AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

+31
juvenil
Spinel Sun
ShadowFalcon
Merhak
Susano'o
Kitiara
kanade
Ozey
kordiseps
lantis
wiL-
Devonie
Unde®minE
4sprz
KaranlıK
Unde®kaN
silentwarior
Akuma_Blade
cynthia
Misafir
Seifukusha
RoMe
SPAWN-TheUndead
new_cellie
aoshi
BladeSinger
rockchu
Exile Falcon
spartiate
çamekoo
edemirci44
35 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Sizce En video oynatıcı hangisi?

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap18%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 18% 
[ 22 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap28%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 28% 
[ 34 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap20%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 20% 
[ 24 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap4%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 4% 
[ 5 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_lcap26%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Vote_rcap 26% 
[ 31 ]

Toplam Oylar : 120

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Empty Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından edemirci44 Cuma 6 Haz. - 20:21

Arkadaşlar oyunuzun dışında; seçim nedeninizi de yazarsanız,en iyi bulacagımızı düşünüyorum....Şimdiden katıldıgınız için teşekkürler...Ben kmplayere veriyorum hepsini denedim hem Türkçe olması hem ücretsiz olması ve alt ayzı destegi çift dublaj desteginin olması alt yazıyı üzerinde degişiklikler filan bence 1 numarayı hakediyor..Eskiden bspalyer hastasıyken şimdi üçünçü sırada ikiye gomplayeri koyuyorum
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Defaul10

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından çamekoo Cuma 6 Haz. - 20:29

Bence de kmplayer.Bilgisayara yük bindirmiyor...codecleri yükledikten sonra her türlü uzantılı videoyu oynatıyor..
çamekoo
çamekoo
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 75

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından spartiate Cuma 6 Haz. - 21:11

ben media player classic diyorum.. çok uzun zamandır kullanıyorum belki alışkanlık oldu, diğer oynatıcıları fazla kullanmadım.. kullanılışı kolay, ayrıca abuk subuk anlarda bilmemne hatası da vermiyor.. herkese tavsiye ediyorum, k-lite ile birlikte çok güzel bir ikili oluyorlar
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Exile Falcon Cuma 6 Haz. - 22:05

en çok bsplayer kullanıyorum ben ama onun en iyi olduğunu savunmuyorum tabiyki Very Happy En iyisi Media Player Classictir herhalde
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından edemirci44 Cuma 6 Haz. - 22:21

Media Player Classic ne buluyorsunuz sadelikmi sorunsuzluk mu alt yazıları ekliyebiliyormusunuz üzerine merak ettim....Kmplayer yükeyin ayarlarını karıştırın farkı anlayacaksınız...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından rockchu C.tesi 7 Haz. - 0:32

MPC sadelik mi sorunsuzluk mu dersen evet bazen ufak sorunlar olsada çok önemli değil ayrıca karışık değil sade olduğunu düşünüyorum o kadar sade ki tr dil yaması olmasına rağmen hiç kullanmışlığım yok. Alt yazılı filmleri hep mpc ile izlerim bunun için alt yazı ve filmin adı aynı olmalı... şimdi sürükle bırak yokmuş diyeceksiniz varsın olmasın film ve alt yazı adının aynı olması düzen oluşturuyor... ayrıca vobsub ı sorunsuz çalıştırması sayesinde renkli efektli .ass alt yazılarda sorunsuz çalışıyor hatta vobsub üzerinde ufakt bir ayarla alt yazıda efektli bir karaoke varsa bunuda sorunsuz olarak çalıştırabiliyor... Her ne kadar sevdiğim bir codec olmasada k-lite ile birlikte gelmesi sayesinde açamayacağınız dosya kalmıyor... tüm bunlar benim mpc tercih etmemin ana sebepleri üstteki playerların bir çoğunu kullandım ama ben MPC yi tek geçerim.
OK
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 7 Haz. - 7:18

evet selman bayağı ayrıntılı yazmışş.. daha fazlasını yazamazdım aynen katılıyorum deyip geçeyim Very Happy
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından BladeSinger C.tesi 7 Haz. - 15:36

ben bs player ve radlight ikilisini kullanıyorum , aradıgım sadelikse radlight altyazı oynaması yapacaksam bs player.
bu ara kaspersky anahtarımın kaçak oldugunu farketmiş , kaspersky amca habire anahtarınız kara listede die abuk sabuk anlarda uyarı msjı veriyo .seyrederken animenin önüne geçiyo uyarı msjı , bsplayerde yapamıyo onu. o yüzden bu ara bsplayer.

mpc haricinde diğerlerini kullanmadım bi fikrim yok .
BladeSinger
BladeSinger
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 60
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Deli10

Mesaj tarafından aoshi C.tesi 7 Haz. - 16:10

Bende oyumu mpc den yana kullanıyorum k-lite la birlikte iyi bir ikili bence
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Karisi10

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 7 Haz. - 16:51

haydi söyleyin Media player classic te emule yada torette yada rapidten indirdiginiz animeyi(örnegin %10 inmiş yada 1 partı inmişş filan seyredebiliyormusunuz) seyrettirme ihtimali varmı kmplayer gomplayer vlc bunu yapabiliyor...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Exile Falcon C.tesi 7 Haz. - 17:42

Savaş çıkmış burda Very Happy
Exile Falcon
Exile Falcon
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1543
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Images12

http://www.chocobofansub.blogspot.com

Mesaj tarafından aoshi C.tesi 7 Haz. - 18:26

Yok exile savaş olmaz bu forumda sadece medeni insanlar gibi fikirlerimizi belirtiyoruz Very Happy deilmi engin abi lol! Çift dil seçeneği olanlarda bide torrent vs. programlardan indirirken bende kmplayer kullanıyorum ama mpc kadar rahat deyil.Şimdiye kadar kullandığım hiç bir media player mpc nin rahatlığına erişemedi bence
aoshi
aoshi
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Karisi10

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 7 Haz. - 20:41

Ayarlar yapıldıgında müthiş oluyor kmplayer vallahi antlaşma yapmadım bu programı yapanlarla, benim gördügüm gerçekler...
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 7 Haz. - 22:41

bedifeci demiş ki:Ayarlar yapıldıgında müthiş oluyor kmplayer vallahi antlaşma yapmadım bu programı yapanlarla, benim gördügüm gerçekler...

anlaşma yok tabi... kmplayer'ı geliştiren kişi engin aslında lol lol!
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 7 Haz. - 22:45

lol Çözdün yine olayıııııııı.Lupin KIRMIZI GÜLÜCÜK
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından new_cellie Paz 8 Haz. - 4:34

ben genekde Bs player kullanıorumm ama arada VLC de kullanıorum pgi
new_cellie
new_cellie
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 284
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Kustah10

Mesaj tarafından rockchu Paz 8 Haz. - 16:36

bedifeci demiş ki:haydi söyleyin Media player classic te emule yada torette yada rapidten indirdiginiz animeyi(örnegin %10 inmiş yada 1 partı inmişş filan seyredebiliyormusunuz) seyrettirme ihtimali varmı kmplayer gomplayer vlc bunu yapabiliyor...

aoshi demiş ki:Yok exile savaş olmaz bu forumda sadece medeni insanlar gibi fikirlerimizi belirtiyoruz Very Happy deilmi engin abi lol! Çift dil seçeneği olanlarda bide torrent vs. programlardan indirirken bende kmplayer kullanıyorum ama mpc kadar rahat deyil.Şimdiye kadar kullandığım hiç bir media player mpc nin rahatlığına erişemedi bence

MPC sınırsız dil sınırsız alt yazı destekliyor kısacası videoda ne kadar ses varsa hepsini paşalar gibi kullandırıyor.Ayrıca torrent ve e-mule de önizleme yapmak için indirme bitmeden MPC kullanıyorum paşalar gibi açıyor. he tabi bunun için dosyanın ilk parçalarının inmiş olması gerekiyor.

Efendim videonun ilk part olayına girmeme bile gerek yok tabikide mpc bu videoları açıyor. Kısacası mpc nin diğer oynatıcılardan hiç bir eksiği yok hatta fazlası var sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyor MPC nin tüm media playerları döveceğini bildirmekten onur duyuyorum lol
rockchu
rockchu
Anitoryum Fansub
Anitoryum Fansub

Erkek Mesaj Sayısı : 809

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Paz 8 Haz. - 17:08

Gom'a hiç alışamadım,Kmolayer'ıda kullanmadım hiç.Geriye altyazı seçenekli bs kalıyor.Ona gitti oyum.Ama Windows Media Player K-lite pack'i de öneririm.Hemen hemen herformatı da açar.
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Karizm10

Mesaj tarafından RoMe Salı 17 Haz. - 16:29

Aslında Bsplayer her zaman bir numara kalacak gibi geliyor bana, belki Gom biraz onun liderliğini zorlar, maç anlatıyormuşum gibi oldu ama, evet ben de gom ile tanışalı fazla olmadı, baya bir özelliği var, ancak bs hem sade hem de her işi hallediyor, sadece şu ass desteğini de yaparlarsa daha iyi olacak tabi ki.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Huysuz10

Mesaj tarafından Seifukusha Salı 3 Şub. - 10:42

bunca zaman mpc'ye neden bu kadar az oy verilmiş anlamadım huh yyff
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından spartiate Salı 3 Şub. - 10:49

mpc gibisi yok vallaha, küçük ve basit... ama herşeyi canavar gibi oynatıyor,
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından RoMe Salı 3 Şub. - 13:09

mpc iyi hoş da, altyazı olayı daha iyi ayarlanmalı bence. tabi harici altyazı ile ilgilenmeyen için yine de birebir.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Mesaj tarafından Seifukusha Salı 3 Şub. - 13:13

Valla film ile altyazının isimleri aynı olunca otomatik açıyor ama bsplayer'daki gibi sürükle bırak yöntemi yok. File-load subtitle yapmak gerekiyor.

Ama benim için önemli değil. Dosyaların isimlerini aynı yaparım ben. Hem yapmayınca sadece mpc'yi değil, diğer oynatıcılara da etki ediyor. En azından videoyu her oynattıklarında altyazıyı sürüklemeleri gerekir.
Seifukusha
Seifukusha
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1870
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Centil10

http://bounanimemanga.wordpress.com/

Mesaj tarafından RoMe Salı 3 Şub. - 16:04

bahsettiğim şey, wide-Screen filmlerde altyazısın siyah bandın üzerinde görünmesi olayı idi. MPC de öyle bir şansın yok, yazılar zaten dar olan ekranda ve hatta hard-sub bir film ise yabancı dille birbirine girmiş vaziyette çıkıyor.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı 3 Şub. - 17:29

MPC bağzı video formatlarını çalıştırırken daha kasmadan yapabiliyor.
VLC ise eksik dosyaları çalıştırırken işe yarıyor lakin MPC'te ara ara formatına göre bunu gerçekleştiriyor.
BSplayer'ı sadece videodan resim almak istediğimde kullanıyorum.
Misafir
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? Yoksu611

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics