AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

+31
4sprz
Squaw
Nodame^^
jinxleus
özz
doumeki
RoMe
jidoshie
AkumA
DicLonius
sakura
ademania
Unde®minE
edemirci44
digigirl
Servet
sakura hime
sera myu
armadaxster
Seifukusha
bluetear
spartiate
Drakai
blackburn
S.Tensei
kordiseps
FoRZa
F.Chopin
LordCha
mavilynx
Desire
35 posters

4 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Fanart yarışmamızın galibi kim olsun?

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap27%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 27% 
[ 15 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap7%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap2%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap11%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap16%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap5%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap0%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap4%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
[ 3 ]
Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_lcap3%Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 56

Anket kapatıldı

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından Desire Paz 8 Mart - 18:22

ortada bı tartısma yok lord cha benım elımden bu kadarı geldı ama bazı kısılere bu yetmıyor ve benı suclu buluyorlar ben onerılerınıze tesekkur ederım ama ılk basladımda bu ıse kalem hedıye etmeyı dusunuyordum bunu ıyı bılırsn lord ama sonra ılk ıcın abartı oldugunu dusundum ve buna karar verdım ne var bunda?
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1227
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Asik10

http://www.dilekart.deviantart.com

Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Empty Geri: Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 18:23

desire yarışmanın eğlence amaçlı olduğu doğru ama bu yarışmaya önem vermiyeceğiz anlamınada gelmez benim için önemli en azından ve maddiyatçılıktan bahsetmiyorum kalıcı bir şeyden bahsediyorum amblem güzel bir fikir ama kalıcı değil amblemin yanında gönderilecek bi kart yada bi arkadaşın dediği gibi 1 dolarlık küçük bi figür yada ne bileyim bi anahtarlık ama en azından kutuya koyup baktığında bu şu siteden şu yarışmadan diyebileceğin bişey bu saydıklarım sana maddiyat gibi geliyormu bu kalıcı biranı,önem verdiğimiz için .tabiiki eğlencesine yapılan biryarışma burda kimse avrupa seyahati yada 1000dolar falan beklemiyor zaten sadece kalıcı birşey olmasını düşündük ve amblem olmasın demedik umarım bunun maddiyatçılıkla hiçbir ilgisi olmadığını anlatabilmişimdir ve ayrıca maddiyatçı demek yerine elinden gelmediğini söyleseydin bende burda açıkladıklarımı o zaman açıklardım ama o lafına kırıldım kararıma saygı duyduğun için teşekkür ederim
*mesajı yazdıkta sonra gördüm bazı insanlar diyorsun ama benim içinmi söyleyip söylemediğini anlamadım neyse ben gerekli açıklamayı yaptım
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Dagini10

Mesaj tarafından bluetear Paz 8 Mart - 18:36

ya sera myu saçmalama ne diye yarışmadan çekiliyorsun çekilme ya
bluetear
bluetear
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1079
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Pusuda10

Mesaj tarafından LordCha Paz 8 Mart - 19:10

Bekleyip sonucu görmek bu tartışmayı bitirmenin en iyi yolu, fazla uzatmaya gerek yok zaten.Konu ve amacı anlaşıldı. kito
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1126
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Anlayi10

http://www.ayeshadow.tr.gg

Mesaj tarafından Desire Paz 8 Mart - 19:28

Asıl hakaret nedir açıklayayım yarışmanın oylama gününde belirtmektir bu yaptıklarınız öneri degildir arkadaşlar eleştiridir yani bi şekilde begenmediginizi belirtiyorsunuz ortada bi öneri var ise bu bir sonraki yarışma için olmalıdır ben zaen neden böyle bir ödül hazırladıgımı açıkladım bir önceki mesajımda.
Sera aceleyle telefondan cevap verdim sana o an bu konuda tartışanların ismini yetiştiremedim ve biliyorsun ki sizden bahsediyorum! neden bu konuyu tartışmaya çevirdiniz anlamadım hala madem tartışmak istiyorsun aynı ad altındaki konuya yazabilirsin ve ekliyorum kırılacak bi kişi var o da BENİM senin emegeni saygı duydum ama sen benim emeklerime saygı duymuyorsun.
Tek bir tartışma mesajı daha gelmesin lütfen bu konu içine çok tartışmak istiyorsanız gelen çizimler hakkında yorum yapabilirsiniz.
Ve son olarak eklemek istiyorum LORD CHA konuyu bildigin halde bu konuyu tartışmaya çevirdigin için seni asla affetmeyecem! en başındar beri ödülümle ilgili şeyleri konuştum senle tam olarak açıklamasam da manevi bişi oldugunu söyledim ama senin bir kulagından girmiş ötekinden çıkmış bu senin samimiyetsizliginin bi oluşumu.
Ve sera kim seni çıkartıyor yarışmadan bir kere başvurdun ben de sana oyumu verecegimi söyledim maddiyat konusundaki taşımı da aslında bu tartışmayı başlatan lord a göndermiştim Wink ama sen alınganlık yaptın bence bi düşün sen benim yerimde olsaydın bi şey düzenliyorsun ama bi bakıyorsun ki insanlar senin yaptıgın işi begenmiyor sen olsan sinirlenmezmiydin sen olsan alınmazmıydın.

Tekrar ediyorum bu konuda tartışma yapmak yasak öm atın!
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından edemirci44 Paz 8 Mart - 19:41

Arkadaşlar bu yarışma vari etkinligimizin amacı bir temel atma politikasıdır.Eğlenerek yetenekli arkadaşlarımızın çalışmalarını takip etmektir.Dolayısıyla daha sonraki yarışmalara öncülük etmesidir. Ödül konusuna gelecek olursak desirenin görüşlerini benimsiyorum ilerdeki zamandaki yarışmalarımızda daha güzel ödüller olacagına eminim.Sitemizde herekesin güzel duyguları var onları körleştirmeyelim mümkün oldugunca iyi niyetle yaklaşalım.İleriyi düşünelim.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Defaul10

Mesaj tarafından spartiate Paz 8 Mart - 21:26

ilk mesaja anket eklenmiştir arkadaşlar... oylarınızı vermeye başlayabilirsiniz, ancak oy iptali için hakkınız olmadığından iyi düşünüp karar verin...Smile
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından kordiseps Paz 8 Mart - 21:45

Arkadaşlar köprü,park ve şelale yaptıracağım gerçeğini unutmayın... Very Happy Ayrıca doğalgazsız anime sitesi de kalmayacak... MAsum kızımı üzen canavar da görkemli... Oylar KORDİSEPS'e... OK
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Cesur10

Mesaj tarafından ademania Paz 8 Mart - 22:12

Öncelikle katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Şimdi gelelim ufaktan yorumlara.Sakura çizimin gerçekten çok güzel.Yüz ifadesi olsun, arka plan olsun beğendim.Yalnız kürenin üstünde kalan elin parmakları biraz tombul mu olmuş yoksa bana mı öyle geliyor:) Sera myu iki çizimin de çok tatlı olmuş.Özellikle ikinci çizimindeki ağacın dibindeki süpürgeli kız ve kediyi tutan çocuk favorimdir:) Başarılı çizimler gerçekleştirmişsin Lord cha.Koyu tonları güzel kullanıyorsun.Armadaxster yüzü ve pelerini beğendim ama pelerinin içeride kalan bölmesini daha güzel bir şekilde kapatabilirdin.Çizimin geneli güzel ama orası sönük geldi gözüme.Drakai Sakura'nın ifadesi ve duruşu güzel ama kolları buna tezat oluşturacak biçimde garip duruyor.Özellikle sol omzu desem daha doğru.Ayrıca Sakura'yı daha ince belli yapabilirdin:) Kordiseps eğer o bir tişört ise kesinlikle bir tane de ben istiyorum:) Desire iki resmin de çok hoş ama ilk çizimin bana Lovely Complex'ten Koizumi'yi hatırlattığı için özellikle onu beğendim.Vücut hatlarını gerçekten mükemmel çizmişsin ellerine sağlık:D Sakura hime ilk çizimini çok daha fantastik ve başarılı buldum.Tensei saçlar,gözler ve gölgelendirme gerçekten güzel olmuş.Merry bir dahaki çiziminde gözleri yüzün ortalarına doğru çizersen daha başarılı olacağına eminim.e_wndy bence ikinci çizimindeki karakter yalnız duruşu ile ilk çizimindeki karakterlerin hepsini gölgede bırakır:P DicLonius etkileyici bir sahne çizdiğini söylemeliyim.SinopKurdu çizerken yüze biraz daha gereken önemi verirsen eminim çok daha başarılı çalışmalar ortaya koyacaksın.Bu uzun ve yorucu yorumlama faslından sonra oyum armadaxster'a gidiyor.Hem çizimini beğendim hem de sınıf arkadaşımdır kendisi severim onu Very Happy Ama kabul etmeliyim ki muazzam derecede güzel çalışmalar ortaya çıkmış.Umarım yorumlarımdan kimse kırılmaz.Herkese tekrar başarılar dilerim.
ademania
ademania
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 473
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Deli10

Mesaj tarafından sakura Paz 8 Mart - 22:34

Zaman ayırıp yorumda bulunduğun için teşekkürler ademania...Yorumlarımdan biri alınır diye de hiç çekinme, sonuçta eleştri- iyi olsun kötü olsun- yapılan kişiye her zaman bir artı kazandırır.Tekrar yorumların için teşekkürler... pgi
sakura
sakura
Fanart yarışması 1.si
Fanart yarışması 1.si

Kadın Mesaj Sayısı : 106
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Kaygil10

Mesaj tarafından Unde®minE Paz 8 Mart - 22:37

Hepsi çok güzel yapan arkadaşların eline sağlık demek lazım Smile İyi olan kazansın Razz
Unde®minE
Unde®minE
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 1492
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Nerdey10

Mesaj tarafından kordiseps Paz 8 Mart - 22:42

İyi olan mı... Köprü yaptırıcam diorum yaa.... İnsan yağmurda ıslanan hüzünlü kızımın hatrına oy verir yaa... Very Happy
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Cesur10

Mesaj tarafından sera myu Paz 8 Mart - 22:45

yorumların için teşekkürler ademania beğendiğine sevindim Smile
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Dagini10

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Mart - 10:11

Şu anda ki oy durumun görüyor ve kendimce en beğendim resim/resimleri yapana oyumu veriyorum(Not:hiç oy almasamda önemli değil, adil olmak bana yetiyor)
Aslında sakura hime'nin satürn savaşçısının resmini sahiden çok sevdim, fakat melek kanatlarına olan sempatim ve orta çağdaki cadı olaylarını resme yansıttığından oyumu başkasına veriyorum.Ama şunuda söylemeden geçemiycem, burada yapılan en ayrıntılı çizim bence sakura'nın çizimi.Ama bazen verilmek istenen duygu çok önemli olabiliryor tabi ki Smile
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından DicLonius Ptsi 9 Mart - 11:01

Doğru düzgün oy verin işte 1. oliyimmutlu mesut geçineyim^^
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Desire Ptsi 9 Mart - 13:45

sakuracım oyum senındır Wink
Desire
Desire
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından LordCha Ptsi 9 Mart - 14:11

Tamamdır, DicLonius Very Happy
LordCha
LordCha
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından S.Tensei Ptsi 9 Mart - 15:31

Vhaovv, sıfır oy ile kazanacağım bu yarışmayı. Kendime bir oy versem garantiye alırım işi. ( :
S.Tensei
S.Tensei
Hiraishin Manga
Hiraishin Manga

Erkek Mesaj Sayısı : 741
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Yoksu611

http://www.hiraishin.co.cc

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 9 Mart - 16:14

çekişmeli gidiyor oylama, herkes kafa kafaya, son oylar belirleyici olacak gibi Very Happy kararsız seçmenin tavrı önemli burada:P
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından AkumA Ptsi 9 Mart - 16:35

desirenin özellikle ilk resmi harika.
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Idaree11

Mesaj tarafından jidoshie Ptsi 9 Mart - 16:38

Sakura ile Seramyu arasında kaldım. El çizimlerinde ne kadar zorlandığımı hatırlayarak sakura'ya verdim oyumu ((=
jidoshie
jidoshie
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 36
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Nerdey10

Mesaj tarafından DicLonius Ptsi 9 Mart - 17:09

Oha böyle bi tablo beklemiyordum.

Bence en güzeli LordCha' nın çizimi. Siyah-Beyaz efeklerini çok iyi yansıtmış cidden tebrik ederim=]
DicLonius
DicLonius
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından RoMe Ptsi 9 Mart - 17:52

Konu geçici olarak kilitlenmiştir.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Huysuz10

Mesaj tarafından RoMe Ptsi 9 Mart - 19:40

Oylamanın neden kilitlendiğini öm atarak soranlara toplu cevap: bir güvenlik açığı olduğunu fark ettiğimizden dolayı büyük ihtimalle oylamayı iptal edip yeni bir oylama yapacağız. Herkes sabırlı olsun.
RoMe
RoMe
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1523
Ruh Hali : Animemangantr Fanart yarışması sonuçlandı - Sayfa 4 Huysuz10

Mesaj tarafından spartiate Ptsi 9 Mart - 21:53

beyazın bahsettiği gibi teknik bir problem yaşadık arkadaşlar, anketi 0'dan açmak zorunda kaldım ne yazıkki, lütfen oylarınızı tekrar veriniz:D verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür diler, yeni anketlerde görüşmeyi dileriz lol!
spartiate
spartiate
Admin
Admin

4 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics