AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

38 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından yuuki_cross Salı 25 Ağus. - 22:29

LordCha demiş ki:Aynı hei'den mi bahsediyoruz? Görevi söz konusu olunca duyuglarına hakim ama onun harici etraftaki gelişmelerle duyguarını anlamaya çalışıp gelişiyor hei.Zaten bu anlattığıma birinci opening deki yerde oturmuş ve değişen oda sahnesi çok güzel oluyor.Bir normalken birde karanlık oda oluyor ya.İkiside konusu itibariyle brbirinden ayrı ve çok güzel seriler.
Madem kanda'dan bahsediyoruz birazda onunla ilgili bilinen birşey söyliyim.Kanda bir samuray bilindiği gibi ve samuraylarda önemli şeylerin başında onur gelmektedir.Ninja ise samurayın karşıtıdır, her türlü pis işi yapabileceği gibi ninja adı anti-samuray anlamı taşımakta ve bundan gelmektedir.Kaynak,national geographic.

Yinede ben en çok allen'ı seviyorum o seride erkek olarak.O saf ve temiz hareketleri, o evrensel robotlara bile ulaşa bilen sevgisi, pençesini çıkaradığında(en son hali) normal bir el gibi arkadaşlarıyla şakalaşması ve lenalee ile arası.Lenalee ona o gözden nefret ediyorum seni benden uzaklaştırıyor dediğinde ve o sahnede gerçekten harikaydı.Aşktan bahsetmiyorum ama lenalee ile çok uyumlular.Aşk konusunda demedim hep beraber diyorum.Aşk girince konu her zaman karışır zaten.Lavide o iyi akumaya karşı bir takım duygular beslemeye başlamıştı zaten ama.... Sad

lord cha yorumlarına bayılıyorum Very Happy allen en sevdiğim karakter diyemem benım için lavi ve allen bir. katılıyorum sana allenın o saf ve temiz halını çok seviyorum. savaşırken bambaşka biri oluyor....
lavide çok saf, çok iyi. özellikle 44.bölümde lenalee hastalandıgında onun için yaptıkları ah dedirten cinsten. d.g.manden beklediğim dostluk bağları oturmaya başladı. tabi lavi lenaleeye yazıyo gibi gldi ama neyse sns nede olsa çok şıpsevdi lavimiz Razz
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Ssstt10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından sera myu Salı 25 Ağus. - 22:35

ya lord cha yapma nolur nasıl izledin animeyi sen her görevde adamın duyguları başına bela oldu adam en basitinden bi kukla vardı öldürmesi gereken o kızıl kafayla arkadaş die kaçmasına yardım etti ve görevine karşı geldi 3 günlük tanıştığı adam için
bi kandaya bak bi heiye bak kandanın ne olduğunu bilmiorm ama adam arkasında herkezi bırakıp gidebilior görev aşkı için ölmüşmüş arkadaşmış falan taktığı yok bildiğin ruhsuz yani lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Dagini10

Mesaj tarafından LordCha Salı 25 Ağus. - 23:58

İşte fark bu. Biri görevi ne olursa olsun sorgulamadan yapayor, diğeri ise doğru bulduğu şeyi.Kanda ancak birinin etkisiyle farklı düşünebiliyor ki bunuda arkadaşlarına borçlu.En basitinden şu masumiyetin içinde bulunduğu kukla vardı(yuuki izlemişsindir o bölümü).Kanda bir anda bitiricekti ama allen sayesinde hem bitti hemde kuklanın dileği gerçek oldu.Allen'i en çok lavi anlıyor.Çünkü kişilikleri benziyor.Eminim o olayda allen yerine lavi olsa oda aynısını yapardı.Lavi bencede biraz daha lenalee'yi önemsiyor ama en çok onun zarar görmemesini ve mutlu olmasını istiyor diğer herkes gibi.Kanda lenalee'yi biraz daha uzun zamandır tanıdığından onun bazı davranışlarından ne yapmak istediğini çıkarıyor.Önceden ana karargahta ne zaman lenalee korksa kanda'nın odasına gelirdi zaten.Tabi kanda'da onunla meditasyon yapardı.Zaten kanda görevlerden geriye döndü mü iyileşme yetenği sayesinde revire pek fazla uğramadan yemekler harici hep odasında meditasyon durumunda.Onunda ana karargahtaki arkadaş ilişkileri allen ve diğerleri sayesinde biraz ilerledi.İkinci bölümde diğerlerine karşı nasıldı şimdi nasıl?Eh, hala pek fazla konuşmasada en azından yardım ediyor Smile
Lavi zaten en baştan beri neşeli ve olumlu.Yalnız tüm karakterler için aynı olan birşey var.Hepside dövüşürken birden yeni saldırılarıyla hep karşımıza çıktılar.Hiç birini pratik yaparken ya da birisinin o karakterlerden biri için pratik yapıyor dediğini görmedik.Bu da izleyiciye biri bir görevdeyken diğeri pratik yapıp kendini geliştiriyor ya da dövüş sırasında oluyor diye düşünmesini sağlıyor.Bu dövüş sırasında gelişim lenalee ve allen için geçerli olabilir.Ama kanda ve lavi kesinlikle alıştırma yapıyorlar.Son bölümlere kadar kanda'nın pek yeni saldırılarını göremiyoruz ama lavi bir anda arada seviye atlayıp görevlerde karşımıza çıkıyor.Önceden tek mühürle saldırırken sonra iki mühürü birleştirip saldırması buna güzel bir örnek.

Not:aramızda şu an en heyecanlı olanımız yuuki.Daha serinin ortasında olduğundan konuşurken çok merak ediyor ve dahada heyecanlanıyor.Bende aynı durumda olmak isterdim Smile
Ama naruto shippuuden'de 119-120 için öyleyim şu an.O da kakashi ile ilgili olduğundan.Sharigan olayını onun zaten hep merak etmişimdir ama 121-122-123.cü bölümlerin altyazıları daha çıkmadı.Neden çıkmadığını sordum tabi, bunun nedeni çok anime ve manga çevirdiklerindenmiş.Ama devam edicek tabi.Bir anda verirler, zaten bölümleri 4-5 bölüm şeklinde izliyorum animelerde Smile D.Gray man'de de 26 dan sonrasını öyle yapmıştım.İlk 26 bölümü ankarada gamze adında bir arkadaşımla anime değişip ondan almıştım.İzledim ve bir anda sardı ondan sonra 10 bölüm peşpeşe izledim ama o bile hızımı kesmedi.Hele şu düşmüş melek olayında.Ovvv süperdi, hemde tam onda sonra olanlar. ...Allen ve Tyki.....
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından yuuki_cross Çarş. 26 Ağus. - 0:08

@lord cha; kesinlikle çok büyük bi zevk alıyorum burdakı uzun yorumları okumaktan ve tartışmaktan. d.g.man aralarında soluğu bu başlıkta alıyorum Razz
yalnız kanda aşırı soğuk davranışlar içerisinde. bence bu kadarıda fazla.hatta bazen aşşağlayıcı,kırıcı bile olabiliyor.
watashi wa kawai lavi
genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 650590
şu düşmüş melek olayı hangi bölümlerde oluyordu. izlemedım sanırım daha scratch
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 26 Ağus. - 0:23

lord cha tamam ona bişey demiorm ben sadece hei görevini duygularını karıştırmadan yapıo lafına katılmıyorum duyguları yüzünden pek çok kez görevi uzattı bozdu yada karşı geldi çünkü
kanda başlarda çok can sıkıcı o konuda bişey diyemem ama işte ilk bölümleri falan atlatınca onada ısınıosun yavaş yavaş zaten şöle bi durum varki kandanın dövüşürkenki karizması hiç birinde yok
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 0:40

Zaten en ciddi dövüşen kanda.Dövüşürken tek kelime bile etmiyor, etsede çok nadir bir durum.Konuşma yapıcağı zamanı rakibin açığını aramaya kullanarak sadece soğuk bir bakış atıyor.Ayrıca en uzun dövüşme süresinede o sahip.

yuuki, düşmüş melek olayına sende daha var anlaşılan.60 lardaydı yanlış hatırlamıyorsam.Sadece şunu bilmen yeterli düşmüş melek olayı ile ilgili daha henüz gelmediğinden.Bir masumiyet kullanıcısının masumiyetle uyumu %0'ın altına düşerse meydana gelir.Gözden düşmek deniyor.
İkinci bölümden hatırlarsın allen'ın masumiyeti kontrol edilmiş ve %85 uyumu olduğu anlaşılmıştı.Her kullanıcıdaki o oran.Tabi düşmesindeki en önemli faktörü duyunca dahada bir şaşırıcaksın.O sahne sahiden çok iyi bir parçaydı çünkü.6 sından sonra bende 56 dan sonrasını yeniden izlemeye başlıycam zaten.İnan bana bu konuşmalar yüzünden amvlerini indirdim ve ikisininde etkisiyle yeniden izlemek istiyorum.Geçen hafta zaten ilk bölümler ve ilk kez allen'In road la karşılaşını izledim bölüm olarak.Ayrıca şansa bak ki şu an karışık olarak dinlediğim müzikte birden d.gray man op 2(nana tamaki-brightdown) geldi telefondan kulaklığıma Smile
Ayrıca şunuda arada belirtiyim nana tamaki'nin don't stay albümüde çok güzeldir.Brightdown bu albümden.Ben d.gray man'a başlamadan çok önce o albümden dinlemiştim.D.gray man de de çıkınca şaşırdım ve sevindim.Aynı olay an cafe'nin kakusei heroism(darker than black op2)de de aynı şekilde meydana geldi.Böyle güzel tesadüfleri seviyorum.Youtube da 'd.gray man amv lavi'yazıldığında ilk gelen birkaç tanesinden biri çok güzel.Şarkısı ise ben mody ve evanesence'den everthigs burn.Çok güzel uyumlu olmuş, lavi'Nin kararlılığı ve ateş mühürleri yaparken ki hali.Şu an indirme yaptığımdan bakamıyorum ama bakıp tekrar bulmaya çalışırım.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 1:09

Bu arada bahsetmişken sizler amv'leri nerelerden indiriyorsunuz?
Ben daha çok youtube'dan indiriyorum.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Çarş. 26 Ağus. - 7:55

off off d.gray man. hakkında konuşmaktan sıkılmadığım bir seri. şu sıralar ben de bir arkadaşımla terar izliyorum Very Happy
allen saf, temiz, iyi yürekli bir çocuk. onu mangada daha çok seveceğimi hissetmeye başladım. animede ise en karizmatik bulduğum sahne (yuuki sen okuma canım)
Spoiler:
laviciğim, çapkın görünebilir ama bence sevgilisine en sadık olacak tiplerden lol bana da lenalee ye karşı birşeyler hissediyormuş gibi geliyordu, lenalee yi korurken gösterdiği çaba, ayrıca japonyada yaşadıkları, hepsi içinde en olgun insan bence lavi, herzaman ortamı yumuşatmaya çalışıyor, kitapadamın söylediklerine rağmen arkadaşlığı herzaman ön planda tutması, say say bitmez kalp
kanda soğuk nevale, insanlara davranış biçimi, özellikle başlarda buluculara bakış açısı sinir bozucuydu, ama o da değişmeye başladı, bunda da allenin etkisi onun kara emire gelmesinin etkisi var. kesinlikle geçmişinde çok acılar yaşadığı için bu derece soğuk ve kalpsiz görünüyor ama laviye de baksak allene de baksak bence hepsinin geçmişi üzücü olaylarla geçmiş ama kişilik olarak çok farklılar.
ayrıca bu üçlünün biraraya geldiği sahnelere bayılacaksın yuuki ben gülmekten yerlere yatmıştım lol

"darker than black" aslında anime bize heinin değişimini gösteriyor ilk bölüme baktığımızda gerçekten çok soğuk ve insanları ustaca kandırabilecek bir hei görüyoruz yani o zamana kadar hei bir makine gibi işini yapıyordu. zamanla sonlara doğru heinin duygularını açıkça görmeye başladık.
hei-kanda karşılaştırması için benziyorlar, sonuçta animelerde böyle tipler herzaman sonlara doğru duygularını göstermeye başlarlar.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Keyifs10

Mesaj tarafından Lyn Çarş. 26 Ağus. - 8:24

ben de lavinin lenalee den hoşlandığını düşünüyordum özellikle
Spoiler:
tabi sadece bana öyle gelmiş de olabilir Very Happy

itiraf etmeliyim ki kandanın ilk baştaki soğuk ve umursamaz tavırları baya bir gıcığıma gitmişti ve ona hiç ısınamamıştım diyebilirim daha sonra daisya ve marie ve kaptanları ile geçirdikleri zamanlardan itibaren sevmeye başladım daha sonra noah gemisinde kandaya olan sevgim baya bi arttı.

ve evet hei ile kanda özz ün bahsettiği açıdan gerçekten birbirine benziyorlar.Ama ikisinden birini seçmem gerekse muhtemelen bu hei olurdu xD

En son Lyn tarafından Çarş. 26 Ağus. - 12:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lyn
Lyn
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 48
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Tembel10

Mesaj tarafından yuuki_cross Çarş. 26 Ağus. - 11:46

kesinlikle katılıyorum d.gray man'dan konusmak asla bıkılmıycak bişey Very Happy
ay deliricem genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 06 yerimde duramıyorum şu an çok merak ettim devamını. heemn gidip izlemem lazım. özz ablacım spoiler özel uyarılar için saol. lol
ben bi türlü bir araaya gelemiyceklerinden korkuyordum . demek üçününde yer aldıgı sahneler olacak.çünkü genelde lavi&allen, allen&lenalee, kanda&lavi birlikte kapışıyorlardı bi türlü üçünü birden göremedim. şahsen gülmekten mi bayılırım yoksa kalptenmi giderim bilmiyorum KIRMIZI GÜLÜCÜK
burada yazdıkalrınızı okuyup gazı alıp animeey koşuyorum lol! hele o spoilerları açmamak için nasıl çırpınıyorum lol
@lord cha; amv indirmiyorum Very Happy ondan fikir veremıycem
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 26 Ağus. - 12:23

ben hala hei ve kandanın karşılaştırılamayacak kadar farklı olduğunu düşünüorm illa karşılaştıracaksanız laviyle karşılaştırın lavide heide gayet iyi kalpli adamlar ve görevlerini arkadaş edindikçe sorgulamaya başlıyorlar lavi çok sulu bi karakter gibi görünsede bu tayfayla tanışana kadar kesinlikle görevini aksatacak bi hareketi olmamaıştı ve göreviyle büyündüğü karakter çok ters lavinin aynı şey hei içinde geçerli onunda büründüğü karakterle görevi arasında çok zıt orantı var üstelik ikiside hem rol yapıyor hem yapmıyor sayılır
ha kandaylada şapkalı adamı karşılaştırabilirsiniz onların soğuklukları görev aşkları yumuşayana kadar 50 yıl geçmesi 2 sininde bide birilerini feda etmekten korkmamaları çok benzer ama hei ve kanda karşılaştırılamayacak kadar farklı
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Lyn Çarş. 26 Ağus. - 12:25

yuuki evet üçü bir araya geliyor özellikle 93.(yarısından sonrası) -94. bölümler süper geyik bölümler xD ben baya bi gülmüştüm Very Happy
Lyn
Lyn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından özz Çarş. 26 Ağus. - 12:34

sera myu demiş ki:ben hala hei ve kandanın karşılaştırılamayacak kadar farklı olduğunu düşünüorm illa karşılaştıracaksanız laviyle karşılaştırın lavide heide gayet iyi kalpli adamlar ve görevlerini arkadaş edindikçe sorgulamaya başlıyorlar lavi çok sulu bi karakter gibi görünsede bu tayfayla tanışana kadar kesinlikle görevini aksatacak bi hareketi olmamaıştı ve göreviyle büyündüğü karakter çok ters lavinin aynı şey hei içinde geçerli onunda büründüğü karakterle görevi arasında çok zıt orantı var üstelik ikiside hem rol yapıyor hem yapmıyor sayılır
ha kandaylada şapkalı adamı karşılaştırabilirsiniz onların soğuklukları görev aşkları yumuşayana kadar 50 yıl geçmesi 2 sininde bide birilerini feda etmekten korkmamaları çok benzer ama hei ve kanda karşılaştırılamayacak kadar farklı
ben zaten karşılaştırma yapmadım ki. daha önce tartıştığınız konuyla ilgili yorumumdu. ikisini karşılaştırmak aklıma bile gelmezdi. görevlerini yerine getirmekle ilgili benziyorlar, ikisi de soğuk tipler. ama hei biraz daha arkadaş canlısı o kadar Very Happy
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Keyifs10

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 26 Ağus. - 13:28

yok sana cevap olarak yazmadım zaten ama hei soğuk bi tip değil onu anlatmaya çalıştım o yüzden diorm ordan biriyle illa karşılaştırılacaksa şapkalı adamla karşılaştırılsın hani belli bi grup vardır soğuktur sadece görevine odaklanır biraz kendini beğenmiş gibi davranır kanda da sasukede o grubun parçası ama hei değil hei ayrı bi grupta neyse ya odeğilde bu ne ya zuhahaahahahaha koptummmm hıhıh

Spoiler:
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Lyn Çarş. 26 Ağus. - 13:51

nihaha ikkaku Very Happy fillerlardaydı bu sahne sanırım onu bu şekliyle mükemmel kusursuz tam aşık olunacak evlenecek erkek olarak gören çatlak insan modelinin(keigonun ablası) gözünden ikkaku xD
Lyn
Lyn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 13:54

Ben lenalee'nin ilk halini(saçı uzunken) black rock shooter'a benzetiyorum.Bir ara onun bir resmini görmüştüm ve bir fanart lenalle resmi olduğunu bile düşünmüştüm.
D.Gray Man'de daha çok yol var konunun harici kanda'nın geçmişi ve lavi'ye geçmişte olanlar gibi.Daha açıklanmadı ama ileride her animede olduğu gibi açıklanIR.Zaten allen'In geçmişine arada bakıyoruz ama lavinin ailesinin öldürüldüğünü düşünüyorum.Kitapadam olabilirler ama laviden gizlemişlerdir tabi, çünkü ona ilk dedesi teklif ediyor ve açıklıyordu.Hiç kimsenin bilmediklerini öğrenicem diye çocuksu bir hevesle severek kabul etmiş ama tek gördüğü savaşlar olup hüzünlenmişti:( O gözün hikayesinide merak ediyorum, sıradan bir şekilde gitmemiştir.Aslında anne ve babasının ölümü ile bağlantısı bile olabilir,o günden kalma mesela.Akuma olduğunu sanmam bu olayda ama bellide olmaz.Dedesinde ve kendisinde var anne ve ya babasında da vardı diye düşünüyorum masumiyetin.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 26 Ağus. - 13:59

Lyn demiş ki:nihaha ikkaku Very Happy fillerlardaydı bu sahne sanırım onu bu şekliyle mükemmel kusursuz tam aşık olunacak evlenecek erkek olarak gören çatlak insan modelinin(keigonun ablası) gözünden ikkaku xD
yok yok fillerda değilde hangi gözle bakarsan bak adam ampule benziyor ne kadarda kassan bundan bishounen olmaaazz hıhıh
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 14:28

Ikkaku'yu küçük görmeyin.O geceleri çatıya çıkıp uzanarak yatarken arkada onu izleyenlere her zaman dolunay görünümü veren eşsiz bir manzara klasiğidir.Haftanın 7 günüde dolunay olur mu?Ikkaku sayesinde olur XD
Keigo'nun ablası ile çok uyumlu kişilik olarak.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 26 Ağus. - 15:19

ahahaha sabahları güneş gibi geceleride ay ışığı gibi parlıo çocuk tam deli zaten o elemanın ablasıda piskopat yakışırlar da daha bi numaralarını görmedim ben
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 15:38

Fillerde neredeyse herkesin bölümünü yaptıklarından ben en çok ve en eğlenceli/garip geçicek olan şu inoue hayranı kızın bölümünü görmek istiyorum.Kızıl saçlı ve gözlüklü olan vardı ya(nedense ismini şu an unuttum).Direkman her zaman inoue ye arkadan saldırıyordu, geçen fillerde hollowla savaşırken Ishida çıkıp;bu sahneleri televizyonda gösteremiyoruz izleyiciler açısından sakıncalı olabilir (+18)' diyordu.O bölümde onu çok sevmiştim, nasıl çağırılıyordu hemde'seksi-dono' XD o bölümde birde ururu'nun iblis kıyafetiyle olmasını ve dövüşmesini sevmiştim.Zaten saldırırkende ps2 deki gibi'pamm,puuvv' gibi şeyler söylüyordu.Çok tatlıydı Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 26 Ağus. - 16:56

Ikkaku küçümsenecek biri değil gerçekten. Kel olabilir ama iyiki saçı yokmuş. Saçlı hali İchigoya benziyor. Bkz. Şuan yayınlanan fillerde oldu.

O gözlüklü kızın ismi Chizuru Honsho. O her kızı sevmiyor. Sadece extra large göğüslüleri seviyor. Bkz. Inoue Very Happy
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Olgun10

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 22:00

D.Gray Man'a da chizuru gibi bir kız girse tam komedi olur.Lenalee ye yakınlaşınca lavi ve allen utancından ayıramaz.Kanda direk kılıcını çekerek ayrıl der.Bu kadar basit.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Zax Çarş. 26 Ağus. - 22:15

LordCha demiş ki:D.Gray Man'a da chizuru gibi bir kız girse tam komedi olur.Lenalee ye yakınlaşınca lavi ve allen utancından ayıramaz.Kanda direk kılıcını çekerek ayrıl der.Bu kadar basit.

D.Gray-Man'ın biteceği andır o an imkansızdır asla gelmeyecektir, bu güne kadar d.graymanda göğüs espirisi yapılmamışsa bunda sonra da yapılmaz heralde. Ayrıca dikkat ederseniz d.gray-man da cinsel öğeler üzerinden espiriler yapılmıyor. Bunu dinsel ve karanlık havasına bağlıyorum ben, eğer olsaydı cıvık birşey olurdu. Manganın son bölümünde birçok şeyden şikayetçi olsam da artık iyice seri olgun havasını hissettirmeye karanlığı biraz daha vurgulamaya başladı. Manga-ka'sına da yatmadan önce dua etmek lazım sağlığı konusunda. Kadında hep bir dert çıkıyor. Neyse nerden nereye geldik lan xD
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 26 Ağus. - 22:24

Zax demiş ki:
LordCha demiş ki:D.Gray Man'a da chizuru gibi bir kız girse tam komedi olur.Lenalee ye yakınlaşınca lavi ve allen utancından ayıramaz.Kanda direk kılıcını çekerek ayrıl der.Bu kadar basit.

D.Gray-Man'ın biteceği andır o an imkansızdır asla gelmeyecektir, bu güne kadar d.graymanda göğüs espirisi yapılmamışsa bunda sonra da yapılmaz heralde. Ayrıca dikkat ederseniz d.gray-man da cinsel öğeler üzerinden espiriler yapılmıyor. Bunu dinsel ve karanlık havasına bağlıyorum ben, eğer olsaydı cıvık birşey olurdu. Manganın son bölümünde birçok şeyden şikayetçi olsam da artık iyice seri olgun havasını hissettirmeye karanlığı biraz daha vurgulamaya başladı. Manga-ka'sına da yatmadan önce dua etmek lazım sağlığı konusunda. Kadında hep bir dert çıkıyor. Neyse nerden nereye geldik lan xD
katılıyorum olduğu gibi kalmalı ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 38 Karisi10

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 26 Ağus. - 23:35

Doğru, zaten olsaydı böyle olurdu dedim.Şimdei tek yapılması gereken beklemek mangasının toplu çıkışını....

Final fantasy 13'ün ps3 için olduğunu biliyorsunuz ve eminim final fantasy sevenler oyunun videolarını izlemişlerdir.Oyun çıkmadan çok öncede verilse ps3 için kesinlikle o oyun bir devrim.Saldrısı sistemi x-2 ve dirge of cerberusla birleştirilmiş adeta.İzlerken sanki yeni bir serinin trailer'ını izliyormuş havası verdi bana oyundan çok.Keşke öyle olsa ama.Final fantasy 7 nin filminde vincet'ı görmüştük, aslında o başlı başına bir kahraman ve ona ait bir bölüm yapılmasınıda isterdim diğer film gibi.Oyununun bazı sahneleri kesilerek japonca dublaj üzerine ingilizce altyazı eklenerek bir fan movie si yapılmış mp4 olarak.Keşke gemide kontrolünü kaybetmek üzere olduğu sahnede olsaydı.Vincent bence final fantasy nin en farklı ve iyi kahramanı.Yalnız ilginç bir olay var.İki farklı son hazırlanmış:Birincisi oyunda yendiği büyük düşmanı(omega'Yı kontrol eden) son sahnede bir mağarada yatarken görüyoruz ve onu tek kanatlı kardeşi(ölmüştü,sözde) alarak ortadan kayboluyor.İşte ikinci ve şaşırtıcıya geliyorum.Aynı sahne ama bu seferde onu alan kişi o kardeşi değil bu sefer claud'un düşmanı olan uzun saçlı(kendme çok kızarak söylüyorum ki adını unuttum).Onu alarak ortadan kayboluyor.Bir filmde ikisini beraber görebiliriz diye düşünüyorum buna bakarak.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

38 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sonraki

- Similar topics