AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

+31
4sprz
Squaw
Nodame^^
jinxleus
özz
doumeki
RoMe
jidoshie
AkumA
DicLonius
sakura
ademania
Unde®minE
edemirci44
digigirl
Servet
sakura hime
sera myu
armadaxster
Seifukusha
bluetear
spartiate
Drakai
blackburn
S.Tensei
kordiseps
FoRZa
F.Chopin
LordCha
mavilynx
Desire
35 posters

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Fanart yarışmamızın galibi kim olsun?

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap27%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 27% 
[ 15 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap7%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap2%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap16%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap0%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_lcap3%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 56

Anket kapatıldı

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından kordiseps Cuma 6 Mart - 22:05

Lord Cha bilgi için teşekkürler... cheers
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Cesur10

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından LordCha Cuma 6 Mart - 22:32

Bu arada ekstra bir bilgi daha veriyim.Sen ankarada sakaryada olduğundan yakınsın.Her yıl orta okullar ve liseler arasında 1 gün resim yarışması düzenleniyor.Bu yarışma her yıl güven parkta düzenleniyor, eğer o gün orada olursan bayağı eğlenceli olduğunu görürsün.Üzgünüm tam gününü hatırlamıyorum, bunun nedeni o yarışmaya 6 yıl önce orta okuladayken şeçilip katılmamdı.Yalnız güven parkta yarışmak ve çizim yapmak ne kadar güzel olsada benim ve herkesin o gün kuşların insafına kaldığını belirtmek isterim.Kuşları ağaçların tepesinde olduğundan heryere pisliyorlardı Smile Canım resimlerini o yüzden pişmanlıkla bakanlar bile vardı doğrusu.Yarışmanın düzenlendiği günü hatırlamıyorum ama bilenler vardır tabi Smile (Bu arada o gün çizdiğim resim seçilmiş ve sergide gösterilip derece almıştı.Yalnız bana geri gelmedi o resim Sad Smile )
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından armadaxster Cuma 6 Mart - 22:52

birşey söyliyeceğim
hiç fotoğrafla uğraşmana gerek yok aslında
tarayıcıların tarama yaptığın programında açıklık koyuluk ayarı oluyor
ben HP deskjet f380 kullanıyorum hplerin hepsinde bilgisayar yazılımında koyu veya açık taramayı düzelten ayarlar var
eminim diğer yazılımlarda da vardır oraları bir araştır istersen sera miyu
armadaxster
armadaxster
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Gevsek10

http://armadaxster.deviantart.com

Mesaj tarafından S.Tensei C.tesi 7 Mart - 6:19

LordCha demiş ki: Ama benden sana öneri alırsan N serisinden başka alma. Anime için en iyisi N serisi!!!!

Her gün yeni bir şey çıkıyor. Elbette yarın daha iyisi çıkacaktır. ( :
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından Desire C.tesi 7 Mart - 7:51

Offf anam off konu baya derinleşmiş Smile nokia reklamı bile yapılmış Razz biraz be de yapayım ve konuyu degiştirmemek için özelden tartışılsın oki Wink
Benim telefonum (bilgisayarım) E66 bilgisayar özelliklerinden birisi olan wireles buluyor baglanıyor abimlere çaktırmadan odamdan rahatlıkla internetten yararlanıyorum Very Happy 3.2 mp kamerası var fena bişi degil aslında bana yetiyor ama ben yineden scandan vaktim oldukca taratıyorum çizimleri vaktim olmayınca telefon devreye giriyor pratik bir şekilde hallediyorum. Başka bir markanın 8. küsürlük bi telefonu da var bunu gözden kaçırmamak gerekli Wink

Yarışma tüm hızıyla devam ediyor akşam geldigimde eger yeni katılımlar varsa hemen ekleme gerçekleştirecem.
Benden şimdilik bu kadar işe gitmem gerekiyor.
Başarılar.
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Mesaj tarafından Drakai C.tesi 7 Mart - 21:25

Arkadaşlar katılım süresi dolmuştur bilginize herkese başarılar dilerim.
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından digigirl C.tesi 7 Mart - 21:26

eed herkese başarılar Very Happy (gerçi oylamayı biz yapcaz?? dimi?? )
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Psikop10

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 7 Mart - 21:26

oylama ne kadar sürecek ve sonuçlar ne zaman açıklanacak
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Dagini10

Mesaj tarafından digigirl C.tesi 7 Mart - 21:28

asıl ödül ne?? Very Happy
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Drakai C.tesi 7 Mart - 21:33

Very Happy Alınca söylerim
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından digigirl C.tesi 7 Mart - 21:34

uuu baya hırslıyız yane ne acaba modluk filanmı teklif etcekler Razz
digigirl
digigirl
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 C.tesi 7 Mart - 21:45

Konuyu dagıtmayalım, Very Happy
Desire ,çık çıkabilirsen işin içinden Very Happy
Tamam ödül maddi olmasın en azından sitede 1. fanart yarışmasından 1 olana isminin altında 1.lik amblemi olsun.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Defaul10

Mesaj tarafından Desire C.tesi 7 Mart - 21:47

Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Paz 8 Mart - 13:24

Ben olsam en azından kazanana anime listemden seçtiği 4-5 anime serisini falan veriridim, hem düşük maliyetli hemde bir animeci için değeri büyük. Ama yinede amblemde fena sayılmaz, elle tutulan şeyler daha iyidir tabi.Yani kazanan masasının üzerine falan koysa(küçük bir anime karakter figürü falan) görürdü sürekli.Neyse bu yarışmada ödül amblem study
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 13:38

amblemde güzel ama lord chaya katılyorum elletutulur şeyler daha iyidir mesela yıllar sonra ne bileyim anı olarak bakınca gülümsersin yada yaşlanınca torunlarına gösterirsin bak bu burdan falan diye Embarassed ama ödül olarak şuda olabilir mesela site olarak o kişinin seçtiği bi anime çevrilsin ok1
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Drakai Paz 8 Mart - 14:24

Evet öneriler güzel gerçekten, böyle bişey olsa iyi olurdu.Ya da birkaç hafta o kişinin resmi sitenin banneri yerine kullanılsın o da iyi olur ya da arkaplan...
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 14:28

ama bu geçici birşey olur ödül verilecekse kalıcı olmalı dedim elle tutulur birşey anime figürü güzel olabilir benim önerim bu yani evin güzel bi köşesine koyabileceğin birşey baktıkça mutlu olursun ama başka şeylerde olabilir önemli olan kalıcı olması
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Paz 8 Mart - 16:15

Bencede öyle, zaten anime figürleride o kadar pahalı değil aslında.Mesela 7-10 cm boyundaki bir lucky star karakteri(akira,kanako,vs) onların tanesi e-bay da 1,5 dolar.Bir arkadaşım akiranın figürünü oradan almış banada hediye olarak yollıycak zatende.Buna benzer birşey daha iyi olurdu, yani sera myu dediği gibi 'elle tutulur birşey' kesinlikle daha iyi olabilirdi.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 8 Mart - 16:33

Cnbc-E'nin forumlarından birine üyeyim. Orada da bu tür yarışmalar yapıyoruz. yarışmayı düzenleyen yönetici elindekii dizileri yazıyor liste olarak. Kazanan da seçiyor ordan bir tane yönetici de onu kargoyla yolluyor Smile Elle tutulur bir şey olarak burada da kazananın seçtiği bir anime yollansa fena olmazdı açıkçası.. :W
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 3 Nerdey10

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 16:35

ama şöyle bi durum var ben yarışmaya kendi açımdan bakıyorum o yüzden böyle konuşuyorum yanlış anlaşılmasın ben ingilizce bilmiyorum e tr animelerin hepsini indirdim zaten benim bi işime yaramaz
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire Paz 8 Mart - 17:16

hmm arkadaslar bu kadar maddıyata duskun oldugunuzu bılseydım bı yerlerden bısı bulup kargoya verırdım. Ama dusunemedım ozur dılıyorum cok basarılı cızım yaptıgınızı dusunuyorsanız baska forumların duzenledgı yarısmalara katılabılırsınız. Ama bu yarısmaya katılıp katılmamak sızın tercıgızdır. Saygılar
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Drakai Paz 8 Mart - 17:25

Dur sinirlenme öneri bunlar sadece, tabi ki ödülün maddi bir şey olması katılımı artıracaktır yani ondan öneride bulunuşlar...
Drakai
Isınan üye
Isınan üye

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 17:30

Desire demiş ki:hmm arkadaslar bu kadar maddıyata duskun oldugunuzu bılseydım bı yerlerden bısı bulup kargoya verırdım. Ama dusunemedım ozur dılıyorum cok basarılı cızım yaptıgınızı dusunuyorsanız baska forumların duzenledgı yarısmalara katılabılırsınız. Ama bu yarısmaya katılıp katılmamak sızın tercıgızdır. Saygılar
desire bu hakaret ne demek oluyor burda bu öneriyi yapanların hiçbirinin amacı maddiyatçılık değil biz tutupta milyarlarca para hatta 3 kuruş para dahi istemedik sadece yarışmayı kazanmak daha doğrusu birşeyi başarmak güzel bir duygudur ve bunun anısının silinecek birşey olması yerine hayatboyu bizimle kalabilecek birşey olmasını düşündük mesaj yazarken söylediklerinin nereye gittiğini düşünürsen sevinirim ben yarışmadan çekiliyorum geriye kalanlar istedikleri gibi yarışabilirler sonuçta hepimiz iyide çizsek kötüde çizsek emek harcadık
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Desire Paz 8 Mart - 18:04

sera en basından berı eglenceden bahsedıyoruz yanı amacımız eglenmek eger amac eglenmek ıse neden maddı bı odul beklıyorsunuz ben bunu anlamıyorum ve zaten bu yarısmanın bır deneme oldugunu soylemıstım eger takıp ettıysen gormussundur ve eklıyorum ben kımseye hakaret etmedım boyle bır amacım da yok benım amacım eglenebılecegımız bı yarısma yapmaktı. Senın tercıgın sera hıc bısey dıyemem sana. Benım 3 kurussuz hedıyemı begenmeyen sensın bı tesekkur bıle etmedın! Belkı elımden bu kadarı gelıyordu?
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Paz 8 Mart - 18:10

Maddiyatlıkla alakası yok desire, sadece resimlerimiz gibi elde olan birşey diye öneri sunmuştuk.Ama sende bu kadar yüklenince sinirlendin tahmin edebiliyorum onu da.Ama artık yarışma bitti yani bugün son.Hepimiz emek harcadık o resimler için,az ya da çok fark etmez.Neyse yarışmanın sonucunu sessiz bir şekilde gözlemliycem.(Zaten ilk katıldığım cosplay yarışmasından acım var) Yalnız şu maddiyatçılık fikrine alındım onu söyliyim

Tamam,artık ödül ya da başka konuda tartışma olmasın.Ben bile sinirlendim tartışmadan.Yarışma güzelce bitsin,sonuçlansın.Kazanana sembol verilsin.Bu konuda burada bitsin.Ne olursa olsun bu yarışmayı hazırladığı ve bizi bir araya topladığı için desire'ye teşekkür ediyorum.
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics