AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

+78
juvenil
kanade
AnTiOkSiDaN
PinkLemonade
isobel
brisingr
Animvader
car'a'carn
oTa
zhenya
Desire
F.Chopin
sakura
bonjour
Squaw
Unde®minE
resurgam
Natura
Kansu
sonercirit
LordCha
efsanejack
sakura hime
kordiseps
irem
Alchemist
özz
Engel
FindaSoul4$ale
dombilibili
AkumA
Cemis
Aitaku
muhtesemmatrix
alieser
S.Tensei
Kermbey
Sonvaynard
omerbaba18
Susano'o
achie-san
Rena
Zax
Unde®kaN
Sevimli Hırsız
Elfen Lied
nico robin
Harusame
Hanajima
SeRKaN
savage garden
Vincent
cynthia
empty
Voodoo_Baby
rockchu
Darkness
Akuma_Blade
(^sakura^)
MetatroN
lantis
RaJeV
RoMe
Underfined
Godslayer
geheimnis
zagato
umi
Kitiara
sempai
new_cellie
axed_mind
sera myu
DarkeLia
edemirci44
Exile Falcon
spartiate
CHOBiTS
82 posters

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Empty Geri: İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

Mesaj tarafından özz Ptsi 15 Ara. - 9:18

kendimi bildim bileli çizgifilm izlerim, ruhumda var bu yaşlı bir kocakarı olsam da bu huyumdan vazgeçmeyeceğim sanırım. küçükken anime nedir bilmiyorduk tabi tvde çizgifilm niyetine ne çıksa izlerdim. ama zamanla bişey farkettim japon çizgifilmlerini (o zamanlar japonlara ait olduklarını anlamıştım jeneriklerdeki yazılardan falan-japoncaya takmıştım birgün öğrenmeyi çok istiyordum, malesef Sad ) diğerlerine tercih eder oldum(tom ve jerry,bagsbunny vs)aralarınde en güzel en iyi diye ayırt edemiyorum çünkü onları izlediğim dönem sevmişim zaten sevmediğim bişeyi izlemeye devam etmem. benim en eski hatırladıklarım; voltron,lazerion bir de şeker pembe (pembe bir dinozor vardı)
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1172
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Keyifs10

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Empty Geri: İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

Mesaj tarafından FindaSoul4$ale Salı 16 Ara. - 19:02

+ Ben izlediğim animelerde Japonca yazılar gördüğümde çok şaşırıyordum; sanki bütün güzel seyirlik eserleri Amerika yapar gibi bir hissin içindeydim.Yani şimdi düşünüyorum da .. :]
FindaSoul4$ale
FindaSoul4$ale
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 131
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Uykusu10

http://findasoul4sale.blogspot.com

Mesaj tarafından Alchemist Paz 28 Ara. - 20:23

eskiden televizyonda veriyorlardı Tsubasa animesini. ondan zaten başladı bu aşk. geçenlerde izleyeyim dedim ama linkleri bulamadım. biliyorsunuz futboldan bahs ediyor yani futbolcu bizim kahraman...
Alchemist
Alchemist
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 88
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Centil10

http://www.teknobaycan.wordpress.com

Mesaj tarafından irem Paz 28 Ara. - 22:46

Çocukken seyrettiklerimi anime olarak bilmiyordum çizgi filmin sonundaki japonca yazılardan "japon yapımı çizgi filmler" olarak aklımda kalmış 90'lar flm ah ah.. ama TRT sağolsun bir sürü güzel seri seyretmişiz sayesinde; Daddy long legs, voltron, tsubasa, akage no anne vs. adını hatırlamadığım robotlar fln üreten çok kısa boylu bir kız (hatta yanında gezen minik bir robotu vardı) ve aşık olduğu okulun en popüler çocuğunu konu alan bir seri vardı onu bulsam indireceğim, acaib nostalji olacak..

anime olduğunu bilerek miyazaki filmlerinden ve Vampire Hunter D: Bloodlust'dan sonra seyrettiğim ilk tv serisi Neon Genesis Evangelion ve ardından FullMetal Alchemist. Sonra durduramadık liste büyüdü..
irem
irem
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 154
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Images12

http://cartoonkutu.blogspot.com

Mesaj tarafından Alchemist Paz 28 Ara. - 23:27

benim liste inş. çok büyümez yaa..
ne bu bağımlı oldum çıktım..
kendimi dünyanın kahramanı hissediyom yaa..
bir yerden bir ruh falan çıkacak falan filan.. offff
Alchemist
Alchemist
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 88
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Centil10

http://www.teknobaycan.wordpress.com

Mesaj tarafından kordiseps Salı 30 Ara. - 22:52

Ben genciken ay savaşçısı izlerdim. hatta öğlen kaçırırsam. Gece 3 te tekrarı olurdu. Geçer onu izlerdim. Ayrıca Captain Tsubasa ve Şeker kız candy küçükken çok izlediklerim
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Cesur10

Mesaj tarafından sakura hime Salı 30 Ara. - 23:14

ben nasıl başladığımı bilmiyorum ama çocukken trt nin yayınladığı japon çizgi filmlerini acayip çok severdim o zaman onlara anime dendiğini bilmiyordum tabi hatırladığım seriler captain tsubasa , candy candy , ve sailormoon bunların dışında da vardı ama ilk olarak hangisini izledim hiç bir fikrim yok yaklaşık 1 yıl önce ise bu siteler sayesinde fansub gruplarından haberim oldu ve ilk indirdiğim seri ouran host club dı. cheers
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Eglenc10

Mesaj tarafından kordiseps Salı 30 Ara. - 23:28

Yaa hiç sorma ben fansub gruplarını yeni öğrendim. Smile Ne o çile ingilizce izle izle. Rahatladım şu tsubasa chroniclesi izlerken...
Biz ne çizgi flimler animeler izlerdik... Şimdinin çocukları yazık yaa.Mecburen kadın programları izliyo hepsi...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Cesur10

Mesaj tarafından efsanejack Çarş. 31 Ara. - 17:51

benim ilk izledim anime sailormoom du ama animeyi sevdiren yılı hatırlamıyorum star da izlemiştim 9-10 bölüm sonra kesildi tabi..... one piece idi kesinlikle.....
efsanejack
efsanejack
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 22
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Acili10

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 5 Ocak - 15:22

Küçüklüğe dayanıyor aslında,ilk hatırladığım komedi ve ecchili bir anime vardı.Küçüktüm gerçi ama hatırlıyorum,tv de yayınlanıyordu.Galiba çocuğun adı çiko'ydu ve birazda kısaydı.Kız arkadaşıda vardı ama o biraz utangaçtı.Bu çocuk kız kilotu görünce inanılmaz bir güç geliyordu nedense ve ne yapıyorsa kazanıyordu.Hatta bir bölümünde bir kızla masa tenisi maçı yapıyordu ve kız çok güçlüydü,tabi ki bizim ki kız arkadaşına bir kez göriyim diye yalvarıyordu,ama kız hayır diyordu.Son anda rakibi olan kızın kilodunu görüp kazanıyordu,kız topu atınca onun tarafında parçalanmasına ramen bötün parçaları geri yollayabilmişti.Bu anime'nin adı nedir?Yalnız 12 yıldan eski bir anime diye hatırlıyorum
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından sonercirit Salı 6 Ocak - 20:28

beni ilk başlatan naruto idi
takip ettiğim bi seri ama genede favorilerim arasında diğil
sonercirit
sonercirit
Chocobo Fansub
Chocobo Fansub

Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Deli10

Mesaj tarafından Kansu Paz 8 Mart - 4:27

Narutoydu. Tam anlamıyla bilerek ve hevesle, her bölümünü merakla izlediğim ilk anime. Bir aralar gerçekten Naruto delisiydim 1.5 yıl kadarda öyle kaldım lol! Ama eğleniyordum gerçekten, farklıydı çünkü. Site bile açmıştım ama tutmamıştı XDD En ufak detayına, repliğine kadar inmiştim hatta o kadar çok izlemiştimki artık ezberlemiştim bazı cümleleri. Sanırım birçok kişinin başladığı anime Narutodur. Sevdiriyor gerçekten. Artık animesini sevmesemde, hala mangasına hayranımdır ^^ Çizimleri bozulunca ve gene filler saçmalığı gelince direk bıraktım animesini, bayıyordu çünkü T__T
Kansu
Kansu
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 91
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Dagini10

http://www.soulofanime.org/cemis

Mesaj tarafından Natura Paz 8 Mart - 8:40

Captain Tsubasa
Natura
Natura

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Deli10

Mesaj tarafından resurgam Paz 8 Mart - 9:04

ben üç dört yaşlarındayken çiçek kız izliyordum Very Happy ama sevdiren daha çok sailormoon du sanırım.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 8 Mart - 11:39

Zamanlarını çok iyi hatırlayamıyorum hangisi daha önceden vardı diye. Ama sanırım Captain Tsubasa idi.. Ondan sonra Sailormoon'du Very Happy
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Nerdey10

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 9 Mart - 21:30

İlk izlediklerim Ai Shoujo Pollyanna Monogatari,Candy Candy,Hana no Ko Lunlun,Hime-chan no Ribbon,Little Women,Watashi no Ashinaga Ojisan,Captain Tsubasa,Anne of Green Gables,Anime Sanjushi'di....

Ama asıl anime hayranlığım Rose Of Versailles serisiyle başladı...
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Kustah10

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 9 Mart - 21:33

yaa ben bunların hiçbirini tvde izlemedim candycandy dışında niye ben 9 yıl önce domadımmm Mad
imrendim squaw Very Happy
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Dagini10

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 9 Mart - 21:41

sera myu demiş ki:yaa ben bunların hiçbirini tvde izlemedim candycandy dışında niye ben 9 yıl önce domadımmm Mad

Evet şanssız bir dönemdesin benim ilkokul dönemimde ve de ortaokul dönemimde hemen hemen her kanalda gerçi ilkokuldayken trt vardı sadece Very Happy anime yayınlanırdı ben hepsini tv de izledim.... Shocked

ve de anime hayranlığımı arttıran diğer bir seride Watashi no Ashinaga Ojisan(Türkiye'de Uzun Bacak Judy diye yayınlandı -süper bir konuya sahip bir animedir ) serisiydi ve de Fate/Stay Night serisi....
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Kustah10

Mesaj tarafından özz Ptsi 9 Mart - 21:46

squaw demiş ki:
sera myu demiş ki:yaa ben bunların hiçbirini tvde izlemedim candycandy dışında niye ben 9 yıl önce domadımmm Mad

Evet şanssız bir dönemdesin benim ilkokul dönemimde ve de ortaokul dönemimde hemen hemen her kanalda gerçi ilkokuldayken trt vardı sadece Very Happy anime yayınlanırdı ben hepsini tv de izledim.... Shocked

ve de anime hayranlığımı arttıran diğer bir seride Watashi no Ashinaga Ojisan(Türkiye'de Uzun Bacak Judy diye yayınlandı -süper bir konuya sahip bir animedir ) serisiydi ve de Fate/Stay Night serisi....
ben onu Uzun Bacaklı Baba diye hatırlıyorum. çok severdim ahh ahh hey gidi günler Sad
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Keyifs10

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 9 Mart - 21:47

hö?! sadece trt mi vardı yani tv türkiyeye geldiğinde sen örencimiydin squaw ozaman sen yaşayan tarihsin önünde saygıyla eğiliyorum sempai Shocked
lol!
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Ptsi 9 Mart - 21:53

eskiden trt baya güzel animeler yayınlardı. ben en eski 6-7 yaşından itibaren izlediğimi hatırlıyorum.yıl 1989 bizim tv hala siyahbeyazdı o zamanlar Very Happy
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Ptsi 9 Mart - 21:54

sera myu demiş ki:hö?! sadece trt mi vardı yani tv türkiyeye geldiğinde sen örencimiydin squaw ozaman sen yaşayan tarihsin önünde saygıyla eğiliyorum sempai Shocked
lol!

Okula başlamadan önce renksiz tv vardı evet Sera-chan
Ben ilkokuldayken renkli tv nadiren evlerde vardı ve ben o şanslı gruptandım renkli tv ye sahip olan ve de kumandısız tv olan küçüklerin yakından kumanda olduğu tarihte yaşadım evet maalesef Sera-chan ama güzel yönleri de çoktu unutamadığım çok şey var -sg

@Özz
onun adını hayatta unutmam en sevdiğim serilerimden birisidir iki şekilde yayınlandı o çoçukluğumda;
Uzun Bacak judy ya da Uzun Bacaklı Judy (Babam olarak konuşmalarda geçiyordu o şekilde kalmış olabilir hafızanda Wink )
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Ptsi 9 Mart - 21:56

ben 90 da dodum hadi 92 de susam sokaını izlediğimi düşünelim renkli olduğunu hatırlıyorum hvaybe hızlı gelişmişiz ok1
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından özz Ptsi 9 Mart - 22:09

squaw demiş ki:

@Özz
onun adını hayatta unutmam en sevdiğim serilerimden birisidir iki şekilde yayınlandı o çoçukluğumda;
Uzun Bacak judy ya da Uzun Bacaklı Judy (Babam olarak konuşmalarda geçiyordu o şekilde kalmış olabilir hafızanda Wink )
olabilir. unutmadığım bir sahnedir judy'nin arkasında bacakları uzamış bir gölge. ondan sonra judy yüzünü hiç görmediği koruyucusuna uzun bacaklı babam diye seslenmeye başlıyordu Smile ne nostaljik. birileri çevirse ya bu eskileri de Razz
özz
özz
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bonjour Salı 10 Mart - 20:37

İlk izlediğim anime serileri Sailor Moon ve Dragon Ball öğlenleri ATVde gösteriliyordu.
bonjour
bonjour
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1035
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 5 Images13

https://animemangantr.yetkin-forum.com

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics