AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genel anime tartışma başlığı

+49
Lyn
kanade
ademania
halvah(J)
muhtesemmatrix
resurgam
Ozey
Hitokiri
4sprz
DarkeLia
bLue-Dragon
blackgod
Servet
Unde®kaN
Spinel Sun
aoshi
savage garden
CHOBiTS
Kitiara
wiL-
AnTiOkSiDaN
Zax
doumeki
Sora Kaze
SheaN
Ryoko Yoichi
özz
scoutcrawler
gundamaster
kordiseps
DicLonius
ecursed
riflem@n
Exile Falcon
lantis
Susano'o
sera myu
blackhydra
hione
sakura hime
yuuki_cross
zhenya
Squaw
Unde®minE
bluetear
meyday
lafolya
S.Tensei
LordCha
53 posters

39 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sonraki

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından zhenya Perş. 27 Ağus. - 17:09

LordCha demiş ki:Doğru, zaten olsaydı böyle olurdu dedim.Şimdei tek yapılması gereken beklemek mangasının toplu çıkışını....

Final fantasy 13'ün ps3 için olduğunu biliyorsunuz ve eminim final fantasy sevenler oyunun videolarını izlemişlerdir.Oyun çıkmadan çok öncede verilse ps3 için kesinlikle o oyun bir devrim.Saldrısı sistemi x-2 ve dirge of cerberusla birleştirilmiş adeta.İzlerken sanki yeni bir serinin trailer'ını izliyormuş havası verdi bana oyundan çok.Keşke öyle olsa ama.Final fantasy 7 nin filminde vincet'ı görmüştük, aslında o başlı başına bir kahraman ve ona ait bir bölüm yapılmasınıda isterdim diğer film gibi.Oyununun bazı sahneleri kesilerek japonca dublaj üzerine ingilizce altyazı eklenerek bir fan movie si yapılmış mp4 olarak.Keşke gemide kontrolünü kaybetmek üzere olduğu sahnede olsaydı.Vincent bence final fantasy nin en farklı ve iyi kahramanı.Yalnız ilginç bir olay var.İki farklı son hazırlanmış:Birincisi oyunda yendiği büyük düşmanı(omega'Yı kontrol eden) son sahnede bir mağarada yatarken görüyoruz ve onu tek kanatlı kardeşi(ölmüştü,sözde) alarak ortadan kayboluyor.İşte ikinci ve şaşırtıcıya geliyorum.Aynı sahne ama bu seferde onu alan kişi o kardeşi değil bu sefer claud'un düşmanı olan uzun saçlı(kendme çok kızarak söylüyorum ki adını unuttum).Onu alarak ortadan kayboluyor.Bir filmde ikisini beraber görebiliriz diye düşünüyorum buna bakarak.
valla son hangi filmi kasteddin anlamadım ama oynun sonunda (dirge of cerberrus yani) gelen şahıs genessis di diye hatırlıyorum ...crisis core dan ve sephiroth ve genesis i birada crisis core dışında biyerde göremezsin sanırım ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Karisi10

genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Empty Geri: genel anime tartışma başlığı

Mesaj tarafından yuuki_cross Perş. 27 Ağus. - 18:17

d.g.man de 53.bölüme geldım.konu çok deli gidiyor xD
anime tek kelimeyle kendini aştı. olaylar inanılmaz gelişti, ara dahi vermek istemiyorum. *gözden düşmüş* kavramını sonunda anladım. genel olarak savaş esnasında takım ruhu tam bi bütün halini aldı. ama hala kandanın olmaması sinirimi bozuyor. bu arada endingde kısa saçlı bir kız var o lenaleemi ?
neyse ben d.g.manime gidiyorum heppi1 .doki dokiiii...daha fazla dayanamıycam genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 998609
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Ssstt10

Mesaj tarafından 4sprz Perş. 27 Ağus. - 18:29

o değilde naruto süperdi ya XD Tam tamına 3 chapter işlemişler, benim gözümde eski naruto efsanesi geri döndü neredeyse 1 aydır 2 chapterdan az işlemediler. Haftayada 2 chapter garanti, bir naruto hastası olarak daha ne isteyebilirim ki :X
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 27 Ağus. - 18:37

4sprz demiş ki:o değilde naruto süperdi ya XD Tam tamına 3 chapter işlemişler, benim gözümde eski naruto efsanesi geri döndü neredeyse 1 aydır 2 chapterdan az işlemediler. Haftayada 2 chapter garanti, bir naruto hastası olarak daha ne isteyebilirim ki :X

Eğer öyleyse süper birşey. Eski fanlarına kavuşabilir anime Smile
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Olgun10

Mesaj tarafından sera myu Perş. 27 Ağus. - 19:47

eski fanlarına kavuşması için önce çizimlerini düzeltsin Crying or Very sad
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Dagini10

Mesaj tarafından zhenya Perş. 27 Ağus. - 21:01

ne yapsalar beğenmem bu saatten sonra ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından 4sprz Perş. 27 Ağus. - 21:55

zhenya demiş ki:ne yapsalar beğenmem bu saatten sonra ...
ilginç... sebebini merak ettim Smile
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından LordCha Perş. 27 Ağus. - 22:01

Naruto shippuuden de dövüşler güzel bir tek.Ne gizemi,ne merakı ne de heyecanı var onun harici.Dövüşler uzun ama toplu izlenildi mi ancak iyidir.Mesela sasori ile sakura ile yaşlı kadının dövüşü, naruto(kyuubi hali-4 kuyruk) ve orochimaru'nun dövüşü güzeldi.
Şu kakashi gözünü çok merak ediyorum ama 121-122-123 ün alt yazısını çıkmasını bekliyorum.En olmadı fansubunu indirip izlerim o bölümlerin.

Final fantasy'nin en son filmi olarak bu forumdakini gördüm.Hani türkçe altyazısı fransızcadan çevrilen.Umineko ve minami-ke yi indirdikten sonra onu indirmeyi istiyorum.Ben final fantasy yi felsefi yönünden çok aksiyon yönünü daha çok seviyorum.Ben final fantasy'i daha çok ffx-2 ve ff7-dirge of cerberus tan seviyorum.7.ci filmide var tabi.Final fantasyi bilen bir arkadaşıma anlattığımda 'sen daha konuyu kapamamışsın.Onlar esasları değil, sen bu oyunu oyna(final fantasy 10) anlarsın' demişti.Aslında 7 nin oyununu da oynamam lazım XD

yuuki, o kısa saçlı kız lenalee.Saçları ilerde kesiliyor malesef ama üzülme ileride uzatıyor.Mangasında şaçları tam omuzlarına değiyor, çok güzel görünüyor şu an Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 27 Ağus. - 22:42

124.bölümde çizimler eski haline dönmeyecek mi? Next episode öyleydide.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Mesaj tarafından LordCha Cuma 28 Ağus. - 0:41

Naruto shippuuden de çizimler eski haline dönmez, en azından bir süre daha.Hayır mangada amatör bir mangada değil ki çizimleri ikide bir değişsin.Sadece izlemek lazım ve beklemek.
Bleach başlarda 640x480 di ama sonra 840 ve ardından da 1024 e yükseldi.Çizimleride biraz daha canlılık kazandı ve iyileşti.
Ama D.Gray Man en başında neyse son bölümünde de o oldu animede.Aynı kalite,aynı format.Tabi mangası devam edince daha çok sonra onuda gelecek yıllarda devamını hdd olarak izleriz.Şu anda tam hd(1908x1024) olarak k-on special ve queen's blade ova'yı gördüm sadece
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Cuma 28 Ağus. - 17:24

nigth wizart serisine başladım ve bitirdim. Güzel ve akıcı bir seriydi sonuna kadar bazı karakterler hakkındaki tahminlerim doğru bazılarında ise tahminim yoktu.
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Uykum210

Mesaj tarafından zhenya Cuma 28 Ağus. - 18:18

4sprz demiş ki:
zhenya demiş ki:ne yapsalar beğenmem bu saatten sonra ...
ilginç... sebebini merak ettim Smile
ilk bölümlerindrn beri takip ediyordum...yani naruto serisinin 135. bölümden sonraki saçmalamalarını bile haftalık olarak takip etmiştim zamanında o nedenle artık bünyem kaldırmıo heralde ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından hione Cuma 28 Ağus. - 19:35

uzun süredir bu başlığa uğramıyordum zhenya yı görünce bi bakayım dedim bu zhenya varyaa hem kendisini narutodan soğuttuğu yetmiyormuş gibi benide hain emellerine alet etti bende onun yüzünden izlemiyorum artık en son 114. bölümde bıraktım bende ama bi ara izlicem zhenya'ya rağmen kafaya koydum Very Happy nede olsa ilk uzun soluklu izlediğim animedir ayrı bi yeri vardır narutonun...
@lafolya ; bu arada bi Re-L hayranı daha çıkmış aramızdan sanırım , squawada sölemiştim sanada söliyim hiç boşuna sahiplenmeyin onu ilk ben gördüm Very Happy şaka bi yana çok güzel bi seri olmasına rağmen çok az kişi tarafından biliniyor olması garibime gidior ...
hione
hione
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 465
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Pusuda10

Mesaj tarafından LordCha Cuma 28 Ağus. - 19:36

Umineko'ya başladım.Gizem ve görüntü kalitesini beğendiği yanlız higurashi'Nin devamı olduğunu kanıtladı.5 bölümde bir yeniden farklı şekilde başlıyor.Higurashi'yi sevmeme rağmen bunu sevdim.Kıyafetler ve ortamı güzel.İlk başta tüm serinin büyük cinayetleri aydınlatmak olduğunu düşünmüştüm ama 5 inci bölümde ilk parti bitti ve yenisi başladı.Tam melankoli işi Smile higurashi'deki gibi fazla kan koymamaları higurashi sevmeyenlere bu seriyi sevdirmek adına güzel bir başarı olmuş.Yanlız higurashi 4.üncü sezonu niteliğinde olduğunu duydum.3.üncü sezondan haberim bile yoktu doğrusu.Anlaşılan 3.ün türkçe altyazısı çıkmamış...Ama umineko iyi gidiyor şimdilik Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Cuma 28 Ağus. - 19:59

hione demiş ki:uzun süredir bu başlığa uğramıyordum zhenya yı görünce bi bakayım dedim bu zhenya varyaa hem kendisini narutodan soğuttuğu yetmiyormuş gibi benide hain emellerine alet etti bende onun yüzünden izlemiyorum artık en son 114. bölümde bıraktım bende ama bi ara izlicem zhenya'ya rağmen kafaya koydum Very Happy nede olsa ilk uzun soluklu izlediğim animedir ayrı bi yeri vardır narutonun...
@lafolya ; bu arada bi Re-L hayranı daha çıkmış aramızdan sanırım , squawada sölemiştim sanada söliyim hiç boşuna sahiplenmeyin onu ilk ben gördüm Very Happy şaka bi yana çok güzel bi seri olmasına rağmen çok az kişi tarafından biliniyor olması garibime gidior ...
ben izlemesi için ergo proxy yi verene kadar haberi yoktu ...şimdi r-el benim diyo Smile
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından lafolya Cuma 28 Ağus. - 20:08

zhenya demiş ki:
hione demiş ki:
ben izlemesi için ergo proxy yi verene kadar haberi yoktu ...şimdi r-el benim diyo Smile

ah ah bilmezmiyim hione benide d.gray man ın mangasına başlattı gizlice hangi ara aklıma girdiyse. demek senide soğuttu bu animeden...
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Uykum210

Mesaj tarafından LordCha Cuma 28 Ağus. - 23:01

lafolya eğer mangasını sevdiysen animesini izleyip 103 bölümün sonunda da mangasından takip et bence.Mangada güzel ama animesindekiler kesinlikle yok, o heyecan, o özel anlar, o anı müzikle tamamlamalar ve sesleri Smile Kesinllikle izlenmesi gereken bir seri tıpkı claymore ya da fate stay night gibi.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından juvenil C.tesi 29 Ağus. - 9:12

LordCha demiş ki:Umineko'ya başladım.Gizem ve görüntü kalitesini beğendiği yanlız higurashi'Nin devamı olduğunu kanıtladı.5 bölümde bir yeniden farklı şekilde başlıyor.Higurashi'yi sevmeme rağmen bunu sevdim.Kıyafetler ve ortamı güzel.İlk başta tüm serinin büyük cinayetleri aydınlatmak olduğunu düşünmüştüm ama 5 inci bölümde ilk parti bitti ve yenisi başladı.Tam melankoli işi Smile higurashi'deki gibi fazla kan koymamaları higurashi sevmeyenlere bu seriyi sevdirmek adına güzel bir başarı olmuş.Yanlız higurashi 4.üncü sezonu niteliğinde olduğunu duydum.3.üncü sezondan haberim bile yoktu doğrusu.Anlaşılan 3.ün türkçe altyazısı çıkmamış...Ama umineko iyi gidiyor şimdilik Smile

higurashinin 2.sezonunu izlednmi bilmiyorum ama hersey orda açıklıga kavusuyo,1.sezon gibi de cok kanlı degil Very Happy
evet bende duydum 4.sezon niteligndeymş umineko^^
juvenil
juvenil
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 203
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Keyifl10

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 29 Ağus. - 9:18

lafolya demiş ki:
zhenya demiş ki:
hione demiş ki:

ah ah bilmezmiyim hione benide d.gray man ın mangasına başlattı gizlice hangi ara aklıma girdiyse. demek senide soğuttu bu animeden...

lafolya d.gray man denmi souğudun narutodanmı anlamadım ama lol! narutodan soğuduysan soğuma yaa Sad ben seninle saske muhabbeti yapmak istiormm KIRMIZI GÜLÜCÜK ship.den soğu orda 113 bölüm sasuke yok adi köpekler Mad
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Dagini10

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD C.tesi 29 Ağus. - 9:33

Dün gece Tv'de Samurai Champloo izledim çok hoşuma gitti xD Tavsiye edermisiniz başlıyayım mı ?
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637
Ruh Hali : genel anime tartışma başlığı - Sayfa 39 Keyifs10

Mesaj tarafından özz C.tesi 29 Ağus. - 9:36

Çubuk Kraker xD demiş ki:Dün gece Tv'de Samurai Champloo izledim çok hoşuma gitti xD Tavsiye edermisiniz başlıyayım mı ?
izlemişsin, beğenmişsin, devam et bence.
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172

Mesaj tarafından zhenya C.tesi 29 Ağus. - 10:26

güzel bi seridir ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Çubuk Kraker xD C.tesi 29 Ağus. - 10:28

Hoşuma gitti karakter ve çizimler ^^
Çubuk Kraker xD
Çubuk Kraker xD
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 637

Mesaj tarafından LordCha C.tesi 29 Ağus. - 11:49

Yalnız küçük bir tavsiye televizyonda izlediğin ingilizce dublajlı türkçe altyazılıdır.O seri en iyi orjinal(japonca dublaj) halinde çıkar, zaten türkçe altyazıları var ve geçen gün gördüm;onun orjinal dvd'si türkçe seçeneğiyle satılıyor.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 29 Ağus. - 13:58

Furkan istersen orda seyret ama kesinlikle japonca dublajını seyret. Çünkü Mugeni seslendiren kişiyi Zoroyu seslendiren kişiyle aynı.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

39 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sonraki

- Similar topics