de, dayak ye ve kıza neden onları dinliyorsun diye veryansın et Mad Böyle tutarsızlıklara dayanamıyorum, kızacaksan adamlara kızsana ya Mad
Küçük kız karakteri güzeldi.
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1201
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Centil10

Mesaj tarafından sakura hime Çarş. 10 Haz. - 22:28

bugün phantom 9.bölümü izledim konu çok güzel başladı çok güzel gidiyordu ama 6.bölümden itibaren seri hızlandı ve 9. sonunda 10.bölüm adı final ben anlamadım bu işi bu seri kaç bölüm olacak bilen var mı confused

yalnız tam kızla oğlan bir araya geldi yine ayrıldılar 10. bölümü merakla bekliyorum bu bahar dönemi serileri harika gidiyor en azından benim başladıklarım çok güzel gidiyor diyebilirim Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Eglenc10

Mesaj tarafından meyday Çarş. 10 Haz. - 22:51

Evet ya dönem animeleri içinde beni de tatmin eden bir seri oldu "Phantom". İyi ki Spartiate el attı buna da kaliteye doyduk.
Seriye 26 bölüm diye hazırlandım bende ama daha kısa sürecek diyorlar, kötü bir haber oldu bu benim içinde. Ayrıca Phantom ile ilgili ayrı bir tartışma başlığı açıldı, oraya da yazabilirsin, hatta bi ara bende birşeyler yazıcam.
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bluetear Çarş. 10 Haz. - 22:59

nasıl yani 26 bölüm deyip vaz mı geçtiler
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 40 Pusuda10

Mesaj tarafından meyday Çarş. 10 Haz. - 23:03

He ya can sıkıntısı işte KIRMIZI GÜLÜCÜK
Yok da bölüm sayısı tam açıklanmamış sanırım, M.A.L teki hatalı olabilirmiş.

-------

https://animemangantr.yetkin-forum.com/viewtopic.forum?t=3069
meyday
meyday
Hiper Animeci
Hiper Animeci

40 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40

- Similar topics