AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~

3 posters

Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Empty Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~

Mesaj tarafından AkumA Salı 4 Ağus. - 4:15

Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ 13181l
Evet arkadaşlar,keşfedeli 1-1.5 ay olan ve o zamandır sevdigim bir olay bu Dear you zımbırtısı.
İlk önce bunların ne oldugunu söyleyeyim; ''Higurashi No Naku Koroni -Dear You Image Album-''den alıntı şarkılar kendileri.Karakterlere özel şarkıda olarak düşünebilirsiniz.Şimdi akla gelen ilk şey,bunda bi gariplik yok,peki ben bu konuyu niye açtım?,Onu kendimde bilmiyorum.Baktım bu ara forumda herkes higurashiye kaptırdı kendini,Bende seviyorum bunları.Gecenin 5inde canımda sıkıldı açayım bari dedim.Özel bir beklentim falan bulunmamakta yani.

Şarkılara gelince;
Benim bilgime göre ''You-Cry-Feel-Kind-Hope'' versiyonları gerçek,diğerleri fan yapımı veya albümde yayınlanmamış olarak bulunmakta.Fakat versiyonları çok.Bir ara ben bunları topluyayım demiştim,14 adet bulunmaktaydı ve karıştırmaya devam etsem baya gidiceğini farkettigimden bırakmıştım.

Neyse bu kadar açıklama yeterli sanırım,Şimdi biraz paylaşıma geçelim.Ben ilk olarak You,Cry,Feel,Kind,Hope,Thanks,Bond,Wish versiyonlarını youtube üzerinden paylaşmayı düşünüyorum.Eğer konu tutarsa veya sevilirse Müzikleri Rapid gibi bir upload sitesine upload eder,Sözleri Japonca-İngilizce şekilde paylaşır,Lyric gömülü videolar hazırlayıp youtube sunarım.Fakat daha kimsenin bakıp bakmayacağından bile emin olmadıgım bir durum için bu kadar zahmete girmek istemedim ilk önce herkesin yapacağı gibi.Dedigim gibi konunun durumuna göre bakıcam inşallah =)

1.Dear You ~You~ [Vocal olarakta geçmekte] ~İmage albümde olmamasına rağmen muhtemelen En gerçeği Bu~

2.Dear You ~Hope~ |Hanyuu&Rika'nın şarkısı-Versiyonu|

3.Dear You ~Cry~ |Rena'nın şarkısı-Versiyonu|

4.Dear You ~Feel~ |Mion&Shion'un şarkısı-Versiyonu|

Dear You ~Kind~ |Satoko'nun şarkısı-Versiyonu|

Dear You ~Thanks~ |Shion'un şarkısı-Versiyonu|

Dear You ~With You Bond~ |Herkes Birlikte|

Dear You ~Wish~ |Keiichi&Rena|

__________________________________________________________________________________________________________
Son olarak kendi yorumuma gelince,Bence Higurashi serisine uyan kalitede bir çalışma olmuş.Özellikle hemen hemen aynı olan müzik üstünde farklı seiyuu'lar ile farklı sözlerde müzik dinlemek en azından benim hoşuma gitti.Hala açıp dinlemekteyim arasından hoşuma gidenleri.Sizlerde en azından arasında sevdiginiz varsa onları,yoksa neden olmadıgını veya albümün geneli hakkında düşüncelerinizi yazarsanız çok iyi olur,Bende kendi kendime gelin güvey olma durumundan kurtulmuş olurum xD
AkumA
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 234
Ruh Hali : Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Idaree11

Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Empty Geri: Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~

Mesaj tarafından lafolya Salı 4 Ağus. - 6:10

gerçekten çok ama çok teşekkür ederim AkumA. inan işyerime gelipte animesine ve müziklerine beğenmiş olduğum hugurashi in müziklerini sitede görmek çok mutlu etti.

lütfen bunları rapid yap ki indirebilelim.
lafolya
lafolya
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 943
Ruh Hali : Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Uykum210

Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Empty Geri: Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~

Mesaj tarafından kordiseps Çarş. 5 Ağus. - 20:24

Yaa siz bana şu cırcır böceğinin müziğini bulsanıza... KIRMIZI GÜLÜCÜK
Valla çok büyük sevap işlemiş olırsunuz.
Bu arada bende bunlar açılmıo...
kordiseps
kordiseps
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1596
Ruh Hali : Higurashi No Naku Koroni ~Dear You İmage Album~ Cesur10

- Similar topics