AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

+75
worless
darthminot
scoutcrawler
ugly-bakura
maviSiah
hipernova
Katsura
sera myu
halvah(J)
Zax
kanade
gundamaster
sakura hime
histugaya
brisingr
wiL-
S.Tensei
Ozey
cmgrgn
+L+
SheaN
bluetear
Tonwer
zhenya
Akuma_Blade
KaranlıK
silentwarior
e_wNdY
alik1818
jax
savage garden
Unde®kaN
ozman
eczmeltem
lovel-chan
sonercirit
Alchemist
digigirl
Merhak
Sercan
darkblue*
Brubaker
Voodoo_Baby
Hanajima
Desire
misuteri-chan
Yaser
kouta
Hitokiri
muhtesemmatrix
Rotea
ademania
Sodakazam
Moth
Darklight
LordCha
Rendan
Sonvaynard
Kra_toS
Byakko
Susano'o
Shiniko
bLue-Dragon
Underfined
RaJeV
sempai
lantis
SPAWN-TheUndead
CHOBiTS
spartiate
diaboliksword
geheimnis
aoshi
Exile Falcon
edemirci44
79 posters

14 sayfadaki 22 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Empty Geri: Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

Mesaj tarafından Exile Falcon Paz 22 Şub. - 17:29

Bu gidişle mangadaki pendulumun chapter sayısıyla animenin pendulum bölümü sayısı aynı olacak.Mangada 12 chapterdı.Animede şuan 1 chapter 1 bölüme denk geliyor.Fillerlarla dolduruyolar çünkü.Yine de kötü değil en azından.Full filler olmadığına şükredelim.Ana senaryo içinde küçük fillerlar bence idare eder
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Empty Geri: Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi

Mesaj tarafından LordCha Paz 22 Şub. - 22:22

Ben çok beğendiğim aslında.Karakterler daha fazla anlatılıyor ve komedi ögeleri çok daha fazla.Tahminimce bitince yeni opening gelicek
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından LordCha Perş. 12 Mart - 22:41

En son 209 yayınlandı ve bu hafta sıra 210 da.Sonunda mangada tam olarak göstermedi ve animede ayrıntılı biçimde göstericeği Hollow değişimini geçmiş bölümünde göstericektir.Geçmiş sahidende komik,özellikle Hiyori ve Urahara, tabi yoruichi ile (küçük) byakuya'yı da unutmayalım.Hollow değişimlerini,savaşmalarını ve nasıl Urahara'nın yaptığı bedenlere geçtiklerini sonunda iyi bir şekilde görebilicez.Eminim mangasında gösterdiklerinden daha fazla maske ve harika bir maske takılıyken ki o hollow seslerini duyucaz.Maske takılıyken seslerinde harika bir değişim oluyor,sanki iki ayrı kişi aynı şeyi bir tonda söylermiş gibi.
Spoiler:
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Cuma 13 Mart - 10:13

Manga 349

Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Olgun10

Mesaj tarafından LordCha Cuma 13 Mart - 11:53

Animesinde daha yüzeysel ve daha iyi görüntü ile o sahneleri izleyebiliriz.Ama mangada tüm gerçek vahşiliği ile görebiliyoruz
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Exile Falcon Çarş. 18 Mart - 13:06

Eveet anlaşıldı ki pendulum bitince yeni bir filler arc girecek.Bu bölümün sonundaki Ichigo Rukia konuşmasından bunu anladık.Yine bir 6 ay kadar Bleach saçmalayacak.Gözümden iyice düştü.Zaten son 4-5 aydır baymıştı bu da son darbe oldu.
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 18 Mart - 13:16

Ben birkaç hafta bekleyip 2-3 bölüm birden izliyorum.Yoksa kısa ve tadı damağımda kalmış gibi oluyor.Geçmişe dönüşten sonra ekstra hikaye olması aslında iyi.Ama umarım bir önceki hikaye gibi olmaz.Daha iyi ve hareketli birşeyler bekliyorum, hem artık maske özelliğide var sonuçta.Bleach ne kadar uzatırsa uzatsın bu sabah uzattığı bölümlere bakıp ardı ardına izleyince hala çok sevdiğimi ve harika olduğunu düşündüm.Hollow maskesini umarım bu ekstra hikayede arkadaşlarının gözü önünde takar Ichigo.Maskenin ortaya çıkmasına bayılıyorum XD
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından aoshi Çarş. 18 Mart - 14:52

211 izledikten sonra sinirlerim tepeme çıktı. Bu filler olayını iyice abarttılar bir döngü halini aldı. Hersene aynı şey olcak galiba. Filler yayınlamasınlar beklesinler bi sene manga biriksin, ondan sonra orjinal hikayeye devam etsinler.
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Karisi10

Mesaj tarafından LordCha Perş. 19 Mart - 11:15

Filler yayınladıktan sonra orjinal hikayeye döndükten sonra biraz izi kalıyor yine de.Mesela urahara'nın yaptığı yeni olanlar.Kon gibi ler ve arasıra hikayede görüyoruz.Bu fillerde Ichigo'yu yine maske ile dövüşürken görüceğimize eminim ve bu harika.Ama keşke hiyoriyide maskeli görebilme şansımız tekrar olsa
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Cuma 20 Mart - 11:44

Harika di mi?210 da o ilk hollow değişimlerini tüm vahşiliği ile görüyoruz.Kensei, özel sanat 63 ü parçalarken ki sahneyi çok sevdim.Müzikle uyum içindeydi ve o şaşkınlık.Daha hollow'a dönüşme Hiyoride
Spoiler:
Hollow değişim sahnelerini seviyorum,diğer bölümleri çok merak ediyorum doğrusu.Şu an bleach 211'de iniyor
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Sercan Cuma 20 Mart - 15:28

211'inci bölümü izledim.Yine bu işin altından tanıdık bir isim çıkıyor.Birde İchimarunun küçüklük halini gördüm.Aizen acaba onu ne deyip de kandırdı bunu çok merak ediyorum.
Sercan
Sercan
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Pusuda10

Mesaj tarafından KaranlıK Cuma 20 Mart - 16:02

Aizen neden kötü adam olduğunu işleyen bir bölüm varmı seride ben hatırlamıyorum öyle bir konu işlendiğini?
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Bulutl10

Mesaj tarafından LordCha Cuma 20 Mart - 16:57

Daha aizen'İn amaçlarını düşünürken gösteren eskiyi hafif gösteren bir manga ya da bölüm yok.Ichimaru'nunda içinde olması lazım zaten öncelikle.Bende sonunda 211 i izledim biraz önce.İlk 5-6 dakikası özet olmasa daha iyi olurdu kesinlikle ama yinede güzeldi.Zaten maskeler girince herşey bleach'!de güzelleşiyor.Haftaya geçmişe dönüşün son bölümünü izliycez.Ondan sonrada yeniden yeni bir hikaye ile fillere geçicez.Yani mangadan bağımsız ayrı bir hikayeye.Unutmayın gerçek hikaye mangadaki hikayedire ve diğer ekstra hikayelerde gördükleriniz gerçek hikayeyi hiç etkilemez.
Mesela rukia, en son ekstra hikayede Ichigonun maskesini görmüştü.Ama gerçek hikayeye dönüldüğünde bu yaşanmamış bir olaydır yani daha görmedi henüz.Şu an gerçek hikayede espadalarla olan dövüşte kalındı.Bu açıklamayı sadece animesinden takip edenler için yaptım.Bountolar ve yeni kaptan amagi olmak üzere iki tane ekstra hikayesi yayınlandı şu ana kadar.Birde uraharanın düzenlediği futbol maçı
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından bLue-Dragon Cuma 20 Mart - 19:36

Bleach Manga 350
Spoiler:
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Olgun10

Mesaj tarafından eczmeltem Ptsi 23 Mart - 9:11

Sercan demiş ki:211'inci bölümü izledim.Yine bu işin altından tanıdık bir isim çıkıyor.Birde İchimarunun küçüklük halini gördüm.Aizen acaba onu ne deyip de kandırdı bunu çok merak ediyorum.
Bu yaşta ancak insanın aklına lşekerle kandırdığı geliyor ama benim asıl merak ettiğim Tousen'i nasıl kandırdığı. Her zaman en az kanlı yol adalettir gibisinden bişeyler zırvalardı Tousen . Bu mu adalet şimdi.
eczmeltem
eczmeltem
Çevirmen
Çevirmen

Kadın Mesaj Sayısı : 227
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Uykusu10

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 23 Mart - 9:45

Kandırma yok.Onlara en yakın gelen yolu seçtiler bu kadar basit.Tousen şimdi ki yolun yetersiz olduğunu ve değiştirmek için aizen e katılmıştır.Gin'se daha da güçlenmek ve akla en yakın olduğu için.Ama bunu ileride mangadada görebiliriz ama animede kesin görürüz.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından eczmeltem Ptsi 23 Mart - 15:07

Animede birşeyler görüp birşeyler anlamak için biraz daha olgunlaşıp yaşlanmamız gerekiyor bence. Çünkü bunlar fillerları iyice alışkanlık haline getirdiler. Orjinal hikaye arada bir rüyalarımıza giriyorsa kendimizi şanslı saymalıyız. ttt
eczmeltem
eczmeltem
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 23 Mart - 15:11

Benim gibi filleri eğlencesine izle.Fillere geçince 3-4 hafta hiç izleme.Sonra fillerin bölümlerini bir anda indir ve 3-4 tane ardı arkasına izle.Ancak öyle seyredilir.Çünkü zaten ilk dakikalar özet gösteriyorlar ve pek anlamlı olmayan bir hikaye gelincede.Ama yeni hikayeyi bence önceki 2 hikayeden daha iyi yaparlar.(umarım)
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Sercan Cuma 27 Mart - 2:44

212.bölümü izledim bu Aizen teğmen meğmen ama kaptanlardan daha iyi teknikleri var.Bunun başında akıl geliyor.Zaraki Kenpaichi gibi beni kesemezsiniz diye dolanmıyor.
Sercan
Sercan
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Pusuda10

Mesaj tarafından LordCha Cuma 27 Mart - 13:11

Haftaya filler var
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından eczmeltem Cuma 27 Mart - 14:12

LordCha demiş ki:Benim gibi filleri eğlencesine izle.Fillere geçince 3-4 hafta hiç izleme.Sonra fillerin bölümlerini bir anda indir ve 3-4 tane ardı arkasına izle.Ancak öyle seyredilir.Çünkü zaten ilk dakikalar özet gösteriyorlar ve pek anlamlı olmayan bir hikaye gelincede.Ama yeni hikayeyi bence önceki 2 hikayeden daha iyi yaparlar.(umarım)
Vallahi benimde bountolar ve modifiye ruhalrla ilgili olan animelerde çok eğlendiğim oldu. Hatta afedersiniz ama bountoların filler olduğunu bile sonradan farkettim.Ama bu hafta gerzek televizyoncu herif ve karakura savaşçılarıyla ilgili filler olacak . Can dayanır mı ya? Toplu halde izlerken bile izlemezdim o adamı.
212.bölümü izledim bu Aizen teğmen meğmen ama kaptanlardan daha iyi teknikleri var.Bunun başında akıl geliyor.Zaraki Kenpaichi gibi beni kesemezsiniz diye dolanmıyor
Haklısın yorumuna katılıyorum .Ama akılda bir yere kadar . Mübarekten fışkırıyor. Diğerleride akıl dağıtılırken şemsiye açmış sanki. Bu kadar siviri ve güyya kusursuz karakter yaratılmasından hoşlanmıyorum. Hikayeye göre adam teğmen olmadan bile hesaplamış herşeyi.Anasından doğdu doğalı şu anki yetenekli ve akıllı halindeydi sanki.
eczmeltem
eczmeltem
Çevirmen
Çevirmen

Mesaj tarafından KaranlıK Cuma 27 Mart - 14:55

eczmeltem demiş ki:
212.bölümü izledim bu Aizen teğmen meğmen ama kaptanlardan daha iyi teknikleri var.Bunun başında akıl geliyor.Zaraki Kenpaichi gibi beni kesemezsiniz diye dolanmıyor
Haklısın yorumuna katılıyorum .Ama akılda bir yere kadar . Mübarekten fışkırıyor. Diğerleride akıl dağıtılırken şemsiye açmış sanki. Bu kadar siviri ve güyya kusursuz karakter yaratılmasından hoşlanmıyorum. Hikayeye göre adam teğmen olmadan bile hesaplamış herşeyi.Anasından doğdu doğalı şu anki yetenekli ve akıllı halindeydi sanki.
Zaraki Kenpaichi'nin gücünü ölçebilen biri varmı, yok adam japonya'nın gururu olacak resmen yenilmez bir japon figürü gibi... Very Happy

deli yürek
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Cuma 27 Mart - 16:16

Zaraki sadece yakın dövüşlerde savaşıyor ya da şöyle diyim;kılıçla yakından dövüşebileceği dövüşlerde.Zaraki dövüş teklifini asla geri çevirmez ama sadece yakın temas kullanılan silahlara karşı dövüşmekten hoşlanır.Yani bir quincy ya da byakuya'nın sembonzakurası ile dövüşmek istemez.Yenile bilir ama kılıçla biraz zor bu ya da yakın silahlarla.Uzak temas silahlar daha etkili.
Mesela yoruichi ile dövüşse kaybederdi.Çünkü yoruichi hızlı ve suikast gibi uzak saldırılarıda biliyor.Zaraki ise yavaş ama güçlü.O yüzden yakın dövüşleri tercih ediyor.Ben yachiruyu dövüşürken görmek isterdim
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından KaranlıK Cuma 27 Mart - 16:26

Zaraki iki elini birden kullandığında ortaya çıkan güç hiçde yakın mesafe gibi değil haksızmıyım.
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Merhak Cuma 27 Mart - 18:09

LordCha demiş ki:Zaraki sadece yakın dövüşlerde savaşıyor ya da şöyle diyim;kılıçla yakından dövüşebileceği dövüşlerde.Zaraki dövüş teklifini asla geri çevirmez ama sadece yakın temas kullanılan silahlara karşı dövüşmekten hoşlanır.Yani bir quincy ya da byakuya'nın sembonzakurası ile dövüşmek istemez.Yenile bilir ama kılıçla biraz zor bu ya da yakın silahlarla.Uzak temas silahlar daha etkili.
Mesela yoruichi ile dövüşse kaybederdi.Çünkü yoruichi hızlı ve suikast gibi uzak saldırılarıda biliyor.Zaraki ise yavaş ama güçlü.O yüzden yakın dövüşleri tercih ediyor.Ben yachiruyu dövüşürken görmek isterdim
Sonucta öldürücü darbeyi vurmak icin yakina girmek zorundasindir..Ve iste o an kenpachinin ani olur. Hatirlayinki Kenpachi iki tane kaptana karsi dövüsmüs ve ikisinide bicersen Tousen kacmisti Aizenin yanina.Hemde Bankai sini kullanirken Smile..Kenpachi ise aldigi kilic darbelerine karsi sadece gülüp geciyordu..Forever Kenpachi...
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Erkek Mesaj Sayısı : 613
Ruh Hali : Bleach Hakkında Tartışma Bölgesi - Sayfa 14 Eglenc10

http://www.animeou.net/forum

14 sayfadaki 22 sayfası Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki

- Similar topics