AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Knight

+5
bluetear
zhenya
sera myu
yuuki_cross
Mss. Pretty Queen
9 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Vampire Knight - Sayfa 2 Empty Geri: Vampire Knight

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Perş. 11 Haz. - 22:00

ya zaten zero'nun her fırsatta "uzun yaşamaya niyetim yok zaten" demesi beni hep vuruyor kalbimin taaaa derinlerinden. üçü de ölsün bence de. zero mutlu olamayacaksa...
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından sera myu Perş. 11 Haz. - 22:11

ya ben buraya roman gibi yazı yzmıştım nereye gitmiş o blink neyse bidaha yazamam kısaca vampire knight shounen ai nin olmadığı bi anime değil çok çok belli belirsizde olsa bu ögelerde bulunuyor

En son sera myu tarafından Perş. 11 Haz. - 22:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Dagini10

Mesaj tarafından cynthia Perş. 11 Haz. - 22:17

En son hangi mangayı okudunuz'a yazmışın Sera. Very Happy
cynthia
cynthia
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 780
Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Kaygil10

http://aluminia-fansub.blogspot.com/

Mesaj tarafından zhenya Perş. 11 Haz. - 22:26

sera myu demiş ki:vampire knight a shounen ai nin karışmadığını söylemek yanlış olur idol sempainin kanameye olan duyguları belli
bununda haricinde kanının içilmesi mangada bi sembol belki öpüşmenin olabilir belki başka bişeyin ama kanını içtim tamam artık yaşabilirim kadar basit bi durum değil çünkü kan içmek animede bir ihtiyaç ve tatmin olma duygusunuda beraberinde getiriyor ve zaten genelde karşı cinsin kanı içiliyor mesela o dalgalı saçlı kız her daim kanameye kanını vermek için uğraşıyor bunun sebebi var hatta yuki o ikisini birlikte gördüğünde korkuyla karışık mangada belli belirsiz bi aldatma olayı gibi duygu sezdirilmişti olaya böyle bakarsan sebebi farklıda olsa zero kanamenin kanını içti ve o sahne öyle basit bir sahne değildi her ne kadar istemesede zorunlu olduğu için zero kaname üzerinden tatmin olma duygusunu giderdi ki zaten o sahnede shounen aicilerin içine dokunmuştur amwlerde yorumlarda falan çok rahat görürsünüz bunu bu iki sebepten vampire knighttada shounen ai ye bi gönderme var ama
kesinlikle belli belirsiz
Ahanda bu yazı Razz
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Karisi10

Mesaj tarafından yuuki_cross Perş. 11 Haz. - 22:36

kız topicleri karıstırmıssın cok guldum yaaa lol
kesınlıkle her söledgne katılıorum zaten hanabusa acaip bi şekilede kanameye düşkündü hele bi sahnesınde senı sevıyorum kaname demıstı orad kopmustum. helede altyazıyı hazırlayan o lafın sölendıgı sırada altyazıya bı kucuk not iliştirmiştiki öyle duygusal bı sahnede bölüm bitene kadar gülmüştüm nası bısyedı yaaa hıhıh shounen ai nin en buyuk kanıtı o sahnedır lol!
yuuki_cross
yuuki_cross
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1289
Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Ssstt10

Mesaj tarafından zhenya Perş. 11 Haz. - 22:45

valla off topic ama bu shounen ai muhabetti tam 7 ghost luk ya bi animede 7 bölüm boyunca hiç mi kı olmaz ya bıraktım izlemeyi zaten bide bu ana karakterle kankisi var bitane aynı loveless in başlarındak ritsuka seimei muhabbetleri ...aklıma geldi nediyim yazmak istedim...bide loveless e iğyy falan dienleri alayıda izliyodur o animeyi ...o komik geliyo bana...

En son zhenya tarafından Perş. 11 Haz. - 22:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Karisi10

Mesaj tarafından sera myu Perş. 11 Haz. - 22:46

ahahahahahahaha hıhıh koptum lol çok yorgunum bugünlük affedin devrelerim karıştı
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Perş. 11 Haz. - 22:48

ya ben yeni serilere başlayamadım öss yüzünden ama dedim op videolarını izleyim işte phantomdu 7 ghosttu falan 07 ghostu izledim zaten benim antenler dikildi
hmmm demek öyle falan diye işte ogün össden çıkar çıkmaz izleyeceğime karar verdim
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından yuki Salı 15 Eyl. - 19:34

slm arkadaşlar...Vampire knight ı yeni keşfettim ama tüm bölümleri 3 kere seyrettim bile.. Vampire Knight - Sayfa 2 Icon_biggrin ben sizin ''kaname kaname diyenler'' dediğiniz kişilerdenim.tabi zero nunda cok karizmatik olduğunu inkar edemem...2.favori karakterim o dur.ama söylediğiniz bazı şeylere katılmıyorum.Bir kere kaname cocukluğundan beri cok acı cekmiş anne ve babasını o da kaybetti (tıpkı zero gibi) üstelik dünyada değer verdiği ve sewdiği tek kişi de onu hatırlamıyor ve yanında olamıyor o yüzden 10 yıl boyunca yapayalnızdı Vampire Knight - Sayfa 2 Icon_sad 2.si yukinin salaklığına katılmakla beraber onların evlenmesinde bir sakınca yok.Yani vampirlerin aile ilişkilerinin insanlar gibi olmasını bekleyemeyiz.animede de geçtiği gibi onların anne ve babasıda kardeş miş.(ama böyle muhteşem bir oğulları var Vampire Knight - Sayfa 2 2771 ) ve safkanlar arasında böyle şeyler normalmiş yani ensest bir durum yok ortada Hatta kaname 8.bölümde bu kız haruka ve juuri kuranın onu korumak için sır olarak tuttukları sewgili kızlarıdır ve de benim karım olarak doğmuş bir çocuk demişti.3.sü aidou kaname yi seviyorum derken bunu niye aşk anlamında aldığınızı anlayamıyorum sizde çok değer verdiğiniz bir hem cinsinize onu sewdiğinizi söyleyebilirsiniz bunda garip bi durum yok Vampire Knight - Sayfa 2 Confused .Ve yediği tokatlarında açıklaması var ilk tokadı yuki hakkında saçma sapan konuştuğu için yedi.sizde en değer verdiğiniz kişi hakkında saçmasapan konuşulunca kızarsınız yani. Öbür tokadı da aidou yu ichio dan korumak için attı kaname.eğer öyle yapmasaydı ichio cok daha kötüsünü yapacaktı... 4.sü aslında zeroyu sewsemde onunda yuki kadar salak ve üstelik nankör olduğunu düşünüyorum.Yukiyi nerdeyse öpeceği zaman onu sewdiğini söyleyip öpseydi durum daha farklı olabilirdi zero nun aksine kaname yukiden hoşlandığını hep belli ediyordu.tabi yukinin anlama kapasitesinin düşük olması zeronun suçu deil ama daha sıcak davranabilirdi yukiye.ya da yuki kanameyle konuşmaya gideceğinde kolunu tutmuştu yuki noldu deyince yok bişi deyip bıraktı ama o gidince gitme dedi. E salak kız yanındayken desene... ve ayrıca yuki onun e sewiyesine düşmemesi için sürekli kan veriyordu o zaman yukiyle derdi yoktu yuki hiç bir zaman onun vampir olmasını sorun etmedi ama zero efendi kızın safkan kuranların kızı olduğunu öğrenince kapısına geldiğinde ona silah bile cekti ve onu kovdu Vampire Knight - Sayfa 2 Icon_evil .yani nerde arkadaşlık kız kan verirken iidi üstelik son bölümdede birgün seni öldürmem gerekecek fln dedi ama kendide vampir üstelik yuki kaç defa onu korudu sırf vampir olacak die ölmesine göz yummadı...Neyse...5.si kan içmemin başka birşey ima ettiğini sanmıyorum sonuçta zero kanameden de kendi kardeşindende kan içti ve yuki ruka ile kanameyi gördüğünde korktu ve iğrendi tabiki kendini ihanete uğramış hissetti çünkü kanamenin böyle birşey yapmadığını düşünüyordu...tabii bunlar benim fikirlerim...Smile
yuki
yuki

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Salı 22 Eyl. - 13:55

harika! spoiler e bayılırım! bn de merak ediyodum şu silah çekme olayını falan. çok sağ ol Very Happy ama sanırım mangayı okumamışsın?
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : Vampire Knight - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından yuki Salı 22 Eyl. - 22:12

Mss. Pretty Queen demiş ki:harika! spoiler e bayılırım! bn de merak ediyodum şu silah çekme olayını falan. çok sağ ol Vampire Knight - Sayfa 2 Icon_biggrin ama sanırım mangayı okumamışsın?

ne demek istediğini tam olarak anlamış deilim Vampire Knight - Sayfa 2 692179 ama haklısın henüz mangayı bitirmedim ortalarındayım hala... ingilizcem pek ii sayılmaz o yüzden yavaş ilerliyorum Vampire Knight - Sayfa 2 42055
yuki
yuki

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics