AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba, ben geldim :)

5 posters

Merhaba, ben geldim :) Empty Merhaba, ben geldim :)

Mesaj tarafından sempai Çarş. 16 Nis. - 0:37

Merhaba arkadaşlar,
Bu siteyi yeni keşfettim ama hızla en sık uğradığım siteler arasına yükseldi. Bugün de nihayet üye oldum ve işte buradayım. Very Happy
sempai nam-ı diğer sedai... Very Happy Bir türlü hangi nicki kullanacağıma karar veremediğim için farklı sitelerde farklı isimler kullanıyorum ne yazık ki. Embarassed Anime sitelerinde genel olarak sedai ya da sempai nicklerini kullanıyorum. Yani diğer anime sitelerinde sedai'ye rastlarsanız bilin ki o benim. Very Happy
Animeye geçmeden önce... kitap okumayı severim. Özellikle fantastik kurgu meraklısı bir kitap kurduyum. Hobiler sayılırken genelde kitaptan sonra müzik gelir ama benim müzikle pek aram yoktur. Belli başlı müzikleri zaman zaman dinlerim ama genelde aramam. Kitaplar,anime ve sevdiğim tarzda sinema veya diziler ilgi alanıma girer.
Bunun dışında forumlarda uzun yazılar yapmayı, animeler hakkında konuşmayı severim.Hele ki anime seven ya da animenin ne olduğunu bilen birilerini bulmanın ne kadar zor olduğunu düşünüce bu beni çok mutlu eder. Fakat üzülerek söylüyorum ki bir süre aranızdaki sohbetlere çok fazla katılamayacağım.Çok yoğun bir dönemdeyim ve bu yoğunluk önümüzdeki bir ay boyunca daha devam edecek. Sad Ama ondan sonra başınızı şişireceğimden emin olabilirsiniz. Very Happy :pirat:
Çocukluğumdan beri enimelere bayılırım ve Türkiye'de yayınlanan hemen her animeyi izlemişimdir.Ancak asıl anime yolculuğum interneti keşfettikten sonraya dayanır. Mecha ile aram pek yoktur. Bir tek çizimlerini beğendiğim için "Code Geass" izlemeyi planlıyorum (bu arada çeviri yapan arkadaşlara buradan teşekkür edeyim thump ) Daha çok romantik, komedi ve büyü/fantazi öğelerini içeren animelerini severim.Full Metal Alchemist, Bleach, Nana, Ouron H.H.Club, Blood+ sevdiğim animelerden bir kaçı...
Umarım bu yazı keyifli ve güzel paylaşımların başlangıcı olur...
Sevgilerimle
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Stresl10

Merhaba, ben geldim :) Empty Geri: Merhaba, ben geldim :)

Mesaj tarafından edemirci44 Çarş. 16 Nis. - 6:58

Aramıza hoş geldin...Tabi bizde siteye katılım gözteren bütün anime severlere teşekkürü bir borç biliriz.Bu sitenin amacı çevirilerden önce anime seyreden insanları bir araya getirip fikirlerini birbiriyle paylaşmasını sağlamaktır...Sitemize yine hoş geldin diyerek sitemize katılımının ve desteğini her zaman beklediğimizi belirtmek istiyorum..
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Defaul10

Mesaj tarafından spartiate Çarş. 16 Nis. - 7:06

hoşgeldin aramıza sempai.. diyebilirim ki en kapsamlı tanışma topiclerinden birini açmışsın... komedi ve büyü/fantezi tarzı konusunda sana katılıyorum, romantizle ne yazıkki çok fazla aram yok... kafan rahatlar rahatlamaz seni buralara bekliyoruz, görüşmek üzere...
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 16 Nis. - 8:38

Hoşgeldin aramıza.Bedifeci beni üya yaptıgından beri hiç cıkmıyorum bu siteden.Kahretsin Bedifeciye çok kızgı Very Happy nım.Sitemiz senin gibi üyelerin teşrifiyle dahada güzel olacak eminim.
Saygılar.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 3289
Nerden : Çanakkale'de artık askerim.Mesaj atarken bunu unutmayın.
Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Anlayi10

Mesaj tarafından new_cellie Çarş. 16 Nis. - 9:36

hoşgeldiin..İyi vakit geçirmen dileğiyle Smile cheers
new_cellie
new_cellie
Aluminia Fansub
Aluminia Fansub

Kadın Mesaj Sayısı : 284
Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Kustah10

Mesaj tarafından sempai Çarş. 16 Nis. - 11:52

geçiyordum uğradım...uğramışken de bana hoşgeldin diyen butun arkadaşlara buradan teşekkür etmek istedim. beni çok mutlu ettiniz arkadaşlar. :sunny: nezaketiniz için çok teşekkürler....

CHOBiTS beni kimse buraya zorla üye yapmadı, kendim aradım buldum. ama sonumuz aynı olacak gibi...ben de buradan çıkamayacak gibi görünüyorum...tek farkımız benim kendimden başka suçlayacak kimsem yok :lol:

tekrar teşekkür ederim...
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından spartiate Çarş. 16 Nis. - 12:27

amanın, umarım chobits gibi senin bilgisayarda bizim siteye düşman olmaz (okumadıysa söyleyeyim chobits'in bilgisayarı bizim siteyi çarpılmış olarak gösteriyor Very Happy )
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Merhaba, ben geldim :) Eglenc10

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 16 Nis. - 13:46

Hehe Serkan sizin site beni çarpı cok mu takılıyon ondanmı acaba bilemicem.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

Mesaj tarafından sempai Çarş. 16 Nis. - 16:27

spartiate demiş ki:amanın, umarım chobits gibi senin bilgisayarda bizim siteye düşman olmaz (okumadıysa söyleyeyim chobits'in bilgisayarı bizim siteyi çarpılmış olarak gösteriyor Very Happy )

yok okumamıştım...hehe demek çarpılmış gösteriyor öyle mi? bilgisayar alışık değil demek ki böyle sitelere bünye kaldırmıyor Very Happy

CHOBiTS demiş ki:Hehe Serkan sizin site beni çarpı cok mu takılıyon ondanmı acaba bilemicem.

CHOBİTS çok yüklendin di mi zavallı bilgisayara...yazık değil mi? siteye alışması için zaman verseydin keşke. :lol:
sempai
sempai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından CHOBiTS Çarş. 16 Nis. - 16:39

Yok iyiydi bir kaç gün.Böyle sitelere cok üye oldum serkan ve bedifeci sayesinde ama bu siteyle özel ilgileniyorum.Pc kıskandı heralde.Ama neyse tahtaya vurayım düzeldi artık kim ne yazmiş görebiliyorum.
CHOBiTS
CHOBiTS
Super Moderator
Super Moderator

- Similar topics