AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

+31
juvenil
Spinel Sun
ShadowFalcon
Merhak
Susano'o
Kitiara
kanade
Ozey
kordiseps
lantis
wiL-
Devonie
Unde®minE
4sprz
KaranlıK
Unde®kaN
silentwarior
Akuma_Blade
cynthia
Misafir
Seifukusha
RoMe
SPAWN-TheUndead
new_cellie
aoshi
BladeSinger
rockchu
Exile Falcon
spartiate
çamekoo
edemirci44
35 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Sizce En video oynatıcı hangisi?

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap18%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 18% 
[ 22 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap28%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 28% 
[ 34 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap20%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 20% 
[ 24 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap4%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 4% 
[ 5 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap2%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap0%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_lcap26%Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Vote_rcap 26% 
[ 31 ]

Toplam Oylar : 120

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 11 Haz. - 21:43

Çok büyük farklılıklar yok aslında ass uzantılı alt yazıları tanıtmanız lazım yoksa beyaz yazı görülür.Tabi keyfinize göre istediğiniz renkte ve fontta alt yazıda seçebiliyorsunuz.Ayrıca gömülü lat yazılar ile Türkçe ayrı alt yazılar birbirne karışabiliyor basit ayarlarla ing altyazının üzerine siyah yada farklı bir renkte şerit çekerek Tğrkçealt yazıyı rahatça seyredebiliyorsunuz.Kısaca gözünüz yorulmuyor.İn seslerede kolayca ulaşma imkanı veriyor.Türkçe destegidevar.Tabi kabuk destegide.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Defaul10

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Empty Geri: Sizce En iyi video oynatıcı hangisi?

Mesaj tarafından wiL- Perş. 11 Haz. - 21:48

hmm teşekkürler bedifeci deneyeceğim km yi Smile
son soru Gom bazı mkv lerde kasma yapıyor (Akuma Zoom kasma hiç yapmaz demişti ama Zoom u beğenemedim.)
Km de kasma yapar mı hd mkv lerde?
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Eglenc10

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 11 Haz. - 21:50

Kasma işlemi işlemcin ve ram gücünle ilgilidir.Bilgisayarın güçlüyse sorun yaşamassın.Örnegin ben sorun yaşamıyorum. Very Happy
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından wiL- Perş. 11 Haz. - 21:53

hayır mesela bi hd filmi Gom da açamıyorum ama Vlc de açıyorum
Gomda bi kaç kez denedikten sonra kasa kasa açıyor Vlc de öy bişey olmuyor (ama vlc de kullanımı beğenmiyorum)
sonuçta aynı işlemci değil mi Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 11 Haz. - 22:06

İşin açıkçası programların beta sürümlerinden başla codeclerle uyumluluklarına kadar birçok sorunla karşılaşabiliyorsunuz.Kimi hazırdaki codeclerle gelirken kimisi yüklemeye ihtiyaç duyuyor.Yüklenen her yeni code paketi eskşsinin çalışmasını yavaşlatabliyor hatta bu bazı programlarda daha da belli oluyor.Vcl alt yıyı gösteriyor ama çok net degil.Ass leride tanımıyor bliyorum.Kullanışlı olamdıgını da biliyorum.Ama diğerlerinden ayrılan en bğyğk artısı yarıda kalan yada bozuk videoları diğerlerine göre daha iyi oynatması.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Kitiara Çarş. 17 Haz. - 16:19

Kaç senedir Gom kullanıyorum, kolay kolay da vazgeçmeyeceğim sanırım. Kullanışı çok kolay ve çok işime yarıyor. Şimdiye kadar sadece rmvb dosyalarını açamadığını gördüm, xp codec pack'le onu da kolayca hallettim. Kare yakalama konusunda muhteşem. Çünkü size tek kare yakalama imkanı sunmasının yanında bir de kendisinin otomatik olarak kare yakalama özelliği var. Benim art arda 10 kare yakalayabileceğim sahneden 70-80 kare yakalayabiliyor. Gif yaparken bu özelliği çok işime yaradı. Alt yazıları ileri - geri alabilme özelliği çok kullanışlı. Üstelik alt yazı ve videonun isimleri aynı olursa onu da otomatik olarak açıyor. Çift dil özelliği de sorunsuz çalışmakta. Audio - Select Stream'den bulabilirsiniz. Audio demişken; sadece kare değil, ses kaydetme özelliğini de eklemek lazım. Pek çok parçayı youtube gibi sitelerden indirdikten sonra Gom'la ses dosyasına dönüştürüyorum. Bozuk ya da tamamlanmamış dosyaları bile açabilmesi zaten Gom'un en bilinen özelliği.
Kitiara
Kitiara
Onursal üye

Kadın Mesaj Sayısı : 184
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Asik10

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından KaranlıK Perş. 18 Haz. - 14:53

Arkadaşlar "Kantaris Media Player" bu programı da deneme fırsatım oldu menüsünü beğenmedim ama gayet iyi çalışıyor sizinde denemenizi tavsiye ederim!
KaranlıK
KaranlıK
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 430
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Bulutl10

Mesaj tarafından Susano'o Çarş. 1 Tem. - 19:52

ben KMPlayer diyorum, sebepleri:
1.az kaynak kullanıyor
2.codec yüklemeden mkv dahil her türlü dosyayı oynatıyor
3.real-time advanced sub-station sayesinde karaoke dosyasını rahatlıkla oynatabiliyor. buna swf ve flv dosyaları da dahil.
4.video üzerinde akla gelebilecek her türlü ince ayarı yapmanıza izin veriyor.
5.sessiz kurulum sayesinde hiç soru sormadan kurulum birkaç saniye içinde tamamlanıyor.
6.isteyene 100lerce skin var. gerçi bence orjinal görüntüsü daha güzel.
7.altyazı üzerinde değişiklik yapılmasına müsaade ediyor.

gerçi daha pek çok özelliği var ama bunlar benim için en önemlileri. benzer özellikler diğer playerlarda da var ama şuana kadar kmp ile zerre sorun yaşamadım. başka programlar gibi asabımı bozmadı henüz. 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum. tavsiye ederim.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Relax10

Mesaj tarafından Akuma_Blade Çarş. 1 Tem. - 21:08

@NsR
Kasma derken HD ripleri yada 1080p sunumları referans alıyorum.
Akuma_Blade
Akuma_Blade
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 397

Mesaj tarafından wiL- Çarş. 1 Tem. - 21:18

Akuma_Blade demiş ki:@NsR
Kasma derken HD ripleri yada 1080p sunumları referans alıyorum.

Tamamdır abi.
Zoom u da denedim de hoşuma gitmedi pek.
Artısı eksiki yine Gom diyorum Smile
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Merhak Paz 5 Tem. - 11:54

Ben de Media Player Classic diyenlerdenim. Cok rahat ve bütün herseyi oynatiyor. Ayrica K-lite codec pack icinden de cikiyor. Ayrica bazi arkadaslar altyaziyi üzerine cekip birakilmadigini yazmis ama bu dogru degil. Ben bunu gayet rahat yapabiliyorum. Diger oynaticilarida denemis biri olarak en sevdigim oynatici MPC dir.
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Erkek Mesaj Sayısı : 613

http://www.animeou.net/forum

Mesaj tarafından ShadowFalcon Paz 5 Tem. - 21:07

Bs Player kullanırım genellik le ama media player classic en iyisi
ShadowFalcon
ShadowFalcon
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 44
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Images12

Mesaj tarafından edemirci44 Salı 7 Tem. - 10:32

Vclplayerin son sürümü 1.0.0 hoş olmuş yeni çıktı.Ass destegi var.Çift seslerde kolaylıkla diğerine geçiş yapabiliyorsunuz.Zaten Türkçe desteginin oldugunu bilyorsunuz.Alt yazı sürükle bırak özellğide var.Çok basit ayarlar kısmı var.Benim şaşırdıgım boyutunun 17 mb olması.Bide en ghoşlanmadıgım tarafı belki basit olacak kabuk kısmının çok yalın olması.Yine deçok iyi oynatıcı
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Mesaj tarafından Spinel Sun Çarş. 8 Tem. - 11:13

Oyumu Media Player Classic'ten yana kullanmakla beraber, K-Lite Mega Codec Pack'in kurularak sürekli güncel tutulması gerekliliğini bir dezavantaj aolarak görüyorum. 2 ay önce bendeki codec versiyonu 4.74 iken daha 3 gün önce 4.9.5 sürümünün çıktığını gördüm. Sadece 6 ay kadar bile aynı sürümü kullansanız, gene yeni çıkan animeler oynatılırken görüntü ve seste bozulmalar farkediyorsunuz. Her şeye rağmen gene de Media Player Classic. İkinci favorim ise VLC player. BS için diyebileceğim tek şey ise, sırf adware olması bile kullanmamak için başlı başına bir sebep ne yazıkki. 
Spinel Sun
Spinel Sun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Sarhos10

Mesaj tarafından new_cellie Cuma 7 Ağus. - 8:31

daha önce ne yazmıştım hatırlamıyorum ama Gom player gibisi yok yaww....
new_cellie
new_cellie
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 284
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Kustah10

Mesaj tarafından juvenil C.tesi 8 Ağus. - 19:12

new_cellie demiş ki:daha önce ne yazmıştım hatırlamıyorum ama Gom player gibisi yok yaww....

katılıyorum herseyi açıyo:D:D
juvenil
juvenil
Aktif üye
Aktif üye

Kadın Mesaj Sayısı : 203
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Keyifl10

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 8 Ağus. - 20:14

Ya codecleri yükledin mi bütün oynatıcılar açıyor.Ayrıca gomplayerin de gerekli codecler yüklenmediginde bazı video uzantılarını açamadığını biliyorum.Ve internet üzerinden güncellemeler sayesi.nde açabildigini de biliyorum.Ama hızlı bir oynatıcı oldugu da kesin.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Empty ...

Mesaj tarafından isobel Salı 1 Eyl. - 18:58

GOM Player dedim ben çünkü genelde herşeyi çalıştırıo ileri geri sararken durdururken oynatırken kasmıo gayet iyi.. onun açmadıgı şeyleri VLC.de açıorum
isobel
isobel
Isınan üye
Isınan üye

Kadın Mesaj Sayısı : 132

Mesaj tarafından ishak Salı 1 Eyl. - 19:07

bence en iyisi dvıx 7 ara birimleri karişik alişinca kolay geliyor şansız
ishak
ishak
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 335
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Centil10

Mesaj tarafından S.Tensei Salı 1 Eyl. - 22:31

İlginç bir şey var. Gomplayer bende bir videoyu takıla takıla çalıştırırken, media player classic düm düz, rahat oynatabiliyor.
Bu sorunu codec'e mi bağlamalıyım ?

Biliyorum, burası yeri sayılmaz ama sormadan edemedim. Başlık açmak istemedim.
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından arcueid Çarş. 9 Eyl. - 11:15

gom'dan başka bir program denemedim henüz Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 331888

S.Tensei demiş ki:İlginç bir şey var. Gomplayer bende bir videoyu takıla takıla çalıştırırken, media player classic düm düz, rahat oynatabiliyor.
Bu sorunu codec'e mi bağlamalıyım ?

Biliyorum, burası yeri sayılmaz ama sormadan edemedim. Başlık açmak istemedim.

şöyle bir şey olabilir:

bahsi geçen video yüksek çözünürlüklü ise eğer { değilse bilemem Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 87791 } , kurulumdan sonra çıkan sihirbaz daki seçeneklerle ilgili olabilir.
gom player orada seçilen tercihlere göre, hd videoları izletmek için sistemi zorlayabiliyor ve çoğu bilgisayar da bu zorlamayı kaldıramadığı için takılmalar oluyor.

kurulum sihirbazında high quality mod yerine normal modu seçip, daha sonra bir yerlerde çıkacak priority bölümünde normal yerine high (recomanded for low-performance computers) bölümünü seçersen düzelebilir.
* kurulum sihirbazına da burdan gidiliyor: başlat > tüm programlar > gom player > gom wizard.

bende takılmalar gidiyor ama sende düzelmezse yapılabilecek bir iki şey daha vardı sanırım . .
arcueid
arcueid
Yeni Üye
Yeni Üye

Ruh Hali : Sizce En iyi video oynatıcı hangisi? - Sayfa 3 Relax10

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics