AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Manga

+16
gundamaster
alkadraz
lantis
S.Tensei
Zax
sera myu
zhenya
Kansu
wiL-
4sprz
Kıman
ozman
kouta
Shiniko
Darklight
oZzIiI
20 posters

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Naruto Manga - Sayfa 8 Empty Geri: Naruto Manga

Mesaj tarafından bLue-Dragon Cuma 10 Tem. - 22:15

Spoiler botunu koymuyorsunuz bende öyle yapayım bari.

Eğer Madarayla Danzou bilmem kimle Danzou aynı kişiyse tamam ilginç olur ama Danzouda Uchiha çıkarsa Yuh derim hatta yakında bütün Uchihalarda çıkar :S
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Olgun10

Mesaj tarafından gundamaster Cuma 10 Tem. - 22:50

Danzouda sharingan çıkması zaten yuh dedirtecek bir olay. Herşey sharingan çevresinde dönmeye başladı. Bu da çok hoş bir durum değil açıkçası. Danzou madaramıdır ya da kardeşimidir çok birşey diyemeyeceğim bu konuda ama. Asıl önemli olan Danzou'nun Orochimaru'nun deneylerine ait belgeleri istemesi. Niye istiyor ki?
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512

Mesaj tarafından zhenya Cuma 10 Tem. - 23:07

sanırsam sharingan ın özelliklerini tam olarak kullanamdığı için kabutonun iyleştirme yeteneğine ihtiyaç duyuyor olabilir...orochimaru hep ölümsüzlük peşinde koşmuştu aslında bi bakıma...danzou da kakashi gibi dolaylı yoldan almışsa eğer sharinganı tam olarak kullanabilmek için orochimaru nun denneylerinin sonuçlarının önemi büyük olucaktır...hayali senaryolar kurunca böyle daha çok şeyler çıkarırıs sanırsam Very Happy ...en iyisi herzamanki rutin bekle bi hafta sonra oku 17 sayfa ne zaman artık bitiyo desek yeni bişeyler çıyortıyolar...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 991
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Karisi10

Mesaj tarafından Zax Cuma 10 Tem. - 23:40

Gyahuhauhahahahaha! demek istiyorum önce ben.

Bu bölümü çok sevdim. Çünkü artık etrafta Yondi mi döver Tobi mi geyikleri dönmeyecek. Masashi Naruto'nun ağzından herkese tobi'nin yondiden güçlü olduğunu " ve o 4.'nün karşısında hiçbirşey yapamayacağı kadar güçlüymüş " dedirterek Tobi > Yondi'i offical olarak açıklamış bulunmaktadır.

Bir diğer beni mutlu edense, Kakashi Sai dialoğudur. Kakashi'i bir kez daha sevdirmiştir bana.

Ve sonunda kakashi'ninde narutonun yondi'nin oğlu olduğunu bildiğini öğrendik. Bu da güzeldi.

Vee en büyük bomba ise Donzou'nun sağ gözünde sharingan çıkması. Ah masashi ah. Gelmem ben bu tuzaklara tanıdım seni yemem artık. Japonlar hergün aynı princi yer ama ben yemem masashi. Yapma etme bu kadar belli etme Donzou, tobi ve Madara'nın aslında farklı kişiler olduğunu.

Aslında ne tobi ne de donzou Madara. Zaten tobi=madara geyiği almış gidiyor. Donzou'da sharingan çıkınca tobi=madara=donzou geyikleri dönmeye başlamasın. Düşmeyin tuzaklara. Masashi'nin sizin düşünmenizi istediği şey bu.

Tobi'nin dediği bir laf var. Benim gücüm Uchiha Madara'nın gücü diyor. Peki bu nerelerde söylenir?,

Birisinin ulaştığı güce ulaşıldığında; Herkes Madara'nın ems'e sahip olduğunu biliyor ve onun en büyük gücü de bu. Şimdi biri gelse ems'e sahip olsa " Bendeki güc uchiha madara'daki güçtür " dese kimse bunu yadırgamaz. Çünkü burda anlatılmak istenen daha önce o güce erişmiş kişinin gücüne erişildiğidir.

Bir diğeri de gerçekten o kişi olma durumunda; Mesala ben mahalle maçı yapıyorum arkadaşlarımla. Gol attım, " Benim gücüm zax'ın gücü luehekuhlkehlek " desem ne olur? Deli teşhisini koyarlar.

Bu iki ihtimalden biri gerçek olan. Ama bana ilki daha mantıklı geliyor. Eğer Tobi Madara olsa neden desin ki " Benim gücüm madaranın gücü " diye. " Ben madarayım " demek varken.

Bağlıyorum. Bana kalırsa tobi ve donzou ortaklar. İkisi de Madara'nın birer gözünü almışlar. İkisi de aynı tarafa takmışlar ama " sağdaki göz sola takılmaz " diye de birşey yok.

Neyse bekleyelim görelim.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 829
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Kustah10

http://kingsjoy.deviantart.com/

Mesaj tarafından wiL- C.tesi 11 Tem. - 8:58

Danzou kabutoyu onun hakkında bişeyler bildiği için ele geçirmek istiyor ki eğer danzou=madara ise ya da madara danzou nun bedenini kontrol ediyorsa orochimarunun akatsuki de tobiyle iş birliği yaptığını gösterir ki o zaman kabuto kilit rol oynar ve bayadır ortalarda yok kendisi
Ama Zax a da hak vermemek elde değil adam kishimoto sonuçta ne yapacağı belli olmaz hepsi faklı kişilerde olabilir yani önceki olaylara bakarsak çok mantıklı
Ama Dazou-Madara-Obito (obito çünkü bazı forumlarda danzou nun obitonun bedeninin ele geçirip sharinganını almış olabileceği yazılmış bu da mantıklı ama neyse..) arasındaki olayı çözecek adam kabutodur Danzou ya göre
Ve bide Raikage Naruto görüşmesi var e hadi hayırlısı
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 547
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Eglenc10

Mesaj tarafından sera myu Salı 14 Tem. - 23:54

son chapterı okudum şu bizim madara-danzou teorisi gözüme dahada yakın göründü hadi bakalım ama yine diyorum 17 sayfa yetmiyor ya
saide şekli koydu ama nereye kadar gidebilecek oda tartışılır
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Dagini10

Mesaj tarafından betelgeuse Çarş. 22 Tem. - 0:23

Sai bence danzou'nun kirli çamaşırlarını açığa çıkarabilecek tek kişi. Zaten kakashi de onun üzerine oynamaya başladı. Uzumaki Naruto ismi marka olmuş durumda. Tanımayan kalmadı. kazekage tanıyor. raikage bu bölümde tanışacak. raikage'nin köyündeki adamlar tanıyor. Konoha'da zaten kahraman ve konoha'nın en güçlüsü.
Sasuke olayına gelince de madara'yı kullanıyor gibi geliyor bana. tıpkı orochimaru'yu kullandığı gibi. İtachi güya akatsuki idi bilmem ne idi fakat konoha'yı korumak için o örgütte olduğunu öğrendik. 400. partlardan sonra o güne kadar gıcık olunan itachi'ye herkes farklı gözle bakmaya başladı. Şimdi de aynı gözle sasuke'ye bakılıyor. madara'yı da o öldürcek bence. Sonuçta klanını yok edenlerden biri de oydu. sasuke'nin şuan tek bir amacı var o da klanı diriltmek. İntikam felan düşündüğünü sanmıyorum. Sadece danzou'yu öldürmek isteyebilir. yalnız danzou da boş olmadığını gösterdi. herif yerinden kımıldamadan 17 tane anbu öldürdü. Daha kabuto'yu da görmedik. orochimaru'nun parçalarını implant etti adam kendine (psiko) ve tek amacının da orochimaru'nun intikamını almak olduğunu söyledi. Yani bir gün madara ölse bile orochimaru'yu hortlatabilirler tekrar Smile senaryo çok
betelgeuse
betelgeuse

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 12 Ağus. - 17:40

bakıyorumda narutoya yorum yazan kalmamış artık Very Happy... son 2 chapte güzeldi .daha doğrusu sai suskunluğunu bozup sakura aptalına ta enbaştan söylenmesi gereken şeyleri söyledi ...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 12 Ağus. - 17:51

şu chapterlarda yorum yazacak bişey yok ki sai söledide sakura bilmiomuydu sanki narutonun onu sevdiğini bence çok saçma olmuş ama devam eden bölümlerde güzel şeyler olacak gibi hadi bakalım
bide sakuranın ağlarken takındığı yüz ve açısı sasukenin aynısıydı ve o çizimi hiç sevmedim ben scratch
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 12 Ağus. - 18:00

yüz faslı tamamen doğru aynı çizimler Smile...benim maksadım hep şu sakuraya aptal senin yüzünden naruto ne hallere düştü diyodum kendi kendime ...şimdi birisi söyledi sonunda bende rahatladım...sakura hala farlına varamamış olabilir bu zamana kadar...oderece aptal çünkü...hatta kendisininde narutoyu sevdiğinin bile farkında değil ne diyim...
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından gundamaster Çarş. 12 Ağus. - 19:25

Sakura farkında değil çünkü onun Saskeye olan duyguları aşk değil saplantı. Böyle olunca da gözleri kör oluıyor önündeki adamın yanıp tutştuğunu görmüyor. Sanki Naruto Hinata'yı görüyor mu? Hayır. Pain savaşında Hinata kendini öne attı Naruto'yu koruma pahasına. Ama Naruto bunun farkına bile varmadı. Shounenler böyle işte. Kim kimi seveceğini bilmiyor Smile
gundamaster
gundamaster
Onursal üye

Erkek Mesaj Sayısı : 512

Mesaj tarafından zhenya Çarş. 12 Ağus. - 20:04

naruto da ayrı bi aptal ama en azından naruto - hinata dan ümitliyim...sakura da gitsin sasukeye...beraber ölsünler ...yada sakura önce ölsün ...böle haku nun zabuza için hayatını feda ettiği gibi falan filan ...baydım narutodan da bitirmeye niyetleri yok gibi ...(animesini bıraktım ama ... download bile etmiyorum üstüne arşivimden de sildim)
zhenya
zhenya
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından wiL- Çarş. 12 Ağus. - 22:25

zhenya demiş ki:yüz faslı tamamen doğru aynı çizimler Smile...benim maksadım hep şu sakuraya aptal senin yüzünden naruto ne hallere düştü diyodum kendi kendime ...şimdi birisi söyledi sonunda bende rahatladım...sakura hala farlına varamamış olabilir bu zamana kadar...oderece aptal çünkü...hatta kendisininde narutoyu sevdiğinin bile farkında değil ne diyim...

Aynen aynen Vallahi bende acayip rahatladım orda
Malak hayla saskeyi savunur deli eder adamı
Naruto da Gundamaster ın dediği gibi malak hayla farkına varmadı
Artık kishi konuyu dağıtmamak için mi aşk tarafına çekmiyo bilmiyorum ama biraz aşk olsa -en azından naruto nun olsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum

Bu arada danzou sen naaptın ya düşünce manipülesi filan sen neymişsin be abi aushduahd
Bence son chapter çok güzeldi ki zhenyanın dediği gibi sapıtmıştı iyice -ki bana göre son chapter da toparladı
Ve bi o kadar da karmaşık bi hal aldı
Çünkü eğer cidden manipüle edebiliyorsa düşünceleri kim bilir şu ana kadar neler yaptı ya da yapmadı ya da neden şu ana kadar Hokage olmadı o tekniği kullanarak vs.vs.vs... birsürü soru çıktı ortaya ve Zetsu -aka aloawera- da öyle bi zamanda çıktıki ortaya gelde küfretme afro
Neyse yarın güzel olacak bekle bekle bekle Smile
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Perş. 13 Ağus. - 8:56

ya sakura narutonun onu sevdiğini biliyor hatta animede bazı sahnelerde bu yüzden ona narutooo diyerek acıma dolu bakışlar attığını hatırlıorum çıkıpta birinin ona bunları söylemesi iyi oldu tabiiki ama sakuranın bunu duyduğunda sanki yeni farkediomuş gibi gözlerini kocaman açıp ağlaması saçma zaten sakuranın saçmalıklarını ağzına tıkan kişi sasukeydi onun yerine sai geldi bence bu görevi alması gayet uygun onaylıyorum bu tavrı thump ama narutonun sasuke saplantısı sadece sakuryla ilgili değil o söz verilmemiş olsa bile yine gidecekti ama mangakanın son bölümlere doğru bu sözün üstünde çok fazla durması belkide bu sahne içindi bilmiyorum ama manganın narutoyla ilgili kısımları şuan pembe dizi kıvamında gidiyor çook sıkıldım narutoyu öldürelim yada hinatayla evlenip bodruma falan yerleşsin manga sasuke üstünden devam etsin sasuke varsa atraksiyon var bu değişmez lol
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından wiL- Perş. 13 Ağus. - 12:07

Evet zaten o saskeyi kurtarıtam olayının iyice cılkı çıktı
Peini yendi ya havaya girdi saskeyi de kurtaracak kereta Very Happy
wiL-
wiL-
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Zax C.tesi 22 Ağus. - 17:53

Evet artık son bölümle beraber tobi ve donzou'nun aynı kişi olmadığı ortaya çıktı. Donzou " sasuke buraya mı geliyor, hadi len " diye bir tepki verdi içinden. Tobi belki iki kişi olabilir bunlardan biri de donzoudur diyenler de böylece taklalara gelmiş oldular. Birisi donzou ile ortak tobi olucak ama donzou'a söylemeden birşeyler yapıcak tobi kılığında. Yok artık xD

Naruto'nun en güzel bölümlerindne biriydi diyebilirim. Eğer dikkat ederseniz, ne kadar nefret edilse de sasuke arcları her zaman güzel bölümler olmuştur. Tobi'nin yakalanışı ve kakashı'nın onun arkasında kelebek tutar gibi raikiri tutup " sokarım ha " duruşu çok güzeldi. Bunun haricinde çok güzel kareler vardı.

Sasuke'nin arkasındaki o şey kyuubi'nin 6 kuyruk formuna çok benziyor ve 6 tane de uzanmış şey var. Kimileri diyor ki sasuke'nin öfkesinin görsel resmedilmiş hali o felan. Bu kadar basit olacağını sanmıyorum ben. Eğer sasuke'i öfkeli bir şekilde göstermek istese kishi, uchiha yaratıklarından birini gösterebilir bu çok daha hoş olabilirdi. Neden kyuubi'e benzer bir yaratık var arkasında büyük bir soru işareti bu.

Raikage vs Sasuke geliyor. Sasuke'nin dayak yeme zamanı geldi diyenler olabilir fakat dayak yedikten sonra ne olucak diye düşünmek lazım. Sasuke dayak yiyip mağaraya felan mı çekilecek. Bu kadar yaklaşmışken sasuke'nin yenilmesini pek ummuyorum. En azından donzou ile karşı karşıya gelmeleri lazım diye düşünüyorum. Ama raikage'de boş adam değil. Arada kaldım xD
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 22 Ağus. - 18:16

ya benim düşüncem o kavgayı sasukenin ne kadar güçlendiğini göstermek için kullanabilirler belki benim merak ettiğim şey madara narutoya itachi olayının iç yüzünü anlatınca orda kakashide vardı sanırım ne yapacakları bellki sasukeyle birleşip danzouyu falan öldürürler ama pek sanmıorum çünkü bi şekilde mangaka o ikisini karşı karşıya getirecektir aralarında bi kavga olmadan iş birliği yapmayacaklar heralde
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından SIRINO Perş. 27 Ağus. - 12:40

sizce naruto turkiyede olacaqmi

En son SIRINO tarafından Ptsi 31 Ağus. - 9:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 176
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Huysuz10

Mesaj tarafından sera myu Perş. 27 Ağus. - 13:39

bence gelirde bunun bu konuyla ilgisi yok Very Happy
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Naruto Manga - Sayfa 8 Empty Naruto Manga

Mesaj tarafından SIRINO Cuma 28 Ağus. - 10:27

konuyla ilgisiyok oylesine sordum olacaqmi olmayacaqmi pp1
SIRINO
SIRINO
Aktif üye
Aktif üye

Erkek Mesaj Sayısı : 176
Ruh Hali : Naruto Manga - Sayfa 8 Huysuz10

Mesaj tarafından Zax Cuma 28 Ağus. - 14:48

Olmıcaq.
Olucak.

Bu bölümde sasuke vs raikage beklerken konuşmayla geçti. Yalnız gaara fena soktu lafı xD Garibim donzou'a da kimse inanmıyor yahu. Dikkat ederseniz yavaş yavaş büyük iskender muhabetlerine geçmeye başladı xD

Naruto ve tobi konuşması gösterilmedi. Sanırsam göstermeyecekler de bize. Tobi naruto'a bazı şeyler söylicek sonra biz tobi'i ayrılırken görücez. Belki bu sırada belki ipucu olarak birkaç şey söylenebilir tobi veya narutodan. Ama bu tobi naruto konuşmasının ayrıntılarını, naruto sasuke ile karşılaştığında öğrenicez gibi.
Zax
Zax
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından sera myu Cuma 4 Eyl. - 17:56

bu chapter güzeldi artık sasukenin geri dönüşü yok heralde öldürcek pis mangaka onu sonunda -sg
edit:bide bu chapter dan sonra şimdiki op videosunun girişi daha anlam kazanıyor
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

- Similar topics