AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

+31
4sprz
Squaw
Nodame^^
jinxleus
özz
doumeki
RoMe
jidoshie
AkumA
DicLonius
sakura
ademania
Unde®minE
edemirci44
digigirl
Servet
sakura hime
sera myu
armadaxster
Seifukusha
bluetear
spartiate
Drakai
blackburn
S.Tensei
kordiseps
FoRZa
F.Chopin
LordCha
mavilynx
Desire
35 posters

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Fanart yarışmamızın galibi kim olsun?

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap27%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 27% 
[ 15 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap7%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap2%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap16%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap0%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_lcap3%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 56

Anket kapatıldı

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından Desire Çarş. 11 Mart - 17:05

İki hafta sürecek Nodame^^
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından DicLonius Çarş. 11 Mart - 17:50

LordCha demiş ki:Deniz kızında yapılan hataları kimsenin görüp görmediğini mi soruyorsun ve yazılsın mı istiyorsun.Peki,genelde böyle resimde gördüğüm hataları yazmam ama görüp görülmediğini soruyorsan tamam.
Dudağı silik ve yeterli oturtulamamış.Göğüsleri biraz fazla mesafede ayrı,omuzları fazla geniş yapılmış,sağ elinin parmakları tam çizilmemiş,temel olarak alınan vucut çizgileri vucut yaoıldıktan sonra silinmemiş ve kalmış,kuyruğun kalça bölgesinde ki eğimi hiç bir kıvrım çizgisi kullanılmadan yapılmış,saçlarının sonunda(omzuna gelen yeri) bitim yerleri güzel yapılmış olsada şaçların başlangıcı buna göre yapılmamış ve walt disney'in yaptığı küçük deniz kızı ile aynı şekilde bir yapım izlenmiş.
Biraz ağır ve her yönden bir bakış açısı oldu ve genelde böyle şeylere yapılan resimlere göre pek önem vermeyip söylemesemde sadece istediğin için esas düşüncemi yazıyorum.
Spoiler:

Valla ne yalan söyliyeyim. LordCha bi konuda haklı. Yani bu aranızdaki gerginlik açısından demiyorum hatalar açısından söylüyorum. Deniz kızı çok basit kaçmış ki bunu sanıyorum önceki yorumlarımda yazmıştım. Araştırma çizgisi farklı b'şi oluyor, Cross desen daha makbule olur. Araştırma çizgisi dediğin ilk aşamadır. Yani Crosslar gitgide geliştirilirken araştırma çizgisi tek bir yerde seker. Prizmalardan oluşturursun sadece. Silindir, piramit, küre vs... Asıl amaç ser ve belirgin çizgilerle crossları belli etmektir. Sonra hafif bir silgi dokunuşuyla resimi ortaya çıkarmaktır. Size Crossların anlatıldığı 3 resimli bi resim yollayabilirim isterseniz.

Desire sende pek farkında olmamışsın sanırım yannışlarını, deniz kızı çiziminde. Crosslar hiç bi resimde bırakılmaz=) Ayrıca silgi kullanılmadıkdan sonra çizimlerine nasıl yön verebiliyorsun... Kafam karıştı açıkçası. Eğer hatalarını farkına varıp çiziyorsan, bu hataları düzeltip, bol bol silgiye ihtiyaç duyup, çizimlerine açıklık getir. Hoş görünmez crosslar. Cross çalışmaları vardır ayrı adam 10 tane çizgiyle karşına anatomisi tam bi çizim çıkarır. Ama senin yaptığın bu değil kesinlikle.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 11 Mart - 18:57

diclonius bu cevap biraz sert olmamışmı sencede ayrıca eleştirilerin ve saptamaların güzel ve benden teknik olarak daha çok şey bildiğinide düşünsemde siteye koyduğun resimlerine dayanarak söylüyorum senin resimlerinde kusursuz değil sende kabul edersinki
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Dagini10

Mesaj tarafından DicLonius Çarş. 11 Mart - 19:02

sera myu demiş ki:diclonius bu cevap biraz sert olmamışmı sencede ayrıca eleştirilerin ve saptamaların güzel ve benden teknik olarak daha çok şey bildiğinide düşünsemde siteye koyduğun resimlerine dayanarak söylüyorum senin resimlerinde kusursuz değil sende kabul edersinki

Hayır sert bi cevap vermedim. Aksine ben Desire' nin cevabını biraz sert buldum ama herneyse... Sanal ortamda kavga falan etmeyi sevmem.

Saptamalarımı beyendiğin için teşekkürler, sevindim. Ben kendi resimlerim hakkımda zaten "1 numara benim işte haha!" tarz şeyler söylemem. Kendimide kimseyle kıyaslamam. Ben sadece bildiğim ve ileri düzeyde olan bu tekniğimi sizlerede sunuyorum. Herkes kendisine göre bi yorum yapabilir bu doğal b'şi ama ben kendimi ne üstlere çıkardım nede göklere.
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sakura Çarş. 11 Mart - 19:06

Lordcha imzan kendi çizimin mi? Eğer öyleyse çizimlerin gün geçtikçe daha iyi oluyor demeliyim o zaman Smile ...Umarım çizimi hiç bırakmazsın, bu forumda çizimlerini gördüğüm herkes için aynı dileği iletiyorum.
sakura
sakura
Fanart yarışması 1.si
Fanart yarışması 1.si

Kadın Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Kaygil10

Mesaj tarafından LordCha Çarş. 11 Mart - 19:52

Ano, oratlıkta mangan olurdu gibi sözler dolaşıyor.Manga konusunu ayrı tutalım.Manga çizmek sahiden zor, o tek yapılan çizimlerin harici daha yoğun bir tempo ile çalışmak gerekiyor.Ayrıca senarysu ve şekillenmesinide söylemiyorum.Sonuçta AYES'in ikinci sayısını hazırlıycam diye kendimi bitiriyorum burada ve okumadan yorum yapmayın lütfen.

Sakura imzamdakini ben çizdim evet, 4 ay önce çizdiğim büyük boy bir çizimim.Resim bölümünden ya da sitemden tam halini görebilirsin.35 x 55 boyutunda büyük boy poster ebadına çizdiğim bir hoolw Ichigo çizimim.Hayatımda yaptığım en büyük anime çizimidir.

Üniversitede güzel sanatlar okuyanlara bol bol anatomi çizdiriyorlar, gözün kapalı ezberden çizebilicek duruma geliyorsun.Arkadaşım üni de güzel sanatlar okuyorda.
DicLonius, zamanla gelişen bir çizer olduğunu görüyorum.Çünkü gelişmeye ayrıntılı çizimleriyle adım atmış biraz.Anatomi ile alakalı olan değil,direk bakış olan lucy ve rosariodan yaptığı kar kızı gördüm çünkü.Bilgisi fazla ve yeteneği zamanla bilgisine yakışır bir seviyeye çıkıcaktır.
Zamanla herkes gelişir(en azından önemsiyen ve ciddiye alanlar).Tabi bazıları çalışarakta gelişileceğine inanılır,ama yeteneğinizinde olması lazım.Bir dahiyi çalışarak yakalasanda,dahi'nin yeteneği gelişir.(naruto;lee vs sasuke ilk maç'a gönderme)
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 11 Mart - 19:59

ya belki saçma gelecek ama cidden yeteneğe inanmıyorum yani bence insanların yetenek zannettikleri şey bence sevgi mesela ben çizmeyi seviyorum daha öncede yazmıştım bu benim zorunlu ihtiyaç duyduğum bişey haline geldi ve insanda cidden alışkanlık yapıyor çizmeyince sinirleniyorum gerginleşiyorum daralıyorum yada döntersten utanınca sıkılınca sevinince her şeyde resim çizmek ruhsal dengemi sağlıyor e düşünün artık ne kadar çok çizdiğimi ama bunlar elime kaıdı alıyım çiziyim türünde değil önümde okeyin puanlarını tuttuumuz not kaıdı varsa ona bi surat yada sıraya yada herhangi bir yere o yüzden elde tutulur birşey kalmıyor ama çizdiğim zamanı hesaplarsan saatler eder e ozaman bu kadar çalışan bi insanın kötü çizmesi olanaksız bence yani yetenek dediğimiz şey sevgi ben seviyorum çiziyorum çalışıyorum ama öbürü sevmiyor ve kendini yeteneksiz kabul ediyor ben böyle olduğunu düşünüyorum
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Dagini10

Mesaj tarafından edemirci44 Çarş. 11 Mart - 20:08

Tartışma ortamının sadece çizimler üzerine yogunlaşmasını istiyorum bunun dışında gevezeliklerin yerinin tartışma kısmının oldugunu belirtirim.

Çizim konusuna gelecek olursak tabi yetenek tek başına anlam ifade etmiyor, çalışmayan yol alamaz diyorum.Ama yetenegi de inkar etmek saçmalık olur. El yatkınlıgı vardır bu işte bir yerden bu işin sevgisini almışsınızdır vs.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Defaul10

Mesaj tarafından RoMe Çarş. 11 Mart - 20:13

1. Yarışmaya girmiş bir çizimi tartışmak ve daha henüz bu yarışma sürerken bu çizim üzerinde kritik yapmak, şurası olmuş şurası olmamış gibi eleştiride bulunmak sizce mantıklı mı,
2. Bu topik nasıl çizim yapılır topiği mi, çizim dersleri topiği mi, kime ne anlatıyorsunuz, neden burada yine muhabbet almış başını gitmiş,
3. Görüyorum ki, bazı arkadaşlar yine birbirlerine girmek üzereler, bu iş böyle olmaz.
Eğer bu topikde bir daha bir sıkıntı patlak verirse yarışmayı iptal edip sıkıntı verenleri cezalnadırmak zorunda kalacağız, ona göre davransın herkes.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Huysuz10

Mesaj tarafından Desire Çarş. 11 Mart - 20:46

Ben de bısıler eklemek ıstıyorum yarısmaya kazanmak ıcın katılmadım bunu bılmenızi ısterım Wink yarın begendıgım cızımler hakkında yorum yapmaya devam edecegım Smile
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Çarş. 11 Mart - 20:53

Tamam ben centilmence burdaki herkesden özür diliyorum her ne kadar Desire ile aramızda olan tatsızlık olsada sanal ortam ve forumda yıllarca birlikte dostluk kuracağımız kişilerle tartışmak manasız. Sanal ortamda b'şi ispatlayamayız sonuçta sadece buradaki çizimlere yorum yaptık konu büyüdü bu kadar. Tekrar herkesden özür diliyorum ve Desire nickli arkadaşıma el uzatıyorum^^
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Desire Çarş. 11 Mart - 20:58

alayım baren elını pale
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından S.Tensei Çarş. 11 Mart - 21:05

Admin-sempai elini kaldırdı ve herkez yerde. Harikulade..! *-*

Neyse tartışmanın bitmesi hoş olmuş...
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Desire Perş. 12 Mart - 12:31

Ewttt şimdilik sakura önde gidiyor 9 oyla Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 B0xnithc34uvphqwg4b2
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Squaw Perş. 12 Mart - 20:18

Hepsinde ayrı bir hava var ama Sakura'nın çizimde ayrı bir gizem gördüm ve de çıkılamaz bir çabayla oyumu onun çiziminden yana kullandım umarım tüm çizer arkadaşlar güzel işler çıkarıcaklar daha derinleşmiş bir kurguyla...

Oyum derinliğe gitti....ayrıntılardaki derinliğe..... yani Sakura +1

Sahip oyumu sana vermek isterdim ama iş başka sahiplik başka sanırım bundan sonra kesin Harakiri yapmam gerekecek Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 2d2atdz

En son squaw tarafından Perş. 12 Mart - 20:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Squaw
Squaw
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1051
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Kustah10

Mesaj tarafından 4sprz Perş. 12 Mart - 20:34

oyumu Desire adlı arkadaşa verdim ilk çizdiği kız karakter inanılmaz derecede güzel olmuş ve en iyi çizimdi bence. Ama bunun dışında beni kararsızlığa sürükleyecek kadar da güzel çizimler vardı.

Katılan tüm arkadaşları bu özgüvenlerinden dolayı kutluyorum ve sözümü Albert EINSTEIN'in sözüyle bitiriyorum:
''Dehanın 10'da 1'i yetenek 10'da 9'u da çalışmaktır.''
4sprz
4sprz
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından aynadaki Perş. 12 Mart - 23:01

desire süpersin bayıldım çizimlerine...
aynadaki
aynadaki

Mesaj tarafından Desire Cuma 13 Mart - 0:27

oy ıcın tesekkurler alp ama ınsan bıraz daha ınandırıcı olur Very Happy Wink

En son Desire tarafından Paz 15 Mart - 17:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından digigirl Cuma 13 Mart - 22:20

böhüü hepsi o kadar güzel kiii Sad hangisini şeçeceğimi bilemiyorum ve herkezi tebrik ediyorum Very Happy
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Psikop10

Mesaj tarafından Desire C.tesi 14 Mart - 11:46

yarısmaya katılan ve oy kullanan arkadaslara tekrar teşekkur ederım. Lutfen kıme oy verdıgınızı yazınız.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından digigirl C.tesi 14 Mart - 15:09

ben sera myu ya oy verdim Very Happy ilk resmi çok güzel
ama karar vermek zor oldu diğer arkadaşlarımızında çizimleri güzel Very Happy
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Psikop10

Mesaj tarafından Desire Ptsi 16 Mart - 19:27

Bu gün oylamanın bir haftası doldu arkadaşlar haftaya pazartesi oylamanın son günüdür, şu an birinci olan sakuraya başarılar diliyorum.

Bilgilerinize.

İyi olan kazansın.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından kordiseps Salı 17 Mart - 0:26

İlk 3e girmek de güzel bi duygu... Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Cesur10

Mesaj tarafından LordCha Salı 17 Mart - 5:52

Sen ilk 3 te değilsin ki, sakura, desire ve sera myu var ilk 3 te sırayla
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından kordiseps Salı 17 Mart - 11:48

Dün gece ilk 3teydim... O duyguyu tattım... Oylama devam ediyor... Sera Myu yeni bir oy kazanmış...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 6 Cesur10

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics