AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

+31
Moth
sakura hime
Unde®kaN
resurgam
gundamaster
Byakko
kouta
Darkcity87
blackburn
Sodakazam
martikanadi
dombilibili
rockchu
alieser
muhtesemmatrix
Voodoo_Baby
cynthia
Susano'o
Elfen Lied
Hanajima
Sonvaynard
RoMe
Harusame
geheimnis
Kitiara
CHOBiTS
Rotea
spartiate
axed_mind
Exile Falcon
edemirci44
35 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Empty Geri: Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

Mesaj tarafından geheimnis Paz 18 Mayıs - 11:54

spartiate demiş ki:dgrayman'in ilk 2 bölümünde sonra bende de bırakma isteği oluşmuştu ama 6dan sonra bir sardı pir sardı.. gerçekten izlemeyerek çok şey kaçırıyorsun kitiara.. lenalee var diye demiyorum yani yanlış anlamayın Very Happy birde gokunun dediğine göre 45ten sonra çok güzel oluyormuş
bende elliden sonra çok güzel oluyomuş ama o zamana kadar filler varmış baya diye duydum yine de başladım 3 bölüm mü ne izledim devam da edicem ama biraz karışık bi anime.

bende en büyük hayal kırıklığını yaratan anime school days kesinlikle. korkunçtu pale tongue
geheimnis
geheimnis
Chocobo Fansub
Chocobo Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 170

http://geheimnis-tr-manga.blogspot.com/

Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Empty Geri: Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler

Mesaj tarafından Exile Falcon Paz 18 Mayıs - 11:58

Yaw şu animenin adını anmasanda sonsuza kadar mutlu yaşasak?
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından spartiate Paz 18 Mayıs - 18:49

geheimnis demiş ki:
spartiate demiş ki:dgrayman'in ilk 2 bölümünde sonra bende de bırakma isteği oluşmuştu ama 6dan sonra bir sardı pir sardı.. gerçekten izlemeyerek çok şey kaçırıyorsun kitiara.. lenalee var diye demiyorum yani yanlış anlamayın Very Happy birde gokunun dediğine göre 45ten sonra çok güzel oluyormuş
bende elliden sonra çok güzel oluyomuş ama o zamana kadar filler varmış baya diye duydum yine de başladım 3 bölüm mü ne izledim devam da edicem ama biraz karışık bi anime.

bende en büyük hayal kırıklığını yaratan anime school days kesinlikle. korkunçtu pale tongue

evet 45e kadar filler var bayağı.. ama ısındım ben gerçekten güzel gidiyor.. tavsiye ediyorum biran önce seriyi yakalamanı geheimnis..

dost acaba "o" animenin ismini yasaklı kelime olarak mı tanımlasak foruma lol
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Harusame Ptsi 11 Ağus. - 12:36

Serial Experiments....konusu ilginç gelmişti çizimlerine filan da bakmadan indirince kötü oldu...çizimler berbattı hoşuma gitmedi Evil or Very Mad
Harusame
Harusame
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 226
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Ozlemi10

Mesaj tarafından RoMe Salı 12 Ağus. - 9:28

School Days
Gunglinger Girl
Serial experiment Lain
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Huysuz10

Mesaj tarafından Sonvaynard Çarş. 13 Ağus. - 22:57

Exile Falcon demiş ki:Darker Than Black
Kimi Ga Nozomu Eien
Berserk
Mobile Suit Gundam 00
Cowboy Bebop
aklıma gelenler şimdilik bunlar

Abim Darker Then Black gibi bir seri nasıl hayal kırıklıgı olur ki neden begenmediniz acaba? ? ?

Ben "Disgaea" da hayal kırıklıgı yasadım.Oyununu baktılar mukemmel yaptılar bare anime cıkartalım demişler resmen budur.Nasıl olsa animeden cok kitlemiz var onlar alırlar para kazanırız resmen bunu demişler yani...
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 410
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Uykusu10

Mesaj tarafından Hanajima Paz 17 Ağus. - 12:13

Elfen lied(her ne kadar seviyor olsam da sonu hoşuma gitmedi=()
school days(başlarda hoşuma gitmişti ama biraz ilerleyince skıldım
Hanajima
Hanajima
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 152
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Ssstt10

Mesaj tarafından Elfen Lied Paz 17 Ağus. - 12:17

bencede elfen liedin sonu çok havada kaldı herşey yeni başlarken seri bitti ama school days bence güzeldi
Elfen Lied
Elfen Lied
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 301
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Hosgor10

Mesaj tarafından Susano'o Paz 17 Ağus. - 12:35

darker than black - açıkçası o gate'ler felan daha iyi açıklansa iyi olurdu, ne nedir nasıl olmuş, biçok şey havada kalmış. böyle bi konuya bence en az 52 bölüm şarttı.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Relax10

Mesaj tarafından cynthia Paz 17 Ağus. - 15:36

Kimi Ga Nozomu Eien (14 bölüm bana bile ağır geldi o psikolojik ortam)(OVAsı güzel ama)

Gravitation (Shounen Ai güzeldir tamam ama bir tanesi ana karakter olmak üzere 4 karakter kıza çok mu benzer? Sıkıcıydı ağır ilerledi anime.)

Vampire Knight (muhteşem bir mangaya berbat bir anime uyarlaması.)

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (ilk bölümler komik ama sonraları hem bayıyor hem de erkekler erkek görünümünde değil.)

Karin (bu da YNSH gibi ilk bölümleri güzel olan ama daha sonra sıkmaya başlayan bir anime)

vee...

2x2 Shinobuden (İzlemeyin bu animeden uzak durun. Komedi yapmaya çalışan karakterlerin komediyi diziden uzaklaştırmasını seviyorsanız bu tam size göre.)
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından Voodoo_Baby Paz 17 Ağus. - 20:40

Muteki Kanban Musume(kızların erkeklere paldır küldür giriştiği animelerden nefret ötesi nefret ediyorum)

Yamato Nadeshiko Shinci Henge( Cynthia sana katılıyorum. Resmen kasarak bitirdiğim bir anime...)

Furi Kuri ( İzlerken beynimin tavan yaptığı bir anime. Yine kızın teki çocuğa gitarıyla patlatıp 390 km uzağa fırlatmasından gına gelmişti.)
Voodoo_Baby
Voodoo_Baby
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 461
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Kustah10

Mesaj tarafından muhtesemmatrix Perş. 21 Ağus. - 11:34

kokoro library şaka gibi Smile
muhtesemmatrix
muhtesemmatrix
Soul of Anime

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Mesaj tarafından alieser Perş. 21 Ağus. - 14:09

ben elfen liesin çok övüldüğünü gördüm ama ardından ilk bölümün 10.dksında kapattım başları saçma geldi...
alieser
alieser
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 209
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Kimses10

Mesaj tarafından rockchu Perş. 21 Ağus. - 14:18

ilk bölümün ilk dakikalarındada kapatılmazki gerçi anime bana görede şişirmeye neyse...

DMC (birde utanmadan HD yapmışlar seriyi)
Rurouni kenshin tv serisi (kardeşim devamlı bilmem ne stili bilmem ne diye adamları kesen denyo bir samurai görüyoruz başka bir geyiği yok arada komedi ve duygusallık hele ki doldurma bölümlere gelince hepten zıvanadan çıkıyorsunuz)
Naruto ( sevmedim sevemedim izlemeye kalktım yapamadım öyle bir seri benim için naruto )
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Defaul10

Mesaj tarafından dombilibili Ptsi 6 Ekim - 23:11

tenjou tenge benim için hayal kırıklığı güzel olduğunu sanarak umutla
başlamıştım ama zar zor izledim diyebilirim animeyi kimseyede
izlemesini önermiyorum
ikinci olarakta green green animedki erkek karakterlerin yaptıkları
mallıkları gördükçe soğudum animeden normal bir karakter yok neredeyse
içinde
dombilibili
dombilibili
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Yoksu611

Mesaj tarafından martikanadi Cuma 24 Ekim - 14:15

School days i çok övmüştü arkadaşlar ama ben beğenmedim 2. bölümde izlemeyi bıraktım..
martikanadi
martikanadi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından CHOBiTS Cuma 24 Ekim - 15:36

World Destructionu hiç begenmedim.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Anlayi10

Mesaj tarafından Sodakazam Cuma 24 Ekim - 16:58

Cowboy Bebop
Zombie Loan
Black Lagoon
FLCL
Sodakazam
Sodakazam
Animanist Fansub
Animanist Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 151
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Hasta10

http://www.animanist.com

Mesaj tarafından Sonvaynard Cuma 24 Ekim - 17:55

martikanadi demiş ki:School days i çok övmüştü arkadaşlar ama ben beğenmedim 2. bölümde izlemeyi bıraktım..

Yanlız öle ilk 2-3-4 bolumden bir animeyi bırakırsanız, bir anlamı kalmaz. Smile Cogu anime ilk bolumlerinde sıkıcıdır. O yuzden önyargı da bulunmayın derim. 

Benim sevmediğim anime "Saikano" muydu neydi. Hane şu silah kız olan anime cok dandik
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından blackburn Cuma 24 Ekim - 18:03

Scholl days!!!!!!!!!!!!

Shocked
blackburn
blackburn
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından Darkcity87 Cuma 24 Ekim - 18:28

Sonvaynard demiş ki:
martikanadi demiş ki:School days i çok övmüştü arkadaşlar ama ben beğenmedim 2. bölümde izlemeyi bıraktım..

Yanlız öle ilk 2-3-4 bolumden bir animeyi bırakırsanız, bir anlamı kalmaz. Smile Cogu anime ilk bolumlerinde sıkıcıdır. O yuzden önyargı da bulunmayın derim. 

Benim sevmediğim anime "Saikano" muydu neydi. Hane şu silah kız olan anime cok dandik
martikanadi iyi etmiş bana kalırsa o animenin izlene bilecek sadece ilk 2 bölümü var ben 7. bölümde biraktım ilerik bölümleri izledikçe bunalıma giriyorum 7. bölümden sonrasını bünyem kaldırmaz Sonvaynard haklısın 2-3 bölüm izleyip bir anime yargılanmaz ama ilerledikce olaylar başka tarafa kayıyor yani başta sıradan okul animesi sonrası başka, en nefret ettigim iki anime bir başlıga gelmiş 1.school days- 2. saikano ikisinide yaklışık 7. bölümden sonrasını izleyemedim bünyem kaldırmıyor
Darkcity87
Darkcity87
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 274
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Bolunm10

Mesaj tarafından blackburn Cuma 24 Ekim - 20:48

Hiç niyetlenmeye bırak gitsin ben tamamını izledim dayak yemişten beterdim. DAha sonra düzelir konu iyeleşir dedikçe dahada battı. Sonrada "finish her" geçiriyorlar. boşver başka animelere yelken aç bence
blackburn
blackburn
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından CHOBiTS Cuma 24 Ekim - 20:53

Dokura chan aslında pek hayal kırıklıgı degildi ama hiç hoş gelmedi acıkcası bana.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Sizde Hayal Kırıklığı oluşturan animeler - Sayfa 2 Anlayi10

Mesaj tarafından Sonvaynard C.tesi 25 Ekim - 0:50

darkcity87 demiş ki:martikanadi iyi etmiş bana kalırsa o animenin izlene bilecek sadece ilk 2 bölümü var ben 7. bölümde biraktım ilerik bölümleri izledikçe bunalıma giriyorum 7. bölümden sonrasını bünyem kaldırmaz Sonvaynard haklısın 2-3 bölüm izleyip bir anime yargılanmaz ama ilerledikce olaylar başka tarafa kayıyor yani başta sıradan okul animesi sonrası başka, en nefret ettigim iki anime bir başlıga gelmiş 1.school days- 2. saikano ikisinide yaklışık 7. bölümden sonrasını izleyemedim bünyem kaldırmıyor

Very Happy Very Happy Benim demek istediğim geneldi ya. Ben "School Days" i izlemedim bile. Smile Bilemiyorum nasıl bir anime oldugunu bu yorumlardan sonrada izlemem. Very Happy Very Happy Aynen benimde bünyem kaldırmıyor Saikano yu bırakmamak icin elimden geleni yaptım bırakmadımda ama ilk defa 13 bolumluk bir animeyi 1 haftada bitirmiştim. 
Sonvaynard
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından kouta C.tesi 25 Ekim - 5:03

nana dıye bırsey ızledım ızledıgıme ındırdıgım bolumlere lanet okuyorum
kouta
Isınan üye
Isınan üye

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics