AnimeManganTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

son izlediğiniz film / yorumlarınız

+75
arcueid
Katsura
ishak
ademania
SIRINO
darkcan
zhaomc
Ownd
halvah(J)
Lucresia
PinkLemonade
mavi_61
nico robin
lafolya
kanade
isobel
bonjour
!Sweet Cat!
Desire
tanoren
Mahlas_Kafkef
DicLonius
DarkeLia
doumeki
Çubuk Kraker xD
AnTiOkSiDaN
Zax
MetatroN
wiL-
zhenya
Unde®minE
stratospheregirl
meyday
yuuki_cross
scoutcrawler
snowflake
ShaiThan
mortifera
KaranlıK
sakura
bluetear
Squaw
bLue-Dragon
Susano'o
Kansu
özz
F.Chopin
jax
sera myu
zeze
kordiseps
sonercirit
Yufie
blackburn
RoMe
gundamaster
Unde®kaN
FindaSoul4$ale
Ryoko Yoichi
YagamiLight
Engel
Mss. Pretty Queen
savage garden
resurgam
muhtesemmatrix
Yaser
Sodakazam
Shiniko
Hanajima
sakura hime
edemirci44
SPAWN-TheUndead
rockchu
lantis
spartiate
79 posters

2 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki

son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Empty Geri: son izlediğiniz film / yorumlarınız

Mesaj tarafından lantis Paz 7 Ara. - 6:13

ben resident evil degenretion'u özellikle çizim olarak sevdim ve aksiyon bence yeteri kadar vardı fakat dediğin gibi korku öğeleri biraz eklenebilirdi. 7,5/10
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Bezgin10

http://anikeyf.com/

son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Empty Geri: son izlediğiniz film / yorumlarınız

Mesaj tarafından savage garden Paz 7 Ara. - 10:08

Madagaskar 2'yi izledim - birincisinden biraz az komik ama çok şeker olmuş yine harika komedi yhauw XD o ninenin hastasıyım zaten

müzikleri harika yine
karakterler bambaşka
birinci filmin devamı
penguenlere baylıyorum resmen öldürdüler çatladım gülmekten XD yımırta XD
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen Cuma 12 Ara. - 21:52

Az önce Yasak Krallık'ı izledim. Amerikan yapımı olduğu her halinden belli. Uzak Doğunun o ince ruhundan pek fazla eser yoktu. Jet Lee ve Jackie Chan in ikisini de aynı filmde görmek istiyordum ama biraz hayal kırıklığı oldu işin açıkçası
Hele bir dövüş sahnesi vardı ki abartmışlar yani 10 dk falan sürdü, önce "aaa" diye izliyorsunuz sonra o aa lar "puf a dönüşüyor. Aynı şey tekrar, tekrar...
Konu güzeldi aslında çok harika bir film çıkabilirdi ortaya. Tam bir Amerikan yapımı olmuş....
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 13 Ara. - 0:06

bende babylon a.d izledim geldim... öncelikle beklediğimden bayağı uzaktı film... vin diesel her zamanki gibi full karizmaydı ona lafım yok, muhtemelen o olmasa sonunu getiremezdim filmin... konusu bana azıcık zayıf geldi, aksiyon sahneleri azdı, olan kısımda fazla üzerinde çalışılmamış gibiydi. neyse, hadi sevgili yapımcılar şu riddick filmlerinin devamnı getirin artık Sad

not: filmden en akılcı kalıcı şeylerden biri vin diesel'ın şu repliği(+18), rahibe kendi 3 kuralını saydıktan sonraki sahne;
Spoiler:
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 4388
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Eglenc10

https://animemangantr.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Engel C.tesi 13 Ara. - 8:03

A R O G bence o kadar da güzel değildi.Gora da yarıla yarıla güldüğümü hatırladım ama arogda öyle bir durum söz konusu bile değil
beklenenleri karışılamıyor ...
Engel
Engel
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 58

Mesaj tarafından Engel C.tesi 13 Ara. - 8:04

A R O G bence o kadar da güzel değildi.Gora da yarıla yarıla güldüğümü hatırladım ama arogda öyle bir durum söz konusu bile değil
Engel
Engel
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 58

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 13 Ara. - 9:25

Engel demiş ki:A R O G bence o kadar da güzel değildi.Gora da yarıla yarıla güldüğümü hatırladım ama arogda öyle bir durum söz konusu bile değil

arog için bir arkadaşımda bunu söylemişti.. devamfilmi çekmek hakkaten zor birşey, neyse ben artık tv de gösterilince izlerim; herkes övseydi belki sinemada izlerdim ama....
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından savage garden C.tesi 13 Ara. - 10:41

arog Afyonda çekildi ünivden arkdaşlarım ( 50 60 tane tongue ) orda oynadı figüran olarak Very Happy karizma XD
savage garden
savage garden
Moderator
Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2315
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Karizm10

http://chocobomanga.blogspot.com/

Mesaj tarafından YagamiLight C.tesi 13 Ara. - 11:24

Ben A.R.O.G. u beğendim aslında Very Happy Pek bir beklentim yoktu zaten Recep İvedikteki kadar gülmeyi beklemiyodum.Yani beklediğimi aldım.Ama en çok güldüğüm yerler tezahürattan sonra çoştuğu yer Very Happy Birde çocuklara direk muhtarın görevini soruyor orası Very Happy Aklıma geldikçe gülüyorum. G.O.R.A. yada gittim ama bence A.R.O.G. daha güzel.
YagamiLight
YagamiLight

Erkek Mesaj Sayısı : 7
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Cesur10

Mesaj tarafından resurgam C.tesi 13 Ara. - 14:32

ben de izlersem televizyondan izlicem herhalde, gorayı da öyle yapmıştım, arog için sinema parası vercek değilim, zaten bilet de kalmamıştır Very Happy ama severim cem yılmaz ı.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 382
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Nerdey10

http://aniase.3forum.biz/forum.htm

Mesaj tarafından spartiate C.tesi 13 Ara. - 14:59

ben gorayı 2 kere sinemada izlemiştim ya:) neyse yakında korsana düşer en kötüRazz
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi C.tesi 13 Ara. - 15:18

kuzenlere sözüm var ama hala gidemedik arog'a.Çok komedi diolar zaten cm ylmz varsa komik olmama ihtimalı çok azdır.korsana ve int sitelere yakında düşer ama sinemada izlicekseniz alışveriş merkezlerinden çok sadece sinema salonlarına gitmenizi öneririm.Cuma günü bilet bulamadan eve dönmüştük:(
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 1477
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Centil10

Mesaj tarafından Shiniko C.tesi 13 Ara. - 20:19

Ben de dün Yasak Krallığı görünce kaçırmak istemedim.
Jackie Chan hastası olaraktan şu ana kadar televizyonda gösterilmiş filmlerinin tümünü izlemiştim. Geçen sene vizyona girdiği an daha ilk gün gidip izlemiş-yanımda bu tarz filmlerden hiç hoşlanmayan kuzenimi de sürüklemiştim ve hiç hoşnut değildi filmden-ve aşırı derecede bayılmıştım.
Tamam tam bir Amerikan filmi havası olabilir, ama ana karakterde-Jason mıydı adı?-kendimi gördüm. Filmin ilk sahnesinde uykusundan uyanırken odasının her tarafı Kung-Fu posterleriyle-Bruce Lee gibi dövüşçülere bayıldığımdan ben de-kaplı olması hemen aklıma bir soru getirdi:"Acaba ben de bu çocuk gibi miydim?"
Film ilerledikçe daha bir zevk aldım izlemekten ve uzun süredir izlediğim en iyi filmlerden biri olarak aklımda kaldı. 2008 yılının Dark Knight'la beraber en iyi 2 filminden 1'i benim için.
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Erkek Mesaj Sayısı : 359
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Cilgin10

Mesaj tarafından Mss. Pretty Queen C.tesi 13 Ara. - 21:16

Ben dövüş kısmını pek sevmedim. Teknikler tamamen gösteri amaçlıydı. Hele Jet Lee ve Jackie Chan'in kapışması kısmı... Sürekli savunmada kaldılar. Filmin benim için en zevkli yanı kardeşimle birlikte anneme "anne bak biz de bunu yapabiliyoruz" veya "bunun onda birini öğreniyoruz" falan gibi makara kısmıydı XD
Filme tarafsız bakarsam kötü diyemem. Ama dediğim gibi benim beklentim çok çok aşırı fazlaydı^^
Mss. Pretty Queen
Mss. Pretty Queen
Aktif üye
Aktif üye

Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Psikop10

Mesaj tarafından lantis C.tesi 13 Ara. - 21:20

bende filmden çok şey bekliyordum izleyince biraz hayal kırıklığına uğradım ama genel olarak film güzeldi ve bence puan vermek gerekirse 10/8 veririm. zaten Jackie Chan ve Jet Lee'nin aynı filmde olması yeter benim için
lantis
lantis
Super Moderator
Super Moderator

Erkek Mesaj Sayısı : 2029
Ruh Hali : son izlediğiniz film / yorumlarınız - Sayfa 2 Bezgin10

http://anikeyf.com/

Mesaj tarafından sakura hime C.tesi 13 Ara. - 21:22

lantise katılıyorum jet lee ve jackie chan aynı filmde olduğu sürece her türlü filmi izlerim lol!
sakura hime
sakura hime
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Kadın Mesaj Sayısı : 2020

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi C.tesi 13 Ara. - 21:54

-Ne yani?Günah mı diyorsun?
-Hayır ama paylaşmamak günahtır.

film gerçekten o kadar ii değilde ve bazen kamera açısı ve ışık sanki bi internet sitesinden video izlemiş hissi veriyodu ama dövüşler ve espiriler çok iidi
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Shiniko Paz 14 Ara. - 12:19

New Police Story
Yine Jackie Chan, yine beni ekrana bağlayan bir film. Çok güzel bir konusu ve oyuncu kadrosu olduğunu düşünüyorum. Zaten Jackie Chan'in olması izlemem için ana sebepken bir de Charlene Choi'nin olduğunu görmem sayesinde 2 kat bağlandım ekrana izlerken.
Uzun süredir izlemek istediğim ancak bir türlü sonuç vermeyen uğraşlardan sıkılıp geri çekildiğim birkaç filmden biri. Dövüş sahnelerinde hiç sıkılmadım, o kadar güzel olmayabilir ama yine de böyle filmlere her zaman açım.
7,5/10
Bir sonraki izleyeceğim Jackie Chan filmi hangisi olacak acaba...
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Paz 14 Ara. - 12:26

Esaretin Bedeli

Yaklaşık 4 kere izledim filmi.Salakmısın ilk defada anlamıomusun demeyin gerçekten harika bi film.top 10umda birinci sırada.Konusu hapishaneden ilk kaçış filmi.Fazlada anlatılıcak bir film deil.İzlemenizi gerçekten öneririm ve Shiniko o New Police Storyin konusu neydi?Hatırlıycm haturlayamıorum kafayı yiycem:D
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından spartiate Paz 14 Ara. - 12:52

esaretin bedeli gelmiş geçmiş en iyi filmlerdendir bence, ilk 5 te kesin yer alır... bende denk geldikçe izlerim yeniden, keşke zamanında sinemada da izleseymişim deyip dövündüğüm filmlerden:)
spartiate
spartiate
Admin
Admin

Mesaj tarafından resurgam Paz 14 Ara. - 12:57

üzülme sparti, sinemanın da evde izlemekten fazla farkı yok aslında. Tek fark büyük ekran, büyük salon. Onun dışında akşam ışıkları kapatıp izlemekle aynı Very Happy

ben dün TRT 4 te Sihirli Kediyi izledim, çok eğlenceli bir filmdi. Animasyonlar da oldukça güzel. Kız çok şapşal yalnız, ara ara Usagi yi hatırlattı.
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Paz 14 Ara. - 13:05

bende baktım arada sırada ama konuyu anlayamadım.Yinede çok eğlenceli bi filme beziyodu.

Esaretin BEdeli sinema dünyasında en iyi 2 film şeçildi.İlkide Godfather serisi Sad
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından resurgam Paz 14 Ara. - 13:12

Ryoko Uka demiş ki:bende baktım arada sırada ama konuyu anlayamadım.Yinede çok eğlenceli bi filme beziyodu.

Esaretin BEdeli sinema dünyasında en iyi 2 film şeçildi.İlkide Godfather serisi Sad

hadi ya, birinci Godfather mı? ne var şu filmde anlamıyorum, özellikle erkeklerin bayıldığı söyleniyordu bir filmde. Bence müziğinden başka bi yeri güzel görünmüyor, önyargılı da olmiyim ama...
resurgam
resurgam
Süper Animeci
Süper Animeci

Mesaj tarafından Ryoko Yoichi Paz 14 Ara. - 13:31

kaliteli ve pahalı bi yapım ama aynen bende pek sevmiorum. sırf müziği içinde ödül almıştı hatırladığım kadarıyla
Ryoko Yoichi
Ryoko Yoichi
Hiper Animeci
Hiper Animeci

Mesaj tarafından Shiniko Paz 14 Ara. - 14:08

Godfather'a laf yok ilahtır o Razz Çoğu kişinin sevmesinin nedeni daha önce öyle mafya filmlerinin olmaması. Ama ben de özenmiyorum tabii, izledim geçti-gitti.
Ryoko-san, New Police Story yanılmıyorsam eski bir filmin(Police Story adı da) yıllar sonra tekrardan uyarlanmış versiyonu. Konusu biraz klişe gibi:
"Hong Kong polis departmanının şefi Wing, bütün ekibini bir çete
saldırısında kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir.
Geçmişinde problemler olan genç bir adam ise, kendini polis memuru
olarak tanıtarak Wing'le çalışmaya başlamıştır. Amacı, onu eski haline
döndürmeyi başarmaktır."
İzlemeni öneririm.
Shiniko
Shiniko
Süper Animeci
Süper Animeci

2 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki

- Similar topics