AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

+78
juvenil
kanade
AnTiOkSiDaN
PinkLemonade
isobel
brisingr
Animvader
car'a'carn
oTa
zhenya
Desire
F.Chopin
sakura
bonjour
Squaw
Unde®minE
resurgam
Natura
Kansu
sonercirit
LordCha
efsanejack
sakura hime
kordiseps
irem
Alchemist
özz
Engel
FindaSoul4$ale
dombilibili
AkumA
Cemis
Aitaku
muhtesemmatrix
alieser
S.Tensei
Kermbey
Sonvaynard
omerbaba18
Susano'o
achie-san
Rena
Zax
Unde®kaN
Sevimli Hırsız
Elfen Lied
nico robin
Harusame
Hanajima
SeRKaN
savage garden
Vincent
cynthia
empty
Voodoo_Baby
rockchu
Darkness
Akuma_Blade
(^sakura^)
MetatroN
lantis
RaJeV
RoMe
Underfined
Godslayer
geheimnis
zagato
umi
Kitiara
sempai
new_cellie
axed_mind
sera myu
DarkeLia
edemirci44
Exile Falcon
spartiate
CHOBiTS
82 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Empty Geri: İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 10 Mart - 21:08

Captain tusbasa diye hatırlıyorum Trt 1 li yıllar pazar konserinin sonrasıydı diye hatırlıyorum. Ve TRT de anime namına bütün seriler adını ve resmini görmem yeterli robotechler,voltranlar vs bir kısmı tam anime olmasa bile eglendirdigi için yeterli.Şunu söylüyebilirim rahatlıkla anime Türkiyede ne zaman yayınlanmaya başladıysa ozaman vardım.Yaşlandık deli yürek
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Defaul10

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Empty Geri: İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)?

Mesaj tarafından sakura Salı 10 Mart - 21:24

Sailormoon ve Dragon Ball arasında gidip duruyorum confused ...Ama büyük ihtimalle Dragon Ball, daha sonraları TRT'de Sailormoon'la devam etmiştim.Yanlış hatırlamıyormuşum (Bonjour'da aynı kanalın adını vermiş çünkü...) Dragon Ball da Atv'de yayınlanıyordu.
Captain Tsubasa da Kanal D'de yayınlanırdı...Ne komik bi' animeydi, tamamen fantastik bi' futbol vardı.Misal korner vuruşlarında oyuncuların kalenin üstüne tavuk gibi tünemeleri ya da yer çekimine ihlal eden şutlar gibi Very Happy ...Ama ne yalan söyleyeyim çok sevdiğim bi' animeydi.
sakura
sakura
Fanart yarışması 1.si
Fanart yarışması 1.si

Kadın Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Kaygil10

Mesaj tarafından sera myu Salı 10 Mart - 21:43

sakura demiş ki:Sailormoon ve Dragon Ball arasında gidip duruyorum confused ...Ama büyük ihtimalle Dragon Ball, daha sonraları TRT'de Sailormoon'la devam etmiştim.Yanlış hatırlamıyormuşum (Bonjour'da aynı kanalın adını vermiş çünkü...) Dragon Ball da Atv'de yayınlanıyordu.
Captain Tsubasa da Kanal D'de yayınlanırdı...Ne komik bi' animeydi, tamamen fantastik bi' futbol vardı.Misal korner vuruşlarında oyuncuların kalenin üstüne tavuk gibi tünemeleri ya da yer çekimine ihlal eden şutlar gibi Very Happy ...Ama ne yalan söyleyeyim çok sevdiğim bi' animeydi.
captain tsubasayı koltukla hoplayarak izlerdim Very Happy onun hareketlerini yapmaya çalışırken yani havada takla atıp aynı anda tekmeyle topla vurup düşmeden ayağa kalkmaya çalışırken bacaımı incitmiştim buda zaten ilk ve son denememdi KIRMIZI GÜLÜCÜK sanırım o zaman kendime bukadar güvenmemin sebebi kapıya ayaklarımla tırmanmamdı herçocuk yapmıştır bunu hatırlarsınız belki 1 ayaını kapının soluna diğerini saına koyup kollarınla destek alıp boyunun yettiği ölçüde kapıya tırmanarak güç gösterisi yapma her çocuun atlattığı bir evrdir yan etkileri ise bazen istenmeyen kazalara sebep olması ve gereksiz özgüvendir şekil A1 de görüldüğü gibi neyseki bu gereksiz özgüven çok geçmeden yıkılır ama bunu ucuz atlatamayanlarda var balkondan atlayan elini fişe sokan vb. ben şanslıydım yanii lol!
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Dagini10

Mesaj tarafından F.Chopin Salı 10 Mart - 22:01

animeyi sevdiren elfen lied , animeden tiksindiren school . pale
F.Chopin
F.Chopin
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 76
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Iyi11

Mesaj tarafından Desire C.tesi 4 Nis. - 20:48

En sonunda ilk izledigim animeyi hatırladım Smile
Hime-chan no Ribbon
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından zhenya Ptsi 6 Nis. - 16:08

macross serisi sanırsam trt de robotech diye yayınlandı (amerika versiyonu) ki onun oncesinde de baya anime var aslında ama anime kavramıyla tanışmam bu seriyle oldu (artık sene kaçtı 1993 mu 1995 mi ne o aralardaydı)

En son zhenya tarafından Perş. 14 Mayıs - 18:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Karisi10

Mesaj tarafından oTa Perş. 14 Mayıs - 17:54

Dragon Ball!

İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 1539%7EDragonball-Posters
oTa
oTa
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 66
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Centil10

Mesaj tarafından car'a'carn C.tesi 16 Mayıs - 19:56

Cobra (hala o zmanlar tv de bu anime nasıl yayınlanmıştır hiç mi rtuk yoktur bide sabah 9 da falan yayınlanırdı showda galiba sabah kalkınca izlerdim)
Slam Dunk , Dragon ball,tsubasa: the kartal vuruşu

zaten ben bunların anime oldugunu falan birlmiyordum 4 sene öncesine kadar, sonra bi ara slam dunk bulup izleyebilirmiyim acaba diye içimde bişeyler kıpraştı...Slam Dunk ı ve çok daha fazlasını buldum tabiki.

heaa bide thundercatler vardı plastık ve mavi kılıcımı alnıma götürür tandır...tandır...tandırket hoooo die bağırırdım afro bu anime değildi galiba.
car'a'carn
car'a'carn

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Mesaj tarafından Animvader Ptsi 18 Mayıs - 21:04

Bende ilk tokalı aynanın karşına geçip sihir yapan küçük bir kızla ilgili bir anime seyretmiştim.Büyük ihtimal star da oynamıştır.İkinci candy gerçi ben onu pembe dizi diye fazla seyretmezdim. Smile
Animvader
Animvader

Mesaj tarafından brisingr Paz 19 Tem. - 3:45

Küçükken televizyondan izlediğim captain tsubasa yı hatırlıyorum..
Ama asıl tv dısında ilk izlediğim ve anime ye bağlayan ise NARUTO
brisingr
brisingr
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 238
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Images12

Mesaj tarafından isobel Ptsi 20 Tem. - 14:54

ilk izledigim seri çogu insan gibi Elfen Lied.. bu yüsden olsa gerek ne kdr kötü yorum duyarsam duyayım saygım, sevgim hiçbi zaman azalmıo bu seriye karşı çiçek
isobel
isobel
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 132

Mesaj tarafından PinkLemonade Salı 4 Ağus. - 22:21

ben ilk sailor moon izlemiştim.. ama anime olduğunu bilmiyordum Very Happy
anime olduğunu bilerek ilk death note izledim *.*
PinkLemonade
PinkLemonade
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 403
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Canli10

Mesaj tarafından AnTiOkSiDaN Salı 4 Ağus. - 22:27

İlk izlediğim anime Kaptan Tsubasa olması lazım. Severek izlerdim. Beni asıl animeye başlatan seri ise Hellsing ve Hellsing Ultimate'dir. Hellsing Ultimate'in tadını başka hiç bir animeden alamadım zaten.
AnTiOkSiDaN
AnTiOkSiDaN
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 394
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Tembel10

Mesaj tarafından kanade Salı 4 Ağus. - 22:33

bağlandığım, en çok sevdiğim seri sailormoondu. öncesinde tsubasa vardı sanırım, ama ona dair hatırladığım tek şey anormal sıçrayışı ve golleriydi, hey yavrum heey dk
anime olduğunu bilerek izlediğim ilk seri ise death note.
kanade
kanade
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 569
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Kalbim10

Mesaj tarafından kordiseps Çarş. 5 Ağus. - 20:12

Cardcaptor Sakura tabiki...
Üstüne bir anime daha tanımam! KIRMIZI GÜLÜCÜK
Yok daha çıkmadı onun gibi anime!
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Cesur10

Mesaj tarafından sakura hime Perş. 6 Ağus. - 17:59

benim anime diye bir tür olduğunu öğrendiğim seri sailormoon da bu seriyi izlerken öğrendim animeleri tabi önceden izlerdim dragonball'ı ve captain tsubasa çok sevdiğim serilerdi Very Happy ama bunları izlerken çizgi film diyip geçiyordum sailormoon sayesinde kendimi bu dünyada buldum fansub olarakda ilk ouran serisini izlemiştim onun sayesinde türkçe altyazılı animeler olduğunu öğrendim bu iki serinin yeri bende ayrıdır Very Happy
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Eglenc10

Mesaj tarafından zhenya Perş. 6 Ağus. - 18:18

hımm ...ilk izlediğim uchuu senkan yamato...(tabiki daha anime nedir haberim yoktu - yada o aralarda izlemiş olduğum bi animedaha mı vardı ne böyle elinde bi mercek olan biri var işte seçilmiş biri falan filan ismini bilmiyorum açıkçası)
anime kavramı ile tanışmam akira ve ghost in the shell 1996 -1999 arasıydı sanırsam...
bana animeleri sevdiren seri ise sdf macross un amerika yapımı olaraktan tr dede yayınlanan robotech di (her ne kadar aslında anime değilsede özünde macross tu...gerçi macross la arasında da dağlar kadar farkvar ama ne yapalım macross u yayınlamadılarki tv de Smile )
edit : venus wars mış buldum ,hatta direk indiriyorum Smile

En son zhenya tarafından Perş. 6 Ağus. - 19:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Karisi10

Mesaj tarafından juvenil Perş. 6 Ağus. - 19:24

heheh bnmde ilk izledgm sailor moondu,deliriyodum okuldan gelsemde izlesemde diye,gercekten sevdrmşti:D
dipnot:anime oldugunu bende sonradan ogrendm tabii:D
juvenil
juvenil
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 203
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Keyifl10

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 8:34

beni anime dünyasına taşıyan anime lovley complex di ve en sevdiğim animelerden dir.
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 453
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Uykum210

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 7 Ağus. - 13:28

halvah(J) demiş ki:beni anime dünyasına taşıyan anime lovley complex di ve en sevdiğim animelerden dir.
YApma yaa! Sen o zaman bayaa geç başlamışsın! Very Happy Otaniiii tongue
Küçükken ay savşçısı falan da mı izlemezdin!
Sakurayı da mı izlmeden... KIRMIZI GÜLÜCÜK Cardcaptor Sakura
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Cesur10

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 13:34

ay savaşçısı felan izledim ama çok değil yani hepsini izlemedim arada bakıyordum.
Ben bu sene başladım izlemeye felan çok yeniyim ama elimden geldiğince çok izliyorum ilerlemeye çalışıyorum.
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Uykum210

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 7 Ağus. - 13:38

halvah(J) demiş ki:ay savaşçısı felan izledim ama çok değil yani hepsini izlemedim arada bakıyordum.
Ben bu sene başladım izlemeye felan çok yeniyim ama elimden geldiğince çok izliyorum ilerlemeye çalışıyorum.
Küçükken izlediklerim saymassam ben de yeniyim! Siteyii Kasımda keşfettim. Aralıkta falan izlemeye başladım animeleri...
Tam senlik bi anime söyliim mi!
TORADORA... Very Happy (Higurashi kadar olmasın o da şekerdir)
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından halvah(J) Cuma 7 Ağus. - 13:45

ay! ben de rastlamıştım ona ve listeme almıştım unuttum gitti iyiki hatırlattın teşekkurler Very Happy
halvah(J)
halvah(J)
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Cuma 7 Ağus. - 15:41

Dragon Ball ve Pokemon. Yannış hatırlamıyorsam ATV' de her sabah 6 da (ben 1. sınıfken) Dragon Ball yayımlanıyordu. Tabii o zaman daha anime diye bi kavram bilmediğim için 5. sınıf gibi öğrendim anime olduğunu. Pokemon' nun hayatımda özel bi yeri var. İlk bölümünden şuanki bölümlerine kadar her bölümünü ezbere bildiğim bi seri. Bu yaşa geldim elimden gameboy düşmüyor Wi-Fi de her gece Pokemon savaşlarına giriyorum^^ Tüm kart kolleksiyonlarını tamamladım. Tüm oyunlarıda var. Team Polska' da Wi-Fi oynuyorum^^ Daha ne olsun=) Ama genel olarak animeye 5. sınıf 6. sınıf civarı başladım
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından siddetligecimsiz Salı 19 Ocak - 16:41

sailormoon'la başladım tabii, birçok insan gibi İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 631535 komik ama bıkmadan tekrarını izleyebileceğim bir anime sanırım.
siddetligecimsiz
siddetligecimsiz

Kadın Mesaj Sayısı : 14
Ruh Hali : İlk izlediginiz anime hangisi(Animeleri sevdiren seri hangisiydi?)? - Sayfa 6 Bezgin10

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics