AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnimeOu Fansub 12.07.2009

+57
scoutcrawler
lafolya
lantis
TooFun
demokan36
kordiseps
semtaos
Devonie
muhtesemmatrix
aoshi
achie-san
cinnet
meyday
Darkcity87
Gokcevil
Deddo
bonjour
rockchu
SeRKaN
ecursed
blackburn
özz
anqelus
jidoshie
Squaw
Luffy C.
Hei_(BK201)
4sprz
Underfined
savage garden
Servet
CHOBiTS
Voodoo_Baby
Misafir
Ryoko Yoichi
Hitokiri
Seifukusha
ozman
SPAWN-TheUndead
bLue-Dragon
edemirci44
genciken
fudy
dombilibili
Susano'o
rcatalkaya
ademania
bluetear
mavilynx
Yaser
sakura hime
cynthia
Shiniko
spartiate
Alchemist
sera myu
Merhak
61 posters

3 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sonraki

AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Empty Geri: AnimeOu Fansub 12.07.2009

Mesaj tarafından Susano'o Salı 6 Ocak - 0:17

anladım Smile ben bir bölümü izledim. aynı bölümmü bilemicem, 8di galiba benim izlediğim. gerçekten harukulade bir iş çıkarmış. başarılarınızın devamını dilerim.
Susano'o
Susano'o
Çevirmen
Çevirmen

Erkek Mesaj Sayısı : 1649
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Relax10

Mesaj tarafından Merhak Salı 6 Ocak - 0:19

mdd3000 demiş ki:anladım Smile ben bir bölümü izledim. aynı bölümmü bilemicem, 8di galiba benim izlediğim. gerçekten harukulade bir iş çıkarmış. başarılarınızın devamını dilerim.
Sagol cok tesekkürler...
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Erkek Mesaj Sayısı : 613
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Eglenc10

http://www.animeou.net/forum

Mesaj tarafından spartiate Salı 6 Ocak - 8:55

animeou'yu tutabilene aşkolsun, hayırlı olsun yeni projeniz OK
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Merhak Salı 6 Ocak - 10:20

spartiate demiş ki:animeou'yu tutabilene aşkolsun, hayırlı olsun yeni projeniz OK
Sagol serkan...
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından dombilibili Salı 6 Ocak - 16:13

başarılar çalışmalarınızda kaliteli seriler seçmişsiniz hızınıza yetişmekte zor görünüyor OK
dombilibili
dombilibili
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Yoksu611

Mesaj tarafından Merhak Çarş. 7 Ocak - 13:58

Evet arkadaslar buyrun size tam 5 bölümlük bir Black Cat güncellemesi.6,7,8,9 ve 10. bölümler eklenmistir.Afiyet olsun.. afro
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından mavilynx Çarş. 7 Ocak - 14:54

Hızınıza yetişilmiyor vallaha. Wink Teşekkürler.
mavilynx
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 1547
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Yoksu611

Mesaj tarafından sera myu Çarş. 7 Ocak - 15:24

dk thump ok1
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2456
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Dagini10

Mesaj tarafından Merhak Perş. 8 Ocak - 13:36

Bleach 201 eklenmistir..
Bu arada dün gece gec saatlerde sitemiz gene Saldiriya ugrayip Forum büyük hasar almistir ve suanda kapalidir.Bu olay artik cok usandirici bir hal aldigindan dolayi biz adminler olarak bir karar alma asamasindayiz.Belkide forumuz tamamiyla kapanabilir.Bir iki gün icinde buna karar verilecektir.Ama bir sekilde projelerimizin devam edecegini düsünüyorum.
Neyse bleach 201. bölümü dp den indirip seyredebilirsiniz..
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından fudy Perş. 8 Ocak - 14:23

Tüm çalışmalarınız için teşekkürler...

Bu arada bu saldırılar neden oluyor yada kim yapıyor??Herhangi bir bilginiz var mı??
fudy
fudy
Isınan üye
Isınan üye

Erkek Mesaj Sayısı : 108
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Bezgin10

Mesaj tarafından Merhak Perş. 8 Ocak - 14:30

fudy demiş ki:Tüm çalışmalarınız için teşekkürler...

Bu arada bu saldırılar neden oluyor yada kim yapıyor??Herhangi bir bilginiz var mı??
Valla kendimize göre var aslinda.Ama kanitlayamadiktan sonra bir önemi de kalmiyor.Menfi bir saldiri olsa bu kadar grup var neden hep bize saldiriliyor tabi degilmi?.Valla varligimizdan ve cevirilerimizden bir grup rahatsiz oluyor demekki.Gerci onlarida herkes biliyor ya neyse.Ne olacagina karar verecegiz artik..
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından sera myu Perş. 8 Ocak - 15:27

kapanmasından ötürü en çok üzüleceğim forumlardan birisiniz böyle şerefsizler için umarım kapanma kararı almazsınız
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından genciken Perş. 8 Ocak - 15:28

geçmiş olsun nediyelim inşallah çeviriler bir şekilde devam eder umarım böyle yakışıksız olaylar son bulur zaten bir avuç insan var şu işi yapan onlarıda bir şekilde usandırarak elleribe ne geçecek anlayabilmiş değilim.
genciken
genciken
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından sakura hime Perş. 8 Ocak - 15:36

umarım biran önce bu saldırılar biter ve forumunuz kapanmaz Rolling Eyes

bu arada çalışmalarınızı yakında takip ediyorum başarılar dilerim lol!
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 8 Ocak - 16:21

Geçmiş olsun.İyi niyetli çalışmaların önüne hiçkimse duramaz.Tabi karar sizin,çalışmalarınız da başarılar ayrıca serileri bırakmıyacagınızı düşünüyorum.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Defaul10

Mesaj tarafından Merhak Perş. 8 Ocak - 16:36

bedifeci demiş ki:Geçmiş olsun.İyi niyetli çalışmaların önüne hiçkimse duramaz.Tabi karar sizin,çalışmalarınız da başarılar ayrıca serileri bırakmıyacagınızı düşünüyorum.
Valla bedifeci dogru diyosunda durmadan forum kur yeniden basla usandik artik yani.Biz neler icin ugrasiyoruz ama vaktimiz nelere gidiyo.Eminim anliyorsundur beni.
Ama herkese desteginizden dolayi cok tesekkür ediyorum...
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından edemirci44 Perş. 8 Ocak - 16:42

Ama herkese desteginizden dolayi cok tesekkür ediyorum...

Belli bir süreligine blog şeklinde gidin sadece çalışmalarınızı yayınlayın .İyi bir araştırmadan sonra belli bir zaman sonra yeniden forum kurabilirsiniz.Elimden birşey gelse yardım ederim ama web tasarımı ve güvenlikte iyi degilim.İyi niyetli bu işten anlayan insanların destegini mutlak almalıyız.
edemirci44
edemirci44
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4110
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Defaul10

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 8 Ocak - 19:11

Hakan abi sen bi mybbye baksana onların güvenlikleri daha üstün bence bi onu soruşturun..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Encoder

Erkek Mesaj Sayısı : 1946
Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Olgun10

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead Cuma 9 Ocak - 23:27

Bir dakika bir fansub, bir anime sitesi saldırıya ugruyor ve yorumlar çok düşük seviyede.Öncelikle 'Nasıl olur ya! diye bodozlama girmek gerekiyor.Kim neden yapıyor.Bu genel birşeymi kişiselmi.Eğer genel bir anime karşıtlıgı olayısı ise birleşmek gerekir.Kişiselse genede herkez kulagını açık tutmalı.
Bu hack mi yoksa forum da hani saçma sapan yazılarla doldurma falanmı?Sonuçta hack için 2dk değil 2 hafta gerekir.Tabi bu forumdan foruma, siteden siteye değişir ama kolay bir iş değil.

Öncelikle ben hem şahsım adına hemde animeci kimliğim adıma çok rahatsız oldum bu işten.Ve forumu tamamen kapatmayın geri adım atmayın.Forum için asp teması seçin php den daha güvenli hack için daha ugraştırıcıdır.Her site hacklenir.Yani hacklenemez bir site yoktur sadece ugraşı zaman sınırı değişir.

O genç bu yazımıda gör ve benim Meiji FanSub siteme gel.Al adresim www.meijifansub.com gel bakalım genç ne yapıcaksın, hadi meydan okuyorum.

Bir anime sitesine yapılan saldırıyı bir fansub sitesine yapılan saldırıyı görmezden gelmeyin.Destek verip birleşin.Aklımızda birileri var çekemeyen demişsiniz.Yani bu işin arkasında başka bir FS grubu olabilir ihtimali veriyorsunuz?
Konunun detayını bilmediğim için ana hatlarla gördüşüm için belki bu tepkim yanlış olmuş olabilir.Öyleyse anlatırsınız özür dileriz.Ama durum benim düşündüğüm gibiyse Katanamı bilemem an meselasi.
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Karizm10

Mesaj tarafından Merhak C.tesi 10 Ocak - 1:11

SPAWN-TheUndead demiş ki:Bir dakika bir fansub, bir anime sitesi saldırıya ugruyor ve yorumlar çok düşük seviyede.Öncelikle 'Nasıl olur ya! diye bodozlama girmek gerekiyor.Kim neden yapıyor.Bu genel birşeymi kişiselmi.Eğer genel bir anime karşıtlıgı olayısı ise birleşmek gerekir.Kişiselse genede herkez kulagını açık tutmalı.
Bu hack mi yoksa forum da hani saçma sapan yazılarla doldurma falanmı?Sonuçta hack için 2dk değil 2 hafta gerekir.Tabi bu forumdan foruma, siteden siteye değişir ama kolay bir iş değil.

Öncelikle ben hem şahsım adına hemde animeci kimliğim adıma çok rahatsız oldum bu işten.Ve forumu tamamen kapatmayın geri adım atmayın.Forum için asp teması seçin php den daha güvenli hack için daha ugraştırıcıdır.Her site hacklenir.Yani hacklenemez bir site yoktur sadece ugraşı zaman sınırı değişir.

O genç bu yazımıda gör ve benim Meiji FanSub siteme gel.Al adresim www.meijifansub.com gel bakalım genç ne yapıcaksın, hadi meydan okuyorum.

Bir anime sitesine yapılan saldırıyı bir fansub sitesine yapılan saldırıyı görmezden gelmeyin.Destek verip birleşin.Aklımızda birileri var çekemeyen demişsiniz.Yani bu işin arkasında başka bir FS grubu olabilir ihtimali veriyorsunuz?
Konunun detayını bilmediğim için ana hatlarla gördüşüm için belki bu tepkim yanlış olmuş olabilir.Öyleyse anlatırsınız özür dileriz.Ama durum benim düşündüğüm gibiyse Katanamı bilemem an meselasi.

Valla tesekkür ederim görüslerin icin. Olaylari daha alevlendirmeyecegim ve dillendirmek istemiyorum ama kücük bir arastirmayla bile önceden yasadigimiz bazi olaylari ögrenebilirsin sanirim. Cünkü yapilan bu son saldiri baya bir zarar verdi bize admin paneline kadar girip bütün konulari sildiler.Valla acikcasi son mesajimdan sonra resmen parcalanmaya kadar geldik ama ne olduysa birden bir güc geldi ve tekrar forumu kurma karari aldik.Su an forumda bir süreligine sadece fansub bölümümüz yayinlanacak.Ileriki bir zamanda insallah tekrar eski halimize döneriz.Tekrar destekleyen herkese cok tesekkür ediyorum.

Bu arada Naruto shippuuden 91 eklenmistir.Iyi seyirler...
Merhak
Merhak
AnimeOu
AnimeOu

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead C.tesi 10 Ocak - 1:50

Valla ben çok rahatsız oldum bundan.Ama bitek ben bu kadar rahatsız olmuşum galiba.Anlamıyorum dogrusu.Gece gece sinirim yükseldi.Zaten çok sinirli bir insanım.Sorunlar olur,birilerini üzersin yada sen üzülürsün vesaire ama arkana bakmadan devam edersin.Niye bunun yerine köstek olmaya çalışırsın.Bunun o zaman tek açıklaması olur o da intikam'dır.Biri o zaman sizden intikam mı almaya çalışıyor.Eğer sürekli bu oluyorsa peşinizde demektir.Neyse...
Bu site için sana yardımım dokunabilir.Elimden geldiğince yardım edeceğim.Özelden konuşalım gerisini en iyisi.
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Mesaj tarafından sera myu C.tesi 10 Ocak - 8:24

tabiiki bu durumdan herkes sonderece rahatsız oldu neden olmayalım şu an türkiyenin en hızlı güncelleme yapan sitesi kapanma noktasına gelmiş sonuçta o yüzden söylediğiniz laf saçma ancak benim elimden yorum yazmak dışında bir şey gelmiyor ve yorum yazarken sonuçta burası bir forum o yüzden belli sınırlar içinde yazmak zorundayız ama yardım edebilcek durumda olan insanlar zaten yardım teklif ettiler siz de yardım ederseniz ve bu fansub sitesini kapanma noktasına getiren aptalca hareket son bulursa buna en az sizin kadar bizde seviniriz sonuçta pek çok seriyi oradan takip ediyoruz bunun da haricinde emeğe yapılan bir saygısızlık şerefsizlik var ortada ve bunu yapanın mutlaka anime ortamında açıklanması gerektiğini düşünüyorum. eminim tüm insanlarda bu şekilde düşünüyordur
sera myu
sera myu
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından ozman C.tesi 10 Ocak - 9:40

gruplara azimleri için teşekkürler!

düştüğümzde yeniden yeniden kalkacağız!ve yeniden ve yeniden bu dünya böyle!saldırayada uğrasak!devletten banda yesek(blogspot olayı) bir yerlerden zıpkın gibi çıkarız;kazasker trstar fansub bitince pes etmedi,yada ben flameriders kapanınca pes etmedim...ant fansub ha keza!çeviri yaptıkça ve dağıtım oldukça insanlar takip ediyor,umarım yeni gruplar deprosyana girmeden devam eder...burasıda dahil..
ozman
Süper Animeci
Süper Animeci

Ruh Hali : AnimeOu Fansub 12.07.2009 - Sayfa 3 Delibo10

Mesaj tarafından SPAWN-TheUndead C.tesi 10 Ocak - 11:28

Burda konuşulmasında pek bir sakınca görmüyorum çünkü burası bir anime sitesi burası genel anlamda bir anime platformu.Burda konuşulamassa nerde konuşulabilirki.Sahsen böyle düşünüyorum.Sonuçta bu kişisel olarak algılanmaması gereken bir durumdur.Dersinizki sanane sen ne karışıyorsun ama öyle değil işte.Tamam 2 kişi yada kişiler toplulugu arasında geçen bir olay olabilir.Belki burda tamamen Animaou suçludur belki tamamen bu saldırıyı yapanlar suçludur yada iki tarafta hatalı olabilir.Ama bunu bu tarz göstermemeliler. lakin bu olay bize ve anime camiasına deyiyorsa ucu o zaman kişisellikten çıkar.Burda eğer bir anime bir FS grubu saldırıya ugruyorsa bu benide ilgilendirir herkeside.Eğer bu olay kıyıda köşede kalırsa kimse takmaz ise sonuç'u kötü bitebilir.
Ki hele bu işin arkasında başka bir FS grubu var ise(işallah yoktur) o zaman durumun ne kadar çirkin bir hal aldığı ortaya çıkar.Tüm fs grupları demiyorlarmı anime'nin gelişmesini grupların çoğalmasını istiyoruz diye.Bu doğrultuda gititiğini söyleyen bir FS grubu eğer meslektaşı olan başka bir FS grubuna bu derece zarar verip kapanmasını sağlamaya çalışıyorsa *************!!!!
Dediğim ğibi sadece ana hatları ile bildiğim bir olay.Lakin şahsi atışmalar yüzünden anime zarar görüyorsa şahsilikten çıkar.En azından ben böyle düşünüyorum.
SPAWN-TheUndead
SPAWN-TheUndead
Meiji Fansub
Meiji Fansub

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 10 Ocak - 12:37

sitenizdeki uyarıyı yeni okudum sanırım üyelikler de gitmiş bunu yapanlar nasıl insanlar cidden merak ediyorum eğer bunu arkasında başka bir fansub gurubu varsa ki yorumlar o yönde bunu neden yaparlar anlamıyorum insanların işi gücü yok başkalarının yapıtığı ve herkes tarafından takip edilen böyle güzel serilerini çeviren insanlardan ne istiyorlar gerçekten anlamıyorum umarım forumunuz en kısa sürede tekrar aktif olur ve biran önce bunun arkasındaki kişiler bulunur yani en azından bunu umuyorum ilk başta saldırıların bu kadar çok olduğunu bilmiyordum ama burdaki yazıları okuyunca işin ciddiyetini anladım tekrar söylüyorum umarım siteniz yeniden aktif olur ve çalışmalarınızda da başarılar dilerim
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020

3 sayfadaki 40 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sonraki

- Similar topics