AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

+31
Moth
sakura hime
Unde®kaN
resurgam
gundamaster
Byakko
kouta
Darkcity87
blackburn
Sodakazam
martikanadi
dombilibili
rockchu
alieser
muhtesemmatrix
Voodoo_Baby
cynthia
Susano'o
Elfen Lied
Hanajima
Sonvaynard
RoMe
Harusame
geheimnis
Kitiara
CHOBiTS
Rotea
spartiate
axed_mind
Exile Falcon
edemirci44
35 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Empty Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 24 Mart - 20:20

Beni hayal kırıklığına uğratan animeler
vexille
School Days
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Defaul10

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Empty Geri: Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 24 Mart - 20:59

Darker Than Black
Kimi Ga Nozomu Eien
Berserk
Mobile Suit Gundam 00
Cowboy Bebop
aklıma gelenler şimdilik bunlar
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Empty Geri: Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 24 Mart - 21:07

Neden Mobile Suit Gundam 00 merak ettim de ve ayrıca kaçıncı bölümdesin
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 24 Mart - 22:41

11.bölümdeyim.Olaylar biraz yavaş ilerliyor ve çoğu zaman sıkılıyorum izlerken.Bilmiyorum karakterler fazla yapmacık geldi bana.Karakterlerin içlerine biraz daha girebilseydim hislerini birazcık daha görebilseydim daha iyi hissederdim.Gerçi daha animenin 5'te 1'inde falanım( büyük ihtimalle 50 bölüm olacak toplamda) ilerde daha iyi şeyler olurmu bilmiyorum.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından edemirci44 Ptsi 24 Mart - 23:04

ileriki bölümlerde heycan artıyor merak etme yeni gundamların gelmesi olaylara ve maceraya baya renk katacak ,AYRICA DİĞER GRUBLAR GUNDAMLARIN SIRLARINI öğrenerek kendi robotlarında kullanmaya başlayacak ,karekterlerin yapmacık olduğu görüşüne biraz bende katılıyorum.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından axed_mind Salı 25 Mart - 7:51

devil may cry
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 113

Mesaj tarafından spartiate Salı 25 Mart - 11:01

Sad Sad öyle deme yav avatarıma laf edilmiş gibi hissediyorum Sad Sad tamam çok şahane değildi ama izleniyordu yinede..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından axed_mind Salı 25 Mart - 11:06

ya çok eelendim..ama insan senaryoya da biras yüklenir dmi?
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından spartiate Salı 25 Mart - 11:10

dante varken ne gerek var senaryoya tongue Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından axed_mind Salı 25 Mart - 11:13

yaaa..gördük dantei..eer bi bölüm daha olsaymış,donuna kadar alcakmış icradakiler..
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından spartiate Salı 25 Mart - 11:15

dante abi alışamadı bu kredi kartı olayına falan ne yapsın :lol:
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından axed_mind Salı 25 Mart - 11:19

o kdar (japonca) suturowbri sundii yesem bnm de imanım gewrerdi..
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından Exile Falcon Salı 25 Mart - 13:12

evet ben nası unuttum Devil May Cry'ı.senaryo olarak tamamen bomboş bir animeydi.Sadece Dantenin karizması için izlenebilecek insanı en ufak bir şekilde endişelendirmeyen bir anime.Dante aşırı güçlü olmuş animede hiçbir şekilde onun için endişelenmiyorsunuz.Hele o son büyük iblis tam bir fiyaskoydu.yok dünyanın sonu geldi yok şu oldu öldük hepimiz dediler.Dante kılıcın tek darbesiyle öldürdü ondan sonra.DMC'nin 4. dışında bütün oyunlarını bitirmiş sıkı bir DMC fanatiği olmama rağmen anime sadece eğlencelik kafa dağıtmak için yapılmış gibi.Ve tabi yapımcıların DMC isminden yemesi için yapılmış Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından axed_mind Salı 25 Mart - 13:46

kesinlikle öyle..ilk 4 bölümü izliip beenmienlere şaşırıodum..ya işte çok güsel potansiel war,çizimler şöle güsel,karizma böle fln die..ama şu death poker'di sanırım bölümün adı,o bölümden başka bni şaşırtabilen bi bölüm olmadı..ama ayrı bi artısı war..çok eelenceli..kadınların masraf yapıp dante'nin üzerine yıkmaları eelenceliydi..ama madem öle yaptınız,deişik bi mantıkla gitseydiniz..mesela DEVIL MAY CRY,dante'nin demo hunter'lık dışındaki yaşamı fn die..hem biz kaliteli aksion sahneleri beklemezdik,hem de o dandik sawaş sahnelerinin yerini daha ii espriler doldururdu..

way be,en son High Tension'a böle kin kusmuştum..serkan,bn yine kinlendim hacı...
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından spartiate Salı 25 Mart - 15:31

aboo hakkaten adam kızdı gene.. pek önünde durmamak lazım bu aralar.. benim canım avatarım danteme bile demediğini bırakmadı.. tamam herşey güzel haklısınız, ama ben sırf karizması tek eliyle herkesi halledilmesi yönünden seviyorum onu .hııhh
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Rotea C.tesi 29 Mart - 11:21

D.gray-man yabancı forumlardaki büyük popileritesine karşı büyük hevesle izlemeye başlamışdım ama seride çok çabuk sıkıldım ilerde heyecan geliçek diye yavaş yavaş izliyorum hedef 60 bölümler.
Rotea
Rotea
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Pusuda10

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 29 Mart - 11:30

ya aslında bende ilk başta sevmemiştim, ama sonradan ısındım grayman'e.. ayrıca goku'nun söylediğine göre 45. bölümden sonrada bayağı heyecanlanıyormuş seri..
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından axed_mind C.tesi 29 Mart - 13:02

ona da bi başlıamadım yaw..başlasam da ilk 45 bölüm sıkılsam..
axed_mind
axed_mind
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 14 Nis. - 16:38

Avenger
Kyou Kara Maou (Cok büyük ümitlerle indirmeye başladım Adamlar birbirlerinden hoşlanmaya başladı evleneceklerdi dügüne gelmeden bıraktım.20 bölümde bıraktım seri 78 bölüm)
Koutetsu-sangokushi (bundada kız yok erkek ler birbirlerinin güzelliginden bahsetmeye başaldı )
El hazard : The Alternatif World
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Anlayi10

Mesaj tarafından Kitiara Ptsi 14 Nis. - 17:42

DMC'nin Nisan'da çıkacağını duyurdular. Ama ne zaman yayımlanmaya başlandı? Temmuz gibi yanlış hatırlamıyorsam. O kadar zaman hasretle bekledikten sonra kazıklanmış gibi hissetmiştim doğrusu. Ya Dante'nin herkesten az konuştuğu DMC mi olurmuş? Adam kimseyle kafa bulmuyor, kimseye laf sokmuyor. Tam tersi gelen vuruyor giden vuruyor. Bir de Patty gibi mızmız birini koymuşlar ortaya. Koskoca Dante sümüklünün birine bakıcılık yapıyor. Yok artık, kafamdaki Dante imajını yerle bir etti o anime. 4. bölümden sonra izlemeyi bıraktım, indirdiklerimi de sildim. İlerde devam edeceğim ama çok da yakın bir zamanda değil. Zaten söylenildiği gibi oyunun adından geçinmek için yapılmış bir seri. Baksanıza bomboş iki bölüm yayımladıktan hemen sonra lisansladılar. Bu kadar çabuk lisanslanan başka bir anime daha görmedim.

İkinci hayal kırıklığım tıpkı DMC gibi, hatta ondan çok daha büyük merakla beklediğim Red Garden'ın OVA'sı Dead Girls'tü. Tamam, serinin bende büyük kredisi var ama OVA çok üzdü beni. Alt yazılı izleyebilmiş olsaydım, söylenenleri anlayabilmiş olsaydım belki daha iyi düşüncelere sahip olabilirdim. Ya da tam tersi, daha çok üzülebilirdim.

Üçüncüsü ise D Gray Man. 3 bölümü izleyip bıraktım. Ben korku-gerilim beklerken adamlar tokat gibi suratıma komedi çarptılar. Mangası hakkında biraz bilgi edindikten sonra da tekrar izleyesim gelmedi. Bir de Allen'ın o kolu çok itici bir görünüşe sahip ya! Mangaka daha estetik bir şey çizememiş mi merak ediyorum.
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

Kadın Mesaj Sayısı : 184
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Asik10

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından Exile Falcon Ptsi 14 Nis. - 18:47

Kitiara demiş ki:DMC'nin Nisan'da çıkacağını duyurdular. Ama ne zaman yayımlanmaya başlandı? Temmuz gibi yanlış hatırlamıyorsam. O kadar zaman hasretle bekledikten sonra kazıklanmış gibi hissetmiştim doğrusu. Ya Dante'nin herkesten az konuştuğu DMC mi olurmuş? Adam kimseyle kafa bulmuyor, kimseye laf sokmuyor. Tam tersi gelen vuruyor giden vuruyor. Bir de Patty gibi mızmız birini koymuşlar ortaya. Koskoca Dante sümüklünün birine bakıcılık yapıyor. Yok artık, kafamdaki Dante imajını yerle bir etti o anime. 4. bölümden sonra izlemeyi bıraktım, indirdiklerimi de sildim. İlerde devam edeceğim ama çok da yakın bir zamanda değil. Zaten söylenildiği gibi oyunun adından geçinmek için yapılmış bir seri. Baksanıza bomboş iki bölüm yayımladıktan hemen sonra lisansladılar. Bu kadar çabuk lisanslanan başka bir anime daha görmedim..

DMC'yle ilgili söylediklerinin genelliğine katılıyorum.Tek bir nokta dışında.Danteye gelen gidenin vurması.Aksine animede Dantenin karşısına çıkan düşmanlar aşırı dandirik.Bu yüzden Dantenin hiç mücadele ettiğini göremiyoruz.Bütün düşmanlarını çok basit bir şekilde yeniyor.Son düşmanı tek vuruşta öldürüyor hatta.Animede aksiyon adına hiçbir şey yok desek yeridir yani
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından CHOBiTS Ptsi 14 Nis. - 18:55

Demeyin be bende gecen DMC nin tüm bölümlerini indirmiştim.Bu kadar kötümü alt yazısını bulunca birara izlerim diyodum .Bosuna aramıyayım ozaman.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler Anlayi10

Mesaj tarafından Kitiara Ptsi 14 Nis. - 19:14

Exile Falcon demiş ki:
DMC'yle ilgili söylediklerinin genelliğine katılıyorum.Tek bir nokta dışında.Danteye gelen gidenin vurması.Aksine animede Dantenin karşısına çıkan düşmanlar aşırı dandirik.Bu yüzden Dantenin hiç mücadele ettiğini göremiyoruz.Bütün düşmanlarını çok basit bir şekilde yeniyor.Son düşmanı tek vuruşta öldürüyor hatta.Animede aksiyon adına hiçbir şey yok desek yeridir yani

Aslında gelenin gidenin vurmasından kastım düşmanlar değil. Dante'nin hayatındaki insanlar. Adam hangi işi yapsa ücretini alamıyor. Bir taraftan faturaları bir taraftan Lady'ye olan borcu birikiyor. Onun üstüne iki hatun da bütün kıyafet masraflarını ona yüklüyorlar. Bunlar yetmezmiş gibi bir de Patty'yle uğraşmak zorunda. Hiçbirinden de sıyıramadı garibim, bu yüzden o benzetmeyi yaptım.
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 14 Nis. - 20:04

dgrayman'in ilk 2 bölümünde sonra bende de bırakma isteği oluşmuştu ama 6dan sonra bir sardı pir sardı.. gerçekten izlemeyerek çok şey kaçırıyorsun kitiara.. lenalee var diye demiyorum yani yanlış anlamayın Very Happy birde gokunun dediğine göre 45ten sonra çok güzel oluyormuş
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Kitiara Ptsi 14 Nis. - 20:56

Bırak 45'i, 30'a kadar bile izleyemem ben. Death Note'u zorla bitirmişim zaten. Ama tahmin edebiliyorum, elbette bu kadar sevilmesinin ve tutulmasının haklı bir sebebi vardır... Yine de benim altından kalkacağım iş değil maalesef.

Çok büyük bir hayal kırıklığından daha bahsedeyim: Jyu-Oh-Sei. Zaman ve yer kaybıydı benim için. Çok şükür bölüm sayısı azdı.
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics